כתב נושא: לנץ וגאה בזה!  (נקרא 3427 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לנץ וגאה בזה!
« ב- : ינואר 26, 2007, 16:12:04 »
תשמע אתה אדם מרתק עם יידע עצום שאין כמוהו אתה נכס למקום הזה כמה שעזרת לי אתה לא יודע בכלל!
ממש תודה תודה מכל הלב אתה אדם נפלא!
רציתי לבקש ממך גם שאולי תעשה איזה מאמר על היכולות הצבאיות שלך ישראל בקנה מידה עולמי (כמובן על האטום שלנו, חיל האוויר, חיל רגלים, ימי וכו...)
רק אם יש לך זמן ונוח לך חברי היקר!
שתהיה לכולם ולך שבת שלום!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
לנץ וגאה בזה!
« להגיב #1 ב- : ינואר 26, 2007, 16:47:37 »
ישראל דורגה בידי מומחים צבאים בינלאומים כאחת מ10 המדינות החזקות בעולם מבחינה צבאית.5 המעצמות החברות במועצת הבטחון דורגו ראשונות:ארצות הברית,רוסיה,סין,צרפת ואנגליה.
ישראל נחשבה חזקה כמו הודו ופקיסטן הגרעיניות וקוריאה הצפונית.
ישראל ניצחה את כל מדינות ערב ביחד.
טייסים ישראלים הפילו טייסים רוסים וחיל האויר הישראלי נחשב האיכותי בעולם.
יהיה מעניין לראות את המעצמה האזורית ישראל נגד מעצמה אזורית אחרת אירן.
זה מבחינה קונבנציונלית.
לישראל לפי פרסומים זרים נשק כימי וביולוגי 200 פצצות אטום מתקדמות מהפצצות אטום שהוטלו על הירושימה ונגסקי כמו שיש לפקיסטן.לישראל פצצות מימן,פצצות נויטרון והנשק הגרעיני שלה מתקדם כמו הנשק של המעצמות.
לישראל שטח קטן,אוכלוסיה קטנה בודאי בהשוואה למעצמות.
בדבר אחד ישראל נחותה מיריבותיה היא פשוט לא רוצה להלחם,החוסן הלאומי שלה התערער,התקשורת פוגעת במורל העם.
לא הבאתי כאן גורמים אחרים בחשבון:תמיכת הקב"ה בישראל.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לנץ וגאה בזה!
« להגיב #2 ב- : ינואר 26, 2007, 18:13:52 »
ישראל דורגה בידי מומחים צבאים בינלאומים כאחת מ10 המדינות החזקות בעולם מבחינה צבאית.5 המעצמות החברות במועצת הבטחון דורגו ראשונות:ארצות הברית,רוסיה,סין,צרפת ואנגליה.
ישראל נחשבה חזקה כמו הודו ופקיסטן הגרעיניות וקוריאה הצפונית.
ישראל ניצחה את כל מדינות ערב ביחד.
טייסים ישראלים הפילו טייסים רוסים וחיל האויר הישראלי נחשב האיכותי בעולם.
יהיה מעניין לראות את המעצמה האזורית ישראל נגד מעצמה אזורית אחרת אירן.
זה מבחינה קונבנציונלית.
לישראל לפי פרסומים זרים נשק כימי וביולוגי 200 פצצות אטום מתקדמות מהפצצות אטום שהוטלו על הירושימה ונגסקי כמו שיש לפקיסטן.לישראל פצצות מימן,פצצות נויטרון והנשק הגרעיני שלה מתקדם כמו הנשק של המעצמות.
לישראל שטח קטן,אוכלוסיה קטנה בודאי בהשוואה למעצמות.
בדבר אחד ישראל נחותה מיריבותיה היא פשוט לא רוצה להלחם,החוסן הלאומי שלה התערער,התקשורת פוגעת במורל העם.
לא הבאתי כאן גורמים אחרים בחשבון:תמיכת הקב"ה בישראל.
הארסנל האטומי של ישראל גדל בהרבה בכל זאת הזמן עובר והמפעל מתקתק (עשריים ומשהו שנה זה המון זמן לייצר עוד פצצות והארסנל גדל).
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לנץ וגאה בזה!
« להגיב #3 ב- : ינואר 27, 2007, 21:03:50 »
תודה רבה, לגבי מאמר ממצה שכזה אני אצטרך לשבת המון זמן, יכול להיות שאעשה דבר כזה בעתיד הקרוב ככל שהזמן יאפשר, בעזרת ה'.
שבוע טוב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לנץ וגאה בזה!
« להגיב #4 ב- : ינואר 27, 2007, 21:58:40 »
תודה רבה, לגבי מאמר ממצה שכזה אני אצטרך לשבת המון זמן, יכול להיות שאעשה דבר כזה בעתיד הקרוב ככל שהזמן יאפשר, בעזרת ה'.
שבוע טוב.
תאמין לי שאתה ראוי ליותר מזה, אני מקווה בעזרת ה' שתעשה לנו מאמר כזה זה יהיה ממש מרתק לקריאה.
יגאל=גואל