כתב נושא: לשחרר אסירים בעד החטופים?  (נקרא 10710 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
לשחרר אסירים בעד החטופים?
« להגיב #25 ב- : אפריל 24, 2008, 17:19:07 »
אנחנו לא ערבים, אנחנו לא עושים כאלה דברים מהסיבה הפשוטה שהערבים כבר נתנו דוגמאות בעבר שבשבילם 100 ערבים מתים מול חייל יהודי חטוף וערוף זה מחיר נסבל עבורם, בסופו של דבר החייל ימות בתוך כל ה"שידור חי" הזה ואין פה שום הפעלה של שכל או התרעה... אנחנו כבר עכשיו הורגים להם אנשים בצורה לא פרופורציונלית לשם ההרתעה כתגמול לפעולות שלהם, החוכמה היא לרדוף אותם, שהם ירגישו שאין להם מחבוא ומקום בטוח... החוכמה היא חייל חי בידים שלנו... ולעזאזל היה פה מישהו שהגיב שהוא חייל שוקולד של משפחה שמאלנית, לעזאזל מזה התגובה הזאת?!?!?!
אתה מוכן להחזיר חייל גם בתמורה להשמדת ישראל? יש גבול... המטרה הנעלה היא להשמיד את האוייבים ושתיהיה הרתעה ולא להחזיר את החייל.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : אפריל 24, 2008, 17:24:33 »
יופי ועכשיו אני יבוא וינפץ לכם את כל הפנטזיות על הכיתות יורים ועריפת הראשים...
אנחנו מדינת ישראל - כן אותה מדינת ישראל שמודיעה באלפי מכתבים ובשידורי טלויזיה שאנחנו הולכים להפגיז
בית ואנחנו מבקשים יפה להתפנות מהבתים
כן אנחנו אותה מדינת ישראל שמספקת דלק וציוד הומניטרי לרוצחים עלובים שכמה שעות לפני זה שלחו מחבלים מתאבדים לשטח ישראל
אנחנו אותה מדינה שבמקום לדאוג לניצולי שואה שחיים מתחת לקו העוני ואין להם כסף לתרופות, דואגים לבנות 30 אלף בתים לערבושקים
ביהודה ושומרון
אז תצאו מהחלום הזה שזה הולך לקרות ותתחילו לחשוב בהתאם למצב, הרי אני הייתי גם מעלה רעיון כזה שלהשמיד את המחבלים
אם זה היה אפשרי ואם היינו מדינה עם ביצים..
לדעתי היה הכי פשוט לאסוף את כל האסירים לשים אותם בתוך אוטובוסים ולאפשר את ההחלפת שבויים ובאותו זמן לעלות 4 מטוסים
שיעקבו אחרי האוטובוסים האלה וברגע שהם נכנסים לעזה ומקבלים את פניהם אלפי משפחות שמחות להוריד פצצת דלק שתשרוף את כולם בעודם
בחיים ביחד עם האסירים...
אבל אין מה לעשות זה לא יקרה!!!

Aaron

• אורח
« להגיב #27 ב- : אפריל 24, 2008, 17:27:29 »
אנחנו מדינת ישראל - כן אותה מדינת ישראל שמודיעה באלפי מכתבים ובשידורי טלויזיה שאנחנו הולכים להפגיז
כן אנחנו אותה מדינת ישראל שמספקת דלק וציוד הומניטרי לרוצחים עלובים שכמה שעות לפני זה שלחו מחבלים מתאבדים לשטח ישראל
אנחנו אותה מדינה שבמקום לדאוג לניצולי שואה שחיים מתחת לקו העוני ואין להם כסף לתרופות, דואגים לבנות 30 אלף בתים לערבושקים
ביהודה ושומרון
אז תצאו מהחלום הזה שזה הולך לקרות ותתחילו לחשוב בהתאם למצב, הרי אני הייתי גם מעלה רעיון כזה שלהשמיד את המחבלים
לדעתי היה הכי פשוט לאסוף את כל האסירים לשים אותם בתוך אוטובוסים ולאפשר את ההחלפת שבויים ובאותו זמן לעלות 4 מטוסים
שיעקבו אחרי האוטובוסים האלה וברגע שהם נכנסים לעזה ומקבלים את פניהם אלפי משפחות שמחות להוריד פצצת דלק שתשרוף את כולם בעודם
בחיים ביחד עם האסירים...
אנחנו לא אומרים שזה יקרה כשיש לנו כאלה אידיוטים בשלטון, אנחנו אומרים מה צריך לקרות לדעתינו.

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אפריל 24, 2008, 17:35:11 »
סתם בליל של אמוציות בלי שכל..
מה הקשר השמדת ישראל? אנחנו פה החזקים, הם החלשים, בכל מקרה ידינו תהיה על העליונה, אז למה לא להיות על העליונה כשהחייל חי עם המשפחה שלו? לשחרר את האסירים האלה ולצוד אותם זאת דעתי... בערך כמו של יהודי ימני בנשמה..

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אפריל 24, 2008, 17:42:44 »
תגיד לי באיזה סרט אתה חי??
כמו שאהרן אומר, יושבים אדיוטים בשלטון ..נתחיל מזה
עכשיו אנחנו מדינה דמוקרטית, במדינה דמוקרטית יש לך בשלטון חברי כנסת לפי אחוז התושבים בארץ
עכשיו יש לך בערך 3.5 מליון ערבים (אם אני לא טועה כולל עזה אבל עזוב)
ביום נולדים לך נגיד 2000 תינוקות ערבים, עכשיו בלי ריבית דריבית בוא נעשה חישוב זריז עוד 10 שנים
בסביבות ה20 -25 מליון ערבים ומן הסתם הילודה הערבית הרבה הרבה יותר גבוהה מאצל היהודים
ואללק הם רוב במדינה, עכשיו תגיד לי אתה רוצה מדינה כמו צרפת? ששמה פותחים מילה על הערבים יש אנרכיה
ושורפים רחובות שלמים הקניבלים האלה מתפרעים לך בכל מקום?!
עכשיו יודע מה נעזוב את זה, מלחמה- מתישהו תקרה , נכון ? עכשיו אתה מוקף מדינות ערב, תתאר לך מצב שהם נכנסים
ומבפנים הכפרים משתפים פעולה איתם לך תדע מה יעשו יפגעו בכלי רכב צבאיים, יהרסו רכבות שיעבירו ציוד לחזית...
כל זה אני סתם נותן לך תמונת מצב שחלילה תקרה, עכשיו אם לא תרסן תבני שרמוטות האלה ולא תיכנס בהם זאת התוצאה

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אפריל 24, 2008, 17:45:14 »
(אני יוסיף )
שהינה החלשים שדיברת עליהם הם פתאום יהוו בעיה חמורה מאוד!!
אז בגלל זה אם לא נגרום להם להגר מפה אז ניהיה בבעיה :/

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אפריל 24, 2008, 18:00:19 »
תגיד לי באיזה סרט אתה חי??
כמו שאהרן אומר, יושבים אדיוטים בשלטון ..נתחיל מזה
עכשיו אנחנו מדינה דמוקרטית, במדינה דמוקרטית יש לך בשלטון חברי כנסת לפי אחוז התושבים בארץ
עכשיו יש לך בערך 3.5 מליון ערבים (אם אני לא טועה כולל עזה אבל עזוב)
ביום נולדים לך נגיד 2000 תינוקות ערבים, עכשיו בלי ריבית דריבית בוא נעשה חישוב זריז עוד 10 שנים
בסביבות ה20 -25 מליון ערבים ומן הסתם הילודה הערבית הרבה הרבה יותר גבוהה מאצל היהודים
ואללק הם רוב במדינה, עכשיו תגיד לי אתה רוצה מדינה כמו צרפת? ששמה פותחים מילה על הערבים יש אנרכיה
ושורפים רחובות שלמים הקניבלים האלה מתפרעים לך בכל מקום?!
עכשיו יודע מה נעזוב את זה, מלחמה- מתישהו תקרה , נכון ? עכשיו אתה מוקף מדינות ערב, תתאר לך מצב שהם נכנסים
ומבפנים הכפרים משתפים פעולה איתם לך תדע מה יעשו יפגעו בכלי רכב צבאיים, יהרסו רכבות שיעבירו ציוד לחזית...
כל זה אני סתם נותן לך תמונת מצב שחלילה תקרה, עכשיו אם לא תרסן תבני שרמוטות האלה ולא תיכנס בהם זאת התוצאה

מזה קשור עכשיו לשחרור אסירים?

Aaron

• אורח
« להגיב #32 ב- : אפריל 24, 2008, 18:47:30 »
מזה קשור עכשיו לשחרור אסירים?
כי אתה אמרת "מה הקשר השמדת ישראל?", אתה לא מודע לזה שאכן המוסלמים יכולים להשמיד את ישראל. צריך להסתכל על התמונה בגדול. החזרת אסירים מעלה להם את המורל ומחלישה אותך. צריך להגיע למצב שהם לא ירצו לחטוף לנו חיילים ואזרחים, וכדי להגיע למצב כזה, צריך להתחיל מזה שלא משחררים אף אסיר אף פעם תמורת כלום, והמחיר על חטיפה צריך להיות כואב.

מה אתה פותר בזה שאתה מחזיר את החייל ומשחרר 1000 אסירים? מחר יחטפו 5 חיילים ועוד 10 אזרחים יהודים חס וחלילה, מה אז? תחזיר להם 10000 מחבלים? הפתרון שלך פשוט לא הגיוני, לא מציאותי ולא יעזור בכלום. העיקר בשבילך שהמשפחה תקבל את החייל, אבל לא אכפת לך על כל המשפחות שבניהם נרצחו ע"י אותם מחבלים שישוחררו בגלל החייל ולא אכפת לך שההרתעה של המדינה כלפי האוייבים יורדת.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אפריל 24, 2008, 19:01:28 »
כי אתה אמרת "מה הקשר השמדת ישראל?", אתה לא מודע לזה שאכן המוסלמים יכולים להשמיד את ישראל. צריך להסתכל על התמונה בגדול. החזרת אסירים מעלה להם את המורל ומחלישה אותך. צריך להגיע למצב שהם לא ירצו לחטוף לנו חיילים ואזרחים, וכדי להגיע למצב כזה, צריך להתחיל מזה שלא משחררים אף אסיר אף פעם תמורת כלום, והמחיר על חטיפה צריך להיות כואב.

מה אתה פותר בזה שאתה מחזיר את החייל ומשחרר 1000 אסירים? מחר יחטפו 5 חיילים ועוד 10 אזרחים יהודים חס וחלילה, מה אז? תחזיר להם 10000 מחבלים? הפתרון שלך פשוט לא הגיוני, לא מציאותי ולא יעזור בכלום. העיקר בשבילך שהמשפחה תקבל את החייל, אבל לא אכפת לך על כל המשפחות שבניהם נרצחו ע"י אותם מחבלים שישוחררו בגלל החייל ולא אכפת לך שההרתעה של המדינה כלפי האוייבים יורדת.
מה שרציתי להגיד ....
אתה אמרת שאנחנו החזקים אנחנו השולטים והם החלשים, אז רציתי להוכיח לך שהם לא החלשים...
ושאנחנו נמצאים בסכנה קיומית כל זמן שיש פה ערבים, אנחנו לא כמו השמאלנים היפי נפש שבטוחים שיש דו קיום
אנחנו לא מזלזלים בערבים ויודעים שהם לא רוצים אותנו פה וזאת המטרה שלהם, יש להם מניע- אנחנו אומנם רואים את
שטח א"י כשטח שלנו, שטח ששחררנו מידיהם ויש לנו זכות אבות פה אבל מנקודת מבטם אנחנו לקחנו תשטח..
ומה שחסר להם זה התזמון מתי לפעול.
אנחנו לא יכולים להישאר אדישים למצב....זה רציתי לומר בקשר למה שאתה אמרת

אהרן,
בקשר לחלק השני של התשובה שלך אתה לא כך כל דייקת הערבים לא מבקשים את כל האסירים אלא פחות מ1000, הבעיה שהם
רוצים לבחור את ה1000 וכמובן שהם יבחרו את הכי מסוכנים בלי השפעה בעולם הערבי...
ואני יחזור על מה שאמרתי, עם כל הכאב והצער אם רוצים לשחרר את 3 החטופים זה הפתרון היחיד.
כי כמו שאתה אמרת לא יצא לנו מזה כלום אם יהרגו לנו חלילה עוד חיילים...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אפריל 24, 2008, 19:18:39 »
אהרן מתנצל, לא קראתי טוב את מה שרשמת, בהתחלה ציינת 1000 אסירים והייתי בטוח שרשמת 10000 כמו בהמשך
אז בגלל זה תיקנתי אותך ...

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 24, 2008, 20:41:04 »
אני לא אמור להגיב לתגובה הזאת כי היא מלאה בכעס, שנאה והטלת אשמה כלפי אישית, על כך שלא אכפת לי ממשפחות שכולות... דבר שהוא לא רק שקר אלא גם לשון הרע,
אבל אני אענה כי זה פורום פומבי.
אין שינוי בין עשיית או אי עשיית הצעד של שיחרור אסירים לעובדה שאתה מציין ש"הערבים מסוגלים להשמיד אותנו"... אני לא נכנסתי לויכוח כזה.
אנחנו כל הזמן חיים על הקצה וכל הזמן מנסים למצוא את הדרכים איך להפחיד ולהרתיע, איך לשמור על כוח למען הקיום שלנו.
לא עולה בדעתך שהעובדה שהחייל הזה מוחזק אצלם ואנחנו לא מצליחים לחלץ אותו בזמן שכל הרצועה האומללה הזאת גובלת רק עם הים ומובלעת בתוכינו, אנחנו שולחים לשם חיילים חלקם לא חוזרים חלקם נשארים שם חיים ומדינה חזקה וגדולה (ואני לא מתחיל עכשיו עם חישובים מספריים על הלידות שלהם בחיפה ועל התמיכה הכלכלית שלהם עם איראן, בסופו של דבר אנחנו מתמודדים עם הרצועה שהצלחנו לבודד)?
זה לא שהצעתי ישר להענות לדרישותיהם, להתרפס, להיכנס איתם למו"מ וכו'... אינני שמאלני כמו שאתה טוען.
אני מדבר פה אחרי חודשים, שאנחנו מנסים להוציא אותו, ולנקום בהם, ולתת בהם, ולכסח, ולחפש, ולהפעיל כל מני דברים, וזה פשוט לא עובד, זה לא מזיק להתרעה? מאד מזיק.
אתה מדבר על תמונה כוללת, על ראיה לטווח ארוך, אתה חושב רק איך להחליש את הצבא שמנגד ואתה לא חושב על הצבא שלך עצמך! שמורכב מאנשים, שמורכב מחיילים, שמאלנים, ימנים, חשישיניקים, מזה משנה מה הם? מזה משנה מה הכמות שלהם? במה מתאפיין הכוח של הצבא שלנו? בידיעה שיש לו גב, שלא נוטשים אותו בשדה הקרב, שיש לו על מי לסמוך, על זה מבוסס כוח המילואים! אולי תבנה הרבה בתי כלא, לכל הפלסטינים, לכל החיילים שהכריזו שהם לא מגיעים שוב למילואים, למשפחות שדורשות בצדק שהמדינה תפעל לשחרור בניהם, תשים את כולם בפנים, תעשה שידורים חיים עם שחיטות ותרוץ לעבר עזה עם חנית? כי זה בטח יעזור... או שאולי תעשה לערבים "ליאורה תשליכון" ותפחית להם את הילודה? זה על בטוח יעזור!!!
לא ציפיתי ממך להרבה אחריות, באמת שלא.. אתה הרי לא נראה כל כך מעורב... אתה יותר עסוק בלספור לידות לפטמה ערביה... אם אנחנו נותנים יותר משווי החייל אנחנו מעודדים חטיפות, נכון... אנחנו מעלים מורל, נכון...
אני מעדיף אסיר מוסלמי חופשי, רדוף, בתוך ה4 גבולות של עזה... מאשר חי, רואה כבלים, ישן על פוטון... לשחרר אלף, ולצוד. זה מה שיש לי להגיד. ואין שום קשר בין האקט הזה לבין "השמדתה של מדינת ישראל" כל קשר שהצגתם מופרך וחסר בסיס...
ההפך, שיחרורם של אותם אסירים נותן למדינה הזדמנות להוכיח את כוח ההתרעה שלה, אבל אתם עם הראש בקיר, רוצים להישאר קרחים מכל הצדדים העיקר לערוף ראשים, גם לעשות את זה בשידור, גם להרוג את החייל, וכל המדינות סביבנו מסתערות... לא, אנחנו עדיין לא רוסיה. קצת חכמה לא הזיקה לאף אחד..

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : אפריל 24, 2008, 21:17:46 »
אוקיי אני רואה שאתה קצת נסער,
דבר ראשון אם נפגעת מהתגובה אז אני מתנצל.
אתה קראת בתגובה שלי שאני אומר שאתה שמאלן.?גם אני לא ראיתי, אולי בעצם לא כתבתי את זה- גם לא חשבתי שאתה כזה אחרת לא היית בפורום הזה.
מה שרשמתי זה ששמאלנים הם אנשים יפי נפש שלא רואים את המציאות זאת הייתה הכוונה שלי ושאנחנו לא כמוהם(הכוונה גם אלייך).
שנאה? שאני ישנא יהודי ? חס וחלילה אני גם לא שונא שמאלנים ואם רשמתי את זה בתגובות אחרות זה מתוך כעס וחוסר הבנה איך נהיים כאלה.
בוא נתחיל מזה שאם היית קורא בעיון את התגובות הקודמות שלי אז היית מבין שאני דווקא לא כזה מתנגד לשחרר את האסירים יש"ו ולשחרר את החיילים שלנו
כי אף חייל 1 שלנו לא שקול לאף ערבי עלוב בעולם וגם לא לכולם ביחד, אז ככה שגרמת לי לצחוק קצת כי בעצם חיזקת את הדברים שלי ותקפת אותם באותו זמן אבל לא נורא...
אולי אני חסר חיים שאני עובר ברמבם ובאיכליוב ובהדסה ורוטשילד בשביל לספור את הלידות של הפאטמות אבל מה לעשות- אין לי חיים
אבל מה שיצא לי מזה שהשקעתי את מירב זמני בלצפות בכוס של ערבייה נפתח ויוצא טרוריסט קטן, השכלתי קצת והבנתי שאנחנו בבעיה, הבעיה היא שעוד כמה שנים אנחנו לא ניהיה רוב
ואז נגיד יאללה למה לא חשבנו על זה קודם למה לא זרקנו אותם לקיבינימט, למה אנחנו כלואים במצב שהערבים מנצלים יהודיות תמימות
למה אנחנו במצב שיש כל כך הרבה סמים במדינה יותר מבקולומביה ויאללה נהפוך לעוד מדינה כמו באירופה ששמה כבר יש יותר ערבים מיהודים ושהשם הנפוץ בישראל יהיה מוחמד
כמו באירופה ואז כמה שהיום אנחנו סובלים מהשמאלנים, בעוד כמה שנים לא תיהיה לך ברירה ליהיות שמאלן כי ברגע שתוציא מילה על ערבים ישחטו אותך.
וחלילה במצב של מלחמה מן הסתם שהערבים יקומו עלינו ואז ניהיה בעוד בעיה..
ומה לעשות ברגע שאני שומע יהודי שאומר שאנחנו חזקים אנחנו שולטים יש לנו צבא חזק -מטוסים טנקים רובים אלפיי חיילים(לא מדבר אלייך עכשיו אלא בכללי)
אז מה לעשות אני נגנב מזה כי אנשים לא חושבים איך המצב יראה בעוד כמה שנים...
בקשר לזה שאנחנו צבא של חשישניקים ושיש משתמטים זה לא חדש לאף אחד וזה גם לא כולם ככה, הצבא בנוי מאנשים שמה לעשות היו להם חיים לפני זה
ולחלקם היו חיים מוזרים כמו לדפוק תמוח כל יום עם איזה באנג מסריח שהערבים הביאו מהשטחים, ומה לעשות הם ממשיכים עם המנהגים האלה גם שהם בצבא
בקשר לזה שיש הפקרות בשדה הקרב, זה לא חדש לנו וזה גם לא מה שימנע ממני ללכת לקרבי למרות שאני יודע שלא בטוח שיש לי את הגב של המדינה שלי
ומה לעשות אני בטוח בזה שהיום אם חלילה יקרה מצב שיחטפו חייל אז קודם כל יחשבו על הפוליטיקה מה הצפרדעים מצרפת יגידו ומה האנגלים יגידו ומה האמרקאים יגידו
לפני שבכלל יעשו משהו אבל זאת המדינה שלנו, צריך ללמוד לקבל אותה איך שהיא ולהתפלל לקב"ה שיביא לנו משיח שיגאל אותנו מכל הסבל הזה
אבל בנתיים עד שהמשיח יבוא אני יסתפק בזה שיעזרו לעלות את חיים בן פסח ולהחיות את תנועת כך זה בנתיים מה שאני מקווה ...
ושוב פעם מתנצל אם הבנת אותי לא נכון ....

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אפריל 24, 2008, 21:19:10 »
אני מוכן לפדות שבויים על בסיס מנהגי פדיון שבויים בהלכה. למיטב ידיעתי המחיר ההילכתי הוא כמחיר עבד בשוק העבדים. הכלל הנובע מכך הוא שאסור לשלם מחיר מופקע בעבור שבויינו. יחס של 1-1 הוא מחיר הוגן לדעתי, ואני מוכן להחליף את ברגותי בתמורתו, מבלי להבטיח לו חסינות מחיסול.

את הרעיון של נץ (ששמעתי עליו גם בתוכניות של חיב"פ) אני כמובן מאמץ.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אפריל 24, 2008, 21:22:30 »
אני מוכן לפדות שבויים על בסיס מנהגי פדיון שבויים בהלכה. למיטב ידיעתי המחיר ההילכתי הוא כמחיר עבד בשוק העבדים. הכלל הנובע מכך הוא שאסור לשלם מחיר מופקע בעבור שבויינו. יחס של 1-1 הוא מחיר הוגן לדעתי, ואני מוכן להחליף את ברגותי בתמורתו, מבלי להבטיח לו חסינות מחיסול.

את הרעיון של נץ (ששמעתי עליו גם בתוכניות של חיב"פ) אני כמובן מאמץ.
גם אני אהבתי תרעיון.
אם זה יקרה אני בספק כלשהו אבל לך תדע... 
פשוט בקצב הזה אני רואה איך פרשת רון ערד חוזרת

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : אפריל 24, 2008, 23:59:37 »
אוקיי אני רואה שאתה קצת נסער,
דבר ראשון אם נפגעת מהתגובה אז אני מתנצל.
אתה קראת בתגובה שלי שאני אומר שאתה שמאלן.?גם אני לא ראיתי, אולי בעצם לא כתבתי את זה- גם לא חשבתי שאתה כזה אחרת לא היית בפורום הזה.
מה שרשמתי זה ששמאלנים הם אנשים יפי נפש שלא רואים את המציאות זאת הייתה הכוונה שלי ושאנחנו לא כמוהם(הכוונה גם אלייך).
שנאה? שאני ישנא יהודי ? חס וחלילה אני גם לא שונא שמאלנים ואם רשמתי את זה בתגובות אחרות זה מתוך כעס וחוסר הבנה איך נהיים כאלה.
בוא נתחיל מזה שאם היית קורא בעיון את התגובות הקודמות שלי אז היית מבין שאני דווקא לא כזה מתנגד לשחרר את האסירים יש"ו ולשחרר את החיילים שלנו
כי אף חייל 1 שלנו לא שקול לאף ערבי עלוב בעולם וגם לא לכולם ביחד, אז ככה שגרמת לי לצחוק קצת כי בעצם חיזקת את הדברים שלי ותקפת אותם באותו זמן אבל לא נורא...
אולי אני חסר חיים שאני עובר ברמבם ובאיכליוב ובהדסה ורוטשילד בשביל לספור את הלידות של הפאטמות אבל מה לעשות- אין לי חיים
אבל מה שיצא לי מזה שהשקעתי את מירב זמני בלצפות בכוס של ערבייה נפתח ויוצא טרוריסט קטן, השכלתי קצת והבנתי שאנחנו בבעיה, הבעיה היא שעוד כמה שנים אנחנו לא ניהיה רוב
ואז נגיד יאללה למה לא חשבנו על זה קודם למה לא זרקנו אותם לקיבינימט, למה אנחנו כלואים במצב שהערבים מנצלים יהודיות תמימות
למה אנחנו במצב שיש כל כך הרבה סמים במדינה יותר מבקולומביה ויאללה נהפוך לעוד מדינה כמו באירופה ששמה כבר יש יותר ערבים מיהודים ושהשם הנפוץ בישראל יהיה מוחמד
כמו באירופה ואז כמה שהיום אנחנו סובלים מהשמאלנים, בעוד כמה שנים לא תיהיה לך ברירה ליהיות שמאלן כי ברגע שתוציא מילה על ערבים ישחטו אותך.
וחלילה במצב של מלחמה מן הסתם שהערבים יקומו עלינו ואז ניהיה בעוד בעיה..
ומה לעשות ברגע שאני שומע יהודי שאומר שאנחנו חזקים אנחנו שולטים יש לנו צבא חזק -מטוסים טנקים רובים אלפיי חיילים(לא מדבר אלייך עכשיו אלא בכללי)
אז מה לעשות אני נגנב מזה כי אנשים לא חושבים איך המצב יראה בעוד כמה שנים...
בקשר לזה שאנחנו צבא של חשישניקים ושיש משתמטים זה לא חדש לאף אחד וזה גם לא כולם ככה, הצבא בנוי מאנשים שמה לעשות היו להם חיים לפני זה
ולחלקם היו חיים מוזרים כמו לדפוק תמוח כל יום עם איזה באנג מסריח שהערבים הביאו מהשטחים, ומה לעשות הם ממשיכים עם המנהגים האלה גם שהם בצבא
בקשר לזה שיש הפקרות בשדה הקרב, זה לא חדש לנו וזה גם לא מה שימנע ממני ללכת לקרבי למרות שאני יודע שלא בטוח שיש לי את הגב של המדינה שלי
ומה לעשות אני בטוח בזה שהיום אם חלילה יקרה מצב שיחטפו חייל אז קודם כל יחשבו על הפוליטיקה מה הצפרדעים מצרפת יגידו ומה האנגלים יגידו ומה האמרקאים יגידו
לפני שבכלל יעשו משהו אבל זאת המדינה שלנו, צריך ללמוד לקבל אותה איך שהיא ולהתפלל לקב"ה שיביא לנו משיח שיגאל אותנו מכל הסבל הזה
אבל בנתיים עד שהמשיח יבוא אני יסתפק בזה שיעזרו לעלות את חיים בן פסח ולהחיות את תנועת כך זה בנתיים מה שאני מקווה ...
ושוב פעם מתנצל אם הבנת אותי לא נכון ....

הגבתי גם לך וגם לאהרן... ולכל אלה שהגיבו על הודעותי גם יחד..

לא אמרתי שיש לנו צבא של חשישניקים.. אמרתי שזה לא משנה איזה חיילים יש לנו, שמאלנים או ימניים (בתגובה לזה שאמרו פה שבגלל שהחייל הוא שמאלני בדעותיו לא שווה לבזבז עליו מאמץ כדי לשחררו), צריכים לשחרר אותם משבי, כי זאת המחויבות של המדינה ושל הצבא ואם לא תהיה מחויבות דו צדדי בין הפריטים בעם ובצבא לבין המוסדות אז האמון יתפרק והאנשים לא יתפקדו... אני לא נכנס לשדה הקרב אם אני לא יודע שבמקרה שאני נשבה אנשים מנסים לשחרר אותי, נקודה. ולא מעניין אותי מה תגידו.
האסירים האלה לא שווים קצה של הרגל של החייל שלנו, שחררו אותם לעזאזל ותטבחו בהם בהזדמנות.. אין פה פגיעה בהרתעה וזה גם לא יביא להשמדת מדינת ישראל, כל ענין ריבוי הערבים והסכנה הערבית הוא ענין אחר שצריך למצוא לו פיתרון מהיר, אבל זה לא קשור לחילוץ חיילים מהאויב.
ופדיון שבויים בין אדם לאדם בחטיפה זה לא אותו דבר בין פדיון שבויים בין מדינה למדינה, אני לא חושב שההלכה דיברה על זה...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אפריל 25, 2008, 03:16:34 »
הגבתי גם לך וגם לאהרן... ולכל אלה שהגיבו על הודעותי גם יחד..

לא אמרתי שיש לנו צבא של חשישניקים.. אמרתי שזה לא משנה איזה חיילים יש לנו, שמאלנים או ימניים (בתגובה לזה שאמרו פה שבגלל שהחייל הוא שמאלני בדעותיו לא שווה לבזבז עליו מאמץ כדי לשחררו), צריכים לשחרר אותם משבי, כי זאת המחויבות של המדינה ושל הצבא ואם לא תהיה מחויבות דו צדדי בין הפריטים בעם ובצבא לבין המוסדות אז האמון יתפרק והאנשים לא יתפקדו... אני לא נכנס לשדה הקרב אם אני לא יודע שבמקרה שאני נשבה אנשים מנסים לשחרר אותי, נקודה. ולא מעניין אותי מה תגידו.
האסירים האלה לא שווים קצה של הרגל של החייל שלנו, שחררו אותם לעזאזל ותטבחו בהם בהזדמנות.. אין פה פגיעה בהרתעה וזה גם לא יביא להשמדת מדינת ישראל, כל ענין ריבוי הערבים והסכנה הערבית הוא ענין אחר שצריך למצוא לו פיתרון מהיר, אבל זה לא קשור לחילוץ חיילים מהאויב.
ופדיון שבויים בין אדם לאדם בחטיפה זה לא אותו דבר בין פדיון שבויים בין מדינה למדינה, אני לא חושב שההלכה דיברה על זה...
אהה אוקיי אז לא הבנתי שאמרת על זה שיש חיילים חשישניקים בהקשר הזה...
בכל מקרה אני מסכים איתך שצריך לעשות הכל כדי לשחרר את החטופים שלנו, וזה בורות לומר על חייל יהודי שבגלל שהוא שמאלני או משהו
אז לא לשחרר אותו...
ואני מסכים איתך שזה מתסכל לחשוב שאין מי שיעשה הכל בשביל לשחרר חייל שחס וחלילה האוייב חוטף אותו.
אבל זה המצב ואין לך מדינה אחרת להילחם עלייה!
למרות שזה לא כזה ככה...כי אי אפשר לדעת מה מתרחש בתוך חדר הדיונים בממשלה, אבל כן, כמו שאנחנו רואים את זה מהצד
זאת הפקרות אין לי ספק.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #41 ב- : אפריל 26, 2008, 23:12:08 »
אנחנו לא ערבים, אנחנו לא עושים כאלה דברים מהסיבה הפשוטה שהערבים כבר נתנו דוגמאות בעבר שבשבילם 100 ערבים מתים מול חייל יהודי חטוף וערוף זה מחיר נסבל עבורם, בסופו של דבר החייל ימות בתוך כל ה"שידור חי" הזה ואין פה שום הפעלה של שכל או התרעה... אנחנו כבר עכשיו הורגים להם אנשים בצורה לא פרופורציונלית לשם ההרתעה כתגמול לפעולות שלהם, החוכמה היא לרדוף אותם, שהם ירגישו שאין להם מחבוא ומקום בטוח... החוכמה היא חייל חי בידים שלנו... ולעזאזל היה פה מישהו שהגיב שהוא חייל שוקולד של משפחה שמאלנית, לעזאזל מזה התגובה הזאת?!?!?!
הדיון סטה בכיוון אחר ממה שהתכוונתי לכן אני מגיב על ההודעה הזו,
צר לי אבל חייל קרבי צריך לקחת בחשבון שהוא ימות בדרך כזו או אחרת בשטח, זה המציאות,
כך שחייל חי זה לא המטרה ולא על זה אני אקריב את הבטחון של העם והארץ.
ולכן החכמה היא הרתעה בדם, הרתעה בכח הזרוע שמסיגה תוצאות בשטח, הרתעה שעוצרת כליל את כל החטיפות העתידיות שעם מה שאתה מציע זה פשוט ימשך ואנו נחזור לדון עך הדיון הזה גם בעוד כמה שנים בסיבוב הבא רק עם שמות אחרים, פעם עדי אביטן ועומר סוועאד, היום אלדד רגב וגלעד שליט מחר זה יהיה מישהו אחר.
מצבים קשים דורשים פתרונות רדיקאליים, בטח ובטח במישור האסטרטגי אתה חייב להסתכל על התמונה הכוללת ולא במובן הצר של כאן ועכשיו.
ואני גם מסיק מתוך דבריך שאתה כנראה גם שחמטאי גרוע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #42 ב- : אפריל 26, 2008, 23:14:20 »
ביהודה ושומרון
בחיים ביחד עם האסירים...
חכם ציון, ברור שזה מצב אוטופי, ברור שאנו מכירים בעובדה שזה לא מה שיקרה כל עוד "מדינת" ישראבלוף נמצאת במתכונתה הנוכחית.
זה לא אומר שלא צריך להצביע על פתרון יצירתי שצריך להתבצע בכדי להשיג מקסימום תוצאות.
פשוט עניין של להיות יעיל.
ולעניין דמוגרפיה (שכתבת בתגובה אחרת כאן),
א.) ישנם בערך 3.8 מיליון ערבים כיום בכל השטח שבין הירדן לים ולא רק כמספר הזה מעבר לקו הירוק, כך על פי קבוצת המחקר של פרופ' יורם אטינגר שחושפת את הבלוף הדמוגרפי הערבי במרחב.

ב.) עוד חושפת קבוצת המחקר הזו שקצב הילודה הערבי ב-10 שנים האחרונות הצטצמם באורח דרסטי וקרוב מאוד כיום לקצב הילודה היהודי הכללי!!!
מעבר לכך אין כל סיכוי שהם יגיעו תוך 10-15 שנה ל-20 מיליון או למעלה מזה, זה פשוט קישקוש חסר כל ביסוס מתמטי/מדעי שהוא.
ואם אתה מחשב רק את הדמוגרפיה הדתית+חרדית במדינה מול זו הערבית, אתה מגלה שהיא עולה על הערבית, והם יעקפו מבחינה מספרית בטווח הרחוק, לא רק את החילוניים במדינה אלא גם את הערבים, אז בא בבקשה נעמיד דברים בפרופורציה המתאימה ולא ניפול לתעמולה הערבית השקרית על ה"רחם הפלשתינית".
« עריכה אחרונה: אפריל 26, 2008, 23:28:14 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #43 ב- : אפריל 26, 2008, 23:20:12 »
סתם בליל של אמוציות בלי שכל..
מה הקשר השמדת ישראל? אנחנו פה החזקים, הם החלשים, בכל מקרה ידינו תהיה על העליונה, אז למה לא להיות על העליונה כשהחייל חי עם המשפחה שלו? לשחרר את האסירים האלה ולצוד אותם זאת דעתי... בערך כמו של יהודי ימני בנשמה..
:2funny: :2funny: :2funny:,
אתה סטנדאפיסט מן המעלה הראשונה, התגלגלתי מצחוק...
אנחנו החזקים??? הם החלשים???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
אישית אין לי בעיה לשחרר אסירים, אבל בחלקים, קודם כל נשחרר את כל האזניים של האסירים, אחר כך את הרגליים שלהם, הטחול, הלבלב, הלב, הריאות, המעיים, הקיבה (איבר איבר, ככה כל יום לשחרר חלק אחר).
ככה כל האסירים יהיו בידיים שלהם, אז לנו יהיה עוד קבר של חייל ביחד עם מעל 20000 שכבר יש לנו, אני בטוח שזה מחיר שאפשר וצריך לשלם אותו בתמונה הכוללת.
השאיפה שלך לקבל חייל חי, היא פשוט לא רצינית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק hyper

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : אפריל 26, 2008, 23:59:10 »
אסור בשום אופן לשחרר אסירים תמורת חטופים.
יותר מזה,לא צריך בכלל להחזיק את האסירים האלה,לתלות את כולם.
זה שאנחנו משחררים אסירים תמורת גופות (מישהו באמת חושב שגלעד שליט חי?),נותן להם לגיטימציה להמשיך ולחטוף,זה משתלם להם.
ברגע שהם יראו שלא יוצא להם מזה כלום,לא יחטפו לנו יותר חיילים.
תמיד שאני אומר את זה,באים אלי בשאלה הכי מרגיזה:
"איך היית מרגיש אם הבן שלך היה חטוף?"
אז אני מחזיר:
איך היית מרגיש אם היו משחררים את הרוצח של הבן שלך?"
בכל אופן,כמו שנץ אמר-השאיפה לקבל חייל חי היא פשוט לא רצינית.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אפריל 27, 2008, 22:51:51 »
:2funny: :2funny: :2funny:,
אתה סטנדאפיסט מן המעלה הראשונה, התגלגלתי מצחוק...
אנחנו החזקים??? הם החלשים???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
אישית אין לי בעיה לשחרר אסירים, אבל בחלקים, קודם כל נשחרר את כל האזניים של האסירים, אחר כך את הרגליים שלהם, הטחול, הלבלב, הלב, הריאות, המעיים, הקיבה (איבר איבר, ככה כל יום לשחרר חלק אחר).
ככה כל האסירים יהיו בידיים שלהם, אז לנו יהיה עוד קבר של חייל ביחד עם מעל 20000 שכבר יש לנו, אני בטוח שזה מחיר שאפשר וצריך לשלם אותו בתמונה הכוללת.
השאיפה שלך לקבל חייל חי, היא פשוט לא רצינית.
אני מאמין שגלעד שליט עוד בחיים אז נקווה שפשוט נקבל אותו חזרה ולא בתוך ארון כמו שאתה אומר

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אפריל 27, 2008, 22:57:53 »
חכם ציון, ברור שזה מצב אוטופי, ברור שאנו מכירים בעובדה שזה לא מה שיקרה כל עוד "מדינת" ישראבלוף נמצאת במתכונתה הנוכחית.
זה לא אומר שלא צריך להצביע על פתרון יצירתי שצריך להתבצע בכדי להשיג מקסימום תוצאות.
אני אוהב את הציניות שלך
אני מתאר לעצמי שאתם יודעים לבד שכל זה לא יקרה אבל אתם כל הזמן רושמים דברים מהסוג הזה
:

ובקשר לזה שצריך להצביע על פתרון יצירתי מהסוג הזה אז סבבה אין לי בעיה להצביע, אהה בעצם לא איזה באסה כל הממשלה שמאלנים....:/ חבל,
רגע אולי אתה מתמודד??

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #47 ב- : אפריל 27, 2008, 23:32:08 »
אני מאמין שגלעד שליט עוד בחיים אז נקווה שפשוט נקבל אותו חזרה ולא בתוך ארון כמו שאתה אומר
גם אם תקבל אותו חי, אתה פשוט דופק עוד מסמר בארון הקבורה של מדינת ישראל בתמונה הכוללת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #48 ב- : אפריל 27, 2008, 23:40:53 »
אני אוהב את הציניות שלך
אני מתאר לעצמי שאתם יודעים לבד שכל זה לא יקרה אבל אתם כל הזמן רושמים דברים מהסוג הזה
ובקשר לזה שצריך להצביע על פתרון יצירתי מהסוג הזה אז סבבה אין לי בעיה להצביע, אהה בעצם לא איזה באסה כל הממשלה שמאלנים....:/ חבל,
רגע אולי אתה מתמודד??
ה"ממשלה" או יותר נכון- ועד הקהילה היא פשוט גוף לא רלוונטי גם אם היו תומכים בחיסול סין.
כך שגם אם הם: ימנים/שמאלנים/נכים/עיוורים/קוזאקים/באוורים/רוקדי רומבה זה לא מטריד אותי בכלל.
אני רושם פתרונות אפשריים בשל העובדה המאוד פשוטה שכל הזמן הבוגדים משמאל מטיחים בנו: "תציעו אלטרנטיבה" אז הנה אני מציע אלטרנטיבה.
היא צריכה להשמע בחוצות העיר, היא חייבת להזעק מעל הגגות ותחת כל עץ רענן, היא צריכה להראות במקומות הומי אדם, בגופי התקשורת, ובתת ההכרה של ההמון, שכן רק כך מתחילה מהפיכה ידידי.
אי לכך ובהתאם לזאת אני מתחיל בקטן, אני מבין שזה ריצת מרתון, שזה השקעה לטווח מאוד ארוך, אבל יש לי סבלנות אין קץ.

« עריכה אחרונה: אפריל 28, 2008, 14:26:54 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק priel

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : אפריל 28, 2008, 13:07:08 »
צריך לשחרר כמות אסירים שהם רוצים אבל לשנות את טקטיקט לחימה, ליותר הפגזות מהאוויר, לעשות גבול מוקשים לעורך כל הגדר וברוחב 2 ק"מ(במקום טבעת אבטחה, ובמקום גדר הפרדה) כמובן בצד שלהם. ועל כל קסאם להגיב בעוצמה מהאוויר. הפיתרון הזה רלוונטי איכותי, משקף, ומשרת אינטרסים של כל המפלגות. ככה לא יהיו הרוגים, נמנע חדירה של מחבלים, וחטופים כמובן. ובכלל יש צורך בגבול מוקשים לאורך כל גבולות ישראל כך נמנע גם הברחות סמים כאשר לדעתי זה יותר גרוע ממחבל מתאבד.