כתב נושא: תראו מה הקרואטים הנאצים האלה מעוללים לחברינו הסרבים  (נקרא 10036 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
זה לא משנה סלאבים ברובם הם אנטישמיים ומפסיק לחפש גוים שאוהבים אותנו כי זה כמו לחפש סיכה בתוך מדבר.
לא רק הנאצים הם אנטישמים.הסלאבים הם שונאי-ישראל.
כל ההיסטוריה היהודית חיפשנו בעלי ברית מאומות העולם ורק הפסדנו.יש בין הגוים שלא שונאים אותנו אבל זה לא אמור להעסיק אותנו כי המטרה שלנו להיות לבד ומבודדים מתרבותם המשוקצת.
לא צריך באמת לחפש בני ברית כל כך,אבל בוא נגיד שאם יש עם שאף פעם לא עשה לנו שום דבר רע וחלקו הגדול אפילו תומך בנו ולתמוך באויבים שלהם במקום בהם זה טמטום.
ואני באמת שונא את רוב הסלאבים האמת היא שרק סרבים אני אוהב מתוך כל העמים הסלאבים...
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

Aaron

• אורח
לא צריך לחפש בני ברית, אבל עד שיש לך בן ברית, אל תבגוד בו ותיהיה איתו בקשרי מסחר טובים ותצביע בעדו באו"ם. אני לא חושב שהדברים האלה יפגעו ביהדות שלנו ויביא אלינו את התרבות שלהם.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
לא צריך לחפש בני ברית, אבל עד שיש לך בן ברית, אל תבגוד בו ותיהיה איתו בקשרי מסחר טובים ותצביע בעדו באו"ם. אני לא חושב שהדברים האלה יפגעו ביהדות שלנו ויביא אלינו את התרבות שלהם.
בדיוק  :V: :V: :V:
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
לא צריך באמת לחפש בני ברית כל כך,אבל בוא נגיד שאם יש עם שאף פעם לא עשה לנו שום דבר רע וחלקו הגדול אפילו תומך בנו ולתמוך באויבים שלהם במקום בהם זה טמטום.
ואני באמת שונא את רוב הסלאבים האמת היא שרק סרבים אני אוהב מתוך כל העמים הסלאבים...

אין אמונה בגוים לכן צריך מאוד להיזהר מכל אותם גוים שרוצים את טובתנו זה שהם עזרו לנו פעם אחת או אפילו כמה פעמים לא עושה אותם בני-ברית שלנו אלא כמשהו משותף וגם זה בעירבון מוגבל.
חובבי ציון מארה"ב שכיביכול אוהבים יהודים הם אלו שמנסים בכל כוחם להמיר את דתנו והרבה יהודים נפלו לפח שלהם וזה לא אשמת של היהודים שנפלו לפח שלהם אלא רק בגלל שהם הראו להם כמה הם לטובתנו.
לפעמים האויבים שלנו מצטיירים כאהובים לכן צריך מאוד להיזהר בעניין הזה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אין אמונה בגוים לכן צריך מאוד להיזהר מכל אותם גוים שרוצים את טובתנו זה שהם עזרו לנו פעם אחת או אפילו כמה פעמים לא עושה אותם בני-ברית שלנו אלא כמשהו משותף וגם זה בעירבון מוגבל.
חובבי ציון מארה"ב שכיביכול אוהבים יהודים הם אלו שמנסים בכל כוחם להמיר את דתנו והרבה יהודים נפלו לפח שלהם וזה לא אשמת של היהודים שנפלו לפח שלהם אלא רק בגלל שהם הראו להם כמה הם לטובתנו.
יש אכן נוצרים מסיונרים וצריך להיזהיר מהם....
לכן צריך להישאר בברית שטובה לנו,ולהיזהיר לא ליפול בפח צריך להיות חזק גם עם ברית..
לאסט אף אם:
יוטיוב:

Aaron

• אורח
הם מנצלים אותנו וגם אנחנו ננצל אותם... העיקר שנרוויח מזה.
אפשר לחשוב שמסיונרים תוקעים לך רובה בראש ואומרים לך שאם אתה לא מתנצר, אתה מת. הם כולה מבלבלים את השכל ליהודים שמעוניינים להתנצר. יהודי אמיתי יקשיב לשטויות האלה? נו באמת.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אלון אז למה השחורים תומכים בהיטלר שרואה בהם גזע נחות?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הם מנצלים אותנו וגם אנחנו ננצל אותם... העיקר שנרוויח מזה.
אפשר לחשוב שמסיונרים תוקעים לך רובה בראש ואומרים לך שאם אתה לא מתנצר, אתה מת. הם כולה מבלבלים את השכל ליהודים שמעוניינים להתנצר. יהודי אמיתי יקשיב לשטויות האלה? נו באמת.
כן אהרון יהודי אמיתי יקישיב לשטויות האלו.
תחשוב שיהודי נמצא בשעת משבר ובא אליו מסיונר וכשבן אדם נמצא במשבר אז כל דבר יכול לתפוס ולשטוף את המוח ובארץ ישראל הרבה יהודים לא מוצאים את עצמם והמסיון מנצל את זה וידע איך לתפוס יהודים וידע כמה הם זקוקים למשהו שימלא אותם.
אני אישית מכיר אישית חבר טוב שנפל למסיון והיום ברוך ה' יצא מהנבלות האלו ויודע מה אמרו לו?
יהודים הם העם הנבחר וכל כך שיבחו את העם היהודי הם בעד ארץ ישראל וכו' זה נשמע מגניב עד שבאים ומטיפים לך על יש"ו ופה כבר אין  דרך מוצא.

אני לא רוצה לנצל אף אחד אני רוצה לעבוד ולהרוויח ביושר.
« עריכה אחרונה: יוני 15, 2008, 13:52:21 על ידי אֵיתָן »

Aaron

• אורח
כן אהרון יהודי אמיתי יקישיב לשטויות האלו.
תחשוב שיהודי נמצא בשעת משבר ובא אליו מסיונר וכשבן אדם נמצא במשבר אז כל דבר יכול לתפוס ולשטוף את המוח ובארץ ישראל הרבה יהודים לא מוצאים את עצמם והמסיון מנצל את זה וידע איך לתפוס יהודים וידע כמה הם זקוקים למשהו שימלא אותם.
אני אישית מכיר אישית חבר טוב שנפל למסיון והיום ברוך ה' יצא מהנבלות האלו ויודע מה אמרו לו?
יהודים הם העם הנבחר וכל כך שיבחו את העם היהודי הם בעד ארץ ישראל וכו' זה נשמע מגניב עד שבאים ומטיפים לך על יש"ו ופה כבר אין  דרך מוצא.
טוב יש לך ניסיון עם זה אז כנראה שאתה צודק. אני לא חשבתי שזה ככה.

Aaron

• אורח
אני לא רוצה לנצל אף אחד אני רוצה לעבוד ולהרוויח ביושר.
לא תנצל גויים לטובת עם ישראל? זה מה שחיים בן פסח אמר שהוא עושה עם הגרמנים שהביעו בו תמיכה בפרשה הזאת עם העיתון השמאלני בגרמניה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אלי באו מהמסיון ולא הציגו עצמם כמסיון,ככששמעתי ישו אז זרקתי אותם מהבית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אני שונא מסיונרים.....
אני יכול מאוד להתחבר עם נוצרים והם אחלה בשבילי אבל כשהם מסיונרים אני לא סובל את זה.
שיאמינו בנצרות כמה שבא להם רק שלא ינסו להפוך אותי לנוצרי
« עריכה אחרונה: יוני 15, 2008, 14:07:12 על ידי אלון »
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני שונא מסיונרים.....
אני יכול מאוד להתחבר עם נוצרים והם אחלה בשבילי אבל כשהם מסיונרים אני לא סובל את זה.
שיאמינו בנצרות כמה שבא להם רק שלא ינסו להפוך אותי לנוצרי
זאת אחת המצוות של הנוצרים ונוצרי שאומר שהוא לא דוגל במסיון הוא כופר בנצרות כולה כמו שמוסלמי אומר שאיסלם היא דת של שלום.
המסיון השמלאני הצליח בגדול בארץ וזו עובדה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
זאת אחת המצוות של הנוצרים ונוצרי שאומר שהוא לא דוגל במסיון הוא כופר בנצרות כולה כמו שמוסלמי אומר שאיסלם היא דת של שלום.
המסיון השמלאני הצליח בגדול בארץ וזו עובדה.

בסדר אבל הנוצרים היום הם יותר מתונים הם לא משתגעים על זה שהם כופרים בכל דבר בנצרות.....
חוץ מזה מדובר בנוצרים חילוניים או מסורתיים לא דתיים במיוחד
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בסדר אבל הנוצרים היום הם יותר מתונים הם לא משתגעים על זה שהם כופרים בכל דבר בנצרות.....
חוץ מזה מדובר בנוצרים חילוניים או מסורתיים לא דתיים במיוחד
מתון=פחות קיצוני=קיצוני.
הנוצרים רצחו הרבה יותר יהודים ממוסמלים גם יש מוסלמים חילוניים מה זה השטויות האלו.

Aaron

• אורח
מתון=פחות קיצוני=קיצוני.
הנוצרים רצחו הרבה יותר יהודים ממוסמלים גם יש מוסלמים חילוניים מה זה השטויות האלו.

האיום המרכזי עכשיו הוא המוסלמים. נכון שהנוצרים רצחו יותר יהודים מהמוסלמים, והם משלמים על כך בכך שהסרטן המוסלמי מתחיל להתפשט באירופה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האיום המרכזי עכשיו הוא המוסלמים. נכון שהנוצרים רצחו יותר יהודים מהמוסלמים, והם משלמים על כך בכך שהסרטן המוסלמי מתחיל להתפשט באירופה.
היסטוריה לא שוכחים והנוצרים הם לא בני בריתנו והם אויב כמו שהאיסלם אויב.
לא רק המוסלמים שונאים את היהודים גם הנוצרים רובם שונאים יהודים.

Aaron

• אורח
היסטוריה לא שוכחים והנוצרים הם לא בני בריתנו והם אויב כמו שהאיסלם אויב.
לא רק המוסלמים שונאים את היהודים גם הנוצרים רובם שונאים יהודים.
אמרתי שהנוצרים הם לא אוייבים? אמרתי שהם כרגע לא מהווים איום. ואני לא שוכח את ההסטוריה.
יש מדינה נוצרית בעולם שמכוונת טילים על ישראל? או בונה נשק גרעיני כדי להשמיד את ישראל?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אמרתי שהנוצרים הם לא אוייבים? אמרתי שהם כרגע לא מהווים איום. ואני לא שוכח את ההסטוריה.
יש מדינה נוצרית בעולם שמכוונת טילים על ישראל? או בונה נשק גרעיני כדי להשמיד את ישראל?
לא רק נשק הוא איום אלא גם תרבות וערכים הם איום.
הנוצרים מהווים אוים של שמד רוחני לעם היהודי עם התרבות שהשמאל מנסה להנחיל ליהודים בארץ ישראל וזה גם סוג של נשק.
לא רק רובים מצטיירים כנשק.
וגם על פי ההיסטוריה היהודית שמד רוחני הרבה יותר קשה משמד פיזי.
הנוצרים לא מכוונים עלינו נשק אבל הצליחו עם התרבות שלהם להשריץ אין ספור שמלאנים בארץ ישראל עם כל מיני אידיולוגיות מטופשות וזה נשק לכל דבר.

Aaron

• אורח
לא רק נשק הוא איום אלא גם תרבות וערכים הם איום.
הנוצרים מהווים אוים של שמד רוחני לעם היהודי עם התרבות שהשמאל מנסה להנחיל ליהודים בארץ ישראל וזה גם סוג של נשק.
לא רק רובים מצטיירים כנשק.
וגם על פי ההיסטוריה היהודית שמד רוחני הרבה יותר קשה משמד פיזי.
הנוצרים לא מכוונים עלינו נשק אבל הצליחו עם התרבות שלהם להשריץ אין ספור שמלאנים בארץ ישראל עם כל מיני אידיולוגיות מטופשות וזה נשק לכל דבר.
בזה אני מסכים  :V:

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ב"סד
כולם אויבים .בין אם בגשמיות בין ברוח. כולם מטרתם להשמיד את העם שקיבל את התורה .וממעמד הר סיני ירדה שינאה לעם ישראל. וכל הדברים שקורים בעולם אינם באים אלא לעורר את עם ישראל.
לפני המצב הקשה שהולך להיות בעולם לכולם, רק אנו צריכים להתעורר ולעורר.כי הזמן דוחק בנו .
ואנו צריכים להבין שיש בעל בית לעולם הזה .ומה שהוא רוצה מאיתנו זה שאנחנו נעשה את כל המאמצים
לקרב עוד ועוד מעם ישראל .וכמו שהיום יש את האוטיסטים כשליחיו של השם שמתריעים בנו לעורר את העם לזעוק ולהתפלל שמשיח צידקנו יבוא במהרה לגעול  אותנו ואת העולם כולו .מהרוע והעכזריות שמשתוללת
בעולם.שנזכה למשיח צידקנו במהרה ברחמים גדולים ומרובים. אמן

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ב"סד
כולם אויבים .בין אם בגשמיות בין ברוח. כולם מטרתם להשמיד את העם שקיבל את התורה .וממעמד הר סיני ירדה שינאה לעם ישראל. וכל הדברים שקורים בעולם אינם באים אלא לעורר את עם ישראל.
לפני המצב הקשה שהולך להיות בעולם לכולם, רק אנו צריכים להתעורר ולעורר.כי הזמן דוחק בנו .
ואנו צריכים להבין שיש בעל בית לעולם הזה .ומה שהוא רוצה מאיתנו זה שאנחנו נעשה את כל המאמצים
לקרב עוד ועוד מעם ישראל .וכמו שהיום יש את האוטיסטים כשליחיו של השם שמתריעים בנו לעורר את העם לזעוק ולהתפלל שמשיח צידקנו יבוא במהרה לגעול  אותנו ואת העולם כולו .מהרוע והעכזריות שמשתוללת

:V:

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ב"סד

כמה בולשיט בהודעה אחת נו באמת עלק אוטיסטים הם שליחים של השם פחחחחחחח

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
כמה בולשיט בהודעה אחת נו באמת עלק אוטיסטים הם שליחים של השם פחחחחחחח

זו לשון פסולה כאן בפורום. אם אתה רוצה להביע דיעה נגדית זאת זכותך המלאה, ויש כאן חופש-ביטוי אמיתי ומוחלט לסך הדיעות של כל המשתמשים. בשביל זה נועד הפורום. אבל כמו כולנו אתה מחוייב לכללי-התנהגות בסיסיים בקהילה: להתייחס בכבוד כלפי החברים האחרים ולשמור על רמת-דיון נקיה ומתורבתת. זכור זאת לפעם הבאה.
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2008, 07:40:20 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ב"סד
מרים, אני מסכים איתך על דברייך גם אני שמעתי על חלק מהדברים!!  :V:

PhobetorXVII, היא לא אמרה בהודעה שלה שכל האוטיסטים הם שליחיו של הקב"ה
אך יש, בסך הכל לכל אחד יש את הייעוד שלו בעולם...
אחד הייעוד שלו זה ליהיות רופא, אחד זה ליהיות רב גדול שיחזיר אנשים בתשובה, וכן
ישנם אוטיסטים שהם שליחיו של השם שייעודם זה לעורר את העם לזעוק ולהתפלל למשיח..
ואיך אומרים: " נסתרות דרכי האל " למה בחר דווקא באנשים בעלי פיגור שכלי?
רק הקב"ה יודע.
ואגב זה לא חייב ליהיות רק אוטיסטים יש גם הרבה רבנים גדולים שיודעים הרבה דברים
כמו אלא שיודעים לפרש את התנך - מה שנקרא הצופן התנכי.