כתב נושא: עוד מאמר איכותי  (נקרא 4044 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד מאמר איכותי
« ב- : ינואר 26, 2007, 00:02:57 »
האיחוד האירופי הולך על חבל דק

פחד הוא כנראה המניע העיקרי ליחס הדו-משמעי של האיחוד האירופי כלפי מלחמתה של ארה"ב נגד הטרור. הפחד מפני אלימות מוסלמית הופך להיות גורם בעל עוצמה נוכח 6 מיליון מוסלמים בצרפת, כ- 2 מיליון בבריטניה וכ- 17 מיליון באירופה כולה, מה גם שהאלימות הגוברת ניכרת בעליל. הגרמנים (אצלם האוכלוסייה המוסלמית היא טורקית ברוּבה) יכולים לחוש עצמם בטוחים במקצת, אם כי לא במידה רבה. עם-זאת, כאשר הפחד משתק ומונע פעולה, הוא נעשה מסוכן ביותר.

המצב הקיים באיחוד האירופי נגרם בעטיה של מדיניות הגירה הזקוקה לשינוי. אירופה חייבת להעמיד זאת בראש סדר העדיפויות שלה, אם אין ברצונה להפוך ליבשת מוסלמית במשך המאה ה- 21. הגיעה השעה גם לפעולה נמרצת נגד גופים איסלמיים התומכים בטרור ומסייעים במימונו. ההימנעות מפעולה כזו נובעת בחלקה מן הפחד לעורר אלימות נוספת, אך בעיקר מחוסר נכונות להכיר בעובדה כי האיסלאם דהיום עוין לערכים המערביים ומוכן יותר לאמץ מדיניות אנטי-מערבית. הסימביוזה רבת-השנים בין הון מערבי לעושר הנפט המוסלמי יוצרת פרמטרים של חשיבה פוליטית המתעלמת מן המציאות הקיימת. בניסוח מתון, הפופולריות של המערב במדינות המוסלמיות הולכת ופוחתת, ללא קשר למדיניותם של השליטים.

האנטישמיות הגואה באירופה, המוסווית תכופות כהתנגדות לישראל, אף היא גורם בעל משקל. המוסלמים האירופים נמנים עם תומכיה האלימים ביותר, אולם בכך הם רוכשים את חיבתם של האנטישמים ומסייעים לטיפוח האשליה כי הם מאיימים רק על היהודים, ולא על איש זולתם. התוצאה הטבעית היא התעקשות כי טרור נגד יהודים שונה במהותו מטרור נגד נתיני ארצות מערב לא-יהודים, ומכאן גם התשוקה לרכוש את ידידותם של המוסלמים באמצעות הקרבתם של האינטרסים החיוניים של ישראל. לרוע מזלו של האיחוד האירופי, אין זו מטרה ברת-השגה. אילו טרחו מדינאים אירופיים לקרוא בקפידה את הקוראן, הם היו מבינים מדוע.

*

לפיכך אירופה המערבית מוטרדת מן הסיכוי להילחם שכם אחד עם האמריקאים נגד עיראק, ותוך כדי כך להיות מואשמת באיסלאמופוביה. אירופה המערבית משחקת את המשחק של היותה פרו-ערבית יותר ממארה"ב במשך זמן כה רב, עד שנטישתו נראית לה דמיונית. אולם השתתפות פעילה ונחושה במלחמתה של ארה"ב בטרור המוסלמי היא, קרוב לוודאי, התקווה היחידה להציל את האיחוד האירופי מן הטרור המוסלמי ומאבדון דמוגרפי בטווח הארוך. האיחוד האירופי עלול לעשות זאת – ולו מסיבות לא נכונות – אפילו במחיר זמני ומדאיג של אובדן הפופולריות שלו בקרב המוסלמים, ממנו הוא חושש. ואז קרוב לוודאי שינסה לפצות על הנזק, באמצעות ערעור יכולתה של ישראל להשיג גבולות בטוחים ולהגן על עצמה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
עוד מאמר איכותי
« להגיב #1 ב- : ינואר 26, 2007, 12:46:50 »
מצוין נץ וגאה בזה!
לטיפולך האישי עז  :D
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
עוד מאמר איכותי
« להגיב #2 ב- : ינואר 26, 2007, 12:55:15 »
מצויין נץ!
כל זה ידע כללי שלך? או שאתה נעזר מחומרים באינטרנט ומספרים?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
עוד מאמר איכותי
« להגיב #3 ב- : ינואר 26, 2007, 13:00:58 »
מצויין נץ!
פעם אחת הוא הסביר פה יש לו זיכרון מעולה והוא אוהב לקרוא המון זה שילוב נהדר ויש לו יידע עצום כנס ל-"נשק בלתי קובנציונלי בעולם המוסלמי" ותראה כמה שאלות שאלתי אותו ואיזה תשובות הוא נתן לי
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד מאמר איכותי
« להגיב #4 ב- : ינואר 26, 2007, 16:31:18 »
מצויין נץ!

אני גם מביא חומרים מהאינטרנט, אבל הרוב המוחץ זה מהידע הכללי שלי, הרי ידע כללי אינו מגיע יש מאין, עוד לא נולד האדם עם ידע כללי גדול, זה לא דבר שעובר בגנים, למדתי המון, מספרים, מאינצקלופדיות, ממאמרים מקצועיים, דפי עמדה, כתבי עת מקצועיים, והאינטרנט, וכן סרטי וסרטוני דוקומנטריה בטלוויזיה בעיקר מערוץ ההסטוריה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
עוד מאמר איכותי
« להגיב #5 ב- : ינואר 26, 2007, 18:15:15 »
מצויין נץ!

אני גם מביא חומרים מהאינטרנט, אבל הרוב המוחץ זה מהידע הכללי שלי, הרי ידע כללי אינו מגיע יש מאין, עוד לא נולד האדם עם ידע כללי גדול, זה לא דבר שעובר בגנים, למדתי המון, מספרים, מאינצקלופדיות, ממאמרים מקצועיים, דפי עמדה, כתבי עת מקצועיים, והאינטרנט, וכן סרטי וסרטוני דוקומנטריה בטלוויזיה בעיקר מערוץ ההסטוריה.
אך היה לך זמן לכל הדברים הללו והכי חשוב יש לך זיכרון מעולה אם אתה זוכר המון...
יגאל=גואל

עז77

• אורח
עוד מאמר איכותי
« להגיב #6 ב- : ינואר 27, 2007, 19:29:49 »
מעניין לקרוא באמת איכותי אני נהנתי, אבל המאמר קצר מדי להיות מאמר בספריה..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
עוד מאמר איכותי
« להגיב #7 ב- : ינואר 27, 2007, 19:41:58 »
למה לספרייה חייב משהו ארוך עז לפעמים קצר וקולע גם טוב.
יגאל=גואל

עז77

• אורח
עוד מאמר איכותי
« להגיב #8 ב- : ינואר 27, 2007, 23:47:23 »
למה לספרייה חייב משהו ארוך עז לפעמים קצר וקולע גם טוב.

אין ברירה, צריך לברור בין כל המאמרים האיכותיים, וכולם באמת איכותיים..

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
עוד מאמר איכותי
« להגיב #9 ב- : ינואר 28, 2007, 06:24:16 »
זו פתיחה מצוינת למאמר מעולה שאני מקווה יום אחד בס"ד יושלם ויכלל בספרייה שלנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן