כתב נושא: כהנא צדק אני ממשיך את השאלות על גלי.  (נקרא 2239 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
כהנא צדק אני ממשיך את השאלות על גלי.
« ב- : ינואר 21, 2007, 23:43:47 »
אם תנתח את דבריו במשפט ויחסו לערבים הוא כהניסט למעשה ולא תומך מולדת?כלומר מצד אחד כיפה שחורה כמו חרדי וישיבה שהיא דתית לאומית,אוניברסיטה דתית לאומית,גולני שזה עמך.
הבנתי מחיים ומפדרמן שתומכים כלכלית במשפחה.לכן חשוב לתרום כסף.
אגב אני ראיתי את הפגנות השמאל בכיכר מלכי ישראל וגלי צדק:ערבים,הסעות מהקיבוצים,התשקורת העלימה זאת.אני גרתי אז בצפון ת"א ברחוב אבן גבירול.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: כהנא צדק אני ממשיך את השאלות על גלי.
« להגיב #1 ב- : ינואר 21, 2007, 23:50:27 »
אם תנתח את דבריו במשפט ויחסו לערבים הוא כהניסט למעשה ולא תומך מולדת?כלומר מצד אחד כיפה שחורה כמו חרדי וישיבה שהיא דתית לאומית,אוניברסיטה דתית לאומית,גולני שזה עמך.
הבנתי מחיים ומפדרמן שתומכים כלכלית במשפחה.לכן חשוב לתרום כסף.
אגב אני ראיתי את הפגנות השמאל בכיכר מלכי ישראל וגלי צדק:ערבים,הסעות מהקיבוצים,התשקורת העלימה זאת.אני גרתי אז בצפון ת"א ברחוב אבן גבירול.
לפי דעתי האישית בכל יהודי ויהודי טמון כהניסט אבל בוא ניגש לעניין שלנו.
יגאל עמיר הוא אף פעם לא אמר שהוא כהניסט וכו אבל יש לו את אותם דעות כמו שלנו וכמו של גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד ,
אני יכול לגלות לכם סוד קטן ולהגיד לכם שיגאל היה חבר באירגון של ימין קיצוני אני מעדיף לא לתת את השם פה אבל זה לא משנה.
וכמו שתיארת יגאל עשה את המוטל עליו צבא לימודים וכו בלי בעיות משמעמת עשה את שלו ותרם את שלו.
חשוב מאוד לתרום להם כסף למרות שהם לא ממש זקוקים לכסף אבל זה עוזר משפטית שדרך אגב יש לו שתי עורכי דין שמלאנים מובהקים שלא לוקחים כסף על הטיפול בתיק שלו לפי בקשתם הם טוענים שהם לא יכולים לראות את העוול שנעשה לו ולא משנה מה הוא עשה.
ואכן גלי היה בהרבה הפגנות שלהם וראה ש-50 מתומכים/מפגינים הם ערבים! וזה לא חדש ממשה בייקר ידידי.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 21, 2007, 23:59:54 »
למה לדעתך הוא לא רצה לחשוף את חלקו של רביב ברצח?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : ינואר 22, 2007, 00:38:37 »
למה לדעתך הוא לא רצה לחשוף את חלקו של רביב ברצח?
אם נלך לפי יגאל הוא עדיין טוען שלא היה קשר בין הרצח לבין רביב איני יודע גם למה אבל בכל זאת אני מכבד את דעתו.
ודרך אגב אני ישמח לענות לכל שאלה שאני יוכל תשאלו חברים...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i