כתב נושא: דעה: מדוע נטפלים למשה קצב?  (נקרא 5924 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
דעה: מדוע נטפלים למשה קצב?
« ב- : ינואר 25, 2007, 12:32:13 »
בקיץ 2000 נבחר משה קצב לנשיא מדינת ישראל, לאחר שגבר על יריבו שמעון פרס.

משה קצב נולד ב1945 באירן, ובגיל 5 עלה ארצה.
בהמשך עבר עם משפחתו למעברת קסטינה. בויקיפדיה כתוב שאחיו ציון נספה בעת השיטפונות.
בחורף 1951 שטף גשם חזק במיוחד את המעברה, ויצר שיטפון אדיר בתוכה, לאחר מכן נעלם אחיו ציון.
אנשי הסוכנות דאז טענו כי התינוק נסחף בשיטפון ולא מצאו את גופתו. המשפחה התמימה האמינה.

אבל כידוע ויקיפדיה הם שקרנים מנובלים. כי בשנות ה90 פורסם בעתונות שמשה קצב נסע עם אמו לארה"ב לפגוש את האח  ציון שאבד.
איך הגיע ציון לארה"ב? מדוע משה קצב גילה את זה רק בהיותו שר השיכון בממשלתו של שמיר? ומדוע סרב משה קצב להעיד בפרשת ילדי תימן החטופים כשבידו מידע חשוב כל כך?!

כנתבקש משה קצב להעיד בפרשת ילדי תימן החטופים, הסכים לומר משפט אחד: "היה כאן משטר אפל, שעשה מעשים אפלים".
אבל זהו, כאן הסתימה התייחסותו של משה קצב לפרשה. הוא את אחיו מצא. שאחרים עוד יחפשו, אבל אותו זה לא מעניין. היה כאן משטר אפל. כעת לא. זו דעתו.

משה קצב, חשב שהיותו "ממלכתי" למהדרין, והגנת ה"דמוקרטיה" הישראלית (הבולשביקית), תהיה לו למגן, על אף היותו ספרדי ממוצא פרסי. על אף אי השתיכותו לקליקה האליתיסטית השולטת.
משה קצב טעה.
הוא זכר כל הזמן את ההשתלכויות בו ביום שנבחר לכהן כנשיא. איך השוו את השימחה בבחירתו ל"שמחה ברצח רבין", ואיך כתבו בעיתונים שזהו "סוף לציונות".

אבל משה קצב נשאר משה קצב.
כסא הנשיאות היה בעניו שיא הגשמת הציונות, ובעוד שאחרים רואים בו "סוף לציונות", לא נכנע ללחצים, והמשיך לגונן על אותם אלה שראו בו "סוף לציונות".
משה קצב גונן על אותם אלה שלא רצו בבחירתו. ששונאים את הספרדים. שלא רוצים לראות אותם במשרות ממשלתיות.
משה קצב תמך בגרוש בגוש קטיף - על מנת לגונן על אותם אלה שחטפו 8000 תינוקות, ובינהם את אחיו ציון.
על איוולת זו של משה קצב - היום הוא נותן את הדין.

והשאלה הנשאלת היא, האם משה קצב עדיין ישאר משה קצב?
אתמול בערב, עת נאם מול האומה כולה, ושפך קיתונות של לבה רותחת, על אמצעי התשקורת, ובמיוחד על ערוץ 2 ששפכו את דמו, אתמול - נסדקה משהו בממלכתיות של קצב.
כשחרב חדה מונחת על צווארו של אדם, אזי הוא זועק לבורא עולם, אזי הוא מפסיק לתת אמון באדם.
אני מאמין שמשה קצב חף מפשע. אבל גם אם לא, אולי הגיעה העת שמשה קצב יתעשת, ויחזיר מנה אחת אפיים לכל הבוגדים הללו, שחיכו כל השנים לשעת כושר על מנת להפילו, ואולי משה קצב ילך על כל הקופה לשם שינוי?!
כן! ילך על כל הקופה, הרי גזירת מאסר ממושך מאד מרחפת על ראשו. ויותר מכך! סכנת קלון איומה מרחפת מעל ראשו, על משפחתו ועל קרוביו.
אות קלון היא גם לציבור הספרדי המוסרתי, שכבר הוכפש במספר הזדמנויות בעבר, אם ב"רצח רבין", ואם בפרשת עוזי משולם. תמיד הם יודעים איך להכפיש בדרכם הסמויה לא רק את האיש אלא גם את הציבור שעומד מאחוריו. את הציבור שממנו הוא הגיע.

הייתי מצפה כעת ממשה קצב, ללכת רחוק ככל האפשר. ולחשוף את אשר ארע לאחיו ציון. הדבר יזעזע את העם כולו. מעולם לא יצאה הודעה רשמית על שארע למזרחיים. איך גזלו את התינוקות ואיך גזלו את יהדותם.
ואולי זה מאוחר מידי. 67% מאמינים שמשה קצב אכן אשם. האם 67% מוסתים בדבר התשקורת יוכלו להאמין כעת למילה של משה קצב? אני בספק.
אבל המהלך הטוב ביותר שיכול לעשות משה קצב הוא להתקיף. ההגנה הטובה ביותר היא התקפה. כך עשה אתמול משה קצב. וכך עשו ynet בתגובה.
ynet פרסמו למחרת הנאום, שתי חוות דעת של פרופסורים, מומחים כביכול להתנהגות - שמשה קצב נראה בנאומו כעבריין. בשביל ynet משה קצב כבר אשם. בשביל ynet משה קצב מסוכן לציבור. הציבור צריך לשנוא את משה קצב - כי משה קצב פגע בתשקורת. אוי אוי ואי על התשקורת.

משה קצב צריך להתקיף בחזרה. צריך להוציא שלדים מהארון.
אני מאמין שיבוא יום ותקום זעקה גדולה שתזעק על כל העוול שנגרם מאז ציון קצב ועד משה קצב.
זהו סיפורם העצוב של בני עדות המזרח.

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : ינואר 25, 2007, 12:45:06 »
קצב הוא קונטרה אליטה ולא מהווה חלק מהאליטה השלטת.

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 25, 2007, 13:09:28 »
אני אומר לדון אדם לכף זכות  ימים יגידו .

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : ינואר 25, 2007, 13:12:44 »
מידה  כנגד  מידה
אם הפלילו אותו  לפני  הכרעת הדין
שייעשו אותו  הדבר לשמלמארט ולכל המושחטים האחרים
כבר  לא  שומעים על פרשות השיחטויות שיש  בממשלה 
כי שמאלמארט  טוב  לשמאלנאצים בתשקורת
אז לא עושים מהומות כמו לקצב
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : ינואר 25, 2007, 13:19:25 »
אני אומר לדון אדם לכף זכות  ימים יגידו .
זה גם מה שאני הצעתי..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 25, 2007, 15:17:04 »
חבר'ה? מה אתם אומרים על המאמר שכתבתי?
עומד בקריטריונים של כותבי המאמרים פה בפורום? אני לא כותב הרבה, אז אני צריך קצת פידבק מכם.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 25, 2007, 17:43:00 »
מאמר מעניין ואני גם חושב שהרעיון שאתה מציע נכון, בהנחה שיש לו אח חטוף. אני לא שמעתי על כך וזה נראה לי מאוד מוזר, אתה טוען שאח שלו נחטף, נתגלה מחדש, ולמרות זאת לא ציינו הדבר בתקשורת?

אני נוטה לחשוב שבמקרה הזה קצב אינו חף מפשע והוא צריך להתפטר. הפרקליטות ומני מזוז הם שקרנים מנוולים עוכרי ישראל וקצב צריך לנסות להראות זאת לפחות לציבור (כי השופטים הם מאותה חבורה מרושעת של הפרקליטות). הוא צריך לנסות להראות שהפרקליטות מנפחת את האישומים נגדו וכן להציג דוגמאות למקרים אחרים (למשל במקרה של חיים רמון בו תפרו לו אישום כדי שיתפטר ממשרד המשפטים ולא יוכל לבצע שינויים בהליך המינוי של שופטי 'עליון'); וגם להראות כיצד הם מעלימים או קוברים אישומים כנגד אישים שהם חפצים ביקרם. אבל במקום זאת קצב כרגע מעדיף להכחיש כליל ולהיאחז בקרנות המזבח ובכך הוא מסייע למאשימיו לציירו כעבריין טיפוסי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 25, 2007, 17:46:28 »
עומד בקריטריונים של כותבי המאמרים פה בפורום? אני לא כותב הרבה, אז אני צריך קצת פידבק מכם.
המאמר מצוין!
ודרך אגב מאיפה ידוע לך שאחיו נחטף לא שמעתי על זה אף פעם...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 25, 2007, 18:03:23 »
המאמר מצוין!
לא ידעתם - כי לא רצו שתדעו.
יש 2 גרסאות להיעלמותו של ציון קצב. זאת שגורסת שהוא נחטף וזו שגורסת שהוא נעלם בשיטפון ונספה. (אין גופה?!).
בכל המקרים שאין גופה, אם מדובר במוות פתאומי במעברה - אין ספק בכלל שמדובר בחטיפה. כך למעשה נעלמו אלפי תינוקות.

אני מקווה למצוא את העיתון משנות ה90 (ידיעות או מעריב) שבו מוזכרת פגישתו התמוהה של קצב ואמו עם אחיו האבוד ציון בארה"ב. כשאמצא אצרף לכם אותו.

הנושא הזה קרוב לליבי, למשפחה שלי, ואני משתדל להפיץ את אותו בכל הזדמנות.
כתבתי בעבר בלוג בנושא הזה. שם אני התנצחתי עם GY שניסה לטייח את מה שקרה.
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=162
חשוב לקרוא.
תודה לאל GY כבר לא כותב בפורום הזה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : ינואר 25, 2007, 19:28:49 »
המאמר מצוין!
לא ידעתם - כי לא רצו שתדעו.
יש 2 גרסאות להיעלמותו של ציון קצב. זאת שגורסת שהוא נחטף וזו שגורסת שהוא נעלם בשיטפון ונספה. (אין גופה?!).
בכל המקרים שאין גופה, אם מדובר במוות פתאומי במעברה - אין ספק בכלל שמדובר בחטיפה. כך למעשה נעלמו אלפי תינוקות.

אני מקווה למצוא את העיתון משנות ה90 (ידיעות או מעריב) שבו מוזכרת פגישתו התמוהה של קצב ואמו עם אחיו האבוד ציון בארה"ב. כשאמצא אצרף לכם אותו.

הנושא הזה קרוב לליבי, למשפחה שלי, ואני משתדל להפיץ את אותו בכל הזדמנות.
כתבתי בעבר בלוג בנושא הזה. שם אני התנצחתי עם GY שניסה לטייח את מה שקרה.
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=162
חשוב לקרוא.
תודה לאל GY כבר לא כותב בפורום הזה.

טוב שידעת אותי ממש לא ידעתי על בכלל מצאתי משהו גם באינטרנט על זה:
"במעברה משה איבד את אחיו התינוק ציון, שנספה בעת השטפונות הקשים של שנת 1951"
יגאל=גואל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 25, 2007, 20:02:50 »
אני רוצה לתת דוגמא נוספת.
אביגדור קהלני. גיבור ישראל. בעל עיטור הגבורה במלחמת יוה"כ בקרב המפורסם של הגדוד שלו בעמק הבכא, ועיטור המופת כל לחימתו בששת הימים.
השתחרר בדרגת תא"ל. יכל להתקדם עוד. אבל נעצר שם מישום מה. אין לו הסבר.

בממשלת נתניהו (נתניויו), כיהן בתפקיד שר המשטרה (השר לבטחון פנים), וב2000 הוגש נוגדו כתב אישום, על לקיחת שוחד מעופר נמרודי, שיבוש הליכי משפט והפרת אמונים.
גם את דמו התשקורת שפכה. הוא טען שהוא זכאי, הוא ממש בכה! ששופכים את דמו! שיפסיקו! אך עשו לו לינץ' תשקורתי. ימח שמם וזיכרם!
כעבור שנתיים של סבל מתמשך הוא זוכה לחלוטין.
פרקליטות המדינה ערערה על כך - אך הוא זוכה בשנית.

אין להם בושה לתשקורת. הם שופכים את דמו של אדם לפני שהוכחה אשמתו. ואין להם רחמנות כלל. הם יעשו את זה גם לאנשים כמו דן חלוץ, שסיים את תפקידו ואיבד את אמון הציבור. אבל יותר מכל - הם שונאים את המזרחיים.
ויש להם מורת רוח מתמימים שבהם - אלה שמהווים מושא הערצה לרוב העם בישראל.

אם גם משה קצב יצא זכאי, זה יהיה זעזוע קשה מאד לתשקורת הבולשביקית.
« עריכה אחרונה: ינואר 25, 2007, 20:08:28 על ידי mashras »

בייקר

• אורח
« להגיב #11 ב- : ינואר 25, 2007, 21:21:25 »
זה יגמר בעסקת טיעון.