כתב נושא: איפה היית בזמן הגירוש מגוש קטיף?  (נקרא 8355 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איפה היית בזמן הגירוש מגוש קטיף?
« להגיב #25 ב- : מאי 19, 2007, 20:39:46 »
בהפגנות!!!
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #26 ב- : מאי 20, 2007, 02:28:15 »
הוֹ! כל החברים שלנוּ חוזרים.. Liorso, DJ Luminus..

עז77...

איזה כיף לראותכם, חבר'ה! :)

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #27 ב- : מאי 28, 2007, 14:59:54 »
שלום קודם כל אני משתמש חדש פה אז שלום לכולם ::)
אני גרתי בגוש קטיף ובזמן ההתנתקות הייתי חייל נתנו לי חופשה מיוחדת שלושה שבועות לפני ההתנתקות
ואמרו לי שאני צריך לחזור לצבא ביום שמתחילה ההתנתקות יום לפני ההתנתקות התקשר אלי המ"פ אמרתי לו שאני לא חוזר
וככה אמרתי גן למג"ד שלושה ימים אחרי האלוף אלעזר שטרן הוציא הוראה שכל החיילים שגרים בגוש קטיף יכולים להישאר בבית
אז תכלס הייתי נפקד רק יומיים כשחזרתי המג"ד אמר שהוא ישפוט אותי אבל בסוף או שהא שכח או שהוא סתם הבין שאין לו שום סיבה
לשפוט אותי

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 28, 2007, 15:03:55 »
אני גרתי בגוש קטיף ובזמן ההתנתקות הייתי חייל נתנו לי חופשה מיוחדת שלושה שבועות לפני ההתנתקות
ואמרו לי שאני צריך לחזור לצבא ביום שמתחילה ההתנתקות יום לפני ההתנתקות התקשר אלי המ"פ אמרתי לו שאני לא חוזר
וככה אמרתי גן למג"ד שלושה ימים אחרי האלוף אלעזר שטרן הוציא הוראה שכל החיילים שגרים בגוש קטיף יכולים להישאר בבית
אז תכלס הייתי נפקד רק יומיים כשחזרתי המג"ד אמר שהוא ישפוט אותי אבל בסוף או שהא שכח או שהוא סתם הבין שאין לו שום סיבה
לשפוט אותי
אחי ברוך הבא וישר כח!

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 28, 2007, 15:46:29 »
לשפוט אותי

יום יבוא ונשחרר את גוש קטיף ונשוב וניבנה!!!

תהיו חזקים!!!
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 28, 2007, 16:42:55 »
קשה לי לשבת בחוסר מעשה בזמן שאני רואה את המצב במדינה

כל מקרה בזמן הגירוש הייתי שמאלני

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 28, 2007, 18:59:32 »
בזמן הגירוש הייתי בארה"ב, אבל, קצת לפני שטסתי הייתי בכפר מימון, בהפגנה שהייתה שם, ואפילו ישנּו שם יומיים.

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 29, 2007, 03:02:45 »
לא יכולתי להאמין איך לוקחים למתנחלים הללו ליהודים האלה שחיים ושומרים ותורמים בהיותם גרים שם בהגנת גבולות המדינה, ולוקחים אותם מהבית שלהם רק כדי לתת לערבים שונאי ישראל את הבית אני הזדעזתי. והיה גם מיקרה שכמה ערבושים החליטו שהם גברים וניסו "ליכבוש" את שטח ההתנחלות המפונה בעזרת אבנים. חבל שצה"ל לא שחט אותם. אני לא מאמין איך אפשר לקחת לאנשים טובים את הבית שלהם ואיך אפשר להצדיק את זה בכל מחיר. ועם לשמאלנים יש תגובה ניראה אותם עוזבים את הבית שלהם בצפון תל אביב ועוברים לקרבן.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 29, 2007, 10:50:24 »
לשפוט אותי
ברוך הבא !
כל הכבוד, יישר כח !  :)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #34 ב- : מאי 29, 2007, 12:55:00 »
הממממ....בבית
היתפפלתי שלא ישפך שם דם