כתב נושא: הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??  (נקרא 21728 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
הגיוס לצה"ל - זכות או חובה בעינייך??
« להגיב #100 ב- : יוני 29, 2008, 08:09:01 »
  זו שגיאה ממדרגה ראשונה לומר שברגע שמחנה מסויים יצהיר שהוא לא משרת בצבא, לא יהיה מי שישמור עלינו יותר מפני סוריה ואיראן. זה קשקוש! חלק נרחב מן המחנה החרדי לא משרת בצבא (עקב סיבות של צניעות וכד'), ולמרות זאת אין לצבא שלנו בעיות לתפקד או מחסור בלוחמים. נכון שאם מחנה נוסף יבוא ויצהיר על "סכסוך" עם הצבא, זה יגרום לצבא לעשות חושבים ולשנות את דרכיו, מפני שגם ראשי הצבא השמאלניים הבוגדניים ביותר מבינים (וכל צמרת צה"ל היום היא שמאלנית שמשתפת-פעולה באופן מלא עם המדינה ונבחרת על-ידיה), שבלי המחנה הדתי-הלאומי, ה"עול" להקריב את עצמך ולמות למען האדמה, הארץ והעם – ייפול על השמאלנים של שיינקין, ועִם זה תהייה לו קצת בעיה (או כך אני מקווה לפחות).

האמינו לי, גם אליטות בוגדניות אנוכיות מרושעות בסופו של דבר רוצות לשרוד. לכן, זה הקלף הטוב ביותר שיש לנו. וטוב היה אילו היינו משתמשים בו קודם, לפני הגירוש – מיד עם הכרזת שרון על כוונתו האנטי-דמוקרטית אנטי-תורנית אנטי-מוסרית לגרש 8,000 יהודים ולהחריב עשרות יישובים וקהילות חיים. היינו מונעים את הגירוש. הברירה לא לשרת בצבא לא רק קיימת – היא הברירה היחידה. אחרת, אנחנו מביאים על עצמנו במו-ידינו את הגירוש הבא. ואנחנו, כן אנחנו, נהייה האשמים היחידים.
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2008, 08:10:19 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #101 ב- : יוני 29, 2008, 09:13:36 »
  זו שגיאה ממדרגה ראשונה לומר שברגע שמחנה מסויים יצהיר שהוא לא משרת בצבא, לא יהיה מי שישמור עלינו יותר מפני סוריה ואיראן. זה קשקוש! חלק נרחב מן המחנה החרדי לא משרת בצבא (עקב סיבות של צניעות וכד'), ולמרות זאת אין לצבא שלנו בעיות לתפקד או מחסור בלוחמים. נכון שאם מחנה נוסף יבוא ויצהיר על "סכסוך" עם הצבא, זה יגרום לצבא לעשות חושבים ולשנות את דרכיו, מפני שגם ראשי הצבא השמאלניים הבוגדניים ביותר מבינים (וכל צמרת צה"ל היום היא שמאלנית שמשתפת-פעולה באופן מלא עם המדינה ונבחרת על-ידיה), שבלי המחנה הדתי-הלאומי, ה"עול" להקריב את עצמך ולמות למען האדמה, הארץ והעם – ייפול על השמאלנים של שיינקין, ועִם זה תהייה לו קצת בעיה (או כך אני מקווה לפחות).

האמינו לי, גם אליטות בוגדניות אנוכיות מרושעות בסופו של דבר רוצות לשרוד. לכן, זה הקלף הטוב ביותר שיש לנו. וטוב היה אילו היינו משתמשים בו קודם, לפני הגירוש – מיד עם הכרזת שרון על כוונתו האנטי-דמוקרטית אנטי-תורנית אנטי-מוסרית לגרש 8,000 יהודים ולהחריב עשרות יישובים וקהילות חיים. היינו מונעים את הגירוש. הברירה לא לשרת בצבא לא רק קיימת – היא הברירה היחידה. אחרת, אנחנו מביאים על עצמנו במו-ידינו את הגירוש הבא. ואנחנו, כן אנחנו, נהייה האשמים היחידים.
אולי חשבת על תוצאה הפוכה?

על תוצאה בה הצבא יהי מורכב אך ורק מחיילים שיגלו מוטיבציה למלחמה באחים וחוסר מוטיבציה מובהק במלחמה באוייב(בדיוק כמו יושבי
שינקין כיום?)אתה חושב שתוכל להסתובב חופשי ביהודה ושומרון כשהצבא הנוכח שם הוא כזה שמאד רוצה במותך? ואני אומר לך שאם
חייליםן שמאלנים ישתלטו על הצבא זה מה שיהיה! ואני מדבר בתור אחד שבעבר חיילים שמאלנים ניסו לגרום למותי בידי מחבלים ו\או כוחותינו.
אני ממש לא ירגיש בטוח לא ביהודה ושומרון ולא בשום מקום בארץ אם הצבא שלנו יהיה כזה. כיום רוב הלוחמים בצה"ל מאד לא כאלה וזה רק בזכות
הנוכחות הלאומית שם. אבל אם הצבא יתמלא בנוכחות פוסט-ציונית ופוסט יהודית אתה יכול להגיד שלום למדינה היהודית.

ושלא תחשוב שהם לא יסכימו כדי לא להקריב,מכיוון שבמקרה כזה הערבים פשוט ישאירו את הצבא לסוף. כלומר לא יפגעו בחיילים שמשרתים
את מטרותיהם,אלא רק באזרחים. בדיוק כפי שבתחילת המאורעות המחבלים לא היו יורים לעבר משטרה כחולה כמעט(למעט מקרים בודדים)
מכיוון שזו לחמה ב"מתנחלים" ואילו מג"ב וצה"ל היו חוטפים מהם אש תופת. ואת זה שמעתי ממקור ראשון.(בלי לפרט...).
זה הגיע עד כדי כך ששוטר בחברון הסתובב יום אחד שעות באיזור וחיכה לחיילים שיחליפו אותו,וברגע זעזב את המקום וחיילים נכנסו נפתחה לעברם אש תופת
וחייל אחד אף נהרג הי"ד. מחקירה עלה שהחולייה שההתה במקום כבר שעות,ואיש לא ידע להסביר:מדוע הם לא ירו על השוטר שהסתובב חשוף?

כך שצבא שמאלני לא מסכן את השמאלנים! אם החיילים יראו לערבים יד מספיק חופשית(ואני מאמין על שמאלני שהוא מסוגל לירות ולפגוע בחבר ליחידה
"בלי כוונה" כדי לא לפגוע ב"ידידיו" לשום...)הם לא יפגעו הרבה ומי שיפגע יהיה אנחנו,ואנחנו בלבד!
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2008, 09:14:03 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #102 ב- : יוני 29, 2008, 09:25:14 »
גם בשן וגם גלעד אתה שוכח שלשמאלנים יש עוד דרך- להכריז שהם תמיד התנגדו לציונו המרושעת ולברוח למקום אחר.
במיוחד לשמאלנים של צפון תל אביב וסביון...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #103 ב- : יוני 29, 2008, 10:20:04 »
אולי חשבת על תוצאה הפוכה?

על תוצאה בה הצבא יהי מורכב אך ורק מחיילים שיגלו מוטיבציה למלחמה באחים וחוסר מוטיבציה מובהק במלחמה באוייב(בדיוק כמו יושבי
שינקין כיום?)אתה חושב שתוכל להסתובב חופשי ביהודה ושומרון כשהצבא הנוכח שם הוא כזה שמאד רוצה במותך? ואני אומר לך שאם
חייליםן שמאלנים ישתלטו על הצבא זה מה שיהיה! ואני מדבר בתור אחד שבעבר חיילים שמאלנים ניסו לגרום למותי בידי מחבלים ו\או כוחותינו.
אני ממש לא ירגיש בטוח לא ביהודה ושומרון ולא בשום מקום בארץ אם הצבא שלנו יהיה כזה. כיום רוב הלוחמים בצה"ל מאד לא כאלה וזה רק בזכות
הנוכחות הלאומית שם. אבל אם הצבא יתמלא בנוכחות פוסט-ציונית ופוסט יהודית אתה יכול להגיד שלום למדינה היהודית.

ושלא תחשוב שהם לא יסכימו כדי לא להקריב,מכיוון שבמקרה כזה הערבים פשוט ישאירו את הצבא לסוף. כלומר לא יפגעו בחיילים שמשרתים
את מטרותיהם,אלא רק באזרחים. בדיוק כפי שבתחילת המאורעות המחבלים לא היו יורים לעבר משטרה כחולה כמעט(למעט מקרים בודדים)
מכיוון שזו לחמה ב"מתנחלים" ואילו מג"ב וצה"ל היו חוטפים מהם אש תופת. ואת זה שמעתי ממקור ראשון.(בלי לפרט...).
זה הגיע עד כדי כך ששוטר בחברון הסתובב יום אחד שעות באיזור וחיכה לחיילים שיחליפו אותו,וברגע זעזב את המקום וחיילים נכנסו נפתחה לעברם אש תופת
וחייל אחד אף נהרג הי"ד. מחקירה עלה שהחולייה שההתה במקום כבר שעות,ואיש לא ידע להסביר:מדוע הם לא ירו על השוטר שהסתובב חשוף?

כך שצבא שמאלני לא מסכן את השמאלנים! אם החיילים יראו לערבים יד מספיק חופשית(ואני מאמין על שמאלני שהוא מסוגל לירות ולפגוע בחבר ליחידה
"בלי כוונה" כדי לא לפגוע ב"ידידיו" לשום...)הם לא יפגעו הרבה ומי שיפגע יהיה אנחנו,ואנחנו בלבד!

לשרת בצבא זה לא "ברירת מחדל", זה הכל. הסכנה שבאִי-שירות בצבא אינה גדולה מהסכנה שישנה גם ככה עם ולמרות השירות. אם אתה טוען שבלעדינו הצבא לא "יתפרק" אלא פשוט יגן על ההתנחלויות "שלנו" בצורה בלתי-מספקת, הרשה לי לשאול אותך: ועכשיו- הצבא כן מגן על ההתנחלויות "שלנו" בצורה מספקת? על שדרות (לא "התנחלות" לפי המושגים של הצבא והממסד) - יש הגנה?  יש הגנה על ערבים מוסלמים יותר מאשר על שדרות!

ולמה? כי צמרת הצבא היא הקובעת את המדיניות של הפעולות והפקודות לחיילים בשטח! והצמרת של צה"ל היא כולה שמאלנית, משת"פית של המדינה ונבחרת על-ידיה. החיילים שלנו מנוצלים ומתים למען הפילוסופיה האנטי-מוסרית אנוכית חסרת-הערכים המרושעת והדקאדנטית של הממסד שמדרדר אותנו חזק לשואה שניה רח"ל, ואת מניותיו דואג למכור מראש לפני שהוא נוטש את הספינה. אנחנו לא חיילים שלוחמים במלחמת אידיאולוגיה ומתים על קידוש ה', אלא ברווזים של הממסד הפוסט-ציוני אינטרסנטי שמנצל את המוטיבציה ורוח-ההקרבה האמיתית שנושבת בקרבנו לצרכיו האישיים (סליחה על המילים הבוטות: "דופק וזורק". וגם יורק והורס). אנחנו נלחמים על מטרותיו של השמאל הפונדמנטליסטי, שזה במילים אחרות הגשמת החלום של אוייבינו ומשנאינו. והממסד מודה במו-פיו בכוונותיו הפאטאליסטיות! הן בעצמך אמרת - "פוסט-ציונות", מדינת כל-אזרחיה, סוף המדינה היהודית,– זה מה שהשמאלנים של שיינקין יעשו כאן אם הצבא יהיה בידיים שלהם! -- אז אנחנו צריכים לשמש את כוונותיהם הזדוניות? לקדש את מטרותיהם ההרסניות ככלי-שחמט בידיהם?

אז אני אומר – בואו ניתן להם באמת לטעום קצת ממה שהם מאמינים בו. להפסיד, בטח לא נפסיד כלום. אולי, אם כבר, מק-סי-מום, ייכנס קצת שכל והיגיון בריא לראשיהם הנפסדים והחולים של כל אותם שמאלנים שוטים, והם ילמדו על בשריהם את משמעות האידיאל והערכים, אם חפצי חיים הם. או במקרה אחר, הם יתחננו אלינו שנחזור כי לא יהיה מי שיסכים להילחם על המולדת ללא אידיאלים ורבים יערקו לחו"ל מיד. כך או כך- גם אם יעשו תשובה וגם אם פשוט יתחננו אלינו שנחזור להילחם בשבילם את מלחמת האידיאולוגיה שהם עצמם לא מוכנים להילחם -- אנחנו להפסיד מזה ודאי לא יכולים. אבל איזה פיוז במוח שלהם ודאי ישתחרר בעקבות כך, ואיזשהו שינוי יסודי עמוק בחשיבה יתחיל לחלחל. לנו, זה הסיכוי היחיד.
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2008, 10:30:05 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »