כתב נושא: שאלה.  (נקרא 2756 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה.
« ב- : מרץ 07, 2008, 16:51:18 »
היי, שמי אוראל. ויש לי שאלה.

ראיתי שיש פה פורום מיוחד לחברי בית"ר ירושלים.
אני מאוד מעריך את בית"ר שהם האוהדים היחידים בליגה שיש להם שכל יהודי והם מבינים ויודעים שאם  ניתן לערבים יד בהזדמנות הראשונה הם יתקעו לנו סכים בגב. (בדיוק כמו תוכנית ההתנתקות).

עכשיו לשאלתי, קודם כל, אני חייב לציין אני לא אוהד כדורגל. פעם הייתי בהפועל אבל זה היה לפני 7 שנים.
אני יכל להגיד לכם שיש ימנים, כמעט בכל רחבי הארץ, (בית הספר בוא אני לומד באלפי מנשה הוא ימני) ויש אצלי ילדים שהם אוהדים את מכבי חיפה, מכבי תל אביב, ותאמינו לי שהם שונאים ואומרים בדיוק את אותם הדברים הנאמרים פה.
אז למה דווקא בית"ר? זאת אומרת, אין לי שום בעיה אם בית"ר להפך, אבל לפורום של אוהדי בית"ר אין שום ערך כי אוהדי בית"ר הם לא הימנים היחידים בארץ ישראל.
יש עוד כאלפי וכמאות אלפי ימנים שתומכים בגירוש הערבים מארץ ישראל, והם לא אוהדי בית"ר.

לסיכום, בעצם אני שואל למה דווקא בית"ר קיבלה את הכבוד ונפתח לה פורום פה? אם יש לנו פורום אחיד לכולם, גם לא לאוהדי הכדורגל, שיכולים להביע את דעתם?

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
שאלה.
« להגיב #1 ב- : מרץ 07, 2008, 17:18:41 »
אוהדי בית''ר הניפו דגל כך ושרים שירים על ערבים ושירים עוד כהנא חי באיצטדיונים כך שיש להם סוג של VIP בפורום.

וכאילו מה הבעיה להיות ימני ולאהוד קבוצת כדורגל.
זה כמו שתגיד לי שצריך לפתוח פורום לאנשים שמעודדים קבוצות כדורגל בישראל.

אוהדי בית''ר ירושלים הם מיוחדים.

הם נלחמים על ארץ ישראל ויש כאלה שגרים בהתנחלויות שזה מהדברים החשובים שצריך לעשות ביום יום =)

וחוץ מזה אני אוהד בית''ר ירושלים(לא רק בגלל שהם ימנים)
ופעם אהדתי חיפה,אז זה אומר שצריך לפתוח גם לאוהדי חיפה פורום מיוחד?

ותחשוב על זה אם נפתח פורום לאוהדי הפועל ת''א כמו שאתה מציע לפתוח לקבוצות בעל דעות ימניות(הפועל זה הרוב שמאלנים אבל יש גם ימנים בכמות קטנה)
אז תחשוב על זה,נקבל מיליון אוהדי הפועל שמאלנים שיציפו ויאספימו את הפורום בהודעות.
וצריך להימנע מדברים כאלה

בקיצור נראה  לי מיותר כל העיניין הזה

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה.
« להגיב #2 ב- : מרץ 08, 2008, 19:46:16 »
בקיצור נראה  לי מיותר כל העיניין הזה
הוא אומר שלא צריך לפתוח פורומים אחרים:
ציטוט
למה דווקא בית"ר קיבלה את הכבוד ונפתח לה פורום פה? אם יש לנו פורום אחיד לכולם, גם לא לאוהדי הכדורגל, שיכולים להביע את דעתם?
לי נראה מיותר לפתוח פורום מיוחד לאוהדי בית"ר. לא מפני שאני לא אוהב את בית"ר, אלא מפני שאני חושב שבפורום שתכליתו פוליטית, אין צורך בתת-פורום שעיקרו עוסק במשהו שקשור בעקיפין לעניין הפוליטי. :-\