סקר

סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?

גאווה. אוהדי בית''ר הם יהודים נאמנים וטובים.
134 (87.6%)
בושה. ככה לא מתנהגים.
19 (12.4%)

סך הכל הצבעות: 19

כתב נושא: סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?  (נקרא 116514 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

אנימרגיש גאווה-יהודית-פטריוטיזם O0 O0 O0
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
גאווה יהודית לאומית! ;) O0 O0

אני גאה להיות אוהד בית''ר(למרות שאני לא הולך למשחקים ולא לכלום)
אני יותר נכון אוהד כורסא :D

כשהם שרים "מוות לערבים" "הופה סכנין זונה" "עוד כהנא חי" "פה זאת מדינת היהודים,אני נשבע שלא יהיו פה ערבים" בא לי להצטרף אליהם באיצטדיון ולשיר איתם יחד!

וחוץ מזה הם נקראים  בית''ר  ירושלים!

כלומר הם תומכים באידיאולוגיה של מדינה יהודית בארץ ישראל ותומכים בטרנספר לערבים ורוצים את מה שהאצ''ל רצו שזה מדינה יהודית משתי צידי הירדן.

אני אוהב את בית''ר 3>
האוהדים הם הגאווה היהודית האמיתית!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
גאווה סוף סוף קבוצה גדולה שמראה לערבים מה זה יהודים אמיתיים ולא חנפנים שכל מה שהם מדברים על זה "שלום שלום שלום"

אלא מישהו עם עמוד שידרה סוף סוף

אני מרגיש גאווה כשאני מסתכל עליהם!

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

אוהדי בית"ר הם פטריוטים אמיתיים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק יהודי לוחם

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני לא אוהד בית"ר אלא אוהד הפועל פ"ת, אבל אני כל פעם שמח כאשר אתם מקללים את הערבים,
ישר כוח תמשיכו כך ובפעם הבאה שסכנין באים תתיתנו לי סיבה לשמוח.
תודה.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ומה אני מרגיש כשאותם אוהדים צועקים, מקללים, מתפרעים ומפריעים ליהודים (ואני מצטער להגיד, הם לא שואלים אותם קודם אם הם שמאלנים או לא)?
הרגשה אחת, למשל, היא שאין לאוהדים האלה יכולת להפגין בצורה רצינית. כל הפגנה מִדרדרת מיידית לקללות ואלימות.
כמובן שאפשר להאשים את "הממשלה" בהכל, גירסת "The Man" הישראלית, אבל אני לא בטוח שהמצב באמת כך. אוהדי בית"ר (ושאר האוהדים מהסוג1 הזה) זורקים למשל נפצים במשחקים, ועושים דברים אחרים2. כנגד איזה שמאלן או ערבי הם עושים את זה במשחק כדורגל (לא נגד סכנין)? לא ברור לי.

אושרי, אתה מדבר על כך שבית"ר ירושלים היא מעין המשך של תנועת בית"ר הרויזיוניסטית. לאור הסקר שנערך לאחרונה בקשר לציונות החילונית, אני לא חושב שזה אומר יותר מדי למחבר הסקר הנוכחי (שלוש אפשרויות מתוך הארבע בסקר ההוא היו בנוגע לפשיטת רגל ובגידה בא"י, זה חייב להגיד משהו על דעות מחבר הסקר).
אתה יכול להגיד לי שרוב אוהדי בית"ר יודעים מי היה זאב ז'בוטינסקי, או מכירים את מילות השיר "שמאל הירדן" ("שתי גדות לירדן...")?
2 למשל: דקירה של שני אוהדי חיפה מתישהו באפריל 2007, הצתה של משרדי ההתאחדות (גם אם הדבר לא ודאי ב-100%), רגימה של האוטובוס של מכבי חיפה בספטמבר 2005, תקיפות וונדליזם של שחקני קבוצות אחרות, ויש עוד שלל דוגמאות לאו דווקא ימניות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ומה אני מרגיש כשאותם אוהדים צועקים, מקללים, מתפרעים ומפריעים ליהודים (ואני מצטער להגיד, הם לא שואלים אותם קודם אם הם שמאלנים או לא)?
הרגשה אחת, למשל, היא שאין לאוהדים האלה יכולת להפגין בצורה רצינית. כל הפגנה מִדרדרת מיידית לקללות ואלימות.
כמובן שאפשר להאשים את "הממשלה" בהכל, גירסת "The Man" הישראלית, אבל אני לא בטוח שהמצב באמת כך. אוהדי בית"ר (ושאר האוהדים מהסוג1 הזה) זורקים למשל נפצים במשחקים, ועושים דברים אחרים2. כנגד איזה שמאלן או ערבי הם עושים את זה במשחק כדורגל (לא נגד סכנין)? לא ברור לי.

אושרי, אתה מדבר על כך שבית"ר ירושלים היא מעין המשך של תנועת בית"ר הרויזיוניסטית. לאור הסקר שנערך לאחרונה בקשר לציונות החילונית, אני לא חושב שזה אומר יותר מדי למחבר הסקר הנוכחי (שלוש אפשרויות מתוך הארבע בסקר ההוא היו בנוגע לפשיטת רגל ובגידה בא"י, זה חייב להגיד משהו על דעות מחבר הסקר).
אתה יכול להגיד לי שרוב אוהדי בית"ר יודעים מי היה זאב ז'בוטינסקי, או מכירים את מילות השיר "שמאל הירדן" ("שתי גדות לירדן...")?
2 למשל: דקירה של שני אוהדי חיפה מתישהו באפריל 2007, הצתה של משרדי ההתאחדות (גם אם הדבר לא ודאי ב-100%), רגימה של האוטובוס של מכבי חיפה בספטמבר 2005, תקיפות וונדליזם של שחקני קבוצות אחרות, ויש עוד שלל דוגמאות לאו דווקא ימניות.

בס''ד

פז, קודם כל, אני מודה לך שנתתי לי רעיון טוב לסרטון חדש. אני חייב לעשות סרטון על כל ההשמצות שהתשקורת הבולשביקית עושה נגד אוהדי בית''ר היקרים.

לע''ד, נפלת במלכודת של התשקורת. אתה אומר שאתה לא מכליל, אולם כל ההודעה שלך היא הכללה. יש לפחות עשרות אלפי אוהדי בית''ר ברחבי א''י. האם אתה מאשים את רוב רובם במעשים שתארת? ואם הרוב לא ככה, האם לא היה יותר הוגן לציין שאתה מתאר רק מיעוט? ואם תאמר שרק מדובר באוהדים שצועקים נגד ערבים ושמאלניים, האם אתה מאשים את רוב הצועקים האלה באלימות יתרה? אם כן, אני חולק עליך. הרוב המכריע של האוהדים שצועקים בצדק נגד ערבים שרוצים להשמיד אותנו ונגד שמאלניים שתומכים באוייבינו - הרוב המכריע של הצועקים האלה לא מעוללים אלימות יתרה. תמיד כשיש קבוצה גדולה, יהיו כמה אנשים שעושים דברים לא מוצדקים. אבל לתאר זאת כאילו מדובר בכל הצועקים, או אפילו רובם, לדעתי זה לא הוגן. וכן, כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים נאצים שרוצים שואה נגד עם ישראל או צועקים נגד בוגדים שמאלניים שעוזרים לנאצים האלה, הצועקים מייצגים הרבה יהודים. הם מייצגים אותי.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לע''ד, נפלת במלכודת של התשקורת.
חיים, אם הייתי נופל במלכודת של התקשורת, אז גם הייתי שמאלן יפה נפש שמרחם על תושבי עזה, ובטח שלא הייתי גר ביישוב שנמצא על "אדמה גזולה".
אני מכיר את המצב בישראל (כזכור, אני חי בה) ויש מסביבי הרבה אוהדי בית"ר.
כנראה שטעיתי בצורה שבה ניסחתי את דבריי, ואני מתנצל ואומר שזה לא רוב האוהדים, אלא מיעוט מורגש, שהרי רוב אוהדי בית"ר הם אנשים שלא שומעים עליהם יותר מדי. כמו כל קבוצה ממוצעת.
כדורגל לא מעניין אותי, ואני אפאתי לחלוטין בקשר לקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אבל אוהד של כל קבוצה שינהג באלימות, לא יתקבל אצלי בעין יפה.
כנראה שאני (אולי כמיעוט בפורום) מהדור הישן, שעוד מאמין בדמוקרטיה ובשלטון החוק, גם כשהדבר לאו דווקא לטובתי או ל"טובת המפלגה".
מילא אם זאת הייתה איזו מטרה גדולה, כמו שחרור יהודי ברה"מ לשעבר או השגת עצמאות יהודית בא"י, אבל מסיבות של תחרות ספורטיווית?

ציטוט
ואם תאמר שרק מדובר באוהדים שצועקים נגד ערבים ושמאלניים, האם אתה מאשים את רוב הצועקים האלה באלימות יתרה?
אני מאשים באלימות יתרה רק את זה שאלים בצורה יתרה. צעקות אצלי זה בסדר גמור (כשזה בזמן ובמקום המתאימים, וכשזה מכוון לאנשים המתאימים), אבל דברים אחרים (כדוגמת נפצים, שכזכור גרמו לקטיעת מספר אצבעות של מאבטח במשחק כדורסל) לא.
בסופו של דבר אני מדבר בעיקר לא על מקרים של ערבים או שמאלנים מובהקים, אלא על מקרים אחרים (אלימות כלפי שחקנים מקבוצות אחרות וכד').
האם זאת צביעות מבחינתי להגיד שאני בעד כשהם עושים את זה לערבים ונגד כשהם עושים את זה ליהודים? אולי כן בעיני אנשים מסויימים, אבל מבחינתי לא.

בכל מקרה, אני לא יודע אם הדברים שלי שכנעו אותך, וזאת גם לא המטרה שלי. אני פשוט בא במטרה לבקר מעשים מסויימים של אוהדי בית"ר, לצד השבחים שלהם הם זוכים בפורום (שאולי מוצדקים, ואולי לא). בכל מקרה, אני לא מצפה לקבל ציון לשבח בזמן הקרוב ;), אבל ככה זה כשמשמיעים ביקורת.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אתה טועה, פז. אתה כן עומד לקבל ציון לשבח בקרוב כי אתה תורם לפורום שלנו. (אני יודע שאתה לא בפורום כדי לקבל שבחים, אבל בכל זאת מגיע לך צל''ש.)

לגבי ביקורת, בתנועתנו יש חילוקי דעות כל הזמן. תוכל להביע את דעותיך ולבקר כמו שתרצה, ואנו לא סותמים פיות כאן. הרי סתימת פיות, זה מה שהבולשביקים עושים - ואני אומר ברצינות שאם נהיה בשלטון בע''ה, יהיה יותר חופש בא''י ממה שיש עכשיו.

אני עושה הרבה סקרים כי אני דוקא רוצה לתת לחברינו להביע את דעותיהם.

גם אני אדיש לגבי כדורגל, אך אני אוהב את אוהדי בית''ר כי לדעתי הם מהווים דבר מאוד בריא בא''י - יהודים שמבינים באופן טבעי שארץ ישראל שייכת רק לנו ושהערבים הם אוייבינו האכזריים שרוצים לרצוח את כולנו ח''ו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני חושב שאם הקבועות של הערבים ירדו כמהליגות ויפסיקו לשחק נגד בית"ר אז השנאה לשהם לערבים תתפוגג.
סילחו לי אבל איני יכול לחבב באמת את אוהדי בית"ר בלהתחשב בכך שכדור רגל זה לא ממש הדבר היהודי ביותר בעולם.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
פז תפסיק לדבר על דברים שאתה לא יודע,אתה כולה ניזון מהתקשורת.

כל הזמן שיש מכות ועירבובים עם קהלים אחרים,זה לא קורה סתם תמיד יש סיבה
קהל שעושה רעש בטדי יקבל גם מכות,זה מה שאנחנו ויש אוהדי בית"ר שעושים יותר ממך למען הארץ.
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פז תפסיק לדבר על דברים שאתה לא יודע,אתה כולה ניזון מהתקשורת.
אני לא ניזון מהתקשורת! (טענה משכנעת בערך כמו שלך, לא?)
ציטוט
כל הזמן שיש מכות ועירבובים עם קהלים אחרים,זה לא קורה סתם תמיד יש סיבה
ומה בדיוק הסיבות לעירבובים הנפיצים הללו? סלידה משלטון השמאל, הויתורים חסרי השחר ליישות ה"פלסטינית", או אולי אי צדק בהתייחסות הממשלה ליונתן פולארד?
ציטוט
קהל שעושה רעש בטדי יקבל גם מכות,זה מה שאנחנו
אתה טענת שאני לא יודע דברים, אבל תיארתי בצורה דיי הגונה את הדברים, לא?
קהל עושה רעש (אני מניח שיש לזה כל מיני פרושים) בטדי, ואתם מרביצים לו. את זה אתה אמרת, ולא איזו תקשורת שמאלנית-גזענית-בולשביקית.
(אם לא הבנתי נכון את הדברים שלך, הסבר לי אותם בבקשה. אני לא מחפש משפטים שאותם אוכל להוציא מהקשר, ובכך לשכנע מישהו.)
ציטוט
ויש אוהדי בית"ר שעושים יותר ממך למען הארץ.
בזה ייתכן מאוד שאתה צודק (אבל כמובן שאתה לא יכול לקבוע את זה). הטענה שלי הייתה שאם אדם אוהד את בית"ר, זה לא אומר שהוא באופן מיידי ציוני ופטריוט דגול, ממשיכו הישיר של ז'בוטינסקי ובית"ר. כמובן שלא טענתי שאני יותר טוב ממישהו מהבחינה הזאת.

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא ניזון מהתקשורת! (טענה משכנעת בערך כמו שלך, לא?)ומה בדיוק הסיבות לעירבובים הנפיצים הללו? סלידה משלטון השמאל, הויתורים חסרי השחר ליישות ה"פלסטינית", או אולי אי צדק בהתייחסות הממשלה ליונתן פולארד?אתה טענת שאני לא יודע דברים, אבל תיארתי בצורה דיי הגונה את הדברים, לא?
קהל עושה רעש (אני מניח שיש לזה כל מיני פרושים) בטדי, ואתם מרביצים לו. את זה אתה אמרת, ולא איזו תקשורת שמאלנית-גזענית-בולשביקית.
(אם לא הבנתי נכון את הדברים שלך, הסבר לי אותם בבקשה. אני לא מחפש משפטים שאותם אוכל להוציא מהקשר, ובכך לשכנע מישהו.)בזה ייתכן מאוד שאתה צודק (אבל כמובן שאתה לא יכול לקבוע את זה). הטענה שלי הייתה שאם אדם אוהד את בית"ר, זה לא אומר שהוא באופן מיידי ציוני ופטריוט דגול, ממשיכו הישיר של ז'בוטינסקי ובית"ר. כמובן שלא טענתי שאני יותר טוב ממישהו מהבחינה הזאת.
אז ממה אתה ניזון?!

אם לא מספיק לך ששרים"ירושלים על הזין" אתה יכול ללכת לחפש מי יזיין אותך
כהנא צדק!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז ממה אתה ניזון?!

מה?
אני ניזון לדוגמה מאוכל. אבל אם אנחנו עוסקים בבית"ר, אז אני באמת ניזון בעיקר מהתקשורת, אני מודה בזה. אבל מה, אני לא מקשיב לפרשנות של כתב כזה או אחר, אלא לידיעה עצמה. "אוהד נדקר", "מבנה הושחת" ודברים מהסוג הזה. 
הם שרים "ירושלים על הזין", או "בית"ר ירושלים על הזין"? (בניגוד מוחלט למשל ל"הפועל ז*נה"?)
לגבי ההערה האחרונה, אני אפילו לא אגיב לזה (קצת פרדוקסלי מצדי).

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז ממה אתה ניזון?!

אני חיב להגיד שזה לא שיפר את דעתי על אוהדי בית"ר....
אני מקווה שלא כולם כמוך כי אם כן ההבדל בינם לערבים הוא שאלה לובשים צהוב שחור ואלה ירוק.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז ממה אתה ניזון?!

בס''ד

ניר, זה לא נעים לדבר ככה. פז הוא יהודי טוב. גם אני לא מסכים עם פז על העניין הזה, אבל כשיש חילוקי דעות בין יהודים טובים לא מעליבים או מקללים. חייבים להסביר את עמדותינו עם אהבת ישראל. כמובן שאילו היה וויכוח עם אזה בוגד משלום עכשיו, זה היה סיפור אחר לגמרי. אבל פז ממש לא ככה.

אני מבקש שנכבד אחד את השני.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ניר, זה לא נעים לדבר ככה. פז הוא יהודי טוב. גם אני לא מסכים עם פז על העניין הזה, אבל כשיש חילוקי דעות בין יהודים טובים לא מעליבים או מקללים. חייבים להסביר את עמדותינו עם אהבת ישראל. כמובן שאילו היה וויכוח עם אזה בוגד משלום עכשיו, זה היה סיפור אחר לגמרי. אבל פז ממש לא ככה.

אני מבקש שנכבד אחד את השני.

כשיש ויכוח אם אנשי שלום עכשיו גם אסור לקלל אלה להסביר לקלל פירושו של דבר להודות שאין לך מה להגיד בתשובה.
רק אנשים פרימיטיבים ברברים וחסרי מוח מקללים בתגובה לשאלה פוליטית.
לאדם שיש לו מח לפחות כמו של קוף טיפש לא יקלל אלה יתן תשובה הגיונית לנימוקים או יגיד שאין תשובה והוא צריך לחשוב או לשלאול אנשים המבינים יותר ממנו.
לקלל במיוחד קללות החורגות מהנימוס פירוש הדבר "אני טיפש אין לי מה להגיד אני בורח מהנושא"
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 21:48:11 על ידי שלמה »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

שלמה, גם ניר יהודי טוב. ד''א, כשניר כותב שיש רשעים שמקללים את ירושלים בטדי, אין לי ספק שזה אמת. כי כל פעם שאני עושה סרטון שתומך באוהדי בית''ר, יש חזירים יהודונים שמגיבים ביוטוב "FREE PALESTINE" ("שחררו את פלסטין"). כלומר, הם מוכנים לתמוך בערבים הנאצים שרוצים שואה נגד עם ישראל, רק כדי להרע לאוהדי בית''ר הימניים.

בכל מקרה, אני שמח שפז הגיב באשכול הזה, כי הוא נתן לי את הרעיון לעשות סרטון על איך התשקורת משמיצה את אוהדי בית''ר.

« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 22:27:46 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

שלמה, גם ניר יהודי טוב. ד''א, כשניר כותב שיש רשעים שמקללים את ירושלים בטדי, אין לי ספק שזה אמת. כי כל פעם שאני עושה סרטון שתומך באוהדי בית''ר, יש חזירים יהודונים שמגיבים ביוטוב "FREE PALESTINE" ("שחררו את פלסטין"). כלומר, הם מוכנים לתמוך בערבים הנאצים שרוצים שואה נגד עם ישראל, רק כדי להרע לאוהדי בית''ר הימניים.

והנה אדוני השתה לי כך ולא "שלמה אתה טיפש דפוק שלא מבין כלום לך לסבתה של שתלמד אותך לכתוב חתיכת 0".
=)
מה ששוב מחזק את הטיעון שויכוחים מנהלים בדיבורים ולא בקללות.
אני לא אומר שניר הוא לא יהודי טוב אני אומר שהוא צריך לשנות השפה שלו כאן בפורום.
לא יותר מכך =)

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

שלמה, גם ניר יהודי טוב. ד''א, כשניר כותב שיש רשעים שמקללים את ירושלים בטדי, אין לי ספק שזה אמת.

חיים, אני מעריך את זה שאתה תמיד מנסה למצוא את הטוב וההגיוני בדברים, אבל הפעם אני חושב שזה לא נכון.
אתה חושב שיש איזשהו אוהד של קבוצת כדורגל שמגיע לירושלים למשחק, ומקלל את העיר ירושלים?
זה כמו שאוהד של בית"ר יצעק "אני שונא אותך חיפה, את עיר גרועה מאוד!". אפילו שמאלנים בוגדניים לא יקללו את ירושלים כעיר.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אפילו שמאלנים בוגדניים לא יקללו את ירושלים כעיר.
טעות!
"חבר"(ככה הוא לפחות חושב) שליכל הזמן אומר לי בלי טיפת בושה "ירושלים על הזין"
והוא שר ירושלים זה לא אירופיה ירושלים זה ירדן!
וגם שימו את ירושלים בירדן תנו אותה לפלסטינאים בלה בלה בל הלא זוכר ת'המשך.

הוא שמאלני בוגד,ועובדה שהוא שר לי את זה,ועוד מול הפרצוף,אני כל הזמן מתאפק שלא להביא לו איזה בוקס לפרצוף כי אז השומר של הבצ'פר שלי(יש לנו שוטר "רמבו") יתעצבן עליי וזה קרה לי כבר כמה פעמים כי הייתי מן פושטק כזה ואני לא רוצה שזה יקרה שוב :(

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני חיב להגיד שזה לא שיפר את דעתי על אוהדי בית"ר....
אני מקווה שלא כולם כמוך כי אם כן ההבדל בינם לערבים הוא שאלה לובשים צהוב שחור ואלה ירוק.

כולם כמוני,וינעל אמא שלך יא מוצץ זרע אתה משווה אותנו לערבים?
במקום לשבת ולזיין במוח באינטרנט יא ילד אינטרנט מסריח תצא מהאינטרנט ותעשה חצי ממה שאני עשיתי למען הימין.

ואל תנסה לחנך אותי ולהגיד שאני לא יכול להתמודד איתך,כי אולי באינטרנט אתה כותב הרבה,אבל פנים מול פנים אתה לא תדבר ככה בחיים.
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 22:47:27 על ידי ניר »
כהנא צדק!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כולם כמוני,וינעל אמא שלך יא מוצץ זרע אתה משווה אותנו לערבים?
במקום לשבת ולזיין במוח באינטרנט יא ילד אינטרנט מסריח תצא מהאינטרנט ותעשה חצי ממה שאני עשיתי למען הימין.
בבקשה בלי קללות ניר
אני מבין שאתה כועס,אבל זה לא סיבה לקלל ועוד קללות כאלה.
תכבד את חברינו ואת הפורום O0

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ובקשר לאיחוד אחרי הדיון הזה עלה לי דברים שלא חשבתי עליהם.

אין סיכוי שנתאחד עם אנשים כמו שלמה,פז ושאר הצבועים בפורום הזה,אין סיכוי שנתאחד עם אנשים שנגד הדרך שלנו.
זאת הדרך שלנו...
כהנא צדק!