כתב נושא: אתרי ימין  (נקרא 2400 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתרי ימין
« ב- : ינואר 23, 2007, 15:08:00 »
רציתי לשתף אתכם באתר מעניין בשם "קול יהודה". יש להם מידי פעם תוכניות עם קטעי חדשות מזוית ימנית אמיתית (צריך ללחוץ על הקישור ב- "V.O.J. TV")

התוכנית של השבוע מתחילה בשיר מלא להט של דב שורין (לא הבנתי את כל המילים אבל הבנתי שזה שיר למאיר כהנא.)
בהמשך התוכנית יש קטע עדות אישית של דב לגבי התנהגות המשטר הבולשיביקי כלפי מי שכל חטאו הוא דיעותיו הכהניסטיות. חוקרי המשטרה צלבו אותו במשך כמה שעות לפני שהסכימו לשחררו.

http://www.voiceofjudea.com/heb/default.asp

אם מישהו מכיר אתרים אחרים עם רוח ימנית אמיתית, אתם מוזמנים להוסיף. אני חושב שזה יכול להיות שימושי אם יהיה לנו שרשור אחד עם רשימת אתרים מעניינים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: אתרי ימין
« להגיב #1 ב- : ינואר 23, 2007, 15:11:09 »
יש לי את האתר הזה ונתתי אותו פה באשכול שבייקר פתח לכל מיני אתרים ימנים עם חדשות...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 23, 2007, 15:12:23 »
אתר מוכר היטב של יקותיאל שהיה בעבר עם חיים בליגה להגנה יהודית תחת השם "מייק", ואחרי מותו של הרב כהנא זצ"ל פרש מהתנועה,
התנועה שהקים עפ"י מה שחיים אומר, היא מאוד מאוד מצומצמת וקטנה שמורכבת לפי מה שהבנתי מכמה אמריקאים בודדים שדוברי אנגלית בלבד ביישובים היהודיים ב"שטחים"...

« עריכה אחרונה: ינואר 23, 2007, 15:13:02 על ידי עז77 »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 23, 2007, 17:05:20 »
אני לא אוהב את היקותיאל הזה לפני הבחירות הוא הזמין את מרזל, איש חרות, איש ש"ס לתוכנית שלו בשביל לבחור במי לבחור. אם הוא היה כהניסט אמיתי לא היה לו ספק ואם כבר אז רק מרזל או חרות בטח ובטח שלא ש"ס. והש"סניק (ניסים זאב) אמר שש"ס אף פעם לא ויתרה על חלקי ארץ ישראל ולא נתנו יד באוסלו ועוד כל מיני שקרים! ויקותיאל נתן לו לדבר ולשקר לעם בפרצוף.
הרב כהנא צדק!