כתב נושא: לשחרר אסירים בעד החטופים?  (נקרא 10910 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
לשחרר אסירים בעד החטופים?
« להגיב #50 ב- : אפריל 28, 2008, 13:23:13 »
וואלה אחי בעניין הזה פשוט אין ברירה אם אין לך מידע מודיעני מדויק שחטופים נמצאים באישהי מקום אתה לא יכול לעשות כלום רק לשחרר אסירים כי אתה לא להפקיר את החילים במקום זר ועוד במדינה אויב  אם ישראל רוצה למהמנע בזה צריכים ללכת בקבוצה לכול מקום לא לתפצל לכמה קבוצות בקבוצה  אחד כמו גדוד נגיד הולכים לעזה כולם לעזה מבינים..ככה זה ימנע מעוד חטופים

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : אפריל 28, 2008, 19:36:26 »
ה"ממשלה" או יותר נכון- ועד הקהילה היא פשוט גוף לא רלוונטי גם אם היו תומכים בחיסול סין.
כך שגם אם הם: ימנים/שמאלנים/נכים/עיוורים/קוזאקים/באוורים/רוקדי רומבה זה לא מטריד אותי בכלל.
אני רושם פתרונות אפשריים בשל העובדה המאוד פשוטה שכל הזמן הבוגדים משמאל מטיחים בנו: "תציעו אלטרנטיבה" אז הנה אני מציע אלטרנטיבה.
היא צריכה להשמע בחוצות העיר, היא חייבת להזעק מעל הגגות ותחת כל עץ רענן, היא צריכה להראות במקומות הומי אדם, בגופי התקשורת, ובתת ההכרה של ההמון, שכן רק כך מתחילה מהפיכה ידידי.
אי לכך ובהתאם לזאת אני מתחיל בקטן, אני מבין שזה ריצת מרתון, שזה השקעה לטווח מאוד ארוך, אבל יש לי סבלנות אין קץ.

חחח הפעם אתה האופטימי ואני הפסימי להבדיל משיחות קודמות שלנו ...
כי בתכלס אני אומר לך אני לא יודע איך מוציאים את הממשלה השמאלנית הזאתי מהכנסת
כי הרי בלדבר אנחנו יכולים ליהיות אלופים וגם בלעשות הפגנות אנחנו אלופים אבל בעניין הזה
של להשפיע על החלטה הנכונה זה לא הכי עוזר לנו כרגע...אני מקווה שאתה תצא הצודק ובאמת
שהפתרון האלטרנטיבי שאתה מציע אני מאוד אוהב והלוואי שיצא לפועל מתישהו ויפה שעה אחת קודם...
כרגע המצב שנועם פדרמן במעצר בית בחברון, חיים בן פסח בגלות ואנחנו בלי אף אחד שיוביל אותנו...:/

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #52 ב- : אפריל 28, 2008, 21:05:10 »
חחח הפעם אתה האופטימי ואני הפסימי להבדיל משיחות קודמות שלנו ...
כי בתכלס אני אומר לך אני לא יודע איך מוציאים את הממשלה השמאלנית הזאתי מהכנסת
כי הרי בלדבר אנחנו יכולים ליהיות אלופים וגם בלעשות הפגנות אנחנו אלופים אבל בעניין הזה
של להשפיע על החלטה הנכונה זה לא הכי עוזר לנו כרגע...אני מקווה שאתה תצא הצודק ובאמת
שהפתרון האלטרנטיבי שאתה מציע אני מאוד אוהב והלוואי שיצא לפועל מתישהו ויפה שעה אחת קודם...
כרגע המצב שנועם פדרמן במעצר בית בחברון, חיים בן פסח בגלות ואנחנו בלי אף אחד שיוביל אותנו...:/
אז כנראה שלא באמת הבנת את שכתבתי, הגוף שאתה קורא לו "ממשלה" הגוף שאתה מכנה אותו "הכנסת" הם פשוט גופים בלתי רלוונטיים בעליל, בסך הכל הצגה תיאטרלית גרוטסקית, קפקאית חסרת מעוף עם פחות מרחב תמרון מאשר חיים רומקובסקי.
בלי אף אחד שיוביל? איך אני אוהב לומר, ס-ב-ל-נ-ו-ת!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : אפריל 28, 2008, 23:09:54 »
אז כנראה שלא באמת הבנת את שכתבתי, הגוף שאתה קורא לו "ממשלה" הגוף שאתה מכנה אותו "הכנסת" הם פשוט גופים בלתי רלוונטיים בעליל, בסך הכל הצגה תיאטרלית גרוטסקית, קפקאית חסרת מעוף עם פחות מרחב תמרון מאשר חיים רומקובסקי.
בלי אף אחד שיוביל? איך אני אוהב לומר, ס-ב-ל-נ-ו-ת!
אהה אוקיי בזה שהכנסת והממשלה גופים לא רלוונטים אין אחד שיחלוק על זה...אבל הייתי משתמש במילה אחרת
כי צריך את הגופים האלה בכל זאת.. את האנשים שמה לא!
ואני מקווה שזה באמת עניין של זמן כמו שאתה אומר, עד שבעזרת השם יקום מישהו בעל כריזמה כמו שהייתה להרב כהנא ז"ל
ושידע לסחוף את ההמון!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #54 ב- : אפריל 29, 2008, 00:49:53 »
אהה אוקיי בזה שהכנסת והממשלה גופים לא רלוונטים אין אחד שיחלוק על זה...אבל הייתי משתמש במילה אחרת
כי צריך את הגופים האלה בכל זאת.. את האנשים שמה לא!
ואני מקווה שזה באמת עניין של זמן כמו שאתה אומר, עד שבעזרת השם יקום מישהו בעל כריזמה כמו שהייתה להרב כהנא ז"ל
ושידע לסחוף את ההמון!

אז זהו שלא, אין שום צורך בגופים אלה, הם כשלעצמם בלתי רלוונטיים ואין שום חשיבות לזהות האנשים המאיישים אותם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.