כתב נושא: ****** לכל הערים הלילה בישראל *********  (נקרא 6081 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Dante

• אורח
****** לכל הערים הלילה בישראל *********
« ב- : אוקטובר 19, 2006, 23:48:54 »
תוכנית על ג'ונתן פולארד בערוץ 8 בכבלים של ישראל ב 1:45 בלילה שעון ישראל.

Dante

• אורח
בעניין: ****** לכל הערים הלילה בישראל *********
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 20, 2006, 12:50:40 »
שידור חוזר היום (ו') ב 15:40 בערוץ 8

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 21, 2006, 17:49:33 »
יווו פספסתי ואין לי גם ערוץ שמונה! ספרו מה היה...
הרב כהנא צדק!

מנותק אור_הירח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • רק שלום יביא שלווה
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 21, 2006, 17:55:37 »
גונתן פולרד היה בוגד ומדיע ללו ליות בכלא אני לא מבין אותכם אם זה היה הפוך והוא היה ישראלי שמרגל לאמריקה היתם רוצים שיהרגו אותו אז מה קרה פתאום
רק השלום יציל אותנו

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 21, 2006, 21:08:33 »
גונתן פולרד היה בוגד ומדיע ללו ליות בכלא אני לא מבין אותכם אם זה היה הפוך והוא היה ישראלי שמרגל לאמריקה היתם רוצים שיהרגו אותו אז מה קרה פתאום
או שמלאני חדש בפור ברוך הבא לויכוחים
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 22, 2006, 18:08:32 »

חסימה עכשיו! או שאתה לא יודע את המקרה מספיק טוב או שאתה באמת אנטישמי... כי אפילו שמאלנים קיצוניים בעד שיחרורו!
בזה שהוא עזר לישראל הוא לא עשה רע לארה"ב הוא רק הציל את ישראל ואת העולם המערבי!
הרב כהנא צדק!

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 29, 2006, 15:35:31 »
בס"ד
זה אמת שרוב האמריקאים הלא יהודיים רואים בפולארד בוגד. בלי קשר למעשיו. היו להם המון מרגלים רוסיים בזמן המלחמה הקרה שעשו להם צרות, וגנבו חומר טכני חשוב שהושג ע"י הוצאת סכומי עתק על מחקר מדעי. האמריקאים הן כאומה והן בחברות מסחריות הם ממש פאראנואידים בנושא ריגול. גם בישראל יש רגישות רבה לריגול. אם מישהו זוכר בשנת 1967, בפרוץ מלחמת ששת הימים עגנה אניית ריגול אמריקאית, עם דגל של המעצמה הידידותית מול חופי ישראל ועסקה בהאזנת רדיו. ישראל הטביעה אותה מהאוויר ביום הראשון לקרבות וכל הצוות של הספינה נהרג. אחר כך ישראל שלחה התנצלות רשמית והעניין הושתק כי היה אינטרס משותף של שתי המדינות להשתיק אותו. זה לא ממעיט מהתגובה הישראלית החריפה שהיתה.

אבל עד כאן לגבי ארה"ב. מבחינתנו כישראלים, פולארד הוא יהודי חם שמסר את כל מה שיש לו למען מדינת ישראל, ושמדינת ישראל הפנתה לו עורף. כואב הלב.
לגבי אותו ישראלי שכתב דברים נגד פולארד: אם אינך יהודי ואינך ישראלי, אני מכבד את דבריך. אבל אם אתה יהודי או ישראלי, אז אתה פשוט חלאת אדם.
GY

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 29, 2006, 16:50:23 »
בס"ד
זה אמת שרוב האמריקאים הלא יהודיים רואים בפולארד בוגד. בלי קשר למעשיו. היו להם המון מרגלים רוסיים בזמן המלחמה הקרה שעשו להם צרות, וגנבו חומר טכני חשוב שהושג ע"י הוצאת סכומי עתק על מחקר מדעי. האמריקאים הן כאומה והן בחברות מסחריות הם ממש פאראנואידים בנושא ריגול. גם בישראל יש רגישות רבה לריגול. אם מישהו זוכר בשנת 1967, בפרוץ מלחמת ששת הימים עגנה אניית ריגול אמריקאית, עם דגל של המעצמה הידידותית מול חופי ישראל ועסקה בהאזנת רדיו. ישראל הטביעה אותה מהאוויר ביום הראשון לקרבות וכל הצוות של הספינה נהרג. אחר כך ישראל שלחה התנצלות רשמית והעניין הושתק כי היה אינטרס משותף של שתי המדינות להשתיק אותו. זה לא ממעיט מהתגובה הישראלית החריפה שהיתה.

אבל עד כאן לגבי ארה"ב. מבחינתנו כישראלים, פולארד הוא יהודי חם שמסר את כל מה שיש לו למען מדינת ישראל, ושמדינת ישראל הפנתה לו עורף. כואב הלב.
לגבי אותו ישראלי שכתב דברים נגד פולארד: אם אינך יהודי ואינך ישראלי, אני מכבד את דבריך. אבל אם אתה יהודי או ישראלי, אז אתה פשוט חלאת אדם.
GY

יש הבדל בין הריגול של האמריקאים בספינה שזהו ריגול ללא שום הצדקה לבין ריגול של יהונתן פולארד כיוון שהוא מסר מידע שהיה מגיע לישראל בזכות הסכם ברית בין ישראל לארה"ב וארה"ב עברה עליו.
הרב כהנא צדק!