עמלק ואויבי ישראל > המאבק על ארץ ישראל

עליה לישראל למטרת יישוב הארץ

<< < (2/3) > >>

Eternal:

--- ציטוט של: POWER69 על אוקטובר 11, 2006, 19:05:37 ---אני גם לא בדיוק הבנתי .
אין דברים כאלה בישראל .

--- סוף ציטוט ---
צודק.

Meytar:
באיזור יד מרדכי יש שטחים זולים.

GY:

--- ציטוט של: POWER69 על אוקטובר 11, 2006, 12:47:42 ---אני חושש שיש לך טעות בניסוח,
אתה רוצה לרכוש בישראל שטח של 30 דונם ??

--- סוף ציטוט ---
כן, 30-40 דונם זה גודל קרקע שממנו אפשר להתקיים. זה בדיוק המודל שהיה בימית ובגוש קטיף ואנשים הצליחו בע"ה להתפרנס מגודל קרקע שכזה. היו כמובן כאלו שהתעשרו מאד וגדלו עד אלפי דונם, ולעומתם היו רבים אחרים שלא הצליחו להכות שורש ועזבו לעיר. אבל בסך הכל- בגודל קרקע כזה היתה הצלחה לישובים. פניתי למועצה אזורית בגולן והם מוכנים לתת לי שטח של הרחבת ישובים בגודל חצי דונם, במקרים נדירים עד דונם שלטענתם אפשר לבנות שם "בית ושני צימרים". הסיבה היא כי הם מרוויחים מאות אלפי שקלים על שטח הרחבה כשהם גובים (גונבים...) היטל השבחה. הם לא מוכנים לעזור לקבל אדמה חקלאית ממנהל מקרקעי ישראל בגודל 35 דונם כי על זה הם לא מרוויחים. מה שלא כסף - לא איכפת להם. הם גם לא מוכנים לדבר על משקים או על בתים יד שניה כי על זה אין היטל השבחה.
אני יודע שאסד נשיא סוריה משלם לכל דרוזי שמתיישב בגולן מאות אלפי שקלים. תראו איזה הבדל בין היחס לדרוזים וליהודים.
האם נראה לכם שתפקיד המועצה האזורית גולן הוא לחנוק את ההתישבות היהודית בגולן רק כדי להעשיר כמה מקורבים ? 

GY:

--- ציטוט של: Meytar על אוקטובר 14, 2006, 20:09:09 ---באיזור יד מרדכי יש שטחים זולים.

--- סוף ציטוט ---
אל מי לפנות ועם מי לדבר שם?

mashras:
GY. אתה איש מוזר. היית סרן בנח"ל, ירדת מהארץ.
ועכשיו אתה מתיימר להיות כהניסט שרוצה לחזור וליישב את הגולן או את גבול מצריים...
נראה לי שאתה סתם מברבר ולא רציני.
קודם כל תאמין במה שעשו ליהודי המזרח. איך חטפו ילדים וגזלו יהדות בסיטונות, ואחר כך תעלה לארץ.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה