כתב נושא: כפי שצפינו-ישר לידי המשטרע והשב''כ !  (נקרא 1720 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

אנו בקשנו לבצע פעולת הריסת הכפר ג'בל מוכבר בצורה הפתעתית ועם הטעיות מתאימות שימנעו מכוחות המשטרע ,היס''ם , השב''כ ,ומג''ב ,להיות מוכנים בטבעות הגנה מכופלות על הכפר המתועב הזה שידי האויב הערבי הנאצי יש''ו השוכן בו מגואלות בדם יהודי שנשפך כמים !!--אין זו אלא הפגנה ותו לא !!--אנו מבקשים לעשות מעשה אמיתי שירתיע את האויב הערבי הנאצי יש''ו !!--כלומר  השמדת הכפר כליל ושריפתו לאפר !!! דבר זה ויציא לנו עצם כואבת התקועה עמוק בגרון !!!--וכפי שצפינו אכן בעקבות המודעות ,המשטרע ושאר קלגסי הערב-רב המתינו שם !!

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/172880

הגולה בארץ  :smil037:                                     
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2008, 04:48:38 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כפי שצפינו-ישר לידי המשטרע והשב''כ !
« להגיב #1 ב- : מרץ 17, 2008, 07:29:42 »
בערבים מיידי אבנים באוק' 2000 ירו אש חיה עם צלפים. ליהודים מותר?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #2 ב- : מרץ 17, 2008, 08:19:21 »
בטנקים סורים ירו אש נ"ט במלחמת יום-כיפור,לצה"ל מותר?

איזה שאלה מטומטמת שאלת? בערבים ירו לא בגלל האבן,אלא בגלל שהיא נזרקה על יהודי! יש פה מלחמה!
ובלחמה האוייב תוקף ואתה תוקף בחזרה! תגיד לי:נראה לך פה הצגה יומית,או מה? במלחמה הורגים! גם ב73' וגם ב2000'!

הערבים נלחמים בנו ואנו בחזרה,הערבים ולא משנה איפוא הם האוייב! ולכן השאלה של מותר או לא מראה שאינך מבין כלל מהי מלחמה!
שמו שירי מותר לירות באוייבים כך גם אבנים בקבוקים ופצפוצי אורז!

במלחמה ידידי אין מותר או אסור,יש יעיל או לא! הבנת צילייגער?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #3 ב- : מרץ 17, 2008, 08:27:19 »
בס''ד

עוד לא ראינו יהודים שקורעים גופה של אויב ערבי נאצי יש''ו  ושולפים את הלב ,וקורעים גופה שני'ה  כאשר מבקעים את הגולגולת ושולפים את המוח ,ורוקדים ריקוד של קניבאלים , ומראים את הידים המגואלות בדם ואת האיברים שנשלפו לעיני מצלמות העולם בגאווה !!ולאחר כל זאת, משליכים את שאריות הגופות מהחלון של ''תחנת המשטרע''  של האויב הערבי הנאצי יש''ו ,כאשר גם ה '' שוטרים '' הערבים הנאצים יש''ו  השתתפו בכך . ראה כאן תזכורת !!

http://www.metacafe.co.il/watch/666615/ever_heard_of_the_ramallah_lynching/

הכיצד אתה מעז להשוות קניבאלים אכזריים כאלה לעם הנבחר ביותר !!--אין שפה אחרת לדבר עם רוצחים צמאי-דם מנוולים שכאלה כמו האויב הערבי הנאצי יש''ו !! האם אתה רומז לירות ביהודים באש חי'ה ??--התבייש לך !! :idiot2: אתה יודע היטב שהאויב הערבי הנאצי יש''ו לא יחוס גם על שמאלני נלוז שכמותך אם ישתלט על ארץ-הקודש וישסף את גרונות היהודים ללא שום הבחנה וסנטימנטים  ח''ו !!! איך אתה מעז לחשוב בצורה כזו מעוותת ?? אילו הייתה '' הפגנה '' כזו של אויב ערבי נאצי יש''ו , לבטח היית שומע על מס' שוטרים שנרצחו ו/או נפצעו קשה !! האם אתה יכול להשוות קניבאלים אכזריים לבני-אדם מתורבתים ?? התבייש לך !! :tickedoff: אינך ראוי להיות יהודי כלל !! :tickedoff:, תנסה להכנס לעזה ו/או רמאללה ולברך את ''בני-בריתך '' לשלום !! ונראה בכמה חלקים ישלחו אותך חזרה !! :idiot2: אתה מנוול  פאשיסט !! וערב-רב! שבגלל שכמותך אנו סובלים מעשי רצח של תינוקות של בית-רבן כשספרי קודש מונחים לפניהם  ונוקבו גופותיהם ככברה בידי אותו אויב ערבי נאצי יש''ו ,שחבריך סיפקו לו '' תעודת-זהות ישראלית'' שבה השתמש בכדי להגיע לנרצחים הי''ד בנקל !! :'(, אתה מסכים ל '' סוכת-אבלים ''  שתכליתה הערצת המחבל האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ובכלל זה כיבוד והערכת מעשה הנבלה הרצחני שלו  והתגאות בכך והעלאת המוראל של כלל האויב הערבי הנאצי יש''ו לעשות כן , וכן הינך דוגל בהנפת דגלי פת''ח , חמא''ס , וחיזבאללה בשטח מה שנקרא '' מדינת-ישראל '' כפי שהונפו מעל לאותה '' סוכת-אבלים ''  :tickedoff:,וכן  הינך דוגל  בטפשות הנאיבית של חבריך ,בעטי'ה כולנו משלמים מחיר דמים כבד !! האויב הערבי הנאצי יש''ו לא יעריץ אותך בשל זאת !! נהפוך הוא הוא יגנה את טיפשותך וישסף את גרונך לפני האחרים !!-אלא שכרגע הוא משתמש בכם בהתחבבו עליכם מכיוון שאתם פוטנציאל שלו בכך שאתם מדכאים את אחיכם היהודים האמנים לקב''ה ולתורתו ולארץ-הקודש ,שבזכותם אנו שרדנו כ 3000 שנה !! איך אתה מעז פניך להתריס כלפי יהודים יקרים אלה שמוחים על רצח שמונה מאחינו ,ילדים שלא הזיקו מעולם לאיש , ע''י בן-עוולה אויב ערבי נאצי יש''ו שאתם מכנים אותו '' ערבי ישראלי '' ואנו תמיד הזהרנו שאין הבדל בין אויב ערבי נאצי יש''ו מעזה לבין מה שאתם קוראים לו ''ערבי ישראלי '' ואין דבר כזה שנקרא '' פלסטין '' !!, המושג הזה הוא פרי המצאתכם ,בכדי לרצות את האויב הערבי הנאצי יש''ו , שבתחבולותיו הזדוניות , נתן לכם אשלי'ה כאילו הוא מוכן להתרצות במשהו , וכך הוא גורר אתכם לוויתור אחר וויתור עד שיגיע ח''ו לאיזון כוחות , ואז בעזרת שאר האויבים הערבים הנאצים יש''ו שמסביב ל ''מדינה '' הוא יתקוף שוב , בדיוק כמו במלחמת ששת-הימים !!--אתה יודע היטב את האמת , אולם מתכחש לה מכיוון שנטעו בך ערכים של הטעי'ה ,ושלא תעז להתבטא שוב בצורה כזו !!!!!!!!! :idiot2: :tickedoff: :knuppel2:

הגולה בארץ  :smil037:

« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2008, 08:28:26 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : מרץ 17, 2008, 20:39:56 »
בס"ד

עוץ לי גוץ לי אתה יהודון שונא-עצמו ועמו ומתבייש ביהדותך >:( :tickedoff: >:( :tickedoff:
האם אתה מודע לכך שהחברים הערבים שלך רוצים לשחוט גם אותך?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : מרץ 18, 2008, 00:51:28 »
לדעתי עוץ לי קפוץ לי התכוון אם בערבים ירו אש חיה האם מותר גם לירות ביהודים שזורקים אבנים.
תשובתי היא רק בכאלה שמגדירים עצמם אנרכיסטים והם בוגדים פר אקסלנס, קפוץ לי, האם זה ברור?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.