כתב נושא: אוי התשקורת השמלאנית שקרנית ברמה גבוה מאוד  (נקרא 6775 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תראו מה ראיתי ב- YNET "דו"ח העוני ל-2006: כמעט כל אזרח רביעי - עני"
"מ-1.6 מיליון ישראלים חיים מתחת לקו העוני, 775 אלף מהם ילדים. אמנם נבלם הגידול במספר העניים, אך עדיין 23% מהקשישים חיים מתחת לקו"

איך הם מחשיבים את הערבושים אזרחים לעזאזל?!?!?
לא יודע אם אתם יודעים אבל מהיהודים 9% עניים מהערבים 50 אחוז!!!!
נמאס כבר מהשקרים והכנסתם של הערבושים לאזרחים-פה בושה.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
אוי התשקורת השמלאנית שקרנית ברמה גבוה מאוד
« להגיב #1 ב- : ינואר 25, 2007, 13:49:26 »
באמת? הערבים הישראלים כל כך עניים כמו שאתה אומר? הערבים הישראליים נראה לי שהם האוכלוסיה הכי עשירה בישראל, הם לא משלמים למדינה כלום. כל בית אצליהם בכפר לפחות 4 קומות, תמיד אני רואה ערבים נוסעים במרצדס או BMW. אולי ערביי עזה עניים מאוד אבל ערביי ישראל ממש לא.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 25, 2007, 13:51:00 »
באמת? הערבים הישראלים כל כך עניים כמו שאתה אומר? הערבים הישראליים נראה לי שהם האוכלוסיה הכי עשירה בישראל, הם לא משלמים למדינה כלום. כל בית אצליהם בכפר לפחות 4 קומות, תמיד אני רואה ערבים נוסעים במרצדס או BMW. אולי ערביי עזה עניים מאוד אבל ערביי ישראל ממש לא.
זה מה שאתה חושב אני יודע ורואה זה שהם לא משלמשים ימ"ש המדינה צריכה לטפל בהם וכל הבנייה שם היא לא חוקית אז בקושי עולה להם כסף הם משפחות מרובות ילדים עם עוני קשה ואני יודע מה שאני אומר חצי מהם עניים או לא יותר.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 25, 2007, 14:07:07 »
אם היה שוק חופשי כמו באמריקה היו פחות עניים. ולכל עני ניתנה הזדמנות בחיים כשהיה צעיר ללמוד טוב ולעבוד במקצוע חופשי. רוב העניים - עניים באשמת עצמם.
נמאס כבר לשמוע על עניים, לא שאני עשיר - בכלל לא. רוב העניים לא למדו בבי"ס בכלל אז זאת בעיה שלהם.
צריך שוק חופשי כמו בארה"ב!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : ינואר 25, 2007, 23:27:02 »
הערבים בעלי תעודת זהות כחולה מבצעים מדי יום ביומו:
1.) בניה בלתי חוקית מסחררת (99% מכמות הפשעים בתחום זה במדינה) והשתלטות עויינת על אדמות.
2.) השגת גבול וגניבות (גונבים הכל, מפרות ועד מתכות משלטים בכבישים), 85% מהעבירות בתחום זה מתבצע ע"י הערבים.
3.) תאונות דרכים, עבירות תעבורה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, זיוף מסמכים ורשיונות, ילדים שנוהגים בדרום הפרוע בטנדר הגנוב של אבא, הרבה מאוד מעבר לגודלם היחסי באוכלוסיה.

4.) תמיכה וסיוע לאויבים מבחוץ, גיס חמישי, ודי לחכימא.
5.) חטיפת נערות יהודיות לכפרים שלהם, אונס יהודיות, הטרדות מיניות ושאר מעשי סדום ונבלה.
6.) רציחות בתוך החמולה שלהם על רקע "חילול כבוד המשפחה".
7.) רצח של מישהו שמוכר ביתו ליהודי.
8.) אי תשלום ארנונא, ושאר מיסי שרות מוניציפלי, אי תשלום מס הכנסה, אי תשלום מיסי תשתיות (מים, חשמל, ביוב וכו') ואחר כך בגלל שהמועצות המקומיות שלהם בגרעון עתק (אחרי שהם גם ממנים לג'ובים בעירייה המקומית את כל בני החמולה עם משכורות בלתי רציונליות) משביתים את המשק.

9.) הסעה ומתן דיור וסיוע למסתננים ערבים אל תוך המדינה.
10.) פוליגמיה.
11.) קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.
12.) אי הליכה לעבודה וקבלת הון על ביטוח לאומי ודמי אבטלה.
13.) זיהום של הים ושל הקרקע בשפכים מהישובים שלהם בגליל ובנגב.
14.) יש להם ועדת מעקב עליונה, דבר שאין לאף מיעוט אחר באף מדינה אחרת בטח ובטח שלא באף מדינה מוסלמית אחרת בעלת מיעוט לא מוסלמי.

15.) הם השתלטו על השידורים הטלוויזיונים בערוצים 1, 2 ו-10 בבקרים ובימי שישי עד הצהריים.
16.) הם מבריחים מכל הבא ליד באזור גבולות ירדן-ישראל-מצרים ומגבול הלבנון.
17.) גניבת נשק ומסמכים מבסיסי צה"ל.
18.) גידול והפצת סמים במדינה, (מה הפלא כששלוש מתוך 4 המדינות המייצרות מגדלות ומפיצות את הסמים בעולם על כל סוגיהם, הם: סוריה, לבנון ואפגניסטן, וכל מילה אחרת מיותרת).

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : ינואר 25, 2007, 23:34:53 »
הערבים בעלי תעודת זהות כחולה מבצעים מדי יום ביומו:
1.) בניה בלתי חוקית מסחררת (99% מכמות הפשעים בתחום זה במדינה) והשתלטות עויינת על אדמות.
2.) השגת גבול וגניבות (גונבים הכל, מפרות ועד מתכות משלטים בכבישים), 85% מהעבירות בתחום זה מתבצע ע"י הערבים.
3.) תאונות דרכים, עבירות תעבורה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, זיוף מסמכים ורשיונות, ילדים שנוהגים בדרום הפרוע בטנדר הגנוב של אבא, הרבה מאוד מעבר לגודלם היחסי באוכלוסיה.

4.) תמיכה וסיוע לאויבים מבחוץ, גיס חמישי, ודי לחכימא.
5.) חטיפת נערות יהודיות לכפרים שלהם, אונס יהודיות, הטרדות מיניות ושאר מעשי סדום ונבלה.
6.) רציחות בתוך החמולה שלהם על רקע "חילול כבוד המשפחה".
7.) רצח של מישהו שמוכר ביתו ליהודי.
8.) אי תשלום ארנונא, ושאר מיסי שרות מוניציפלי, אי תשלום מס הכנסה, אי תשלום מיסי תשתיות (מים, חשמל, ביוב וכו') ואחר כך בגלל שהמועצות המקומיות שלהם בגרעון עתק (אחרי שהם גם ממנים לג'ובים בעירייה המקומית את כל בני החמולה עם משכורות בלתי רציונליות) משביתים את המשק.

9.) הסעה ומתן דיור וסיוע למסתננים ערבים אל תוך המדינה.
10.) פוליגמיה.
11.) קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.
12.) אי הליכה לעבודה וקבלת הון על ביטוח לאומי ודמי אבטלה.
13.) זיהום של הים ושל הקרקע בשפכים מהישובים שלהם בגליל ובנגב.
14.) יש להם ועדת מעקב עליונה, דבר שאין לאף מיעוט אחר באף מדינה אחרת בטח ובטח שלא באף מדינה מוסלמית אחרת בעלת מיעוט לא מוסלמי.

15.) הם השתלטו על השידורים הטלוויזיונים בערוצים 1, 2 ו-10 בבקרים ובימי שישי עד הצהריים.
16.) הם מבריחים מכל הבא ליד באזור גבולות ירדן-ישראל-מצרים ומגבול הלבנון.
17.) גניבת נשק ומסמכים מבסיסי צה"ל.
18.) גידול והפצת סמים במדינה, (מה הפלא כששלוש מתוך 4 המדינות המייצרות מגדלות ומפיצות את הסמים בעולם על כל סוגיהם, הם: סוריה, לבנון ואפגניסטן, וכל מילה אחרת מיותרת).

תודה על כל המידע נץ עכשיו תבינו מי הנבלות הללו...
חיים על חשבוננו ממש אנחנו משלמים והם לוקחים לכיס ימ"ש.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : ינואר 25, 2007, 23:39:17 »
טומי לפיד וחבורתו דאגו להפיץ שהחרדים הם טפילים, ובכן הם ממש לא כאלה, הטפילים, השרצים האמיתיים הם הערבושים המסריחים שכדאי מאוד שמישהו ידאג להטיס אותם מפה לכל הרוחות ומוטב כמה שיותר מוקדם לפני שיהיה מאוחר מדי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 25, 2007, 23:41:30 »
טומי לפיד וחבורתו דאגו להפיץ שהחרדים הם טפילים, ובכן הם ממש לא כאלה, הטפילים, השרצים האמיתיים הם הערבושים המסריחים שכדאי מאוד שמישהו ידאג להטיס אותם מפה לכל הרוחות ומוטב כמה שיותר מוקדם לפני שיהיה מאוחר מדי.
אני עוד לא מבין למה הם מקבלים את כל ההטבות מהמדינה ולמה לעזאזל הם מקבלים אזרחות כל יום הם מצהירים שהם רוצים לשחוט אותנו ושמים בבתים שלהם דגלים של חמאס וחיזבאללה.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : ינואר 25, 2007, 23:46:20 »
כי "מדינת" ישראל אימצה את הליברליזם האירופאי החולני של "שיוויון זכויות" ולכן גם כולם רואים לאיזה כיוון הולכת אירופה המתפוררת.
וכן כי מי ששולט פה רוצה מדינת "כל אזרחיה", הלאה הכיבוש האיסלמונאצי בין הפרת לנילוס.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : ינואר 25, 2007, 23:47:42 »
כי "מדינת" ישראל אימצה את הליברליזם האירופאי החולני של "שיוויון זכויות" ולכן גם כולם רואים לאיזה כיוון הולכת אירופה המתפוררת.
וכן כי מי ששולט פה רוצה מדינת "כל אזרחיה", הלאה הכיבוש האיסלמונאצי בין הפרת לנילוס.
חבל חבל שהם לא הקשיבו לרב כהנא זצ"ל הי"ד היום כבר את הסרטן הזה אי אפשר יהיה לעצור..
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : ינואר 25, 2007, 23:48:57 »
צריך לצעוק בקול גדול את הניק האינטרנטי שלך, כהנא צדק!!!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : ינואר 25, 2007, 23:50:55 »
צריך לצעוק בקול גדול את הניק האינטרנטי שלך, כהנא צדק!!!
מספיק שהם יראו את הסרטון האם הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד צדק או לא הם יבינו כבר כמה סבל וצער היינו יכולים לעצור אתם מתארים לעצמכם?..
כמה הרוגים כמה משפחות היו היום מאושרות איי רק אם היינו מקשיבים לו...
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 26, 2007, 13:54:47 »
כואב לי הלב על הערבים העניים ועל הסבל הנורא שלהם לכן חשבתי ומצאתי פתרון שיפתור את מצוקתם הכלכלית:הגירה לסעודיה העשירה ומדינות המפרץ.מקומו של הערבי בנסיכות אבו דאבי ובעומאן.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : ינואר 26, 2007, 14:02:21 »
כואב לי הלב על הערבים העניים ועל הסבל הנורא שלהם לכן חשבתי ומצאתי פתרון שיפתור את מצוקתם הכלכלית:הגירה לסעודיה העשירה ומדינות המפרץ.מקומו של הערבי בנסיכות אבו דאבי ובעומאן.
עדיף לזרוק אותם לים (יהיה זיהום בו אבל נפתור תבעיה) ודרך אגב אפילו סעודיה לא תרצה אותם הים עוד בולע ושותק למרות שהדגים ימותו מהסירחון...
יגאל=גואל