כתב נושא: לגבי קצב תראו מה עושים לנשיא מזרחי,ימני ומסורתי  (נקרא 12780 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
התשקורת,המשטרה,היועץ המשפטי לממשלה.
והם יעשו זאת גם בעתיד.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לגבי קצב תראו מה עושים לנשיא מזרחי,ימני ומסורתי
« להגיב #1 ב- : ינואר 24, 2007, 21:52:53 »
עושים לא עוול וכל עוד לא הוכיחו שהוא אשם הוא זכאי!!!
איך הוא אמר היום כל אחד במדינה שלנו יכול ללכת למשטרה ולהגיד אנסו אותי ויעצרו את אותו האדם הנאשם, נחכה וניראה מה יהיה בסוף בינתיים אל תהיו שופטים ותשפטו אותו.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 24, 2007, 21:56:05 »
חז"ל אמרו שכל המרים ידו על חברו נקרא רשע.אני מאחל לך בריאות ובמקום להיות רוקי תשקיע את המרץ בלימודים ובפורום.אני שמח לראות שאינך בנבצרות זמנית.
אגב קצב ימני יחסית לפרס הוא תמך בגירוש ומגיע לו עונש,אבל נהנתי מהנאום שלו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : ינואר 24, 2007, 21:59:35 »
חז"ל אמרו שכל המרים ידו על חברו נקרא רשע.אני מאחל לך בריאות ובמקום להיות רוקי תשקיע את המרץ בלימודים ובפורום.אני שמח לראות שאינך בנבצרות זמנית.
אגב קצב ימני יחסית לפרס הוא תמך בגירוש ומגיע לו עונש,אבל נהנתי מהנאום שלו.
על מה אתה מדבר בייקר?..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 24, 2007, 22:04:30 »
מה אתם אומרים?! הפושע הזה חסר מצפון. קודם כל הוא ימני זאת בדיחה טובה. תמיכה בהתנתקות זה ימין כל כך קיצוני שכהנא אולי היה מסתייג מזה על מה אתם מדברים איזה ימין ואיזה נעליים? מה זה קשור המוצע שלו. גם אם הוא לא אנס הוא חייב להתפטר ולהוכיח את חפותו אפילו אם הוא הכי לא הסתכל לעברה ולא כלום חובתו כנשיא להתפטר!

שום ימני ושום נעליים.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : ינואר 24, 2007, 22:05:51 »
מה אתם אומרים?! הפושע הזה חסר מצפון. קודם כל הוא ימני זאת בדיחה טובה. תמיכה בהתנתקות זה ימין כל כך קיצוני שכהנא אולי היה מסתייג מזה על מה אתם מדברים איזה ימין ואיזה נעליים? מה זה קשור המוצע שלו. גם אם הוא לא אנס הוא חייב להתפטר ולהוכיח את חפותו אפילו אם הוא הכי לא הסתכל לעברה ולא כלום חובתו כנשיא להתפטר!

שום ימני ושום נעליים.
אני לא אמרתי שהוא יימן ואני גם שונא אותו על הרבה דברים כמו שהזכרת וגם לגבי חנינות ליהודים.
אני מתייחס כרגע למשהו אחר אסור לשפוט אדם לפני שאנחנו יודעים אם זה באמת קרה.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 24, 2007, 22:06:51 »
לא שופטים אותו אבל הוא חייב להתפטר בשביל שיהיה אפשר לשפוט אותו לבדוק את חפותו אם הוא בטוח בחפותו.
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : ינואר 24, 2007, 22:20:33 »
אנחנו רואים יום יום הוכחות להשגחה עליונה, איך כל מי שתמך בגירוש חוטף מכות קשות אחד אחד ברוך ה'..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : ינואר 24, 2007, 22:22:07 »
אנחנו רואים יום יום הוכחות להשגחה עליונה, איך כל מי שתמך בגירוש חוטף מכות קשות אחד אחד ברוך ה'..
אתה צודק עז כל יום זה טופח לנו במציאות כל הדברים שקורים לאנשים שתמכו בדבר הנורא הזה...
אבל באמת עדיף לא לשפוט לפני שנדע את האמת.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 24, 2007, 22:44:49 »
אני אמרתי שהוא ימין לא אתה.אני מתלוצץ.הוא לא חייב להתפטר והוא לא יתפטר.למה שיעשה חיים קלים למי שרוצה להדיח אותו?
כל פעם שפרס רוצה משרה זה נגמר רע!רעבין נהרג בתאונת עבודה וקצב מעד על א'...

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 24, 2007, 23:07:08 »
כהנא צדק!
מה אתה כל כך בעדו?
למה אתה חוש שכל כך הרבה נשים הגישו נגדו תלונה?
היום דרך אגב הוא החליט לשנות את העדות שלו ולהגיד שהוא כן קיים יחסים עם אחת המזכירות, אבל בהסכמה שבעצם הטענה שלו הייתה שהוא לא קשר שום קשר עם המתלוננת.
כל הסוטים האלה שמסתובבים לנו במששלה יודעים לעשות רק בושות

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : ינואר 24, 2007, 23:17:55 »
כהנא צדק!
מה אתה כל כך בעדו?
למה אתה חוש שכל כך הרבה נשים הגישו נגדו תלונה?
היום דרך אגב הוא החליט לשנות את העדות שלו ולהגיד שהוא כן קיים יחסים עם אחת המזכירות, אבל בהסכמה שבעצם הטענה שלו הייתה שהוא לא קשר שום קשר עם המתלוננת.
כל הסוטים האלה שמסתובבים לנו במששלה יודעים לעשות רק בושות
אני לא בעדו תפסיקו כבר אבל בקטע הזה אני עם כל אדם ככה כל עוד לא מתבררת האמת האמיתית אין לשפוט את האדם!
תארו לכם סתם שזה לא נכון אתה מסוגלים להבין מה עשו לו בלי שום קשר לדברים אחרים אלה רק במקרה הזה?...
נחכה וניראה אל תהיו שופטים.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 24, 2007, 23:30:59 »
כן תמיד מי שהוא לא אשכנזי,שמאלני לא בסדר.
רק פרס ורבין בסדר.כולם לא בסדר.התשקורת היתה שמחה שפרס היה נשיא.
א' היא זונה שניסתה לסחוט את הנשיא ועבדה אצלו אחרי האונס.
אישה שנאנסת הולכת למשטרה ולא מנסה לסחוט 200 אלף דולר לדירה וממשיכה לעבוד אצלו.
נאנסת אחת במשרד התיירות הלכה לעבוד אצל הנשיא להאנס שוב ושוב.
אחת נזכרה באונס אחרי 6 שנים.
מזכיר לי סיפור.
זקנה בת 70 באה לתחנת משטרה ומבקשת להגיש תלונה על אונס.מתי קרה הדבר שואל היומנאי?לפני 50 שנה אומרת הזקנה.
אז למה באת רק עכשיו הוא שואל?נעים להזכר היא עונה...

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 24, 2007, 23:37:39 »
אולי קצב אינו ימני אמיתי, אבל הוא בהחלט קצת יותר ימני מכל השופטים ואנשי התקשורת שחוגגים על הדם שלו עוד לפני גזר הדין.
אני ראיתי בטלוויזיה את התגובות אחרי הנאום שלו.
ואני אישית מאמין שהלינץ עליו היה קצת יותר "עדין" אם הוא היה פעיל מרץ שגדל בקיבוץ ולא הגיע מהליכוד.

אני מאוד מרוצה מהביקורת שלו על המשטרה והתקשורת והיועץ המשפטי. הוא אמר היום על התקשורת והמשטרה דברים שאחרים לא מעיזים.
אז אולי הוא לא כהניסט ואולי גם לי יש בטן מלאה עליו בגלל שהוא לא הביע התנגדות בימי הגירוש. אבל בהחלט אני יכול לחוש הזדהות עם מי שנרדף ע"י התקשורת השמאלנית. 

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #14 ב- : ינואר 25, 2007, 00:16:39 »
אולי קצב אינו ימני אמיתי, אבל הוא בהחלט קצת יותר ימני מכל השופטים ואנשי התקשורת שחוגגים על הדם שלו עוד לפני גזר הדין.
ואני אישית מאמין שהלינץ עליו היה קצת יותר "עדין" אם הוא היה פעיל מרץ שגדל בקיבוץ ולא הגיע מהליכוד.

אני מאוד מרוצה מהביקורת שלו על המשטרה והתקשורת והיועץ המשפטי. הוא אמר היום על התקשורת והמשטרה דברים שאחרים לא מעיזים.
אז אולי הוא לא כהניסט ואולי גם לי יש בטן מלאה עליו בגלל שהוא לא הביע התנגדות בימי הגירוש. אבל בהחלט אני יכול לחוש הזדהות עם מי שנרדף ע"י התקשורת השמאלנית. 

אני גם בגישה שלך
שמעתי  את הנאום שלו כמה דקות על התשקורת ועל היועץ המשפטי
ותמכתי לגבי כל מילה שלו לגבי זה
כי זו האמת
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #15 ב- : ינואר 25, 2007, 02:22:43 »

נכון. אמנם לא גאווה גדולה לראות את הנשיא של המדינה שלי בסיטואציה כמו זו, אך יש אולי בכך הזדמנוּת גדוֹלה להאיר את עיני העם וּלהעירוֹ לנושא שליטת אילי-התשקורת באופן כִּמעט טוטאלי בכל תחומי-החיים של הפרט על-ידי שטיפת-מוח זדונית יומיומית מאסיבית, והכל מִמניעים אנוכיים-אופּורטוּניסטיים גרידא.

מאידך, לצערי עד שיבוא היום שבּוֹ נִראה את הציבּוּר קם מִן הספה הרכּה בַּסלוֹן ויוֹצא אל הרחוב להפגין - לא מוּל קריית-הממשלה והכנסת בירוּשלים, אלא מוּל בִּניין הטלוויזיה הישׂראלית וערוּץ 2!! - הדרך עוד ארוכה..  :-\

עצוב, עצוב.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 25, 2007, 07:50:02 »
מה שהוא אמר היה נכון אם הוא היה מגיע לזה מכיון אחר. אם הוא היה אומר שיש פה רודנות של השמאל הקיצוני ובגלל זה הכל נגדו מה שלא נכון כי הממסד אוהב מזרחיים כאלו שהם כמו בובה שמתקפלת איך שהם רוצים, המזרחי צריך להיות לפחות הוא ממש נאמן לעמו יש כמה כמו קצב שלא מתאים להם.... אבל לא הוא בא מהמקום שהוא לא אשם והכל נגדו כי ככה החליטו, "למעלה" מה זה למעלה זה בתקשורת, משטרה וכו'... אתם סתם מנסים עכשיו לשמור עליו ולהתקיף את היועץ המשפטי לממשלה, משטרה וכו' מהצד שהוא לא הצד שלנו. אומנם צריך לתקוף אותם בכל מקרה ובכל מקום אבל רק כשזה בא מהטיעונים שלנו ולא סתם טיעונים מופרכים שכל העולם אשם חוץ ממנוּ.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : ינואר 25, 2007, 08:37:47 »

נכון. אמנם לא גאווה גדולה לראות את הנשיא של המדינה שלי בסיטואציה כמו זו, אך יש אולי בכך הזדמנוּת גדוֹלה להאיר את עיני העם וּלהעירוֹ לנושא שליטת אילי-התשקורת באופן כִּמעט טוטאלי בכל תחומי-החיים של הפרט על-ידי שטיפת-מוח זדונית יומיומית מאסיבית, והכל מִמניעים אנוכיים-אופּורטוּניסטיים גרידא.

מאידך, לצערי עד שיבוא היום שבּוֹ נִראה את הציבּוּר קם מִן הספה הרכּה בַּסלוֹן ויוֹצא אל הרחוב להפגין - לא מוּל קריית-הממשלה והכנסת בירוּשלים, אלא מוּל בִּניין הטלוויזיה הישׂראלית וערוּץ 2!! - הדרך עוד ארוכה..  :-\

עצוב, עצוב.
הבעיה שאין מי שיסביר לכל העם מי הם התשקורת.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #18 ב- : ינואר 25, 2007, 11:07:51 »
בחייך כהנא צדק 200 אלף מאזיני ערוץ 7 יודעים מי התשקורת.2 מליון מצביעי נתניהו יודעים מי התקשורת.600 אלף חרדים יודעים מי התשקורת.
מה אתה חושב למה אנשים לא רוצים לשלם אגרה ולמה ירד שיעור הצפייה.
10 אחוז ממשקי הבית בישראל שמחובר לאינטרנט יודע מי התשקורת.
אני למשל רואה ספורט בערוצי ספורט,ערוץ המדע,צופה בפוקס ניוז בזמן מלחמה,רואה ארץ נהדרת,ניזון מאינטרנט,ערוץ 7,מקור ראשון,הצופה,נתיב,אתרי ימין.
כמה אנשים מאמינים לחיים יבין או לסוקניק?
אנו צופים בשביל שער הדולר,מזג האויר ועדכונים שוטפים.
מה חשבת כהנא צדק שאתה לבד?
הימין הוא רוב בעם!המזרחים רוב בעם בהנחה שהרוסים צופים בטלביזיה ברוסית שהיא ימנית.
כלומר יש תקשורת אלטרנטיבית:חרדי יקרא המודיע.
הארץ הוא כמו עיתון ערבי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #19 ב- : ינואר 25, 2007, 11:20:29 »
בחייך כהנא צדק 200 אלף מאזיני ערוץ 7 יודעים מי התשקורת.2 מליון מצביעי נתניהו יודעים מי התקשורת.600 אלף חרדים יודעים מי התשקורת.
מה אתה חושב למה אנשים לא רוצים לשלם אגרה ולמה ירד שיעור הצפייה.
10 אחוז ממשקי הבית בישראל שמחובר לאינטרנט יודע מי התשקורת.
אני למשל רואה ספורט בערוצי ספורט,ערוץ המדע,צופה בפוקס ניוז בזמן מלחמה,רואה ארץ נהדרת,ניזון מאינטרנט,ערוץ 7,מקור ראשון,הצופה,נתיב,אתרי ימין.
כמה אנשים מאמינים לחיים יבין או לסוקניק?
אנו צופים בשביל שער הדולר,מזג האויר ועדכונים שוטפים.
מה חשבת כהנא צדק שאתה לבד?
הימין הוא רוב בעם!המזרחים רוב בעם בהנחה שהרוסים צופים בטלביזיה ברוסית שהיא ימנית.
כלומר יש תקשורת אלטרנטיבית:חרדי יקרא המודיע.
הארץ הוא כמו עיתון ערבי.
דרך אגב תתקן אין לנתנינו כרגע ולא ניראה לי שיהיו וגם אם יהיהו הם לא ימניים ובטח ובטח לא מליון כולם עברו "לאחורה".
אל תחשוב שכבר העבודה נעשתה כל יום התשקורת מכניסה לאנשים אחרים רעל ואני רואה זאת יום יום לנצח אותם זה יהיה קשה אבל בעזרת ה' נצליח.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #20 ב- : ינואר 25, 2007, 11:36:01 »
אני התכוונתי לגבי היחס לתשקורת אצל בוחרי נתניהו.נתניהו הוא ימין כלכלי ומרכז מדיני.אבל בוחריו שונאים את התשקורת לא פחות מבוחרי מרזל.שנאת האליטות,התשקורת,אגף החקירות במשטרה,הפרקליטות היא קונצנזוס בעם.
העם לא מאמין לתשקורת.
אם תפלח את בוחרי נתניהו ב96:חרדים,עולים חדשים,מזרחיים,מסורתיים,מתנחלים כולם נגד התשקורת.
אין לנתניהו 2 מליון איש אבל לליכוד יש יותר מ25 מנדטים כרגע.
קדימה ירדה בסקרים והיא המפלגה השלישית בגודלה אחרי הליכוד והעבודה.כלומר נתניהו צריך לנצח את מועמד העבודה.
קול לעבודה הוא כמו קול לאלקעידה,קול למרץ הוא כמו קול לחיזבאללה.
לכן מצביעים בארץ נגד!נגד השמאל ולא בעד.זאת הצבעת מחאה.
חצי לא מצביעים בכלל.חרדים מצביעים לחרדים.ערבים מצביעים לערבים ולמפלגת העבודה.עשירים מצביעים למרץ.כיפות סרוגות מצביעים מפד"ל ואיחוד לאומי,רוסים מצביעים ליברמן.השאר יקבעו את תוצאות הבחירות.
אני תמיד מצביע הכי ימין שיש בתנאי שיש סיכוי לעבור אחוז חסימה.אחרת הקולות הולכים למפלגה הגדולה ביותר.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #21 ב- : ינואר 25, 2007, 11:40:44 »
אני התכוונתי לגבי היחס לתשקורת אצל בוחרי נתניהו.נתניהו הוא ימין כלכלי ומרכז מדיני.אבל בוחריו שונאים את התשקורת לא פחות מבוחרי מרזל.שנאת האליטות,התשקורת,אגף החקירות במשטרה,הפרקליטות היא קונצנזוס בעם.
העם לא מאמין לתשקורת.
אם תפלח את בוחרי נתניהו ב96:חרדים,עולים חדשים,מזרחיים,מסורתיים,מתנחלים כולם נגד התשקורת.
אין לנתניהו 2 מליון איש אבל לליכוד יש יותר מ25 מנדטים כרגע.
קדימה ירדה בסקרים והיא המפלגה השלישית בגודלה אחרי הליכוד והעבודה.כלומר נתניהו צריך לנצח את מועמד העבודה.
קול לעבודה הוא כמו קול לאלקעידה,קול למרץ הוא כמו קול לחיזבאללה.
לכן מצביעים בארץ נגד!נגד השמאל ולא בעד.זאת הצבעת מחאה.
חצי לא מצביעים בכלל.חרדים מצביעים לחרדים.ערבים מצביעים לערבים ולמפלגת העבודה.עשירים מצביעים למרץ.כיפות סרוגות מצביעים מפד"ל ואיחוד לאומי,רוסים מצביעים ליברמן.השאר יקבעו את תוצאות הבחירות.
אני תמיד מצביע הכי ימין שיש בתנאי שיש סיכוי לעבור אחוז חסימה.אחרת הקולות הולכים למפלגה הגדולה ביותר.
חייב להצביע למרזל אין דבר כזה אין סיכוי גם הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד לא הצליח כמה פעמים אבל בסוף נכנס!
אסור להתייאש בחיים רק ככה אם נגדל ונהיה מפלגה יותר גדולה עם יותר קולות נוכל להילחם בתשקורת.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #22 ב- : ינואר 25, 2007, 11:42:34 »
אצביע למרזל רק אם יצרף אליו את קליינר ועוד אישים.אחרת זה בזבוז קול.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #23 ב- : ינואר 25, 2007, 11:46:35 »
אצביע למרזל רק אם יצרף אליו את קליינר ועוד אישים.אחרת זה בזבוז קול.
הם צריכים להתאחד ורק אז אולי יהיה אפשרות למנדט אחד.
בינתיים ברוך מרזל לא עובר את אחוז החסימה הוא עומד תמיד על 25,000 אלף קולות..
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #24 ב- : ינואר 25, 2007, 11:50:02 »
זה מה שאמרתי.הפעם מי שנכנס זה 3 מנדטים כי אחוז החסימה עלה.