שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?

<< < (3/30) > >>

שלמה:
אני חושב שאם הקבועות של הערבים ירדו כמהליגות ויפסיקו לשחק נגד בית"ר אז השנאה לשהם לערבים תתפוגג.
סילחו לי אבל איני יכול לחבב באמת את אוהדי בית"ר בלהתחשב בכך שכדור רגל זה לא ממש הדבר היהודי ביותר בעולם.

ניר:
פז תפסיק לדבר על דברים שאתה לא יודע,אתה כולה ניזון מהתקשורת.

כל הזמן שיש מכות ועירבובים עם קהלים אחרים,זה לא קורה סתם תמיד יש סיבה
קהל שעושה רעש בטדי יקבל גם מכות,זה מה שאנחנו ויש אוהדי בית"ר שעושים יותר ממך למען הארץ.

פּז:

--- ציטוט של: ניר על מרץ 04, 2008, 20:05:42 ---פז תפסיק לדבר על דברים שאתה לא יודע,אתה כולה ניזון מהתקשורת.

--- סוף ציטוט ---
אני לא ניזון מהתקשורת! (טענה משכנעת בערך כמו שלך, לא?)

--- ציטוט ---כל הזמן שיש מכות ועירבובים עם קהלים אחרים,זה לא קורה סתם תמיד יש סיבה

--- סוף ציטוט ---
ומה בדיוק הסיבות לעירבובים הנפיצים הללו? סלידה משלטון השמאל, הויתורים חסרי השחר ליישות ה"פלסטינית", או אולי אי צדק בהתייחסות הממשלה ליונתן פולארד?

--- ציטוט ---קהל שעושה רעש בטדי יקבל גם מכות,זה מה שאנחנו

--- סוף ציטוט ---
אתה טענת שאני לא יודע דברים, אבל תיארתי בצורה דיי הגונה את הדברים, לא?
קהל עושה רעש (אני מניח שיש לזה כל מיני פרושים) בטדי, ואתם מרביצים לו. את זה אתה אמרת, ולא איזו תקשורת שמאלנית-גזענית-בולשביקית.
(אם לא הבנתי נכון את הדברים שלך, הסבר לי אותם בבקשה. אני לא מחפש משפטים שאותם אוכל להוציא מהקשר, ובכך לשכנע מישהו.)

--- ציטוט ---ויש אוהדי בית"ר שעושים יותר ממך למען הארץ.

--- סוף ציטוט ---
בזה ייתכן מאוד שאתה צודק (אבל כמובן שאתה לא יכול לקבוע את זה). הטענה שלי הייתה שאם אדם אוהד את בית"ר, זה לא אומר שהוא באופן מיידי ציוני ופטריוט דגול, ממשיכו הישיר של ז'בוטינסקי ובית"ר. כמובן שלא טענתי שאני יותר טוב ממישהו מהבחינה הזאת.

ניר:

--- ציטוט של: פּז על מרץ 04, 2008, 20:52:14 ---אני לא ניזון מהתקשורת! (טענה משכנעת בערך כמו שלך, לא?)ומה בדיוק הסיבות לעירבובים הנפיצים הללו? סלידה משלטון השמאל, הויתורים חסרי השחר ליישות ה"פלסטינית", או אולי אי צדק בהתייחסות הממשלה ליונתן פולארד?אתה טענת שאני לא יודע דברים, אבל תיארתי בצורה דיי הגונה את הדברים, לא?
קהל עושה רעש (אני מניח שיש לזה כל מיני פרושים) בטדי, ואתם מרביצים לו. את זה אתה אמרת, ולא איזו תקשורת שמאלנית-גזענית-בולשביקית.
(אם לא הבנתי נכון את הדברים שלך, הסבר לי אותם בבקשה. אני לא מחפש משפטים שאותם אוכל להוציא מהקשר, ובכך לשכנע מישהו.)בזה ייתכן מאוד שאתה צודק (אבל כמובן שאתה לא יכול לקבוע את זה). הטענה שלי הייתה שאם אדם אוהד את בית"ר, זה לא אומר שהוא באופן מיידי ציוני ופטריוט דגול, ממשיכו הישיר של ז'בוטינסקי ובית"ר. כמובן שלא טענתי שאני יותר טוב ממישהו מהבחינה הזאת.

--- סוף ציטוט ---
אז ממה אתה ניזון?!

אם לא מספיק לך ששרים"ירושלים על הזין" אתה יכול ללכת לחפש מי יזיין אותך

פּז:

--- ציטוט של: ניר על מרץ 04, 2008, 20:58:45 ---אז ממה אתה ניזון?!

אם לא מספיק לך ששרים"ירושלים על הזין" אתה יכול ללכת לחפש מי יזיין אותך

--- סוף ציטוט ---
מה?
אני ניזון לדוגמה מאוכל. אבל אם אנחנו עוסקים בבית"ר, אז אני באמת ניזון בעיקר מהתקשורת, אני מודה בזה. אבל מה, אני לא מקשיב לפרשנות של כתב כזה או אחר, אלא לידיעה עצמה. "אוהד נדקר", "מבנה הושחת" ודברים מהסוג הזה. 
הם שרים "ירושלים על הזין", או "בית"ר ירושלים על הזין"? (בניגוד מוחלט למשל ל"הפועל ז*נה"?)
לגבי ההערה האחרונה, אני אפילו לא אגיב לזה (קצת פרדוקסלי מצדי).

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה