כתב נושא: לאדון בן-פסח היקר, כמה שאלות בבקשה.  (נקרא 1948 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק shlomi123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד
יש לי שתי שאלות ואני מאוד יודה לך אם תענה לי, תודה.

1. אף פעם לא שמעתי אותך אומר זאת במפורשות, אבל ראיתי כמה אנשים מגיבים לסרטונים שלך בתגובות כמו: "מוות לשמאלנים", ולמרות שגם אני מתנגד לדעה השמאלנית, איני חושב שמגיע לאף יהודי בעולם למות. הייתי רוצה לדעת מה דעתך על זה, תודה.

2. הייתי רוצה לדעת אם תנועת הימין האמיתי מתנגדת לכל שאר העמים, או רק לשונאי ישראל, תודה רבה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
לאדון בן-פסח היקר, כמה שאלות בבקשה.
« להגיב #1 ב- : מרץ 02, 2008, 15:08:59 »
ברוך הבא אחי ;) O0 O0 :)

אתה מוזמן להכיר אותנו בפורם הכיריותhttp://hayamin.org/forum/index.php?topic=7558.0
« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2008, 15:10:24 על ידי אושרי »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 02, 2008, 15:26:00 »
בס"ד
יש לי שתי שאלות ואני מאוד יודה לך אם תענה לי, תודה.

1. אף פעם לא שמעתי אותך אומר זאת במפורשות, אבל ראיתי כמה אנשים מגיבים לסרטונים שלך בתגובות כמו: "מוות לשמאלנים", ולמרות שגם אני מתנגד לדעה השמאלנית, איני חושב שמגיע לאף יהודי בעולם למות. הייתי רוצה לדעת מה דעתך על זה, תודה.

2. הייתי רוצה לדעת אם תנועת הימין האמיתי מתנגדת לכל שאר העמים, או רק לשונאי ישראל, תודה רבה.

בס''ד

ברוך הבא לפורום שלנו.

הנה התשובות שביקשת בקיצור נמרץ:

1. אם יש יהודים מבולבלים שטועים, ננסה לשכנע אותם לשנות את כיוונם. אולם יש הבדל תהומי בין טועים לבין מלשינים בוגדניים שממש רוצים להרע לעם שלהם ותומכים באוייבינו הערבים המוסלמים הנאצים יש''ו. למשל, השלום עכשיוניקים שצועקים "תחיה האינטיפדה!" והשמאלניים שעושים את הכל כדי להשמיד את המדינה היהודית. ידידי, הבוגדים האלה הם כבר לא יהודים אלא ערב רב שכרת מעם ישראל. המרושעים האלה שמלשינים לאו''ם ולאיחוד האירופי כדי לדרוש חרם נגד ישראל. אני רק רוצה שיהיה עליהם את כל הרע שהם מנסים לעשות ליהודים הנאמנים.

2. אנו רק מתנגדים לשונאי ישראל. בתנועתנו בארה''ב, רוב חברינו הם לא יהודים - הם גויים שתומכים בישראל.
« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2008, 15:28:39 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #3 ב- : מרץ 02, 2008, 15:40:51 »
ברוך הבא שלומי! :xfingers:

שמחים להכיר אותך! :V:

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : מרץ 02, 2008, 15:44:29 »
ברוך הבא!!   O0

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : מרץ 02, 2008, 17:28:39 »
בס''ד
טרם תעמוד על טיבנו , ראוי שתבין את הדברים הבאים שהערב-רב השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי לא רוצה שתדע !!
אותו ערב-רב שמונהג על-ידי גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי --יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת ,נלחם למעשה ביהדות שהיא המהות של העם היהודי ,ועל חורבותיה הוא רוצה להקים ישות ''חדשה '' ר''ל ח''ו , ראינו לאחרונה את המלחמה התישקורתית כנגד ברית-המילה שהיא הברית הקדומה ביותר של העם היהודי עם בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו ,ולא זו בלבד ,אלא שאותו ערב-רב מכה יהודים בצורה רצחנית ,כאשר הוא חובר לאויב הערבי הנאצי יש''ו בכדי לגרשם מבתיהם ומאדמותיהם ר''ל,וכן מפעיל את אנשיו שמצלמים את כוחות הבטחון שרוצים להגן על אותם יהודים שמוסרים את נפשם למען שלום העם-היהודי היושב בארץ-הקודש ומהווים למעשה '' חגורה חוצצת '' בין לב היישוב היהודי לבין הרוצחים מקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו שעל אף זאת פועלים כגיס-חמישי בתוך תחום הערים והישובים היהודיים כפי שהינך רואה זאת היום בחדשות האחרונות !!, אותו גיס-חמישי של אויב ערבי נאצי יש''ו שקבל מאותו ערב-רב ''אזרחות ישראלית '' ומשתמש בה בכדי להשתלט על כל מקומות העבודה במחירים זולים שאותם הוא משלים באמצעות מעשי שוד וגניבות שאליהם הוא כבר '' הרגיל '' את השלטון בארץ-הקודש , לדוגמא שוד קשישים וגניבת -מכוניות הם אמצעי '' השלמת הכנסה חשובים '' שלו ,וכיום המשטרה '' עוברת על כך לסדר היום ללא יותר מדי חקירות '' מכיוון שהם יודעים היטב ''מי עשה זאת '',אולם אותו ערב-רב איננו מאפשר להם את הגושפנקא החוקית והמעשית להביאם לדין אמיתי , והאויב הערבי הנאצי יש''ו כבר מומחה לעשות פעולות אלו ללא השארת עקבות ברורים ,ואם נתפס , הרי שהוא משתמש בנערים מתחת לגיל 18 שלמעשה אינם ברי ענישה רצינית כלל !!, זוהי רק דוגמא למי שקוראים להם '' ערביי ישראל '' יש''ו !!, אלא שהתשקורת ו '' מערכת החינוך '' השבויים בידי אותו ערב-רב '' מצנזרים '' את מה שהם לא רוצים שתדע, הנה דוגמא לפחד מעשי וצודק מהאויב הערבי הזה יש''ו המהוו'ה גיס-חמישי  שנציגיו יושבים בכנסת ,מונו כ '' שופטים '' ו '' עורכי-דין '' ו '' רופאים '' על הגב של העם-היהודי שבעת שירותו בצה''ל ב''שירות-חובה'' מספיק אותו גיס-חמישי להשלים לימודים במוסדות להשכלה גבוהה בתוך ה ''מדינה '' --ואף תופס את משרות העבודה הטובות , ואף מסרב לעשות '' שירות-לאומי '' בתברואה או כל שרות אחר למען ה '' מדינה '' ללא תשלום מלא !!!

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/211047

מי שגורם וגרם מאז ומתמיד לכל זאת הוא גרעין הערב-רב שכרת ברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו עוד מטרם הקים את ה '' מדינה '' על התשתית של המנד''ט הבריטי ,שכבש את המזה''ת בזמן מלחה''ע הראשונה בכדי לשלוט על המיצרים של גיברלטר ,הבוספרוס והדרדנאלים ( ראה אותם במפה ) שהיו מוצא ימי חשוב מאד להעברת אספקה ונשק לחזיתות ,והמשיך לשלוט בו גם לאחר מכן עד שהוכרעה מלחה''ע השני'ה, ומכיוון שאותו אויב ערבי נאצי יש''ו עשה גם באותו מנד''ט פרעות רבות ובאותו שלב הם היו כבר בני-ברית של הגוש השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי --יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת , אותו ערב-רב שסיכם עם הצורר הנאצי אדולף היטלר לבזוז את רכוש היהודים בכל ממדינות ארופה ולהביאם למחנות-ריכוז, משם הם יגייסו אותם להגיע לארץ-הקודש ולהשתקע בה , מכיוון שהאויב הערבי הנאצי התנגד לכך נפרדו דרכיהם של אנשי הערב-רב והאויב הערבי הנאצי יש''ו ,הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו שר''י ,נתקע עם יהודים רבים ( כ6000,000 ואף יותר )  ,במחנות ריכוז והצהיר כי '' מי שמוכן לקבל אותם יוכל לקבל אותם מייד ולא הוא ישמיד אותם !!'', מכיוון שהמנד''ט לא רצה להסתכסך עם האויב הערבי הנאצי יש''ו ,וגם לא עם הכנופיות של הערב-רב , הוציא המנד''ט צו המגביל הגעה של יהודים לארץ-הקודש בכמות מצומצמת מאד , ולכן ביצע אותו ערב-רב סלקצי'ה במחנות הריכוז והעלה לארץ-הקודש את תומכיו הקומוניסטים הבולשביקים שעבדו את הרודן סטאלין ממש כעבודה-זרה ר''ל , ואת השאר השאיר להשמדה המונית ותעשייתית בידי הצורר הנאצי  אדולף היטלר יש''ו אולם,שרידים מהם נותרו בחיים ונלחמו בגבורה ,הגיעו בחשאי לארץ-הקודש והקימו את מחתרות הימין אצ''ל ולח''י , שבהם נלחמו אנשי הערב-רב ורצחו מהם רבים ודוגמא לכך הוא סיפורה הידוע של הספינה '' אלטלנה '',שאין לנו מקום לפרטו כאן אולם נדגיש שבמהלכו נרצחו בדם-קר 19 אנשי אצי''ל ולח''י על-ידי אותו ערב-רב בראשות דוד גרין ( בן גוריון ) שר''י, ובביצוע איזיק רבינובי'ץ ( יצחק רבין ) שר''י . ומאז התחזק גוש הימין בארץ-הקודש ,כאשר השיא הי'ה בתקופת כהונתו של מנחם בגין ,שאותו חיסל אותו ערב-רב בשיטתיות 0 לא נפרט כל זאת כאן ברצוננו לקצר ) , ואז חזר אותו גרעין ערב-רב שלמעשה שלט לאורך כל הדרך בפונקציות המהותיות ב ''מדינה '' שקבל מהמנד''ט במסגרת '' הסכם החלוקה '' שבה המליך המנדט''ט הארופאי את האויב הערבי הנאצי יש''ו שהתפשט באזור מחצי -האי ערב על 97% מהשטח שבו שלט , ול'' מדינת-היהודים '' השאיר חלקים מארץ-הקודש , שוב החל אותו גרעין ערב-רב לחזר אחר האויב הערבי הנאצי יש''ו ( שטאת נאציותו ושיתוף הפעולה שלו עם הצורר הנאצי אדולף-היטלר הוכחנו זה מכבר במאמר על '' חאג' אמין אלחוסייני ''=המופתי של ירושלים באותה תקופה ומנהיג הכנופיות של האויב הערבי הנאצי יש''ו ) ,ואותו ערב-רב מעדיף כיום ,כפי שהעדיף מאז ומתמיד ,להיות תחת שלטון אויב ערבי נאצי יש''ו מאשר להיות תחת הנהגה יהודית אמיתית ,שהרי אז ייחשפו פשעין ומעשי הנבלה שלו ברבים והוא יהפוך ללעג וקלס הן בקרב העם-היהודי שייחשף לאמת, והן בעולם כולו על בגידתו בעמו והפקרת אחיו בידי הצורר הנאצי יש''ו ,וכן את היהודים מקרב יוצאי ה'' מדינות'' שהופקעו מהמנד''ט לידי האויב הערבי הנאצי יש''ו שאיתו '' סיכם '' הערב-רב '' לעודד הגירתם ב--טראנספר '' ורכושם לבוז, ואת שארית מטלטליהם גנבו בערמה כשהיפקידום עם עלייתם למטוסים בשנם 1950,1951 .--אנו גוש הימין האמיתי ולא הימין -המזוייף שהשתלט על ארגונים שפעם היו ימניים כמו '' חרות '' שנטמעה ב ''ליכוד '' ולכן פרשו ממנה כל אנשי הימין האמיתיים , וכיום הימין האמיתי מרוכז בתנועות '' חזית '' של ר' ברוך מרזל , וכמובן תנועתנו '' הימין-האמיתי '' ואנו דוגלים בעידוד הגירתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו מארץ-הקודש , והקמת התיישבות יהודית אמיתית עם ציביון יהודי אמיתי על כל חלקי ארץ-הקודש תובב''א שתהווה בע''ה  מרכז רוחני לעם היהודי כולו .הקב''ה יסייע בעדנו ונזכה להאיר את עיני העם היהודי היושב בארץ-הקודש לאמת הנ''ל שהערב-רב לא רוצה שתדעו , ומדחיק אותה באמצעות '' מערכת-החינוך '' וכלי התשקורת השבויים בידיו .
                                                                           הגולה בארץ

« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2008, 17:32:47 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #6 ב- : מרץ 02, 2008, 23:29:48 »
בס"ד

ברוך-הבא לפורום :smil064:
איך הגעת-אלינו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!