כתב נושא: דיווח:שוב הדרוזים מתפרעים בצפון  (נקרא 1602 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
דיווח:שוב הדרוזים מתפרעים בצפון
« ב- : אפריל 17, 2008, 07:54:29 »
בס"ד

הדרוזים הם אויב ערבי לכל דבר!!!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3532853,00.html
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : אפריל 17, 2008, 09:11:21 »
לא לגייס דרוזים לצה"ל - הם הולכים בדרך של ערביי ישראל הנאצים.

לגייס רק יהודים ציוניים, לתת לחיילים משכורת חודשית שמנה אכושרמוטה (במקום הביטוח הלאומי שנותנים היום לערבים הנאצים)
ולהעניק לחיילים מגרש לבניה בתום השירות. (במקום המגרשים שנותנים לבדואים ולערביי רמלה שמשתלטים על קרקעות)
לבטל את הקב"ן, גלי צה"ל ,הלהקות הצבאיות ויתר ההומואים המתרוממים מצה"ל.

רק אז יהיה כבוד לחיילים, וצה"ל יהפוך לצבא אמיתי.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 18, 2008, 12:23:30 »
לא לגייס דרוזים לצה"ל - הם הולכים בדרך של ערביי ישראל הנאצים.

לגייס רק יהודים ציוניים, לתת לחיילים משכורת חודשית שמנה אכושרמוטה (במקום הביטוח הלאומי שנותנים היום לערבים הנאצים)
ולהעניק לחיילים מגרש לבניה בתום השירות. (במקום המגרשים שנותנים לבדואים ולערביי רמלה שמשתלטים על קרקעות)
לבטל את הקב"ן, גלי צה"ל ,הלהקות הצבאיות ויתר ההומואים המתרוממים מצה"ל.

רק אז יהיה כבוד לחיילים, וצה"ל יהפוך לצבא אמיתי.

אני חולק על דעתך אחי...
קודם כל שכח מהמשכורת השמנה ... ברור שכסף במדינה הזאתי לא מחלקים, במיוחד במדינה הזאת
אל שכח שהמשכורות השמנות אמורות להגיע לשרי ממשלה בלי תיק שאף אחד לא שמע עליהם..בכל זאת
הם צריכים וילה בתל אביב עם 2 דירות נופש בספרד עם 7 מרצדסים ושומרי ראש שישמרו על האנשים הלא מוכרים
האלה שהדבר הכי מסוכן שיכול לקרות להם זה שהם יעברו ברחוב ומישהו ישרוק להם בוז.
ושלא נדבר על השרי ממשלה עם תיק והכל מוכרים..
בכל מקרה אני לא מסכים איתך שאנחנו לא צריכים חיילים דרוזים..יש להם כוח גדול בצבא שלנו
אם אתה יודע אז יחסית לגודל האוכלוסייה שלנו ושלהם, להם יש 83% מהאנשים שמתגייסים לקרבי
ואצלנו יש  72% שמתגייסים לקרבי, וזה מראה על הרוח לחימה שלהם, ואני לא זוכר שבמלחמה מישהו
מהם התלונן על סדר התנהלות המלחמה ועל הציוד וכל זה ואני לא ראיתי דרוזים שעושים הפגנות כל היום,
ומתו אצלהם המון חיילים, ושמע זה דבר מראה על האופי שלהם....
אז באמת במקום לעשות הכללות אני הייתי מחלק את הדרוזים ל2 חלקים..
אלה שנמצאים בגולן וקוראים לאסד שיבוא וייקח אותם שאותם צריך לגרש ביחד עם כל המוסלמים יימח שמם
ויש את אלה שמתגייסים לצבא ותורמים למדינה ושמע עם כל הכבוד להם אני מעדיף להקריב אותם מאשר חיילים יהודי..אני בטוח
שגם אתה...
אני מקווה שמה שרשמתי ישנה קצת את עמדתך ...
כי אני גם בן אדם אידאליסט ,אוהב את המדינה ולא מוכן לוותר על שטחים ואני בעד להעיף תערבים
אבל פה אי אפשר ליהיות עוורים

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 18, 2008, 13:32:48 »

זה שאין כסף לשלם לחיילים משכורת כמו שצריך (משהו כמו הממוצע במשק - סביב ה-8 אלף, ואף לתגמל את הקרביים עוד יותר).
זה בגלל שהממשלה מזרימה סכומי עתק אדירים לערבים, אם זה דרך תשתיות, ביטוח לאומי, השכלה, דמי אבטלה וכו'

אתה לא מודע איזה סכומים אדירים משיקיעים כאן כל יום ויום במגזר הערבי הטפיל, שהמיסים שהוא משלם זה בדיחה עצובה.
אני טוען שאת הסכומים האלו יש להשקיע בחיילים,
ואז אתה תראה מה זה מוטיבציה,
במקום שהצבא ייתעסק בבעיות קב"ן ות"ש וכל החרא הזה, הצבא יעשה את מה שהוא צריך לעשות.
תהיה מוטיבציה גבוהה לחיילים, כל חייל יידע שהוא יוצא מהצבא מסודר מכל הבחינות.
שתבין, חייל אחד עם מוטיבציה יותר שווה לצבא מעשר חיילים שעושים טובה שמזיזים את התחת,
ובקושי מכסים את המחיה שהצבא משקיע בהם.
אחוז המשתמטים יצומצם, ולא תצטרך טובות מהדרוזים שהם לא נאמנים בצורה מלאה למדינה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 18, 2008, 14:36:17 »
אחי, בוא אני יתן לך עובדות היסטוריות ואחרי זה אני יקשר את זה לדברים שאתה אומר...
במלחמת השחרור היה כמובן רוב ערבי של מליון ו300 אלף ערבים והיישוב היהודי היה
בערב 400 אלף ...אתה יודע כמה מתגייסים היו בכל צד??(אני מדבר על השלב הראשון
של מלחמת השחרור ולא על השלב השני שצבאות ערב הצטרפו)
בקיצור ליישוב היהודי היו כ40 -50 אלף חיילים ולערבים 12 אלף חיילים
עוד עובדה... היה מחסור גדול של נשק אחרת היו הרבה יותר חיילים יהודים , ובקרב הערבים
ממש מסופר שהיה צריך לשכנע אותם להצטרף ולהציע להם כסף בשביל לעודד אותם..הם לא נלחמו
בשביל האדמה שלהם הם היו אדישים ולא עניין אותם שום דבר והם רצו תמורה.
מה שאני בא לומר זה לא הכסף מה שמנצח פה זה המטרה ורוח הלחימה של האנשים, אני לא חושב
שיש יהודי שמתגייס לקרבי בשביל עוד 300 שקל שהוא מקבל מהמדינה
אלא בשביל המטרה שלו להגן על האוכלוסייה ולהגן על האדמה הקדושה להגן על הארץ היחידה שלנו!!
זה שיש משמתטים זה סיפור אחר לגמרי ואני לא רוצה להיכנס אליו.
מה שאני בא לומר זה שלא צריך לשחד את האנשים לומר שמעו אם תתגייסו תקבלו עוד 2000 שקל
זה לא הפתרון לדעתי! וזה שמביאים כסף לערבים זה גם סיפור אחר ואני לא רוצה להיכנס לזה , פשוט יושבים
לך בממשלה אנשים עם מנת משכל של ילד ערבי בעזה.
ולסיום הפתרון זה כרגיל החינוך של הילדים, אני בבית ספר חילוני והפסיקו לנו את לימודי היהדות והשל"ח בכיתה
י'. ואיך רוצים לחנך אנשים בשנים הכי קריטיות שזה לפני גיוס אם לא מלמדים יהדות ושלח שזה מקצועות של אהבת
הארץ והציונות?!?! מסתבר שאולי מתמטיקה ופיזיקה אלא מקצועות יותר חשובים בעיני משרד החינוך.
אז בקיצור הראתי לך את הבעיה מנקודת המבט שלי ....