כתב נושא: הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??  (נקרא 21504 פעמים)

0 משתמשים ו- 20 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??
« להגיב #25 ב- : יוני 13, 2008, 16:51:44 »
מתגייסים ועושים את המקסימום לשנות דפוסי חשיבה בסביבה עליה משפיעים ונמצאים בה, אני הייתי מש"ק מודיעין בגדוד הכשרה של השריון, את חותמי השארתי שם בצורה ברורה שאיננה משתמעת לשני פנים, הן בעבודה השוטפת והן עם החיילים הפשוטים של פלוגת המפקדה איתם הייתי בקשר יומיומי במהלך העבודה ואחריה בגדוד.
מתגייסים, כי אנחנו נגד מוסלמים, ועושים את שלנו במערכה העולמית מולם.
מתגייסים, ועושים הכל לא להיות שותפים בטירוף הנסיגות מול האיסלם ומא"י בכלל (בתור חייל שהעביר את כמעט כל שירותו ב-בתי"ם מוגבל לפעילות משרדית/עיונית בלבד) ניתן ובקלי קלות לא ליטול חלק בזה.
אני את שלי בצבא כבר עשיתי, לצערי השינויים שעל הצבא לעבור עם כבירים וגדולים על כל אינדיוידואל גם על אחד כזה בעל דרגת רא"ל.
אבל דברים קטנים אפשר לבצע גם בתוך הצבא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #26 ב- : יוני 15, 2008, 13:39:11 »
מתגייסים ועושים את המקסימום לשנות דפוסי חשיבה בסביבה עליה משפיעים ונמצאים בה, אני הייתי מש"ק מודיעין בגדוד הכשרה של השריון, את חותמי השארתי שם בצורה ברורה שאיננה משתמעת לשני פנים, הן בעבודה השוטפת והן עם החיילים הפשוטים של פלוגת המפקדה איתם הייתי בקשר יומיומי במהלך העבודה ואחריה בגדוד.
מתגייסים, ועושים הכל לא להיות שותפים בטירוף הנסיגות מול האיסלם ומא"י בכלל (בתור חייל שהעביר את כמעט כל שירותו ב-בתי"ם מוגבל לפעילות משרדית/עיונית בלבד) ניתן ובקלי קלות לא ליטול חלק בזה.
אני את שלי בצבא כבר עשיתי, לצערי השינויים שעל הצבא לעבור עם כבירים וגדולים על כל אינדיוידואל גם על אחד כזה בעל דרגת רא"ל.

O0  :V:
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #27 ב- : יוני 16, 2008, 14:49:43 »
:V:
איך שאומרים הסינים:
כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל עם האבנים הכי קטנות.

יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : יוני 16, 2008, 16:19:45 »
:V:
איך שאומרים הסינים:
כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל עם האבנים הכי קטנות.

איכשהו תמיד לסינים יש משפטים מוזרים שתמיד יש בהם הגיון חחח שיעבירו שיעורים לחברי כנסת שלנו...
כי אין הרבה חכמה והיגיון במה שיוצא להם מהפה...
אולי הם גם יכולים להסביר לעמיר פרץ איך להסתכל במשקפת, בלי שבצד השני הכל יהיה שחור  ;D

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #29 ב- : יוני 16, 2008, 20:28:15 »
אולן, הרשה לי לחלוק עליך כאחד שהיה בגירוש ומכיר מקרוב, המון פרחי טייס השתתפו בגירוש וגם טייסים קצינים, זה ממש לא נכון שכוחות האוויר לא השתתפו בגירוש, חוץ מזה לא משנה בכלל העובדה שהם קיבלו פוקדה אני לא אגיד מי עוד קיבל פקודות(דמיין לבד...).
החיילים בסופו של דבר גירשו את היהודים מבתיהם  לדעתי הם עשו מעשה יותר נורא מהרמטכ"ל, ואת האמת הדבר שהכי לא מעניין אותי זה שהם בכו, אז מה אם הם בכו????????????????????????????
ברור שהם יבכו הם עשו מעשה אנטי נשמה יהודית ברור שהיה להם קשה, אבל בסופו של דבר הם גירשו, מה שלא הצליחו הערבים לעשות בכל המלחמות הם הצליחו מבחינתי הם פושעים לא פחות מהרמטכ"ל.
אם כך, אתה תופס את צה"ל כצבא הגירוש והרי אנחנו אבודים.
2,000 שינה חיכה העם הזה, בעל הדת הבזויה כדברי ריה"ל להתאחד יחדיו בארצו ולבנות בעזרת ה' את מקדש כבודו.
עכשיו כשהוא פחות או יותר נמצא בארצו, לא מאוחד כלל, אך יש לו צבא, חירות מדינית ולחלק פעוט מן העם שאיפות לאומיות.
עכשיו יותר מכל, הצבא הוא המגן לנו, ספרא וסייפא, אין מה לעשות לפעמיים הצבא נכנס בעול כורחו לפולטיקה, שהיא מיותרת(ראה תורכיה, המשטר המבוסס על אידאולגיית אטאטורק), אך זה לא אומר שהחייל הפשוט, בין אם שמאלני או ימני הוא האשם!
אשמה במדינה יש לתלות רק על שתי קבוצות:
1. הממשלה שביצעה את המעשה הנתעב
2. העם שבחר בה - אנחנו בעצמנו אשמים בגירוש שעשינו לאחינו, גם תושבי גוש קטיף אשמים בגירוש של עצמם וגם תושבי יהודה ושומרון, שהני חלק מהם יהיו שותפים לגירוש הבא ר"ל, כי אנחנו בחרנו בממשלה שתעשה את המעשה הנתעב הזה.
כל בוקר, שאתה מתעורר בבוקר, כל יהודי צריך לקום ולהגיד:"אני אשם בגירוש, כי אני בחרתי את הממשלה", "אני אשם בכשלון במלחמת לבנון השנייה, כי אני בחרתי באולמרט", תם הדבר.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : יוני 17, 2008, 00:27:30 »
אם כך, אתה תופס את צה"ל כצבא הגירוש והרי אנחנו אבודים.
2,000 שינה חיכה העם הזה, בעל הדת הבזויה כדברי ריה"ל להתאחד יחדיו בארצו ולבנות בעזרת ה' את מקדש כבודו.
עכשיו כשהוא פחות או יותר נמצא בארצו, לא מאוחד כלל, אך יש לו צבא, חירות מדינית ולחלק פעוט מן העם שאיפות לאומיות.
עכשיו יותר מכל, הצבא הוא המגן לנו, ספרא וסייפא, אין מה לעשות לפעמיים הצבא נכנס בעול כורחו לפולטיקה, שהיא מיותרת(ראה תורכיה, המשטר המבוסס על אידאולגיית אטאטורק), אך זה לא אומר שהחייל הפשוט, בין אם שמאלני או ימני הוא האשם!
אשמה במדינה יש לתלות רק על שתי קבוצות:
1. הממשלה שביצעה את המעשה הנתעב
2. העם שבחר בה - אנחנו בעצמנו אשמים בגירוש שעשינו לאחינו, גם תושבי גוש קטיף אשמים בגירוש של עצמם וגם תושבי יהודה ושומרון, שהני חלק מהם יהיו שותפים לגירוש הבא ר"ל, כי אנחנו בחרנו בממשלה שתעשה את המעשה הנתעב הזה.
כל בוקר, שאתה מתעורר בבוקר, כל יהודי צריך לקום ולהגיד:"אני אשם בגירוש, כי אני בחרתי את הממשלה", "אני אשם בכשלון במלחמת לבנון השנייה, כי אני בחרתי באולמרט", תם הדבר.

אני לא יקום בבוקר ויגיד שאני אשם בגירוש, אני לא רציתי שאריאל שרון יעשה זאת
אף אחד לא היה מאמין שבן אדם אידיאליסט כמו אריאל שרון שהוריד עשרות ערבים בשביל להגן
על אחיו היהודים תראה את המקרה בסברא ושתילה ששחטו שמה את הערבים..
ואריאל שרון הוא זה שהזרים מליוני שקלים להתנחלויות..
אף אחד לא האמין שהוא מסוגל לעשות כזה דבר!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #31 ב- : יוני 17, 2008, 00:34:46 »
אני לא יקום בבוקר ויגיד שאני אשם בגירוש, אני לא רציתי שאריאל שרון יעשה זאת
אף אחד לא היה מאמין שבן אדם אידיאליסט כמו אריאל שרון שהוריד עשרות ערבים בשביל להגן
על אחיו היהודים תראה את המקרה בסברא ושתילה ששחטו שמה את הערבים..
ואריאל שרון הוא זה שהזרים מליוני שקלים להתנחלויות..
אף אחד לא האמין שהוא מסוגל לעשות כזה דבר!!
דווקא הרב כהנא הי"ד אמר אישית על שרון שהוא ימסור שטחי ארץ ישראל אבל כולם צחקו על הרב ושוב כולנו יודעים שהרב כהנא צדק!
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יוני 17, 2008, 00:40:09 »
דווקא הרב כהנא הי"ד אמר אישית על שרון שהוא ימסור שטחי ארץ ישראל אבל כולם צחקו על הרב ושוב כולנו יודעים שהרב כהנא צדק!
למען האמת זהו פרט שלא ידעתי עליו  :-\
כמו שאתה אומר זה רק מוכיח את גדולתו של הצדיק הרב מאיר כהנא ז"ל
אבל בכל זאת אנשים ראו בתור שרון כבן אדם ימני אמיתי
ואכן כמו שראית בתקופת ההתנתקות זה היה שוק טוטאלי לעם
ולכל האנשים שבחרו בו....

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #33 ב- : יוני 17, 2008, 23:57:14 »

רק כך רציתי להגיב על כמה נקודות ממה שאמרת:
1.תסלח לי על ההשוואה אבל אצל הנאצים אם חייל לא היה הורג יהודים אני בטוח שהיו מטפלים בו הרבה יותר גרוע אז אל לך לבוא בתלונות לחיילים הנאצים אלא רק להיטלר כי הוא הממשלה
2.תושבי גוש קטיף ברובם(אני מדגיש ברובם=לא כולם) לא בחרו באריאל שרון אלא באיחוד הלאומי למה אני צריך לקום בבוקר כמו שאתה אומר "כל יהודי" ולהגיד אני אשם בגירוש הרי אני לא בחרתי בשרון וכך גם רוב תושבי גוש קטיף ובדיוק אותו הדבר לגבי אולמרט
3.אני לא מסיר ממני אחריות לדבר אמנם באופן מעשי אני התנגדתי בכל כוחי אבל באופן רוחני לא אני ולא רוב היהודים התנגדו בסופו של דבר אני מאמין שיש מסובב לעולם הזה והגירוש הוא תוצאה של מעשים שלנו וזה בדיוק מתאים ל "ארץ אוכל יושביה" כי לא"י יש קיבה רגישה ואנחנו לא יכולים לעשוץ מצעד התועבה ודברים בסגנון הזה או גם דברים יותר קטנים כמו חטאים שאנחנו עושים ביומיום ואחרי זה להתלא על הגירוש, אבל באופן מעשי בהחלט לא אני ולא רוב תושבי גוש קטיף סייעו לגירוש הנפשע הזה
4.כן, אני מאשים ואני לא סולח לחיילים שביצעו את הפשע הזה כי בסופו שך דבר ךשבץ בכלא צבאי ז לא סוף העולם וראיתי חיילים שישבו בכלא על שטויות, על כל מיני סירובי פקודה מפגרים אז ברור שפה הם היו חייבים לסרב פקודה, אני אגיד לך יותר מזה לא היתה להם זכות לציית לפקודה הזאת נקודה!!!
« עריכה אחרונה: יוני 17, 2008, 23:58:10 על ידי יוחאי »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : יוני 18, 2008, 02:43:34 »
1.תסלח לי על ההשוואה אבל אצל הנאצים אם חייל לא היה הורג יהודים אני בטוח שהיו מטפלים בו הרבה יותר גרוע אז אל לך לבוא בתלונות לחיילים הנאצים אלא רק להיטלר כי הוא הממשלה
2.תושבי גוש קטיף ברובם(אני מדגיש ברובם=לא כולם) לא בחרו באריאל שרון אלא באיחוד הלאומי למה אני צריך לקום בבוקר כמו שאתה אומר "כל יהודי" ולהגיד אני אשם בגירוש הרי אני לא בחרתי בשרון וכך גם רוב תושבי גוש קטיף ובדיוק אותו הדבר לגבי אולמרט
3.אני לא מסיר ממני אחריות לדבר אמנם באופן מעשי אני התנגדתי בכל כוחי אבל באופן רוחני לא אני ולא רוב היהודים התנגדו בסופו של דבר אני מאמין שיש מסובב לעולם הזה והגירוש הוא תוצאה של מעשים שלנו וזה בדיוק מתאים ל "ארץ אוכל יושביה" כי לא"י יש קיבה רגישה ואנחנו לא יכולים לעשוץ מצעד התועבה ודברים בסגנון הזה או גם דברים יותר קטנים כמו חטאים שאנחנו עושים ביומיום ואחרי זה להתלא על הגירוש, אבל באופן מעשי בהחלט לא אני ולא רוב תושבי גוש קטיף סייעו לגירוש הנפשע הזה
4.כן, אני מאשים ואני לא סולח לחיילים שביצעו את הפשע הזה כי בסופו שך דבר ךשבץ בכלא צבאי ז לא סוף העולם וראיתי חיילים שישבו בכלא על שטויות, על כל מיני סירובי פקודה מפגרים אז ברור שפה הם היו חייבים לסרב פקודה, אני אגיד לך יותר מזה לא היתה להם זכות לציית לפקודה הזאת נקודה!!!
אחרי שחייל מסרב פקודה לא זורקים אותו מהיחידה בה הוא שירת?

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : יוני 18, 2008, 10:59:37 »
בכלל לא בטוח, יכול להיות מאד שהוא רק ישב בכלא למרות שבגירוש התייחסו לזה הרבה יותר ברציניות כאילו זאת פקודה שממש אסור לסרב

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 18, 2008, 16:56:06 »
למה אתה צריך לקום בבוקר ולהגיד שאתה אשם? משפט מאוד פשוט שהרבה יהודים שכחו אותו, כל ישראל אחים, כולנו בני סגולה וברגע שאח שלך נפגע? אתה לא תקום ותגנה את המעשה? אני חושב שאם אתה אח ויהודי נאמן אז כן תעשה את זה, אין מה לעשות, דמי אחייך מוטלים על האדמה, ואני לא שומע אותך צועק איה אחיי? איה אחיי? ריקנות תוקפת את העם הזה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : יוני 18, 2008, 17:20:44 »
לשרת בצהל זאת זכות

תחשבו על הסבים והסבתות שלכם שסבלו בגולה ותרגישו גאווה שאתם חיילים בצבא ישראלי(לוחמים,תומכי לחימה קיצר כל מי שעושה משהו חשוב)
הדור הקודם היה נותן הרבה בשביל להלחם בתור צבא יהודי מאורגן אז לדעתי זאת זכות שרת בצהל...

אני עושה י"ג י"ד ואחרי זה בעזרת ה' אני ישרת את צהל כהנדסאי מכונות

מה שמוזר זה שבהבה פורומים יש את כל המשטמטים האלה שלא בראש שלהם לשר בצבא
ויש את המורעלים שמתווכחים איתם

בפורום הזה יש את המורעלים רוצים לשרת,ויש את אלה שבאים בגישה של"לא מתגייס לצבא שגירש יהודים"

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : יוני 18, 2008, 17:22:04 »
רק כך, אני אשמח אם תסביר לי למה התכוונת בשאלה "איה אחיי? איה אחיי?" כי אני לא בטוח שהבנתי אותך
« עריכה אחרונה: יוני 18, 2008, 17:23:27 על ידי יוחאי »

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : יוני 18, 2008, 18:22:32 »
רק כך, אני אשמח אם תסביר לי למה התכוונת בשאלה "איה אחיי? איה אחיי?" כי אני לא בטוח שהבנתי אותך
כל עם ישראל דמו מוטל על האדמה, כפי שכתב ז'בוטינסקי:"דם עברי רווי לשובע" או אף כתב מי שמופיע בתמונה האישית שלך:" לא גוייסנו בשוט כהמון עבדים כדי לשפוך בנכר את דמינו".

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : יוני 19, 2008, 02:29:40 »
את זה הבנתי, אבל למה התכוונת שלא שמעתי אותי צועק איה אחיי?

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : יוני 19, 2008, 19:17:15 »
את זה הבנתי, אבל למה התכוונת שלא שמעתי אותי צועק איה אחיי?
עוד פעם תצפה בתגובה ותבין, רשמתי:"דמי אחיך מוטלים על האדמה ואני לא שומע אותך צועק איה אחיי?" מין חוסר אכפתיות, יכול להיות שזהו פשוט הרושם שנוצר בפורום, יכול להיות ואני טועה טעות עמוקה ולהפך אתה פעיל דואג לאחייך היהודים, פשוט לבא ולהגיד שאני לא אשם בזה שיש את אריאל שרון כרה"מ(יותר נכון היה) והוא מגרש אחיי מהבית, הוא בית ישראל, ואני לא אשם בגירושם, זוהי תפישה לא נכונה, ולמה? כי זכור שאנחנו במדינה דמוקרטית(כמה שאני שונא את הדמוקרטיה ומחכה לתקומת סוכת דוד הנופלת) שבה יש הצבעות חוקיות, גלויות ובעלות הכרעת רוב, גם אם באריק יש"ו שר"י לא רצית, אין מה לעשות הוא נציגך, גם אם אתה מתכחש לזאת, כי הוא היה "הראוי ביותר"(גרשיים כבדים ועבים על הראוי ביותר) להבחר ולייצגך הן בחוץ לארץ והן בפנים.
עוד טיעון שאני יכול להביא לך זה שגורלות ישראל שזורים זה בזה, אח שלך נופל, קורס אתה תקרוס איתו! אח שלך גורש אתה "תגורש" איתו - יחסים של אהבה אמיתית ולא אהבת חינם, כי אהבת חינם זוהי שטות אין אהבה שהיא חינמית, אהבה אמיתית ואהבת את רעך כמוך (וכמובן את ה' יותר:"בכל נפשך ובכל לבבך ובכל מאודך") זוהי הצעקה שאני דורש איה אחיי? איה אחיי? האחים שנפלו בחרב הגירוש, בגיא הבושת ומרת הנפש להם אני דורש שתצעק איה אחיי? כי אותם העם נידה, שילח מפניו ולא דאג להם למחסה ופרנסה.
ובמקום זאת אתה אומר אני לא אשם! ברור שאתה אשם כי כל ישראל אשמים זה בזה, כולנו טמאים, כולנו נבונים, כולנו חוטאים, כולנו חכמים, כולנו יהודים ולפיכך אחים.
אני מקווה שהבהרתי את נקודתי כי אחרת אני כבר לא יודע איך להבהיר.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : יוני 19, 2008, 22:30:10 »
רק כך, דבר ראשון אני לא יודע איך הגעת חמסקנה שאני מראה חוסר אכפתיות ההפך הוא הנכון.
דבר שני אם אתה לא יודע אני במקרה גרתי 19 שנים בגני טל שבגוש קטיף וגורשתי מביתי כשארבעה שוטרים מרימים אותי אז באמת
לך שאני לא צועק על אחיי מגוש קטיף אני כל יום בוכה!!!!

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : יוני 20, 2008, 15:43:06 »
רק כך, דבר ראשון אני לא יודע איך הגעת חמסקנה שאני מראה חוסר אכפתיות ההפך הוא הנכון.
דבר שני אם אתה לא יודע אני במקרה גרתי 19 שנים בגני טל שבגוש קטיף וגורשתי מביתי כשארבעה שוטרים מרימים אותי אז באמת
לך שאני לא צועק על אחיי מגוש קטיף אני כל יום בוכה!!!!
מצטער על בושת הפנים, לא ידעתי. :-[ :-\

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #44 ב- : יוני 21, 2008, 21:48:48 »
בס"ד
להתגי'יס לצבאות השם! ולא לצה"ל!  :smil037: :smil037: :smil037: :smil037:  ארץ ישראל מחכה לכם כולם מתגי'יסים למערכה על ארץ ישראל! מגיל 0 ומעלה!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יוני 21, 2008, 22:08:46 »
בס"ד
להתגי'יס לצבאות השם! ולא לצה"ל!  :smil037: :smil037: :smil037: :smil037:  ארץ ישראל מחכה לכם כולם מתגי'יסים למערכה על ארץ ישראל! מגיל 0 ומעלה!
צבא השם לא נלחם בחיזבאללה ובחמאס אלא צה"ל..
אני מתגייס בעזרת השם עוד שנה לצה"ל.. ואני קורא לכולם להתגייס!!!
קרבי זה הכי, אחי!  :)

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #46 ב- : יוני 21, 2008, 22:11:42 »
בס"ד
חעחעחע הצחקתה אותי :2funny:  צהל נלחם בחיזבאלה ובחמאס  :2funny: :2funny: :2funny:
אם מישהו נלחם באויב זה אנחנו ולא צהל..(מנסיון- מה שחי'ילים עושים זה או שהם מגינים על ערבים או כלום...)....
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 22, 2008, 00:16:09 »
בס"ד
חעחעחע הצחקתה אותי :2funny:  צהל נלחם בחיזבאלה ובחמאס  :2funny: :2funny: :2funny:
אם מישהו נלחם באויב זה אנחנו ולא צהל..(מנסיון- מה שחי'ילים עושים זה או שהם מגינים על ערבים או כלום...)....
אני שמח שזה משעשע אותך המצב...
המלחמה שלכם בהתנחלויות והמלחמה של צהל אלו 2 דברים שונים לחלוטין.
לכם אין נשק, לכם אין טנקים ולכם אין מטוסים..ובמלחמה צהל נלחם חח אני מקווה
שאני לא מחדש לך ..
בכל מקרה אתם עושים עבודת קודש בזה שאתם יושבים בהתנחלויות בחברון ובכל המקומות
האלה וכל הכבוד- ועם כל הכבוד זה לא מלחמה נגד טרור אלא שחרור שטחי אבותינו !
וגם אם צהל נראה לפעמים על הפנים, אין מה לעשות וזה הצבא היחידי שיש- לטוב ולרע.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2008, 00:17:09 על ידי יהודי ימני בנשמה »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #48 ב- : יוני 22, 2008, 00:22:37 »
אני שמח שזה משעשע אותך המצב...
המלחמה שלכם בהתנחלויות והמלחמה של צהל אלו 2 דברים שונים לחלוטין.
לכם אין נשק, לכם אין טנקים ולכם אין מטוסים..ובמלחמה צהל נלחם חח אני מקווה
שאני לא מחדש לך ..
בכל מקרה אתם עושים עבודת קודש בזה שאתם יושבים בהתנחלויות בחברון ובכל המקומות
האלה וכל הכבוד- ועם כל הכבוד זה לא מלחמה נגד טרור אלא שחרור שטחי אבותינו !
וגם אם צהל נראה לפעמים על הפנים, אין מה לעשות וזה הצבא היחידי שיש- לטוב ולרע.
איזה צבא :2funny:...זה מיליציה של חובבנים עם נשק הייטק
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : יוני 22, 2008, 00:27:32 »
הגדרה מעניינת...
בכל מקרה הצבא שלנו בנוי מהרבה אנשים ציוניים
שמוכנים להקריב את נפשם ולא מסתכלים על מה שמסביב
אלא על דבר אחד - לשמור על בטחונם של אזרחי ישראל
ולהבטיח את קיומה של המדינה!
ואנשים כאלה ראויים לכבוד ! 
גם בתגובה שלך בעמוד 2 אמרת שדברים קטנים אפשר לבצע בתוך
צהל- אני מאמין שהדברים הקטנים האלה יובילו לשינוי גדול.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2008, 00:30:20 על ידי יהודי ימני בנשמה »