כתב נושא: בלב שלם אתם תומכים?...  (נקרא 5809 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בלב שלם אתם תומכים?...
« ב- : ינואר 23, 2007, 22:43:39 »
את האמת אני רוצה לשמוע בלב שלם ובגאון אם אתם תומכים ומביעים את הדעות שלכם ליד כל האנשים באשר הם?...
שזה אומר תמיכה בגדול דורנו הרב מאיד דוד כהנא זצ"ל הי"ד תמיכה בברוך מרזל ביגאל וחגי עמיר בחיים שלנו בכל האסירים היהודים הקדושים שלנו וכל הצדיקים שמתו על קידוש ה' ברעיון הכהניסטי וכו בלב שלום ובגלוי ליד כולם בלי יוצא מן הכלל?..

**!מאוד חשוב לי התשובות של כולם!**
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: בלב שלם אתם תומכים?...
« להגיב #1 ב- : ינואר 23, 2007, 22:48:36 »
אני בהחלט כן אני מביע ליד כל אדם באשר הוא שמוכן להקשיב לי את דעותי. את כל האמת שלי אבל רק במה שאני באמת מאמין. למשל ביגאל אמיר אני לא סגור לגמרי מה הלך שם ומה קורה וכו' לכן בזה אני לא מתעסק. אבל בברוך גולשטיין הי"ד בהחלט אני תומך נלהב בלי בושה.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 23, 2007, 22:52:04 »
אני בהחלט כן אני מביע ליד כל אדם באשר הוא שמוכן להקשיב לי את דעותי. את כל האמת שלי אבל רק במה שאני באמת מאמין. למשל ביגאל אמיר אני לא סגור לגמרי מה הלך שם ומה קורה וכו' לכן בזה אני לא מתעסק. אבל בברוך גולשטיין הי"ד בהחלט אני תומך נלהב בלי בושה.
אתה יודע מה ליאורסו אני הולך לסגור את העניין הזה פעם אחת ולתמיד בימים הקרובים בעזרת ה' אני יעשה מאמר אני מקווה שהוא לא יהיה ארוך מתי שיהיה לי קצת שעות פנויות פשוט על הכול ליגאל עמיר אני מקווה שכל מי שיקרה אותו יהיה ללא ספק תומך של יגאל, אני יפרט כל צעד וצעד ואסביר הכול משולב ממקורות והסברים מההלכה על פי גלי עמיר.
יש לי תמיד תחושה שאנשים קצת מסתייגים בקטע של יגאל אני מקווה לסגור את זה פעם אחת ולתמיד.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 23, 2007, 22:54:01 »
אתה יודע מה ליאורסו אני הולך לסגור את העניין הזה פעם אחת ולתמיד בימים הקרובים בעזרת ה' אני יעשה מאמר אני מקווה שהוא לא יהיה ארוך מתי שיהיה לי קצת שעות פנויות פשוט על הכול ליגאל עמיר אני מקווה שכל מי שיקרה אותו יהיה ללא ספק תומך של יגאל, אני יפרט כל צעד וצעד ואסביר הכול משולב ממקורות והסברים מההלכה על פי גלי עמיר.
יש לי תמיד תחושה שאנשים קצת מסתייגים בקטע של יגאל אני מקווה לסגור את זה פעם אחת ולתמיד.

אני מצפה לזה. כי אני באמת מבולבל כי מצד אחד רבין באמת היה רוצח יהודים ללא כל ספק שאם הוא מת טוב שכך השאלה אם היה צריך לרצוח אותו ככה... אז אני מחכה לזה...
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : ינואר 23, 2007, 22:57:38 »

אני מצפה לזה. כי אני באמת מבולבל כי מצד אחד רבין באמת היה רוצח יהודים ללא כל ספק שאם הוא מת טוב שכך השאלה אם היה צריך לרצוח אותו ככה... אז אני מחכה לזה...
אל תדאג במקום כל הבלגאן שיש ברשת אני יעשה משהו מסודר וגם על פי יגאל ועל פי ההלכה למה מותר עם הסבר מדויק אל תדיאג ליאורסו אני בימים הקרובים יעבוד על זה.
אני יודע שיש אנשים שמסתייגים בקטע הזה וזה קטע מאוד חשוב שכולם צריכים לדעת ולהיות בטוחים בו ב-100%!
בעזרת בימים הקרובים אני יעבוד על זה ואני ישחרר את זה הכי מהר והכי מוסבר שאני יכול.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 23, 2007, 23:04:23 »
לי היו כמה הסתייגויות.
עמיר היה חייב להוריד את רבין המציאות הכתיבה זאת.עמיר נתן לעם זכות בחירה ונכשל בעצירת הסכם אוסלו.
ברוך גולדשטיין ניסה לעצור את הסכם אוסלו ונכשל.הוא הציל חיי יהודים וערבים.כי הנקמה היא טבעית והוא ניסה למנוע טבח שאמור היה להיות במערת המכפלה.לי היתה בעיה עם ירי במקום קדוש.הירי המדהים והיעיל שלו 29 ערבושים הרוגים בדקה וחצי זהו שיא עולמי.
גולדשטיין השיב את אלמנט ההרתעה ליהודים למרות שלטווח קצר נוצר מעגל דמים.
יש לי בעיה עם רצח יהודים לכן אני רואה בזריקת הרימון של אברושמי ורצח גרינצוויג מעשה חסר טעם.אברושמי היה פושע פלילי רגיל קודם,עבריין ירושלמי שחזר בתשובה.
עמי פופר נקם בערבים כי אנסו אותו כילד.כלומר הסיבה כאן היא אחרת לגמרי.
אשר וויזגן רצח פועלים שלו במטרה למנוע את הגירוש ונכשל.מי שאשם הוא מי שביצע את הגירוש.
מי שאשם ברצח ערבים הוא הכיבוש הערבי והטרור הערבי שמוליד מעשי תגמול ונקם.
מה שמטריד אותי ומפחיד אותי שתהליך הנסיגות לא נפסק וזאת הבעיה המרכזית שלנו.
אני תמכתי במחתרת היהודית בזמנו אבל אני התנגדתי לנסיון להורדת הר הבית שיביא למלחמת דתות.צדק מי שאמר שיש להכין דעת קהל.חבל מאד שחירבאווי התעוור שהוא חבלן דרוזי.
לדעתי אין לפגוע בדרוזים או ביהודים לכן אני לא מסכים שיסע חייל צה"ל במדים וירה באנשים באוטובוס בשפרעם שחלקם דרוזים אחים לנשק.
אני תומך בשמירה על החוק והסדר אבל אני לא יכול לבכות על רבין או על ראשי הועדה להכוונה לאומית ואין זה מתפקידי לגנות.אני לא אישיות ציבורית ואני לא רץ לכנסת.

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 23, 2007, 23:20:40 »
אני לא מתבייש להפגין את התמיכה שלי ברוב הרעיונות של כהנא בשיחות עם חברים וגם בפורומים אחרים (למרות שמול המשפחה אני לא מעלה את העניין).
שמעתי כמה הרצאות פשוט מדהימות של כהנא באנגלית, ופעם גם נהגתי לשים קישור אליהם בחתימה שלי בפורומים אחרים (מה שגרם לשרשורים ארוכים בהם האשימו אותי בגזענות ודרשו ממני להסיר את הקישורים ואת הסמל של תנועת כך).

את חלק מהדיעות שלי (כמו גם חלק מדעתי לגבי יגאל עמיר) אני אבטא רק ליד כהניסטים (או לפחות חצי כהניסטים). כי בפורומים אחרים זה רק יגרום לכעס נגדי ובטח לא יעזור לי להעביר את המסר שלי ולגרום לעוד אנשים להתקרב לטענות של כהנא.

אגב יש גם דברים שנאמרים בפורום הזה ואני לא שלם איתם (כמו הסלידה של רבים פה מביבי וליברמן וכל מי שאינו כהניסט). 

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 23, 2007, 23:25:29 »
לי היו כמה הסתייגויות.
עמיר היה חייב להוריד את רבין המציאות הכתיבה זאת.עמיר נתן לעם זכות בחירה ונכשל בעצירת הסכם אוסלו.
ברוך גולדשטיין ניסה לעצור את הסכם אוסלו ונכשל.הוא הציל חיי יהודים וערבים.כי הנקמה היא טבעית והוא ניסה למנוע טבח שאמור היה להיות במערת המכפלה.לי היתה בעיה עם ירי במקום קדוש.הירי המדהים והיעיל שלו 29 ערבושים הרוגים בדקה וחצי זהו שיא עולמי.
גולדשטיין השיב את אלמנט ההרתעה ליהודים למרות שלטווח קצר נוצר מעגל דמים.
יש לי בעיה עם רצח יהודים לכן אני רואה בזריקת הרימון של אברושמי ורצח גרינצוויג מעשה חסר טעם.אברושמי היה פושע פלילי רגיל קודם,עבריין ירושלמי שחזר בתשובה.
עמי פופר נקם בערבים כי אנסו אותו כילד.כלומר הסיבה כאן היא אחרת לגמרי.
אשר וויזגן רצח פועלים שלו במטרה למנוע את הגירוש ונכשל.מי שאשם הוא מי שביצע את הגירוש.
מי שאשם ברצח ערבים הוא הכיבוש הערבי והטרור הערבי שמוליד מעשי תגמול ונקם.
מה שמטריד אותי ומפחיד אותי שתהליך הנסיגות לא נפסק וזאת הבעיה המרכזית שלנו.
אני תמכתי במחתרת היהודית בזמנו אבל אני התנגדתי לנסיון להורדת הר הבית שיביא למלחמת דתות.צדק מי שאמר שיש להכין דעת קהל.חבל מאד שחירבאווי התעוור שהוא חבלן דרוזי.
לדעתי אין לפגוע בדרוזים או ביהודים לכן אני לא מסכים שיסע חייל צה"ל במדים וירה באנשים באוטובוס בשפרעם שחלקם דרוזים אחים לנשק.
אני תומך בשמירה על החוק והסדר אבל אני לא יכול לבכות על רבין או על ראשי הועדה להכוונה לאומית ואין זה מתפקידי לגנות.אני לא אישיות ציבורית ואני לא רץ לכנסת.
בייקר נתנתה לי עוד נקודות למה שאני רוצה לפרסם אני יסביר כל דבר ודבר שהכול יהיה ברור והכי חשוב אני יסביר גם למה אני קורה ליגאל וחגי גואלי ישראל על פי עובדות.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : ינואר 23, 2007, 23:28:02 »
לגבי השאלה הראשונה:תלוי עם מי מדברים.המפה הפוליטית תשתנה.מרזל לא רץ לבד.כהנא זצ"ל נרצח.אנשים בעצמם מפתיעים אותי ופתאום תומכים בעמיר,גולדשטיין וברצח ערבים.
יש התנגדות חזקה לרצח רבין אצל אנשים מסוימים כי הוא היה ראש ממשלה יהודי והוא מזוהה בתודעה הלאומית היהודית עם מלחמת ששת הימים למרות שהתמוטט ועם מבצע אנטבה שיש לכבד אותו על כך.
הדעות חלוקות אצל היהודים כי לשני יהודים יש שלוש דעות וקשה מאד להסכים על כך.
יש הרבה אנשים ימנים יותר ממני גם כאן.
אנשים דתיים שונים ביחסם מהחילונים.
גם שמאלנים מפתיעים אותי בעצמת שנאתם לערבים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : ינואר 23, 2007, 23:30:35 »
לגבי השאלה הראשונה:תלוי עם מי מדברים.המפה הפוליטית תשתנה.מרזל לא רץ לבד.כהנא זצ"ל נרצח.אנשים בעצמם מפתיעים אותי ופתאום תומכים בעמיר,גולדשטיין וברצח ערבים.
יש התנגדות חזקה לרצח רבין אצל אנשים מסוימים כי הוא היה ראש ממשלה יהודי והוא מזוהה בתודעה הלאומית היהודית עם מלחמת ששת הימים למרות שהתמוטט ועם מבצע אנטבה שיש לכבד אותו על כך.
הדעות חלוקות אצל היהודים כי לשני יהודים יש שלוש דעות וקשה מאד להסכים על כך.
יש הרבה אנשים ימנים יותר ממני גם כאן.
אנשים דתיים שונים ביחסם מהחילונים.
גם שמאלנים מפתיעים אותי בעצמת שנאתם לערבים.
אני הולך לפוצץ את הבועה של "מלחמת ששת הימים" כמובן בפיקודו של רבין לאמת המרה שמאחורי המלחמה אמנם היייתה הצלחה רבה אבל אני יספר לכם את האמת מאחורי הנבלה הזה ומה הוא עשה בימי המלחמה...
חכו ותראו...
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #10 ב- : ינואר 23, 2007, 23:30:49 »
כהנא צדק מאחר זה מעניין אני אשחק איתך משחק אם תסכים.
אתה תרשום לנו סיבות בעד הרצח לפי ההלכה ואני אנסה לסתור אותן ולהתנגד וגם אחר כך אסביר עצמי ומה אפשר לומר נגדי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : ינואר 24, 2007, 00:05:53 »
כהנא צדק מאחר זה מעניין אני אשחק איתך משחק אם תסכים.
אתה תרשום לנו סיבות בעד הרצח לפי ההלכה ואני אנסה לסתור אותן ולהתנגד וגם אחר כך אסביר עצמי ומה אפשר לומר נגדי.
אין לי בעיה אבל בוא נעשה בדרך שונה אני יעשה את המאמר אחרי זה תוציא ביקורת על כל מה שלא ניראה לך לעניין אוקיי?..
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
בלב שלם אתם תומכים?...
« להגיב #12 ב- : ינואר 24, 2007, 10:57:34 »
בסדר למרות שאני מסכים אני אציין גם את דעות המתנגדים ואסתור אותן.

Aaron

• אורח
בלב שלם אתם תומכים?...
« להגיב #13 ב- : ינואר 24, 2007, 12:55:01 »
אני תומך בלב שלם בכל הצדיקים הגיבורים האלה במיוחד בברוך גולדשטיין הי"ד שעשה מעשה גבורה והקריב את חייו, הוא גיבור מדינת ישראל.
כמובן שגם יגאל אמיר וכל שאר האנשים שפגעו באוייב הערבי הם גיבורים וצדיקים שעשו מעשה נכון וצודק.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בלב שלם אתם תומכים?...
« להגיב #14 ב- : ינואר 25, 2007, 00:08:08 »
אני מוקף בגוים (אמריקאים), ורובם מתעניינים בעיקר בעבודה, בספורט, ואם הם לא נשואים, בעריות, כך שאין על מה לדבר.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בלב שלם אתם תומכים?...
« להגיב #15 ב- : ינואר 25, 2007, 12:02:38 »
בס"ד
דרך אגב בקשר למאמר על יגאל עמיר הצדיק בעזרת ה' יעלה בימים הקרובים אני עוד עובד עליו...
« עריכה אחרונה: ינואר 25, 2007, 12:03:16 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל