כתב נושא: פיגוע באילת  (נקרא 7345 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
פיגוע באילת
« ב- : ינואר 29, 2007, 13:38:52 »
מדינה בכאילו עם גבולות פרוצים

מה נעשה שהצבא המצרי ידהר לפה בשיא תפארתו?

אפילו לא תהייה גדר לעצור אותו

ואיזה מענה ניתן לתת לכל הפיגועים האלו?

(נא להביא מענה הגיוני ולא משהו בסגנון "למחוק את עזה" או "להרוג את כולם" - מעשה שכזה יפגע בישראל אלפי מונים יותר מאשר שיפגע בעולם הערבי)
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #1 ב- : ינואר 29, 2007, 13:59:54 »

(נא להביא מענה הגיוני ולא משהו בסגנון "למחוק את עזה" או "להרוג את כולם" - מעשה שכזה יפגע בישראל אלפי מונים יותר מאשר שיפגע בעולם הערבי)
לצערנו מי שבשלטון ימ"ש בעזרת ה' ישרפו בגיהנום בישלו דייסה ואנחנו צריכים לאכול אותה כרגע שמישיכו לחיות באלשיות אתם רק לא יודעים מה מחכה לנו איזה מלחמת פתע הולכת לבוא...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
פיגוע באילת
« להגיב #2 ב- : ינואר 29, 2007, 15:42:41 »
בגלל שהמחבל הגיע מירדן צריך לאיים על ירדן ולהרוג להם גם כן כמה אזרחים ולהגיד שזה בטעות ושזה לא היה בשליטתינו. וכמובן למחוק את  האיזור שממנו הגיע המחבל ולשחוט את כל משפחתו ואת כל חבריו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #3 ב- : ינואר 29, 2007, 15:48:09 »
בגלל שהמחבל הגיע מירדן צריך לאיים על ירדן ולהרוג להם גם כן כמה אזרחים ולהגיד שזה בטעות ושזה לא היה בשליטתינו. וכמובן למחוק את  האיזור שממנו הגיע המחבל ולשחוט את כל משפחתו ואת כל חבריו.
לצערנו אהרון היקר לא יעשו להם כלום, אה כן יעשו יתנו להם הקלות יותר פ בממשלה הנאצית ימ"ש.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פיגוע באילת
« להגיב #4 ב- : ינואר 29, 2007, 16:32:50 »

צריך לנתק את הערבים הנאצים מכל הכיוונים: לא לספק להם יותר חשמל, מזון, טלפון, מים, תרופות וכו', לשלול את האזרחות הישראלית מאלו שיש להם אותה ולבטל את כל זכויותיהם האזרחיות והפוליטיות של הערבים בישראל ובשטחים. יש להוציא להורג כל ערבי שהיה מעורב ברצח או בניסיון לרצח נגד יהודים ולזרוק את כל בני משפחתו מחוץ לגבולות ארץ ישראל. יש להגלות יחד עם משפחתו כל ערבוש שיעז להביע תמיכה בטרור באמצעי תקשורת כלשהו. אסור לאפשר לערבים לנהל עסקים ולהתפרנס בישראל. יש לתת להם את היחס לו הם ראויים, כי לזבל צריך להתייחס כמו לזבל. אם כל זה ייעשה, הערבושים כבר יעזבו מרצונם. שיילכו לסעודיה, משם הם באו ומשם ה"תרבות" שלהם צמחה. נראה אם במדינות ערב הם יקבלו את מה שהם קיבלו מהיהודים בארץ ישראל מאז קום המדינה. הם חזירים נאצים צמאי דם וכפויי טובה.

יש משהו שמאוד מפריע לי: מדוע בכל פעם שאני מבקר בארץ מתרחש רצח נגד יהודים?
« עריכה אחרונה: ינואר 29, 2007, 16:40:22 על ידי DJ Luminus »

Aaron

• אורח
פיגוע באילת
« להגיב #5 ב- : ינואר 29, 2007, 16:59:53 »
בטח מיקריות...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #6 ב- : ינואר 29, 2007, 17:48:29 »
בטח מיקריות...
יכול להיות, ומה קרה בביקורים מהעבר שלך בארץ ישראל אם אפשר לדעת?...
יגאל=גואל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #7 ב- : ינואר 29, 2007, 18:11:18 »
בסוף לא מירדן מסיני...
יגאל=גואל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פיגוע באילת
« להגיב #8 ב- : ינואר 29, 2007, 23:13:06 »
בטח מיקריות...

הפיגוע ליד גן הפעמון בירושלים בפברואר 2004 שבו נרצחו 7 ישראלים (או שמונה). הייתי אז בביקור הראשון שלי בארץ מאז שעזבתי.
פיגוע בירושלים שבו נרצחו 10 ישראלים, לא זכור לי באיזה תאריך. הייתי אז בביקור של חמישה ימים בארץ.
הפיגוע בבאר-שבע ב-31-08-2004 שבו נרצחו 16 ישראלים.
בקיץ 2005, הפיגוע בנתניה שבו נרצחו 5 ישראלים, שתיים מהם נערות בנות 16.
ועכשיו כשאני שוב בארץ, עוד פיגוע תופת, והפעם באילת שאליה אני נוסע בשבוע הבא.
הפעם היחידה שביקרתי בארץ ולא היו מעשי רצח נגד יהודים מצד הערבים היה בחודש פברואר בשנה שעברה.
« עריכה אחרונה: ינואר 29, 2007, 23:16:02 על ידי DJ Luminus »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #9 ב- : ינואר 29, 2007, 23:16:27 »
בטח מיקריות...

הפיגוע ליד גן הפעמון בירושלים בפברואר 2004 שבו נרצחו 7 ישראלים (או שמונה). הייתי אז בביקור הראשון שלי בארץ מאז שעזבתי.
פיגוע בירושלים שבו נרצחו 10 ישראלים, לא זכור לי באיזה תאריך. הייתי אז בביקור של חמישה ימים בארץ.
הפיגוע בבאר-שבע ב-31-08-2004 שבו נרצחו 16 ישראלים.
בקיץ 2005, הפיגוע בנתניה שבו נרצחו 5 ישראלים, שתיים מהם נערות בנות 16.
ועכשיו כשאני שוב בארץ, עוד פיגוע תופת, והפעם באילת שאליה אני נוסע בשבוע הבא.
הפעם היחידה שביקרתי בארץ ולא היו מעשי רצח נגד יהודים מצד הערבים היה בחודש פברואר בשנה שעברה.
ייצא לך באמת צירופי מקרים מצמררים...
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
פיגוע באילת
« להגיב #10 ב- : ינואר 31, 2007, 16:21:22 »
מה שצריך לעשות הוא למחוק את סוריה "Syria delanda est" כל ערי סוריה לבנון וערי הערבים בין הירדן לים צריכים להחרב במכת אש של פצצות דלק-אוויר ונאפאלם שחור ואין כאן שום דמגוגיה, זהו פתרון שהערבים בפרט והאיסלם בכלל יבכה לאורך דורות, וישראל כמעט ולא תפגע, זהו בסך הכל תגובה רציונאלית לפגיעה מתמשכת בערינו ע"י אש ארטילרית ופיגועי איסלמיקאזה.
אני מזכיר לכולם את מה שעשו הבריטים לגרמנים אחרי שהגרמנים הפגיזו את לונדון ושאר עריהם של הבריטים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
פיגוע באילת
« להגיב #11 ב- : ינואר 31, 2007, 16:35:05 »
מה שצריך לעשות הוא למחוק את סוריה "Syria delanda est" כל ערי סוריה לבנון וערי הערבים בין הירדן לים צריכים להחרב במכת אש של פצצות דלק-אוויר ונאפאלם שחור ואין כאן שום דמגוגיה, זהו פתרון שהערבים בפרט והאיסלם בכלל יבכה לאורך דורות, וישראל כמעט ולא תפגע, זהו בסך הכל תגובה רציונאלית לפגיעה מתמשכת בערינו ע"י אש ארטילרית ופיגועי איסלמיקאזה.
אני מזכיר לכולם את מה שעשו הבריטים לגרמנים אחרי שהגרמנים הפגיזו את לונדון ושאר עריהם של הבריטים.

צודק! אבל יש לנו נאפלאם בכלל?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
פיגוע באילת
« להגיב #12 ב- : ינואר 31, 2007, 16:38:13 »
יש, וגם דלק-אוויר, השבוע נכחתי בתרגיל בו צה"ל דימה פיצוץ שדות מוקשים עם פצצות קטנות של דלק-אוויר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
פיגוע באילת
« להגיב #13 ב- : ינואר 31, 2007, 16:50:53 »
יש, וגם דלק-אוויר, השבוע נכחתי בתרגיל בו צה"ל דימה פיצוץ שדות מוקשים עם פצצות קטנות של דלק-אוויר.
טוב לדעת, רק חבל שאנחנו לא משתמשים בזה. ולמה לא השתמשנו בזה במלחמת לבנון ה-2?!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
פיגוע באילת
« להגיב #14 ב- : ינואר 31, 2007, 16:53:55 »
כי ה"מדינה" הזו אימצה "מוסר" נוצרי מעוות, וכן היא מכופפת גווה בפני הפריצים מארה"ב והאנטי-איחוד אירופי.
ממשלת ישראל היא יודנראט, הכנסת היא שטעטל, וראש הממשלה לדורותיו הוא מושק'ה המוזג הרוקד "מה יפית" בפני הפריץ המקומי.
ותוסיף לזה שמבחינת ה"מדינה" חיי אזרחי האויב קודמים לחיי חייליה ואזרחיה היהודים, מה לך כי להלין?!
« עריכה אחרונה: ינואר 31, 2007, 16:54:42 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פיגוע באילת
« להגיב #15 ב- : ינואר 31, 2007, 19:05:45 »
כי ה"מדינה" הזו אימצה "מוסר" נוצרי מעוות, וכן היא מכופפת גווה בפני הפריצים מארה"ב והאנטי-איחוד אירופי.
ממשלת ישראל היא יודנראט, הכנסת היא שטעטל, וראש הממשלה לדורותיו הוא מושק'ה המוזג הרוקד "מה יפית" בפני הפריץ המקומי.
ותוסיף לזה שמבחינת ה"מדינה" חיי אזרחי האויב קודמים לחיי חייליה ואזרחיה היהודים, מה לך כי להלין?!

בושה דמנו הפקר, ועוד בשיט חוצפתו אתם יודעים מה שמאלמרט אמר?...
"כעת אנחנו לא נגיב, אנו לא רוצים לדרדר את המצב באזור".
יגאל=גואל