כתב נושא: הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??  (נקרא 21507 פעמים)

0 משתמשים ו- 19 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??
« להגיב #75 ב- : יוני 24, 2008, 22:05:22 »
עד שהמשיח לא יבוא הצבא הזה מיותר.
כל המנהגים שלנו עד עכשיו היו מעאפנים חוץ מבגין שהיה בינוני.
אם הפקודה מאלכתחילה לא לאינטרסים היהודים ולא למען הקדוש ברוך הוא לא משנה כמה ידיים זה יחילף בדרך בתמונה הכוללת והסופית זה לא טוב,לא מספיק.
למרות שלמזלנו צה"ל בנוי כמו שהוא בנוי אז לפעמים יוצאים כמה דברים טובים,כמו מלחמת ששת הימים.
קבוצה בלי מאמן זאת לא קבוצה.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק מכבי חיפה אימפריה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : יוני 24, 2008, 22:16:43 »
טוב אני רואה שמישהו חייב להגיד את האמת בוא נתחיל מיזה שאני בן אדם מאמין שמתחזק באמונה הולך פעם בשבוע לשיעור תורה למתפלל כול שישי שבת וכו' אבל בכול זאת אני לא חושב שצריך לשבת בבית כול היום וללמוד תורה ולחכות שאלוהים יבוא ויושיע אותנו ויש פה כמה מושפעים שחושבים שהם לא יעשו צבא לא יעבדו ואלוהים יעזור להם בהכול חברה תתעוררו זה לא עובד ככה צריך לשמור את המצוות והכול אני לא אומר שלא אבל בנתיים עד שהמשיח יגיע צריך לשמור על אורח חיים רגיל יש עוד כמה דברים חוץ מתורה זה פשוט לא יתכן שאנשים לא הולכים לצבא לא עובדים והם נטל על המדינה אפשר גם להיות עובד השם גם לעבוד כדי להתפרנס וגם לעשות צבא תאמינו אלוקים לא יכעס אליכם
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2008, 22:25:04 על ידי מכבי חיפה אימפריה »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : יוני 25, 2008, 01:19:28 »
טוב אני רואה שמישהו חייב להגיד את האמת בוא נתחיל מיזה שאני בן אדם מאמין שמתחזק באמונה הולך פעם בשבוע לשיעור תורה למתפלל כול שישי שבת וכו' אבל בכול זאת אני לא חושב שצריך לשבת בבית כול היום וללמוד תורה ולחכות שאלוהים יבוא ויושיע אותנו ויש פה כמה מושפעים שחושבים שהם לא יעשו צבא לא יעבדו ואלוהים יעזור להם בהכול חברה תתעוררו זה לא עובד ככה צריך לשמור את המצוות והכול אני לא אומר שלא אבל בנתיים עד שהמשיח יגיע צריך לשמור על אורח חיים רגיל יש עוד כמה דברים חוץ מתורה זה פשוט לא יתכן שאנשים לא הולכים לצבא לא עובדים והם נטל על המדינה אפשר גם להיות עובד השם גם לעבוד כדי להתפרנס וגם לעשות צבא תאמינו אלוקים לא יכעס אליכם
:V:
עד שהמשיח לא יבוא הצבא הזה מיותר.
כל המנהגים שלנו עד עכשיו היו מעאפנים חוץ מבגין שהיה בינוני.
אם הפקודה מאלכתחילה לא לאינטרסים היהודים ולא למען הקדוש ברוך הוא לא משנה כמה ידיים זה יחילף בדרך בתמונה הכוללת והסופית זה לא טוב,לא מספיק.
למרות שלמזלנו צה"ל בנוי כמו שהוא בנוי אז לפעמים יוצאים כמה דברים טובים,כמו מלחמת ששת הימים.
קבוצה בלי מאמן זאת לא קבוצה.
למזלינו לא כל היהודים חושבים כמוך...
אם לא היה לנו צבא ומדינה - היה לנו ח"ו שואה...

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #78 ב- : יוני 25, 2008, 03:31:52 »
בס"דלא אמרתי שלא... אבל עד שנחליף את הממשלה.... לפי דעתי לא להתגי'יס..
אז מה הפתרון שלך להחליף את הצבא ולא את הממשלה?
מה זה יעזור?
יבוא צבא עוד יותר שמאלני טוב שבצה"ל יש קצת ערכים ימניים ושמרניים....
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : יוני 25, 2008, 05:34:31 »
בס''ד

התפקיד העיקרי של צה''ל זה לעזור לממסד הבולשביקי לפרק את המדינה היהודית.

כדי למלא את תפקיד זה, חיילי צה''ל מגרשים יהודים מבתיהם, הורסים את בתיהם, ומוסרים את אדמתם לאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י.

וצה''ל מאמן מחבלים מוסלמים נאצים מפת''ח להיות מחבלים מרצחים יותר יעילים.

וצה''ל מעביר נשק קטלני למחבלים הנאצים של פת''ח.

וצה''ל תומך בערבים הנאצים ביהודה ושומרון נגד המתישבים היהודים כשיש עימותים ביו''ש.

וצה''ל שוטף את מוחות החיילים על הצורך לדו קיום עם הערבים המוסלמים הנאצים.

וצה''ל שוטף את מוחות החיילים על הצורך להקריב חיי יהודים רבים כדי לא לפגוע ב"אזרחים" ערבים נאצים.

וצה''ל שולח הרבה חיילים יהודים למותם כדי לא לפגוע בערבים נאצים "חפים מפשע".

וצה''ל תמך בהסכמי אוסלו והצטרף למסע של רעבין-פרסקי(פרס) לשכנע את העם שעראפת ומחבלי אש''פ/פת''ח הם "שותפים לשלום".

וצה''ל תמך בנסיגת סיני האסונית ועזר לשכנע את העם גם לתמוך בבריחה מסיני.

וצהייל תמך בגירוש אלפי משפחות יהודיות מגוש קטיף וצפון השומרון.

בקיצור, צה''ל הוא כלי שיכנוע כל פעם שהפוליטיקאים המושחתים והתשקורת הבוגדנית רוצים לבצע עוד מסירה של אדמה יהודית קדושה לערבים הנאצים.

זהו צבא יהודי או צבא בוגדני? אני רק שואל.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : יוני 25, 2008, 12:53:45 »
בס''ד

כדי למלא את תפקיד זה, חיילי צה''ל מגרשים יהודים מבתיהם, הורסים את בתיהם, ומוסרים את אדמתם לאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י.

וצה''ל תומך בערבים הנאצים ביהודה ושומרון נגד המתישבים היהודים כשיש עימותים ביו''ש.

וצה''ל שוטף את מוחות החיילים על הצורך להקריב חיי יהודים רבים כדי לא לפגוע ב"אזרחים" ערבים נאצים.

וצה''ל תמך בהסכמי אוסלו והצטרף למסע של רעבין-פרסקי(פרס) לשכנע את העם שעראפת ומחבלי אש''פ/פת''ח הם "שותפים לשלום".

בקיצור, צה''ל הוא כלי שיכנוע כל פעם שהפוליטיקאים המושחתים והתשקורת הבוגדנית רוצים לבצע עוד מסירה של אדמה יהודית קדושה לערבים הנאצים.

זה לא צה"ל, זאת המדיניות של צה"ל אשר נקבעה ע"י השלטון השמאלני בידי מנהיגי הערב-רב!
צה"ל בנוי מהמון אנשים ציונים ימניים אוהבי ארץ ישראל!
אך אותם אנשים קטנים לא מורגשים בגלל המפקדים השמאלנים שלהם, בסך הכל מה החיילים אשמים?
כמו שאתה אומר שוטפים להם את המוח נגד המתיישבים היהודים ביו"ש ושוטפים את מוחם בעד "השלום".
שאתה תיהיה ב"ה בשלטון, תשנה את המדיניות הזאתי ותאמין לי שהמדיניות הזאת תתקבל בשימחה רבה
כי אף חייל לא רוצה ליהיות "קורבן שלום" ואף חייל לא רוצה למות בשביל שערבי נאצי "חף מפשע" יחייה.
אני לא מצדיק את החיילים שפינו יהודים מגוש- קטיף ומצפון השומרון אך עדיין הם לא פינו מרצונם החופשי...
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2008, 12:55:25 על ידי יהודי ימני בנשמה »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #81 ב- : יוני 25, 2008, 12:58:11 »
בס''ד

צה"ל מבצע את פקודות הממשלה זה הכל.
לצבא במדינה לא אמור להיות ואין מילה בפוליטיקה ובהחלטות הוא רק מבצע את מה שאומרים לו וזהו.
הכל תלוי בממשלה צה"ל הוא רק הכלי..
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #82 ב- : יוני 25, 2008, 14:44:36 »
אמנם נכון שצה"ל הוא רק זרוע מבצעת אבל אי אפשר להגיד לצבא לעשות משהו שהוא לא אמור לעשות שמההתחלה זה לא התפקיד שלו משהו שהואמעולם לא היתאמן בשבילו, הרי ברור שתפקיד הצבא הוא לא לגרש יהודים מבתיהם, יש כמה זרועות מבצעות ופינויים למיניהם זה תפקיד המשטרה ולא הצבא, הרי איך הצבא יהיה צבא העם אם הוא עושה דברים נגד אזרחים מהעם, רמטכ"ל אמיתי ולא משנה מה דעותיו הפולטיות חייב להגיד לראש הממשלה החיילים שלי לא בנוייםלזה לא בשביל זה הם התגייסו זה פשוט לא התפקיד של הצבא ואני לא עושה את זה.

מנותק מכבי חיפה אימפריה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #83 ב- : יוני 25, 2008, 15:26:26 »
כן אז לכו תגידו לחייל קרבי שמוסר את נשמתו כדי שאנחנו נגור במדינה הזאת שהוא סתם מסכן את החיים שלו שהוא משרת בצבא שהוא נגד היהודים תפסיקו להיות מושפעים אולי הצבא הוא קצת שמלאני ויש דברים לא טובים שהוא עושה אבל אל תשכחו שכול צעד שהצבא עושה הוא מתואם עם הממשלה וארצות הברית שלא נותנים לכול דבר לצאת לפועל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #84 ב- : יוני 25, 2008, 15:35:41 »
אמנם נכון שצה"ל הוא רק זרוע מבצעת אבל אי אפשר להגיד לצבא לעשות משהו שהוא לא אמור לעשות שמההתחלה זה לא התפקיד שלו משהו שהואמעולם לא היתאמן בשבילו, הרי ברור שתפקיד הצבא הוא לא לגרש יהודים מבתיהם, יש כמה זרועות מבצעות ופינויים למיניהם זה תפקיד המשטרה ולא הצבא, הרי איך הצבא יהיה צבא העם אם הוא עושה דברים נגד אזרחים מהעם, רמטכ"ל אמיתי ולא משנה מה דעותיו הפולטיות חייב להגיד לראש הממשלה החיילים שלי לא בנוייםלזה לא בשביל זה הם התגייסו זה פשוט לא התפקיד של הצבא ואני לא עושה את זה.
הרמטכ"ל יכול להיות שונה...
נגיד בזמן הגירוש בגוש קטיף הרמטכ"ל לא הסכים לפנות אז מה עשו...
פשוט מאוד העיפו אותו מהתפקיד ושמו רמטכ"ל אחר שלא שם על ערכים או ציונות ורק אכפת לו מהמקום שלו וזה שיש לו סיכוי לקבל דרגה יפה
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #85 ב- : יוני 25, 2008, 15:52:39 »
כן אז לכו תגידו לחייל קרבי שמוסר את נשמתו כדי שאנחנו נגור במדינה הזאת שהוא סתם מסכן את החיים שלו שהוא משרת בצבא שהוא נגד היהודים תפסיקו להיות מושפעים אולי הצבא הוא קצת שמלאני ויש דברים לא טובים שהוא עושה אבל אל תשכחו שכול צעד שהצבא עושה הוא מתואם עם הממשלה וארצות הברית שלא נותנים לכול דבר לצאת לפועל
ומה נגיד ליהודים שמוסרים את נפשם יום וליל בגבעות שביהודה ושמורון?
באים קלגסים ומגרשים אותם.
הצבא יש לו מדיניות אנטישמית וזו עובדה מי שרוצה שיתכחש לה אבל העובדות מדברות בעד עצמן.
אף אחד לא אומר לאף אחד אם להתגייס או לא שכל אחד יעשה את השיקול שלו אבל אין על מה להתווכח שצה"ל רק מגרש יהודים וממשיך לגרש.
מי שרוצה להתגייס לצה"ל שיתגייס אבל לסלף מציאות ולומר זאת המנהיגות זו סתם אימרה.
מי שנכנס למיטה חולה שלא יצפה לצאת בריא.
לשנות את צה"ל מבפנים זאת בדיחה כי כל עוד צה"ל תלוי בממשלה גם אם יהיו 99 אחוז 'ציונים' בצה"ל הוא ימשיך לגרש כי הוא רקוב בשורשו והשורש שלו זה כל האלופים שמתמנים בצורה פוליטית והשורש המרכזי נמצא בכנסיה הישראלית שנקראת במקרה 'כנסת'.

רק להוסיף עוד משהו לפני מלחמת לבנון ה-2 צה"ל כבר התחיל להתאמן על גירוש נוסף ואחרי המלחמה הם הבינו שזה לא ילך כי הצבא פשוט לא מסוגל אפילו לנצח חבורה של בובות.
הקב"ה עושה עמנו חסדים כל שניה שהוא הביא לאויבים שלנו טיפשות כזו שהם יותר טיפשים מהממסד הישראלי.
אם היה לי שכל הייתי מזמן בלי נשק מחסל את ארץ ישראל כי כבר הציעו לערבים את כל ארץ ישראל אבל הטיפשות של הערבים זו כבר לא טיפשות זה מתחת לטיפשות.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2008, 16:04:15 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #86 ב- : יוני 25, 2008, 17:50:38 »
ומה נגיד ליהודים שמוסרים את נפשם יום וליל בגבעות שביהודה ושמורון?
באים קלגסים ומגרשים אותם.
הצבא יש לו מדיניות אנטישמית וזו עובדה מי שרוצה שיתכחש לה אבל העובדות מדברות בעד עצמן.
אף אחד לא אומר לאף אחד אם להתגייס או לא שכל אחד יעשה את השיקול שלו אבל אין על מה להתווכח שצה"ל רק מגרש יהודים וממשיך לגרש.
מי שרוצה להתגייס לצה"ל שיתגייס אבל לסלף מציאות ולומר זאת המנהיגות זו סתם אימרה.
מי שנכנס למיטה חולה שלא יצפה לצאת בריא.
לשנות את צה"ל מבפנים זאת בדיחה כי כל עוד צה"ל תלוי בממשלה גם אם יהיו 99 אחוז 'ציונים' בצה"ל הוא ימשיך לגרש כי הוא רקוב בשורשו והשורש שלו זה כל האלופים שמתמנים בצורה פוליטית והשורש המרכזי נמצא בכנסיה הישראלית שנקראת במקרה 'כנסת'.

שמע אחי אני מתגייס עוד שנה בעזרת השם, ואני רוצה ללכת לקרבי.
אז אם אתה יכול לפחות להכין אותי למה שהולך לקרות לי.... אני הולך לקבל ביצים לראש ממתנחלים במחסומים
על זה שאני משרת בצה"ל?
אני הולך לקבל קללות ממתנחלים על זה שאני משרת ב"צבא הגירוש"??
יזרקו עליי אבנים??
יעשו עליי לינץ'??.
אני פשוט רוצה ליהיות מוכן מה הולך לקרות לי, אני בתור בן אדם ימני אדיאליסט- כהניסט
שבאמת אוהב את המדינה ובאמת הולך במטרה להגן על אזרחים בידיעה שיש מצב שגם לא בטוח שאני יחייה אחריי הצבא..
למה אני אשם ? מה אני חטאתי בכך שאני הולך לשרת בצבא תחת "כנסיית ישראל" <אהבתי תכינוי> הרי לא אני בחרתי את
הממשלה...
חחחחחח רציני אני לא יודע למה לצפות ...
כמעט כולם חושבים שצהל זה צבא שהייעוד שלו זה לגרש, ואני מפחד להיכנס למערכת כמו צהל ולצאת עם כתם לכל החיים!

רק להוסיף עוד משהו לפני מלחמת לבנון ה-2 צה"ל כבר התחיל להתאמן על גירוש נוסף ואחרי המלחמה הם הבינו שזה לא ילך כי הצבא פשוט לא מסוגל אפילו לנצח חבורה של בובות.
הקב"ה עושה עמנו חסדים כל שניה שהוא הביא לאויבים שלנו טיפשות כזו שהם יותר טיפשים מהממסד הישראלי.
אם היה לי שכל הייתי מזמן בלי נשק מחסל את ארץ ישראל כי כבר הציעו לערבים את כל ארץ ישראל אבל הטיפשות של הערבים זו כבר לא טיפשות זה מתחת לטיפשות.

דברייך נכונים!
יתברך ויתעלה שמו של הקב"ה מלך העולם!!
אין לנו על מי להישען אלא עליו!!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #87 ב- : יוני 25, 2008, 17:59:20 »
אדוני חיים בן פסח אתה צודק לחלוטין כשאתה אומר שצה"ל עוסק עכשיו בדברים שמזיקים למדינה לעם והארץ.
ואם זאת יש עובדה פשוטה בלי צבא אין מדינה.
אין אלטנטיבה לצה"ל ואני חושב שהוכחה הכי טובה לכך זה שדוקא "האנשים הרעים הקיצונים" אותם מתנחלים קיצונים שגוזלים אדמה וכמו שיאמרו בקרוב ארצוי התקשורת בישראל שותים דם ערבי דוקא הם לא פחות משליש המערך הלוחם של צה"ל.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #88 ב- : יוני 25, 2008, 19:21:36 »
אני חושב שזהו לא נכון שצה"ל הוא צבא שמאלני!
צה"ל רק ממלא את הפקודות של הממשלה שהיא שמאלנית. אז אולי בגלל זה אתם אומרים שצה"ל הוא שמאלני?

Aaron

• אורח
« להגיב #89 ב- : יוני 25, 2008, 19:48:25 »
אני חושב שזהו לא נכון שצה"ל הוא צבא שמאלני!
צה"ל רק ממלא את הפקודות של הממשלה שהיא שמאלנית. אז אולי בגלל זה אתם אומרים שצה"ל הוא שמאלני?
צה"ל לא חייב למלא פקודות בוגדניות, יש לו את הכוח להתנגד. הצבא יכול להכנס לכנסת ולהעיף את הבוגדים, אבל הצבא תומך בהם, לכן הוא לא עושה ככה.

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #90 ב- : יוני 25, 2008, 20:38:40 »
צה"ל לא חייב למלא פקודות בוגדניות, יש לו את הכוח להתנגד. הצבא יכול להכנס לכנסת ולהעיף את הבוגדים, אבל הצבא תומך בהם, לכן הוא לא עושה ככה.

אם צהל לא ימלא את הפקודות של הממשלה אתה יודע איזה תוהו ובואו יהיה לנו כאן?
וחוץ מזה אם צה"ל מחליט אילו פעולות הן בוגדניות ואילו פעולות לא בוגדניות אז בשביל מה צריך ממשלה?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #91 ב- : יוני 26, 2008, 14:15:21 »
לפני שאני עונה לכולם,ברצוני לספר סיפור שאירע בימים שקדמו לתשעה באב שנה שעברה.

אוריין בודאי אמורה לזכור את כל העליות(והירידות) לחומש באותם ימים...העלייה הגדולה תוכננה ליום ראשון שלפני תשעה באב,
עוד בכל הימין שקדמו לכך יהודים טובים(שזיכיתי לפעול במחיצתם) עלו במעלה ההר וירדו בחזרה ולמעשה ביצעו "קו" שבי שומרון-חומש...
מטרת העליות הללו הייתה לרתק את כוחות המשטרה והצבא ובכך להתיש אותם לקראת העלייה הגדולה שאת פירותיה אנו חוזים היום
בצורת שהייה יהודית די רצופה בישוב החרב חומש ע"י בני נוער ואף משפחות חדורים במסירות נפש.

ערב האירועים הבטיח שר הבידחון ש"אף אחד לא יגיע לחומש!" וכמו שאמר אז אחד המארגנים "מאות אף אחדים הגיעו לחומש..."
מדוע צה"ל נכשל אוריין? אז בואי ארענן את זכרונך.... אם את זוכרת צה"ל הקים בסיס על הגבעה החולשת על צומת רוקח המובילה לחומש.
המטרה שצה"ל הצהיר עליה בהקמת הבסיס הייתה"לעצור את העולים ולמנוע מהם להגיע לחומש." ההצהרה הייתה די משכנעת,בסך
הכל הבסיס הוקם על הכביש הראשי המוביל אל ההר.אבל פה קבור הכלב,איש מבין העולים לא השתמש בכביש הראשי...כולם עלו מהשדות
מאישור הכפר "בורקא" וגבעות 690. צה"ל ידע זאת,מספר פעילים נעצרו באיזור זה ע"י כוחות מג"ב בדרכם ולמרות זאת צה"ל התעקש
לבנות את הבסיס בצומת רוקח,ולא במקום יותר יעיל,כמו גבעה 690 לדוגמא.מדוע? מה מיוחד בצומת ההיא?

אני אגלה לך,צה"ל מאז הגירוש למעשה מטרטר לממשלה לחזור לצפון השומרון. הוא מודע להתארגנות המחבלים בג'נין ובכפר סילת א-דהר
הסמוך לחומש,בדיוק מכיוון צומת רוקח....וכך ניצל צה"ל את חוסר ההתמצאות של הממשלה בשטח והקים בסיס שלמעשה מטרתו היא
החלת קביעות כלשהי במקום. גם בעלייה לשא נור ראינו "אזלת יד" צבאית הרי את הקבוצה שצעדתי בה גילו עוד בצעד הראשון,מדוע לא חיכו לנו
כוחות בשא נור? תשובה: צה"ל רוצה גם לחזור לשם,ומנסה לגרום לנו להצליח במאבקינו אך לא בצורה בה הקצינים אחראים יאבדו את פרנסתם.

אז ככה שגם חיים וגם אוריין אבקש מכם להבדיל בין צה"ל והממשלה! קודם כל:צה"ל מעולם לא נתן לערבים אפילו סכין מטבח!!
הנשק הועבר ע"י ממשלת ישראל בלי שצה"ל היה בכלל שותף לעניין. צה"ל לא שותף את מוחות החיילים על כלום,רק על "מילוי פקודה"
אני לא חושב שזה נכון אבל מכאן המרחק רב עד להגנה על האוייב. מי ששטוף מח אלו האזרחים שצופים בטלויזיה.

שוב,תראו את ההבדל איך צה"ל מתנהג בפינויים,לעומת התנהגותו בהפגנות השמאל. מתי בחור שלנו נורה ברגלו ע"י חייל? מתי בחור שלנו
נורה בעיניו כדור גומי ע"י חייל ואיבד את עיינו? מתי בחור שלנו חתף רימון הלם? את כל זה ויותר חותפים השמאלנים מהצבא בהפגנות שלהם,
ומה אנחנו? אם איזה חייל קשר לך אזיקון על יד את לא צריכה להיפגע אוריין...

נכון חיים,גם תושבי הגבעות מוסרים את נפשם,אבל לולא הצבא הם היו נשחטים. אני עצמי גרתי תקופה מסויימת בגבעה בשומרון
שבעבר אף חיסלה שתי מחבלים שחדרו לשטחה. אבל חשוב להבין שאם תושבי הגבעה לא היו יוצאי צבא שלמדו בצבא כיצד להילחם
אני סבור שהמחבלים המיומנים היו שוחטים אותם כמו תרנגולים. ללמוד לירות בM16 זה לא מספיק כדי לעמוד מול מחבל! יש צורך באימון
יסודי. ואולי רק בשביל זה כדאי שאנשי יו"ש יתגייסו לצבא רק כדי שביום פקודה יוכלו לחיות כגיבורים ולא למות כגיבורים.

גם בגבעה שבה גרתי,למרות שאנשי הגבעה היו מבצעים "שמירות לילה",הצבא היה שולח שתי חיילים כל לילה לשמירה.
והיה מסייר בשטח. אם הוא כל כך היה שונא אותנו הוא פשוט היה מודיע ש"אין תקציב" ו...אופ בולדוזר היה עולה על הגבעה ומרסק אותה.
הצבא הוא זה שגם כשהממשלה לוחצת,ממשיך לקיים פעילות יומיומית ביהודה ושומרון בלחימה עם האוייב הערבי.

הצבא לא מחנך לדו קיום עם אף אחד,הוא כן מחנך ל"שמירת חוק" אבל גם אתה חיים תמיד אומר שאנו שומרי חוק...

אני עוד יכול להמשיך אבל עייפתי..אולי יותר מאוחר אמשיך בויכוח המעניין הזה.

נ.ב. כל מה שאמרתי נכון לגבי צה"ל בלבד! ובשום פנים ואופן אינו נכון לגבי המשטרה,שידועה כמושחתת ולא רק ביו"ש אלא בכל הארץ!
זה אותה משטרה שביצעה קשר עם ארגוני פשע(פריניאן),אז כך שאין ללמוד מהם דבר. ולמרות שרשמית הם כפופים לצבא,הם עושים די מה שבא
להם.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #92 ב- : יוני 27, 2008, 15:40:48 »
זה שצה"ל ירה כדור בעין לאנארכיסט ממש לא הופך אותו לימני, הוא בוגד היה מגיע לו למות הוא עוזר לאוייב, אבל בוא אני אגיד לך עוד משהו על הצבא ורק הצבא שלוש םעמים בחיים שלי ראיתי יהודים משיחיים וכל הפעמים האלו היו בצבא, הצבא נותן להם להיכנס ולחלק ספרים מיסיונריים זה צבא טמא שאין בו צניעות, אין בו כבוד למסורת היהודית, וממש אין בו ערכים, אני לא אומר לך עכשיו לא לשרת בצבא אבל תמיד אפשר גם לקטרג וגם לסנגר, יש בצבא דברים מאד טובים ועם זה דברים מאד רעים אני חושב שכל אחד יעשה מה שהוא מרגיש, אני אישית הייתי מת לעשות מילואים ולהילחם אבל מאז הגירוש אני לא מסוגל נפשית ללבוש את המדים האלה

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #93 ב- : יוני 27, 2008, 17:24:28 »
צה"ל מבצע את פקודות הממשלה זה הכל.
לצבא במדינה לא אמור להיות ואין מילה בפוליטיקה ובהחלטות הוא רק מבצע את מה שאומרים לו וזהו.
הכל תלוי בממשלה צה"ל הוא רק הכלי..

אני  לא  רוצה להיות  אותו  כלי  שמנוהל  על  ידי  ממשלה שלא יודעת  בעצמה  מה  היא  עושה!!!!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : יוני 27, 2008, 17:33:13 »
אני  לא  רוצה להיות  אותו  כלי  שמנוהל  על  ידי  ממשלה שלא יודעת  בעצמה  מה  היא  עושה!!!!!!
איזה עוד ברירות יש לך ?? אתה מוכן לומר לי? אני ישמח!

Aaron

• אורח
« להגיב #95 ב- : יוני 27, 2008, 17:34:22 »
אין תחליף לצה"ל. עם כל הכבוד, נוער הגבעות לא יכול להלחם בסוריה, איראן, חיזבאללה וחמאס.

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : יוני 27, 2008, 17:56:56 »
אין תחליף לצה"ל. עם כל הכבוד, נוער הגבעות לא יכול להלחם בסוריה, איראן, חיזבאללה וחמאס.

:V:

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #98 ב- : יוני 29, 2008, 01:50:17 »
יהודי ימני בנשמה, כשאני מדבר על חוסר מקצועיות בצבא, כשאני מדבר אעל שינויים שיכולים לבוא רק מלמעלה ואף פעם לא מלמטה, אני מתכוון לזה:
http://www.nfc.co.il/archive/003-D-1111-00.html?tag=15-15-57
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #99 ב- : יוני 29, 2008, 05:20:40 »
בס''ד

התשובה האמיתית כאן : :idiot2: :tickedoff:

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=14232.0

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''