כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 30 בינואר **  (נקרא 9529 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

בייקר

• אורח
חיים שלום רב!
אתה טוען שרק מנהיגות אמונית יכולה לעמוד בלחצים ושהמנהיגות החילונית נכשלה.זה נכון רק לגבי הרב כהנא זצ"ל שהוא היחיד ששמר על העקרונות שלו גם כשהגיע לכנסת.
אלי סויסה" אמוני" כלומר מאמין בקב"ה והנה הוא אסר על עלייתך לארץ כתוצאה משיקולים זרים.וש"ס והחרדים "האמונים"תמכו בהסכמי האסלה הידועים בשם הסכם אוסלו.
אפי איתם "אמוני" ונכשל במבחן גוש קטיף.
אני רוצה לספר לך מה עושים יהודים שומרי מצוות כביכול בנושאים כמו קבורה וכשרות.
חברה קדישא דורשים שוחד תמורת קבורה בבית קברות מסוים או שאדם מסוים יקבר לצד בת זוגתו!הם דורשים עשרות אלפי שקלים!והיו מקרים שראיתי במו עיני שאנשים זועמים שבאו לקבור את יקירהם היכו את עובדי חברת קדישא שמרוויחים גם עשרות אלפי שקלים בחודש.
כשרות במדינת ישראל נקנית בכסף!בעל עסק שרוצה כשרות משלם כמה אלפי שקלים שוחד ומקבל תעודת כשרות.
בעסקים רבים משגיח הכשרות עובד כטבח ואיננו עוסק בכשרות.
לעיתים משגיח הכשרות הוא ערבי.למשל באולמות אירועים,ראיתי במו עיני.
לעיתים משגיח הכשרות משתכר שכר מינימום ומקבל להשגיח על כמה עסקים בעת ובעונה אחת והוא בכלל עובד באותו הזמן בעבודה אחרת בכדי להתפרנס.
הממסד הדתי במדינה מושחת ומשתמש בתורה כקרדום לחפור בה תוך כדי חילול השם ממש!הם נבלים ברשות התורה.
במשפחה שלי יש כהן שרצה להתחתן עם גרושה ושוב הציעו לנו ברבנות שתמורת 5 אלפים שקלים ישנו את השם שלו ויחתנו אותו,רק כשהוא סירב לשלם הם סרבו לחתן.
יתכן מאד שבגלל "דתיים שומרי מצוות" כאלה הקב"ה מעניש את עם ישראל.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני רוצה להוסיף לבייקר:

לא יודע אם בגלל זה הקדוש ברוך הוא מעניש אותנו בגלל זה מה שאני יודע זה שבגללם הציבור החילוני ממש שונא את הדתיים והם חושבים ישר על שחיתויות וכו'... אני מכיר אנשים שבגלל השוחד שכביכול כל הרבנים לוקחים הם הלכו לרבנים (גם כן רבנים, רבני צעצוע אולי) רפורמים, שהם באים לחתונה כמו שליצן בא ליום הולדת של ילדים קטנים.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
חיים שלום,
ברשותך רציתי לשאול אותך כמה שאלות:
1)כידוע לך יהודי אמריקה הם לרוב מתבוללים עם נשים נוצריות ורוב היהודנים הללו לא כמוך שחפצים בעלייה לארץ ישראל אלה מעדיפים להישאר באמריקה הארורה אתה לא חושב שכדאי באמריקה לפעול כנגד הבוגים הללו?...

2)חיים אתה עורך עימותים ציבוריים בארה"ב ועם צופים?...
ודרך אגב סתם ככה מי לרוב מנצח בעימותים הללו?...

3)חיים רציתי שתסביר לנו קצת על הליגה להגנה יהודית ברשותך:
א)על ידי מי היא ממונה?...
ב)הפעילים שלה היו אך ורק יהודים מאמריקה?...
ג)איך היה המבנה הניהולי בליגה?..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
חיים לגבי התרומות לניימן.מה שקורה הוא שבעבר השב"כ פשט על ישיבת הרעיון היהודי והוציא ממנה מסמכים זה היה אחרי ביקורו של דוקטור גולדשטיין במערת המכפלה.
אני הבנתי כאן מהגולשים שהם רוצים לתרום אבל חוששים להחשף.אם נתרום לניימן אז נאלץ לשלוח מעטפה עם כתובת שלנו ושם מלא ולהחשף.
מה שאני מציע הוא שנועם פדרמן יפרסם מספר חשבון בנק בתוכניתו אם תוכל לדבר עימו בטלפון על זאת.
כך זה יפשט את התהליך נעשה העברה בנקאית פשוטה בין חשבון לחשבון או שנכנס לבנק הדואר בעילום שם ופשוט נשלח כסף לחשבון של הישיבה כי חלקנו מעדיפים לתרום לישיבה ולא לדבר אחר.
אז או שבאתר שלנו יפורסם מספר חשבון בנק שמטרתו תהיה הקמת הישיבה הוירטואלית והגשמת חלומו של הרב כהנא זצ"ל.
כך אני אישית תרמתי בעבר בשביל מה לשלוח צ'ק בתהליך מסורבל ולא לעשות העברה  בנקאית פשוטה בין חשבונות שאפשר לעשות אותה בטלפון מבלי שפרטינו יחשפו.
כי לי נראה שלפעמים דברים לא זזים כי אנשים חוששים להחשף ולא כי מישהו לא רוצה לתרום אלא להפך.
בכספנו שלנו זכותנו לאנונימיות וגם שהכסף ילך למטרה שבה אנו רוצים.

בייקר

• אורח
לגבי הכלכלה למעשה אנו מסכימים אבל ההבדל הוא בשימוש במונחים.
קפיטליזם משמעותו שלטון ההון(קפיטל הון באנגלית).אתה תארת מצב בכלכלה שנקרא מונופול או קרטל כלומר חוסר תחרות בשיטה קפטילסטית אבל לא מצב של שיוויון כמו שקיים בסוציאליזם.
אני לא סוציאליסט אבל אני מאמין שצריך להיות הגבלות על השוק החופשי.יש הבדל בין שוק חופשי לבין מצב של התערבות ממשלה מינימלית:עובדה שהמשטרה והצבא,חברת החשמל לא הופרטו כי יש פרוייקטים לאומיים.
אני רוצה מינימום לעובד:שכר מנימום,פנסיה,זכויות סוציאליות,חופש,הבראה,ימי מחלה ולא חברות כוח אדם שהפכו את העובד לעבד.
גם ביהדות יש חוקים סוציאלים:השבת,לקט,שכחה ופאה.
לדעתי המודל האמריקני הוא המצליח ולא המודל השבדי וברור שלא הקומוניזם שהוא אסון.
בארצות הברית יש תחרות חופשית אבל אנשים ללא זכויות נזרקים מדירתם,הופכים להומלסים ואנשים עניים לא זכאים לטיפול רפואי כי אין להם כסף.
בישראל כן מטפלים בבית חולים במי שאין לו כסף ולא זורקים אדם לרחוב כי לא שילם שכר דירה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
שלום חיים נזכרתי בעוד משהו שרציתי לדעת...
כמה אחים יש לך?..
האם יש לך אחים/אחיות/דודות/דודים בארץ?..
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 30 בינואר **
« להגיב #7 ב- : ינואר 24, 2007, 02:18:37 »
שלום חיים
תיהיה בריא כי תוכנית שעבר היית חולה
רציתי לשאול  2 שאלות והשאלות הן:
1)התחלתי  להאזין לתוכניות שלך באנגלית
ואתה  מדבר שם הרבה  על השחורים שהם הורסים את אמריקה  ועל הגירה  בלתי  חוקית
רציתי לשאול אותך אם יש לך אותה  דעה על האתיופים היהודים שעלו לא"י?
2)וגם ראיתי בyoutube כל מיני  סרטים של כושים "אמריקאים" שהם קוראים לעצמם העברים השחורים והם  טוענים שהם היהודים האמיתיים יש להם בתי כנסת  ושמות עבריים מהתנ"ך וכדומה  כמו לנו  אבל הם מאמינים בברית החדשה ובתנ"ך והם מפיצים את הטענות המגוכחות שלהם בצורה  מינסיונרית כל מיני הוכחות מהתנ"ך  שכל הנביאים היו שחורים והאדם הראשון היה שחור וכו
וגם הבנתי שיש  להם קהילה קטנה  בדרום שהם הסתננו בצורה  לא  חוקית בשנות ה60 לארץ ישראל (לא  יודע  אם זה אמת)
אם שמעת עליהם ויש  לך דעה  עליהם רציתי לדעת מה דעתך
כי אני  לא אהבתי מה  שהם אומרים והם נראים חבורה  של נאצים  וטוענים שאנחנו לא  יהודים אמיתיים
תודה  מראש איתן
שבוע טוב
« עריכה אחרונה: ינואר 24, 2007, 02:44:54 על ידי עז77 »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 24, 2007, 20:46:28 »
חיים בנושא נשים. היהדות הייתה אולי מתקדמת לפני 2000 שנה ביחס לנשים אבל היום לאשה משכילה וחושבת יש בעיות קשות עם מעמד האשה ביהדות. זה לצערי דוחף הרבה מהן לשמאל החולה הטועה והמטעה. 

yacov

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 24, 2007, 22:51:20 »
אני מצטער שעצבנתי אותך כששאלתי אותך בשבוע שעבר במלים אנגליות.

אני לא אמרתי שיש בעיה בתמונתו של נועם פדרמן.  התכוונתי ל-image, לא ה-picture.  צריך לשים את התמונה של הפנים שלו עם image עתידי כמו ה-image הכחול עם הדגל.

לא כל כך קשה לי לכתוב באותיות עבריות, אלה במקלדת העברית.  ואין לי מקלדת עברית.

דוקא_כך

תוספת של עז77 להודעה של יעקב,
יעקב לכל המשפחה שלי באמריקה אין מקלדת בעברית,
אז הם מדביקים אותיות בעברית - וזה מאוד קל רק צריך להזמין באינטרנט:

http://www.davka.com/cgi-bin/product.cgi?product=17

Ani mitztaer she hatzbanti otcha ke'she shalti otcha be shavua she'avar be milim Anglim. 

Ani lo amarti she yesh ba'aya be tmunato shel Noam Federman. Hitkavanti al ha image, lo ha picture. Tzarich le sim et ha tmuna shel ha panim shelo im image atidi kemo a image ha'kachol im ha degel.

Lo kolcach kasheh li lichtov be otiyot Ivriot, eleh ba mikledet ha ivrit. Ve ein li mikledet ivrit.

« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2007, 07:51:49 על ידי עז77 »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #10 ב- : ינואר 25, 2007, 03:51:31 »
חיים שלום וברכה,

אני מאזין לתוכניותיך וצופה בהן בִּקביעוּת כבר זה זמן רב, וכמובן לומד המוֹן,
אבל יש משהוּ שלא הבנתי מעוֹלם. אני מתכּוון לאחת מהִתבטאוּיוֹתיך הקבועות:

"...מחמוד עבאס, שהתשקורת בישראל קוראת לו אבו-מאזן...".

רציתי לדעת- מה פשר עניין השֵמוֹת? האם "אבו-מאזן" איננוּ שׁמוֹ האמיתי של יושׁב-ראשׁ הרשות הטרוריסטית??
או אוּלי "מחמוד עבאס" זה מין שֵם כללי כזה שנותנים לכל "רָאִיס" (כמו "פרעה" בתקופת מצרים העתיקה או "פיהרר" בתקופת גרמניה הנאצית)?

האם לפי זה גם עראפת ימשו"ז נחשב היה לְ"מחמוד עבאס" כשהוּא היה בַּשלטוֹן?

ויותר מִזה- אם אתה טוען שהשֵׁם האמיתי כביכול של אבו-מאזן הוּא בּאמת 'מחמוד עבאס', למה לדעתך התשקורת מנסה כל-כך "להסתיר" את השם האמיתי? מה יוצא להּ מִזה? האם הקהל הישׂראלי מֵבִין בִּכלל את משמעוּת ההבדל בּין שני השֵמוֹת? האם לדעתך לַקהל הישׂראלי אִכפת בִּכלל איך יקראוּ לַטרוריסט מרמאללה?? מה התשקורת מַשׂיגה בּזה שהיא מחליפה בין השֵׁמוֹת? ולמה חשוּב לך כל-כך 'לתקן' את העִיווּת? מה אתה מַשׂיג בזה?

תודה רבה,

גם בשן וגם גִלעד (בְּחִירִיק). ;)

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #11 ב- : ינואר 25, 2007, 05:44:58 »
שלום חיים,

אמר הקב"ה ליחזקאל, "באמרי לרשע מות תמות ולא הזהרתו ולא דברת להזהיר רשע מדרכו הרשעה לחיותו, הוא רשע בעוונו ימות ודמו מידך אבקש, ואתה כי הזהרת רשע ולא שב מרשעו ומדרכו הרשעה, הוא בעוונו ימות ואתה את נפשך הצלת" (יחזקאל ג, יח-יט).  האם, לדעתך, סיים הרב כהנא זצוק"ל הי"ד להזהיר את הרשעים, וכעת כל שנותר הוא שהקב"ה יעניש אותם, או שעדיין לא הסתיימה מלאכת התוכחה, ואנחנו הכהניסטים ממשיכי דרכו של הרב מחוייבים להמשיך להזהיר ולהוכיח את הערב רב (במקביל למאמצים שלנו לקרב יהודים טובים לתורה), כדי שעונשם של הרשעים האלה לא יהיה על אחריותינו?

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: ינואר 25, 2007, 05:46:13 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #12 ב- : ינואר 25, 2007, 19:22:08 »
בס"ד
שלום חיים,
בימים האלו אפרים סנה ימ"ש סגן שר הביטחון ושמעון פרס ימ"ש טוענים שיש אפשרות להשיג הסכם עם הערבושים או הפלסטינים איך שהם מכנים אותם, ואני לא מבין אין אנשים כאלה סגן שר הביטחון וגם שר הביטחון יכולים להגיד דברים כאלה הרי כבר מציאות אוסלו טפחה לנו בפנים באלפים של הרוגים מדי יום בפיגועים ורציחות בגלל רבין ימ"ש איך לעזאזל אפשר להזיז אותם מהדעות הללו הם רוצים לדבר עם חמאס כידוע ארגון טרור שאחראי לרצח של אלפי יהודים ועם מחמוד עבאס הכלב הנאצי ימ"ש אם הם היו קוראים קצת ומבינים גם בהיסטוריה וגם בתנ"ך הם היו מבינים מי הם המוסלמים נחשים הרי לא סתם כתוב "והוא יהיה פרא אדם ידו בכל ויד כל בו" על ישמעאל הם בדיוק מתנהגים כמוהו איך לעזאזל אחרי כל זה הם רוצים לדבר איתם איך אפשר לעצור את זה לעזאזל והם עוד אחראים על "הביטחון שלנו",
ודרך אגב אני מאחל לך רפואה שלמה ואני מקווה שבעזרת ה' כבר החלמת אתה אדם חזק.
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #13 ב- : ינואר 27, 2007, 21:04:55 »
חיים שלום.
ראשית אני רוצה להעיר, שזה מרגיז אותי לראות שאנשים כותבים שאלות ארוכות מאד, ויש כאלה ששואלים יותר מפעם אחת.
אני מאד רוצה להקשיב לתוכנית הזו, אבל לצערי הרב אני חוזר מיום עבודה ותמיד נרדם באמצע התוכנית הארוכה הזו.

רציתי לשאול מה דעתך על הרמאי השרלטן אורי גלר?
האם צריך לתת לאנשים כמוהו במה? ומדוע לדעתך יש כל כך הרבה אנשים שמאמינים לשטויות שלו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : ינואר 27, 2007, 22:37:07 »
חיים שלום רב, בהמשך לשאלתי הקודמת מלפני שתי תוכניות, על הקשר בין הנאצים למוסלמים, הייתי רוצה שתתייחס לעוד נתון חשוב.
אחרי מלחמת העולם השניה ברחו הרבה נאצים בכירים מגרמניה ומצאו מקלט בכל מיני מדינות, חלק ממדינות אלו נהנו משירותיהם בתחומים שונים, הייתי רוצה בעיקר להתמקד במדינות הערביות ובמיוחד סוריה ומצרים שמאות נאצים ברמות שונות ו"התמחויות" שונות בהם הם נרתמו לסייע.
קצינים בכירים בלופטוואפה עזרו להקים את חיל האוויר המצרי, אנשי SS לשעבר עזרו בכל הנוגע למחנות ריכוז של מתנגדי משטר, הוצאות להורג המוניות, ופיתוח השירותים החשאיים של מצרים וסוריה (המוחאבארת), קצינים בוורמאכט עזרו בהקמת חיל הצנחנים המצרי, הקמת מערכות תעמולה וארס כנגד ישראל והיהודים (בכירים מהמשרד של יוזף גבלס והמכון של אלפרד רוזנברג), הפצת "מיין קאמפף" ו"הפרוטוקולים של זקני ציון" בכל רחבי העולם הערבי ומעל הכל, קצינים גרמנים שברחו מאירופה פיקדו על יחידות שונות בצבאות הערביים במלחמת העצמאות.
עד היום חיים כמה נאצים לשעבר במדינות ערב והבכיר שבהם הוא אלואיס ברונר החי בדמשק תחת חסותו של בשאר אל אסד.
איך הגענו למצב כזה שבו העם היהודי היושב בציון שדואגים לשלוח תלמידים וחיילים במשלחות לפולין, שעוברים סיורים מודרכים וימי עיון ביד ושם,  והתשקורת שכל כך דואגת להזכיר את אתוס השואה, איך הם לא יודעים מכל זה, איך הם מעזים לבצע את ההפרדה בין נבלות המין האנושי שקמו עלינו בגרמניה, לבין חלאות תת האדם, חיות הפרא המוסלמים?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

yacov

• אורח
« להגיב #15 ב- : ינואר 28, 2007, 06:05:19 »
Ma da'atca al Sarit Hadad? Hi zameret popularit be Yisrael be muzica Mizrachit. Hi shara ha shtuyot al ahava kemo kol ha zemarim aval hi gam shara al Elokim.

Be video zeh: be youtube, hi mofia kemo malakha (angel) be tzura lo tzenua limrot she ba shir, hi shara le Elokim. Shem ha shir hu "Shema Yisrael Elokai".

Ma da'atcha al ha shir ha zeh? Ma da'atcha al kol isha?  Afilu im ein lecha ba'aya be kol isha, ha'im zeh matim ba shir L'Elokim?

Ha'im ata shomea kol isha?

P.S. Ani samti link la sirtonim shel Oz ba video shel Sarit Hadad. Lamata mofia ma she katavti be Youtube kedei lehagiv la'shir.

ציטוט
This is a great video. There are more great videos about Israel at http://www.youtube.com/profile?user=oz77jtf . OZ77 is the greatest Israeli film maker.

« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2007, 07:51:56 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

yacov

• אורח
« להגיב #16 ב- : ינואר 28, 2007, 07:38:42 »
Ma da'atcha al Ligat LeBaseball HaYisraelit? Zot ha liga ha rishona le professional baseball be Yisrael. Ani ohev et zeh mipnei she baseball hu ha sport ha achi mo'adif sheli.

http://www.israelbaseballleague.com

Dan Rootenberg, first player selected by The IBL.

« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2007, 07:44:32 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

בייקר

• אורח
« להגיב #17 ב- : ינואר 28, 2007, 14:10:40 »
חיים שלום!
מה היתה עמדת הרב כהנא זצ"ל בקשר לשירות לאומי של בנות?הסברת לגבי שירות צבאי וצניעות אבל כאן מדובר על התנדבות נשים בבתי חולים,בתי אבות.
האם אתה תומך בעמדת החרדים שרק בן 40 ונשוי שלמד תורה רשאי לעסוק בלימוד הקבלה?לצערנו לומדים אצל הרב שרגא ברג כמו בכת:גברים ונשים לומדים ביחד כשהמטרה היא כספית.והרב גייס סלברטיס כמו מדונה ללימוד קבלה בארצות הברית.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 28, 2007, 21:19:21 »
שלום חיים!
לאחרונה היצטרפתי לפורום הימין האמיתי והיתחלתי להאזין לתוכניותך!!
ויש מספר דברים שמפריעים לי הן בפורום והן בתוכניות.
בתוכניות ובפורום מרבים לנבל את הפה כלפי הציבור השמאלני , אני חושבת שכמה שאנו לא מסכימים עימם אין אנו צריכים לכנותם בכינויים כאלו (חזירים וכ"ו) הרי כבר נאמר "שנא את החטאים ולא את החוטאים).
מה המטרה בכל זה , כאשר אדם נכנס לפורום או שומע תוכנית הוא ישר סולד ממנה משום שהדיבורים הם בלשון קשה.!!!

אם נמשיך בדרך הזאת אנשים לא התקרבו לתנועה אלא יתרחקו ממנה.

« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2007, 22:11:57 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

yacov

• אורח
« להגיב #19 ב- : ינואר 29, 2007, 04:00:33 »
Ani ra'iti et zeh ba forum shel Yekutiel. Zot havgana lema'an Pollard aval zeh al yedei Bnei Elim. Kadai li lehitztaref? Ani lo yodea afilu im Esther Pollard tomechet be zeh. Harbeh anashim osim dvarim be shem ba'alah aval hem medabrim lashon hara negda be oto zman.

P.S. Ani lo amarti le Imaknik lishol et ha she'ela bishvili. Hu ratza lishol et ota ha she'ela.

www.bnaielimny.org

http://bnaielimny.org/home/events.html

UPCOMING EVENTS

Enough is Enough! Jonathan Pollard stays in prison for over 21 years. However there is hope, President Bush will leave his cabinet and will pardon 1,500 prisoners. If we raise our voices loud enough this year, hopefully Pollard will be placed on that list. As Bnai Elim, we will have peaceful, legal and productive rallies. Bnai Elim is making rallies through out the U.S. and in Jerusalem on the same day and at the same time, February 8th, 2007 6:00PM EST or 3:00PM WST. The rules are simple, bring along no weapons, drugs or alcohol. When you arrive at the location; all you have to do is lie down or sit in the street. Those who don′t feel comfortable may stand, but it will have less effect. Wear old clotheing so they won′t get ruined, and make sure you are warmly dressed. We have hope and faith that we will attract the media′s attention and that the Preisdent will be well aware of our position. Reserve the date, rain or shine.

For more information contact Gennadiy, NY Director of Operations at [email protected]

NEW YORK PROTEST FOR POLLARD
Thursday, February 8th at 6:00PM
Broadway Avenue Between 46th and 47th Streets (Near Times Square)

List of other cities where the rally will take place:

Merrit Island, FL

Cooper City, FL

Chicago, IL

Boston, MA

Philadelphia, PA

Los Angeles, CA

San Francisco, CA

Atlanta, GA

Taylorsville, UT

Jerusalem, Israel

« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2007, 03:22:03 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 29, 2007, 16:07:10 »
חיים שלום.

מה יהיה על היהודים הרפורמים וקונסרבטיבים ומה יהיה עם הכנסיות שלהם בארץ ובעולם?
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #21 ב- : ינואר 30, 2007, 04:14:28 »
חיים שלום, בעקבות דברי הבלע הנבזיים של בני לנדא:
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=1285.0

רציתי לשאול, מה אומרת ההלכה היהודית על ביגמיה?
אומרים שלשלמה המלך היו 1000 נשים, האם ליהודי מותר להנשא ליותר מאשה אחת?
האם במדינה כהניסטית יותרו נישואים של גבר אחד לכמה נשים?

ועוד שאלה: כשיבוא ב"ה היום שבו הכהניסטים יהיו בשלטון ויגרשו את הערבים המנוולים ימ"ש (ימח שמם),
מה יקרה אם צבאות נאט"ו יקומו עלינו ביחד עם צבאות ערב?

הרי אם נפוצץ ב"ה את מסגד אל אקצא וכיפת הרשע בהר הבית,
זה בוודאי יעורר את כל העולם האנטישמי עלינו - כיצד ממשלה כהניסטית תצליח לשמור
על העם היהודי מפני נקמה עולמית ומפני חרם כללי שישים את ישראל במצור חס וחלילה.

ולסיכום כמה שאלות שתמיד סיקרנו אותי, אתה יכול לבחור אם לענות או לא:

האם יש לך אוטו? האם יש לך רשיון נהיגה?
האם יש לך רשיון לנשק?
האם יש לך זמן לבלות עם חברים? האם אתה יוצא עם נשים לפעמים?
האם יש לך אחים ואחיות שמדברים עברית גם? האם הוריך דיברו עברית אביך ז"ל ואימך שתבדל לחיים ארוכים?..
מה אתה עושה כשיש לך זמן פנוי? האם יש לך תחביבים כלשהם?

ולסיום אני יודע שכבר אמרתי זאת בעבר, אבל אני אומר זאת שוב
לדעתי כדאי ורצוי שתעשה למעננו גם תוכנית כמו TAKE BACK AMERICA כלומר תוכנית עם עוד מישהו ביחד איתך,
אני בטוח שאני מדבר בשם כולנו שאני אומר שהיינו מאוד רוצים לראות לפעמים לא חייב תמיד, אבל לפעמים עוד מישהו מנחה ביחד איתך או עוד כמה אנשים ולא תמיד לבד ככה.
ובטח שהיינו מאוד רוצים לראות אותך נואם בעברית מול קהל או מתווכח, זה מאוד מאוד חשוב לתדמית שלך לדעתי, כי אנשים ודאי ירצו לראות עוד צדדים של חיים בן פסח.

כל טוב ושבוע טוב,
עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2007, 07:41:21 על ידי עז77 »