כתב נושא: הצטרפו לסיכול מצעד התועבה בעיר-הקודש תובב'  (נקרא 1739 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

וזו המודעה מאתר '' חזית יהודית לאומית'' בראשותו של ר' ברוך מרזל :

-- מודעה שפורסמה בשכונות ירושלים. שכפל והפץ באזור מגוריך! --
די לפסטיבל החנופה!
באבוד רשעים רינה.

היום, לאחר מותו של טומי לפיד כולם מתחנפים.

ישראל אייכלר מספר כמה נעים הוא היה.
הרב לאו מספיד ומדבר בשבחו.
אריה דרעי מתראיין תחת כל במה ומבקש לספר על "טומי האמיתי"וכל "דוסי המחמד" מצטרפים לחגיגה.
אבל אין מה לעשות - את האמת צריך לומר :
טומי לפיד היה רשע !טומי לפיד היה כופר !
טומי לפיד היה חוטא ומחטיא , רודף את לומדי התורה, מבקש לעקור את היהדות, שותף בכיר לגירוש היהודים בגוש קטיף ורודף את כל מה שטוב במדינה הזאת !

בימים אלה בהם יש מי שעורך פסטיבל לזכרו של לפיד נזכור ונזכיר את ההלכה שנפסקה ברמב"ם :

"כל הפורשין מדרכי ציבור והם אנשים שפרקו עול המצוות מעל צוארם ואין נכללים בכלל ישראל ובעשיית המצוות ... וכן האיפקורסין והמומרין ... כל אלו אין מתאבלין עליהם אלא אחיהם ושאר קרוביהם לובשין לבנים ומתעטפין לבנים ואוכלים ושותים ושמחים , שהרי אבדו שונאיו של הקדוש ברוך הוא ועליהם הכתוב אומר , הלא משנאיך השם אשנא ." ( משנה תורה , רמב"ם הלכות אבל , פרק א).

עד כאן לשון המודעה !!--ונודע לנו המצעד התועבה הבא בעיר-הקודש ( הקב''ה ברחמיו יסכלו וימחה שמם וזכרם של משתתפיו אכי''ר ) מתוכנן להיות בכג' לחדש סיוון ( בע''ה וישועתו לא יקום לא י'הי'ה ) אולם התאריך עשוי להשתנות מסיבות ידועות לכולכם , לכן לכל מי שליבו דאב לטומאה הזו בעיר-הקודש ,ששמה אותנו ללעג-וקלס בעולם כולו אנו קוראים להפיץ מודעה זו בכל אתר אפשרי ,ובכל מקום אפשרי , ולהשתתף במחאה על הטומאה הזו שנוטע הערב-רב בעיר-קדשנו תובב''א  , כולכם מוזמנים למחות על כך  :knuppel2: והקב''ה יסייע בעדנו בקיום מצווה חשובה זו של '' וביערת הרע מקירבך '' שהיא הכוונה העיקרית של ביעור החמץ בערב הפסח  !!!
ונזכה לישועות בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                                                               הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2008, 11:32:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הצטרפו לסיכול מצעד התועבה בעיר-הקודש תובב'
« להגיב #1 ב- : יוני 12, 2008, 11:35:29 »
הגולה אני חייב לציין שאני איני מסכים עם פרסום אישים שבמודעה כדוגמת אלה שהוזכרו בה, נראה לי שהכי חכם יהיה להפיץ את מסר המודעה בלי לציין את שמות האנשים שחלקם תלמידי חכמים.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 12, 2008, 13:33:00 »
הגולה אני חייב לציין שאני איני מסכים עם פרסום אישים שבמודעה כדוגמת אלה שהוזכרו בה, נראה לי שהכי חכם יהיה להפיץ את מסר המודעה בלי לציין את שמות האנשים שחלקם תלמידי חכמים.
בס''ד

אם הינך מתכוון לאנשים שספדו לאותו שונא-ישרא-ל  ורודף תלמידי-חכמים שביזה אותם בפומבי וכן בכלי התשקורת בהם שלט כ'' עיתונאי בכיר '' --הרי שהביקורת הזו במקומה עומדת וההלכה לצידה כפי שצוטט מדברי הרמב''ם ע''ה זיע''א !!--אם אותם המתקראים '' תלמידי-חכמים '' סופדים ומתאבלים על אותו צורר העם-היהודי וצורר התורה הקדושה שבזכותה הם מתקראים '' תלמידי-חכמים '' הרי שכבוד התורה הקדושה ללא ספק עדיף מכבודם !!!  :idiot2:  :tickedoff:
למעשה הם יכלו לשתוק ולא לאמר דבר , אולם לספוד לאותו רשע רודף תורת-ישרא-ל ולשבחו ברבים ?? אין מעשה עוול גדול מזה !! ועל כך זעק דוד המלך ע''ה זיע''א   '' כי משנאיך ה' אשנא, ובמתקוממך אתקוטט, תכלית שנאה שנאתים , כאוייבים היו לי !! ''  :idiot2: :idiot2: :tickedoff:
כאשר הברירה היא בין דעת תורה אמיתית לדעת של תלמיד חכם (שדרך אגב כבודו במקומו מונח ) שנתמך בעיקר מהממסד הבולשביקי השמאלני-ציוני ממלכתי בתחפושותיו השונות , לבין דעת תורה של תלמידי-חכמים אמיתיים שאינם נתמכים באותו ממסד טמא , כמובן שההכרעה היא לצד האחרונים !! ומה גם שזו הלכה מפורשת כאמור !! וכנראה שיחסי הגומלין בין הראשונים לבין מקורבי טומי המשוקץ שר''י מבוססים על כסף , ומעמד של כבוד עם משכורות גבוהות , ולכן באו כסופדים ומתאבלים כלפי חוץ , ובצנעה נהגו אחרת לגמרי !! אולם בהתנהגותם זו הטעו רבים ועל-כך נאסרה הלכה האוסרת משום '' מראית-העין '' גם בחדרי-חדרים !!וזאת משום שהדבר במהרה הופך להרגל , ובסופו של דבר יצא לחוץ !!

« עריכה אחרונה: יוני 12, 2008, 13:40:21 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 12, 2008, 13:35:55 »
אני מסכים איתך שיש למתוח ביקורת ולהפיץ ברבים שזו לא הדרך הנכונה, אבל עדיין אתה בטוח שיש צורך להזכיר שמות?אי-אפשר פשוט לומר "כמו שעשו חלק ממנהיגי הציבור החרדי"?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 12, 2008, 14:04:57 »
אני מסכים איתך שיש למתוח ביקורת ולהפיץ ברבים שזו לא הדרך הנכונה, אבל עדיין אתה בטוח שיש צורך להזכיר שמות?אי-אפשר פשוט לומר "כמו שעשו חלק ממנהיגי הציבור החרדי"?
בס''ד
כל המספיד רשע אוייב התורה  הקדושה , שבחייו ביזה את התורה הקדושה וחכמיה , איננו ראוי שכבוד אותה התורה הקדושה יגן עליו !!--כשאנו מכבדים תלמיד-חכם  אין זה אלא מפני כבוד תורתו !!--וכאשר הספידו את אותו צורר התורה הקדושה תמורת בצע כסף , אין זה אלא המרת כבוד התורה הקדושה בכסף ר''ל !!--ועל כך הבאנו את ההלכה המפורשת מהרמב''ם ע''ה זיע''א  !!

בס''ד