כתב נושא: כפרים ערבים יהיו זכאים לפיצויי מלחמה  (נקרא 2235 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
כפרים ערבים יהיו זכאים לפיצויי מלחמה
« ב- : פברואר 02, 2007, 12:40:07 »
האוצר הודיע אתמול כי 4 כפרים ערבים סמוך לגבול הצפון ייכללו ברשימת יישובי הספר לצורך מתן פיצויים בגין נזקי המלחמה

משרד האוצר הודיע אתמול שארבעת הכפרים הערבים ליד גבול הצפון, ערב אל-עראמשה, ג'יש (גוש חלב), פסוטה ומעיליא, ייכללו ברשימת יישובי הספר לצורך מתן פיצויים בגין נזקים עקיפים במלחמה, לרבות מלחמת לבנון השנייה.

הדבר בא בתגובה לשתי עתירות לבג"ץ, של עו"ד סמואיל דכואר, מפסוטה, שעתר בשמו ובשם בעלי עסקים ממעיליא, והשנייה של עו"ד סאוסן זהר, ממרכז "עדאלה", שעתר בשם תושבים מארבעת היישובים.

בעתירות נדרש האוצר לכלול את הכפרים הערבים ביישובי הספר לצורך חישוב הפיצויים על נזקי המלחמה. לפי חוק, המדינה חייבת לפצות בעלי עסקים ביישובי הספר פיצוי מלא על כל הנזקים, לרבות אובדן הרווחים וההוצאות הקבועות.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : פברואר 03, 2007, 21:22:05 »
רק בישראבלוף דבר כזה יכול לקרות
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 03, 2007, 21:55:07 »
רק בישראבלוף דבר כזה יכול לקרות
כסף שהולך למימון טרור נגדנו...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #3 ב- : פברואר 03, 2007, 22:02:43 »
הג'וקים האלה תומכים בחיזבאללה והם שמחו כשקטיושות נפלו בארץ. צריך להעיף אותם מהארץ ולא לתת להם פיצויים! אני מאמין שהם גם מרגלים לטובת חיזבאללה וארגוני טרור ערבושיים אחרים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 03, 2007, 22:04:22 »
גיס חמישי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : פברואר 03, 2007, 23:00:27 »
הג'וקים האלה תומכים בחיזבאללה והם שמחו כשקטיושות נפלו בארץ. צריך להעיף אותם מהארץ ולא לתת להם פיצויים! אני מאמין שהם גם מרגלים לטובת חיזבאללה וארגוני טרור ערבושיים אחרים.
אני עוד זוכר את המסולמים שקטיושה הרגה את שני הבנים שלה והם היו מוסלמים הם אמרו "הם שהידים של חיזבאללה ואנחנו לא כועסים על נסראללה ימ"ש."
יגאל=גואל