כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 בפברואר **  (נקרא 4092 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

שימו לב:
האשכול השבוע יוגבל ל 10 הודעות בלבד עפ"י בקשתו של חיים.

רק מי שלא כתב עדיין מורשה לכתוב הודעה,
אחרי שיהיו 10 הודעות האשכול ינעל שוב,
מי שיכתוב הודעה שניה הודעתו האחרונה תמחק ללא התראה, תודה.
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2007, 13:07:33 על ידי עז77 »

yacov

• אורח
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 בפבואר **
« להגיב #1 ב- : ינואר 30, 2007, 10:11:19 »
אתה היית מתחתן עם אישה שלובשת make up בפניה? אם כן, היית מעדיף שהיא לא תלבוש make up בפניה? אני שואל מפני שאתה אמרת שאתה אוהב את היופי הטבעי של נשים. אז אתה גם אוהב יותר טוב איך אישה ניראת אם היא לא לובשת לק בצירפוניה מאיך היא ניראת אם היא לובשת לק בציפורניה?

I want you to know that I transliterated this all by myself and it took me about 20-30 minutes. I don't have the time to exlpain that in Hebrew.

« עריכה אחרונה: פברואר 01, 2007, 00:51:28 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 30, 2007, 10:44:23 »
חיים שלום רב!
1. אמרת שאין לסמוך על מוסלמים או להתחשב בגויים.בעבר המדיניות של מדינת ישראל היתה כריתת בריתות בטענה ש"האויב של האויב שלי הוא ידיד שלי"!ישראל כרתה ברית אסטרטגית עם תורכיה האויבת של סוריה.
ליברמן הציע שישראל תצטרף לנאט"ו ׁתוך שנתים כמשקל נגד לאירן.מה דעתך בנושא?
2. לגבי תיקון העוול והפשע שנעשה לאחינו בני עדות המזרח:חטיפת ילדי תימן והשקעת הכסף אצל האשכנזים השמאלנים האם ממשלה כהניסטית תשנה סדרי עדיפות ותפצה כספית משפחות שילדיהן נחטפו ותעבור להשקיע בעיירות פיתוח,בשכונות ותעזור לחלשים?!
אמרת שאתה תומך בשוק חופשי אבל כאן נדרשת התערבות הממשלה !
3.ממשלת ישראל אישרה מינוי שר ערבי מוסלמי וכנראה ששמאלמרט ימנה אותו לשר המדע ושם יהיה אחראי על המחקר בתחום הגרעין ועל הלוויינים,זהו מידע חשוב ורגיש ואין לתת לאויב הערבי גישה אליו.
מה למוסלמים ולמדע?!אני לא זוכר תגלית מדעית אחת שמוסלמי גילה בעת החדשה!המוסלמים עדיין חיים בימי הביניים.
4.האם אינך יכול לדבר טלפונית עם מרזל ולהסדיר איתו את הבעיה שהתעוררה עם  רוני והפורום של החזית?
אמרת שדיברת עם נועם פדרמן בקשר לתוכנית שאלות ותשובות ויש לו בעיה במחשב האם חל שינוי בנושא?כי זה יכול לעזור לנו בנושא הפורום שלנו מאד.
5.הרב קוק היה סמכות תורנית ושאב את כוחו מההלכה.כהנא זצ"ל אותו הדבר,כיום אין לנו סמכות כזאת אולי הרב קרוייזר?
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2007, 13:09:44 על ידי עז77 »

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 30, 2007, 19:32:00 »
חיים שלום, שמתי לב שאתה מרבה להתנשף דרך האף שאתה מדבר,
האם ישנה בעיה שגורמת לזה? והאם יש לכך טיפול? זה נשמע שאתה מתקשה לנשום באופן סדיר כשאתה מדבר.

ועוד כמה שאלות אחרות:

1. אמרת שאין לך רשיון נשק כי היית בכלא, אבל היה לך פעם נשק? ירית פעם בנשק?
2. האם בכל השנים של JTF תמיד צילמת את התוכנית מהבית שלך? האם חשבת לעשות תוכנית רדיו בארה"ב שתגיע ליותר אנשים?
3. איך אתה מעביר את יום השבת? האם אתה נח במיטה או יושב כל היום בבית כנסת או הולך לבקר חברים?
4. איפה התארחת כשביקרת בארץ? האם היית בבתי מלון?
5. האם תמשיך לגייס עשרות אלפי דולרים לחזית יהודית אחרי התמיכה שלהם במסר הניאו נאצי של רוני, או שתפנה את הכספים האלה
לדברים אחרים כמו קידום התנועה שלנו בארץ או הישיבה הוירטואלית וישראפדיה?
6. ושאלה אחרונה אחרונה: מתי אנחנו צפויים להתחיל ולראות שידורי וידאו של נועם פדרמן?

תודה רבה ויישר כח,
עז 77.

ונ.ב - שיעור העברית הקצרצר שלנו לשבוע הזה חיים:
כשאתה אמרת בתוכנית הקודמת שלך על העבודה שלך  כ PAPERBOY בתור ילד הגדרת את העבודה שלך שהייתה "למסור עיתונים".
זה לא מדויק, נכון ש DELIVER זה באמת למסור בעברית, אבל בעברית נהוג לומר "לחלק עיתונים",
כמו כן חיים, כן ביגמיה היא מילה שאומרים בעברית, יש המון מילים לועזיות בעברית כמו שב"ה
תראה בעצמך ביום שתעשה עליה לארץ, ואני מאחל לך שזה יהיה במהרה ככל האפשר.
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2007, 13:24:34 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : ינואר 30, 2007, 23:12:11 »
בס"ד
שלום חיים!
היום רציתי לשתף אותך ואת כולם וגם לקבל את דעתך במשהו שקרה לי לפני חצי שנה.
לפני חצי שנה הופיע בחלומי הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד כאשר אני רואה אותו יושב בתחנת אוטבוס ולפתע מישהו בא ונאבק איתו מאבק ומנסה לקחת לו את הבגדים ראוי לציין שהוא היה עם חליפה לבוש ומסודר ואני רואה שהאדם הזה מצליח להפיל אותו לכיון השיחים שהיו שמה לא יודע אם הוא הרג או עילף את הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד אבל שראיתי זאת בחלומי הלכתי לאותו מקום ומצאתי את הבגדים שלו של הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד קיפלתי אותם סידרתי אותם והנחתי אותם באותו מקום שהוא ישב לפני העימות אחרי זה בהמשך החלום נתקלתי באותו אדם שעשה זאת וגם הרגתי אותו ומשם עליתי לרכבת ונסעתי למקום כלשהו לא זוכר בדיוק שדרך אגב ברכבת ראיתי שכנים שלי וחברים.
עכשיו לעניין...
ידוע וגם הרב זמיר כהן יו"ר אירגון הידברות עושה על זה המון הרצאות שכאשר אדם מופיע בחלום לבוש היטב וניראה טוב מצבו למעלה טוב ואין לו "בעיות" כאשר אדם לא ניראה טוב בגדים קרועים וכו בדיוק ההפך.
עכשיו אני לא מבין בדיוק למה הבגדים ולמה האדם הזה הציק לו ובעצם עילף או הרג ניראה לי שאצטרך לקחת מישהו מקצועי בנושא ולשאול אותו על חלום זה.
רציתי את דעתך בקשר לנושא ואולי את יודע משהו על חלומות שיוכל לעזור לנו בנושא.
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2007, 23:12:54 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : ינואר 31, 2007, 06:54:16 »
שלום חיים,

מה לפי דעתך המשמעות של "והתוודו את עוונם ואת עוון אבותם" (ויקרא כו:מ)?  אני מבין איך אפשר להתוודות על עוון עצמי, שהוא למעשה חזרה בתשובה, אבל איך אפשר להתוודות על עוון אבות, במיוחד כשהאבות עדיין בחיים וממשיכים בדרכם הרעה להכעיס ובהתעלמות מוחלטת מתוכחות?  ומה המטרה בוידוי וחזרה בתשובה אם לכאורה בכל מקרה יפקדו אותי אסונות כדי להעניש את אבותי, כפי שכתוב, "פוקד עוון אבות על בנים על שלשים ועל רבעים לשונאי" (שמות כ:ה)?  כמה זמן אתה נותן לשנינו להימלט מהגלות לפני שיפקוד אותנו אסון?  הישמעאלים לבטח יתקיפו את ארה"ב, וכמובן מסיבות אסטרטגיות ופוליטיות הם יתמקדו באזור שבו אנו גרים---החוף המזרחי.

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #6 ב- : פברואר 04, 2007, 01:19:21 »
שלום חיים
ושבוע טוב

תודה על תשובתך בשבוע שעבר
השאלות שלי הן:
1)מה זה החדית'?(אם זו שאלה שדורשת הרבה  זמן אל תענה או שתענה בקצרה)
איזה  מן ספר זה וחשיבותו בעולם המוסלמי?
2)הזכרת כמה פעמים שהסרבים(אולי מדינה  בלקנית אחרת אני  לא  זוכר  בדיוק ) הם בני ברית של העם היהודי
תוכל להסביר  בקצרה למה?ומה הם עשו למעננו?
__

רציתי  לשאול עוד  שאלה למרות ששאלתי 2 שאלות כבר
אולי שאלו זו לא קשורה  לתנועה שלנו אם לא אז  אין צורך במענה
אם כן ולא  תוכל לענות עליה בתוכנית הזו אני יישאל אותה בתוכנית של שבוע הבא
והשאלה  היא:
אני יודע שיש בארה"ב קהילה נוצרית בשם אוונגליסטים
ותמיד מה שאני  שומע  וקורא  עליהם שיש  להם אהבת ארץ ישראל מאוד  חזקה וגם הם מאמינים בתנ"ך ושהוא חלק  בלתי נפרד מהברית החדשה
והם דוגלים ברעיון שהיהודים צריכים להתיישב בכל ארץ ישראל השלמה ובבניית בית המקדש
הם נגד גירוש  יהודים  ואף גם תורמים כסף ודברים בסיסיים ל "מאחזים בלתי חוקיים"(אולי זה שקר) וגם ראיתי קטע שיהודים חובשי כיפה ואותם אוונגליסטים עשו הפגנות בהר  הבית שיהיה מותרת הכניסה ליהודים להיכנס לשם והלתפלל ולגרש את האוייב הערבי
מהר-הבית
 לא מזמן ראיתי סרט תיעודי(documentary) עלייהם שהם תומכים בנו היהודים כי יש להם מטרה אחת לפי זווית ראייתם
לקדם את חזון אחרית הימים וחזרת המשיח בפעם השניה(כמובן שאנו מאמינים שישו לא היה המשיח)

רציתי לדעת מה דעתך עלייהם?והאם הם באמת בני ברית שלנו?וגם אתה מדבר על איך שהגויים בארצות הברית תומכים בך
הם אלו אותם אנשים שתומכים בך?

שוב  אני אגיד  אם לא  תוכל לענות אני יישאל את אותה  שאלה  שבוע הבא

תודה מראש שוב
איתן
« עריכה אחרונה: פברואר 06, 2007, 05:10:26 על ידי עז77 »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 בפברואר **
« להגיב #7 ב- : פברואר 04, 2007, 16:58:03 »
חיים שלום.

1) מה אתה חושב על אביגדור אסקין? איפה הוא עכשיו, יש לך מידע עליו?

2) למה אם ירדן זה חלק מארץ ישראל כשעם ישראל יצא ממצרים הכניסה עצמה לארץ ישראל נחשבת רק מהמעבר בנהר הירדן? ושהשבטים שנשארו בגדה השניה של הירדן נחשבים כשבטים שלא נכנסו לארץ ישראל?
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2007, 16:59:18 על ידי liorso »
הרב כהנא צדק!

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 6 בפברואר **
« להגיב #8 ב- : פברואר 05, 2007, 05:23:27 »
כשהכהניסטים ישלטו מה תעשה עם כל השמאלנים?