סקר

האם אתם מוסרים פרטים אישיים

חס וחלילה
16 (64%)
תלוי
7 (28%)
אולי
1 (4%)
כן ברור!!!
0 (0%)
כבר מסרתי ועשיתי שיחות אינטרנט וחשפתי את עצמי לכולם!
1 (4%)

סך הכל הצבעות: 19

כתב נושא: אזהרת אבטחה חמורה לכל חברי הפורום: לא למסור פרטים אישיים  (נקרא 20550 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם משתמש כלשהו מפורום זה מבקש מכם פרטים אישיים כלשהם העלולים להביא לזיהוי,
גם אם המשתמש הזה נדמה כבן אדם הכי צדיק, הכי מדהים והכי טוב בעולם - אל תתפתו.

אם מסירת הפרטים נצרכת היא תיעשה אך ורק דרך הנהלת הפורום.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
זה נכון לגבי כל האינטרנט.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
אם משתמש כלשהו מפורום זה מבקש מכם פרטים אישיים כלשהם העלולים להביא לזיהוי,
גם אם המשתמש הזה נדמה כבן אדם הכי צדיק, הכי מדהים והכי טוב בעולם - אל תתפתו.

אם מסירת הפרטים נצרכת היא תיעשה אך ורק דרך הנהלת הפורום.
מסכים איתך בהחלט!!! אתה באמת צודק!!!  :V:
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
נכון.זה מסוכן, לפי מה שהבנתי גם השב"כ שם עין.  :-X :-X

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
נכון.זה מסוכן, לפי מה שהבנתי גם השב"כ שם עין.  :-X :-X
בהחלט נכון. השב"כ לא פראיירים במיוחד לגבי הפורום הזה!  >:(  :-X
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מתאר לעצמי שיש פיקוח על הפורום הזה...הם בטח כל הזמן בסרטים
שלא נבצע איזה פיגוע או משו או שחס וחלילה לא נגרום למותו של ערבי דפוק

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
לדעתי לא זאת הבעיה.מי שרוצה להרוג ערבי לא יכתוב זאת בפורום וילך לבצע.הבעיה של השב"כ איתנו היא פוליטית כי מנהיגות השב"כ היא שמאלנית ולא מעונינת בגירוש ערבים.
לי היה חבר בשב"כ במחלקה הערבית וישבתי איתו במסעדה ושאלתי אותו למה השב"כ רודף את הכהניסטים והוא ענה לי מי אתה חושב עובד בשב"כ?הוא סיפר לי כשהיה המהפך ב1977 ובגין עלה לשלטון,בשב"כ שרפו את כל התיקים!כלומר האנשים שם הם מפ"איניקים שרדפו אגב גם את הקומוניסטים ומפ"ם והוא סיפר לי שאנשי ימין לא גויסו לשב"כ כחלק ממדיניות אפילו שאנשי ימין התמחו במודיעין הם גויסו למוסד למשל שמיר.
ועדת שמגר שחקרה את רצח רבין אמרה שהשב"כ הפעיל פרובוקטור בשם רביב להכפיש את הימין.
השב"כ יכול לברר את זהות המשתתפים אצל חברת האינטרנט אבל רק במקרה של עברה על החוק וצו בית משפט.
לכן אני דווקא מטיף לשמירה על החוק כדי לא לשחק לידיים של השב"כ.
כשדיברתי שעות בטלפון עם איתמר בן גביר שאלתי אותו מפורשות והוא ענה לי:"השב"כ שם סביבי סוכנים" ואז שאלתי אותו מה לעשות במקרה כזה?!הוא ענה ברגע שמישהו מציע לך לעבור על החוק ואינו עושה זאת בעצמו תזהר זה סוכן.בן גביר סיפר לי שבחברון ידעו שרביב סוכן והזהירו מפניו אבל מה לעשות שהוא מסתובב שם.
מרזל עצמו סיפר שקיבל הצעה מהשב"כ ודחה אותם וכך נועם פדרמן בתוכניתו.
כאמור כשישבתי עם גיל שרון הכהניסט הוא סיפר לי שאחרי שהתפקד לחזית הוא הוזמן לשיחה אצל סוכן שב"כ והוזהר והוא שאל את הסוכן בפנים מה הוא רוצה והסוכן ענה לו:"אתה יכול לתרום למדינה שלנו ולקבל משכורת רק תהיה שטינקר שלנו.
גיל דחה אותו אבל השב"כ לא הרפה וגיל זומן שוב ושוב לפגישות.
פעילות השב"כ איננה חוקית כי פעילי חזית יהודית לאומית לא מעורבים בפעילות לא חוקית ורצים לכנסת כשרשימתם אושרה בידי...דורית בייניש!כלומר השב"כ עצמו עובר על החוק ומדיח קטינים ומבוגרים לדבר עברה ומפליל אותם.
תקראו את ספרו של חגי סגל על המחתרת היהודית ותלמדו על שיטות הפעולה של השב"כ.הספר נקרא אחים יקרים וניתן להזמינו בסטימצקי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לדעתי לא זאת הבעיה.מי שרוצה להרוג ערבי לא יכתוב זאת בפורום וילך לבצע.הבעיה של השב"כ איתנו היא פוליטית כי מנהיגות השב"כ היא שמאלנית ולא מעונינת בגירוש ערבים.
לי היה חבר בשב"כ במחלקה הערבית וישבתי איתו במסעדה ושאלתי אותו למה השב"כ רודף את הכהניסטים והוא ענה לי מי אתה חושב עובד בשב"כ?הוא סיפר לי כשהיה המהפך ב1977 ובגין עלה לשלטון,בשב"כ שרפו את כל התיקים!כלומר האנשים שם הם מפ"איניקים שרדפו אגב גם את הקומוניסטים ומפ"ם והוא סיפר לי שאנשי ימין לא גויסו לשב"כ כחלק ממדיניות אפילו שאנשי ימין התמחו במודיעין הם גויסו למוסד למשל שמיר.
ועדת שמגר שחקרה את רצח רבין אמרה שהשב"כ הפעיל פרובוקטור בשם רביב להכפיש את הימין.
השב"כ יכול לברר את זהות המשתתפים אצל חברת האינטרנט אבל רק במקרה של עברה על החוק וצו בית משפט.
לכן אני דווקא מטיף לשמירה על החוק כדי לא לשחק לידיים של השב"כ.
כשדיברתי שעות בטלפון עם איתמר בן גביר שאלתי אותו מפורשות והוא ענה לי:"השב"כ שם סביבי סוכנים" ואז שאלתי אותו מה לעשות במקרה כזה?!הוא ענה ברגע שמישהו מציע לך לעבור על החוק ואינו עושה זאת בעצמו תזהר זה סוכן.בן גביר סיפר לי שבחברון ידעו שרביב סוכן והזהירו מפניו אבל מה לעשות שהוא מסתובב שם.
מרזל עצמו סיפר שקיבל הצעה מהשב"כ ודחה אותם וכך נועם פדרמן בתוכניתו.
כאמור כשישבתי עם גיל שרון הכהניסט הוא סיפר לי שאחרי שהתפקד לחזית הוא הוזמן לשיחה אצל סוכן שב"כ והוזהר והוא שאל את הסוכן בפנים מה הוא רוצה והסוכן ענה לו:"אתה יכול לתרום למדינה שלנו ולקבל משכורת רק תהיה שטינקר שלנו.
גיל דחה אותו אבל השב"כ לא הרפה וגיל זומן שוב ושוב לפגישות.
פעילות השב"כ איננה חוקית כי פעילי חזית יהודית לאומית לא מעורבים בפעילות לא חוקית ורצים לכנסת כשרשימתם אושרה בידי...דורית בייניש!כלומר השב"כ עצמו עובר על החוק ומדיח קטינים ומבוגרים לדבר עברה ומפליל אותם.
תקראו את ספרו של חגי סגל על המחתרת היהודית ותלמדו על שיטות הפעולה של השב"כ.הספר נקרא אחים יקרים וניתן להזמינו בסטימצקי.
ואוו   :o
אין לי מילים על מה שאמרת עכשיו ...
זה אשכרה דיקטטורה, משטרה חשאית שחודרת לכל תחומי החיים
של האזרחים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
של האזרחים

כדי שתשנה שתפה שלך ומהר אתה הרי לא רוצה לגמור במנסיון האהבה בחדר 101 D=
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
של האזרחים
מה חשבת?!, ברוך הבא למדינת "1984" של ג'ורג' אורוול.
השב"כ או מה שאני אוהב לכנות ה"יבסקציה" בלבנט, זה פשוט העתק בולשיביקי של הגרסא וההתנהגות בקרמלין, סה טו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק priel

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פיגועים ועלימות זה לא הדרך של רב כהנא ואנו צריכים לשמור על חוק יותר מכולם. לחץ לחץ לחץ זה מה שיביא לפתרון שמאלני. צריך להזהר מכל תגובה שלילית כדי לא לפתוח פה לשטן.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מה חשבת?!, ברוך הבא למדינת "1984" של ג'ורג' אורוול.
השב"כ או מה שאני אוהב לכנות ה"יבסקציה" בלבנט, זה פשוט העתק בולשיביקי של הגרסא וההתנהגות בקרמלין, סה טו.

אני השתמשתי בבדיחה של  101  (מ-1984) קודם כך שלך לאכול תותים   ;D
בורות היא חופש!
« עריכה אחרונה: אפריל 28, 2008, 18:38:00 על ידי שלמה »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
תודה רבה על האזהרה זה מאוד חשוב...
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92