כתב נושא: הורדה של סרטוני הימין האמיתי משרתים באינטרנט  (נקרא 4643 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
בשביל להפיץ את האידיאלוגיה שלנו לכמות רבה יותר של אנשים אז חשבתי להעלות את הסרטונים של חיים ושל הגולה בארץ ושל כל אלה שמכינים סרטונים לשרת אחת ממנו אפשר להוריד סרטונים למחשב.

ואז שמורידים את זה למחשב אז אפשר להעלות ת'סרטונים מחדש בפליקס וביוטיוב ובאתרים דומים אחרים וככה הימין האמיתי יהיה יותר מפורסם.

וחוץ מזה זה נחמד שכל הסרטונים של חיים ושל הגולה בארץ וגם של חברינו שעושים סרטונים יהיו במחשב,לא?

אז יש למישהו איזה שהוא שרת טוב עם הרבה מגה בייב שאפשר להעלות בו סרטונים?

לי יש אחד אבל צריך יותר מאחד
www.upload-il.com

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא ואשמח גם שתביאו לי לינקים לשרתים להעלאת סרטונים ;) O0
« עריכה אחרונה: פברואר 18, 2008, 01:35:06 על ידי אושרי »

מנותק ShalomRan

• חבר(ה) V.I.P
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • בסיעתא דשמיא
הורדה של סרטוני הימין האמיתי משרתים באינטרנט
« להגיב #1 ב- : פברואר 20, 2008, 11:46:56 »
אשמח לעזור בעיניין הזה, למרות שהתחלתי להעלות ליוטיוב סרטונים של חיים בן פסח.
אבל זה נורא קשה ומבלבל שאין כותרת ונושא לכל סרטון או אפילו מס'. כי נוצר בלאגן.
ישקף אלוקים ממעון קודשו
ויך כל שונאי עמו כהרף עין
הנה ה' קם וניצב על אנך
ישקם לכוס רעל, אבל לא יין

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
וואלה רעיון טוב אחי

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 02, 2008, 09:33:32 »
אני חושב שבסופו של דבר רפידשר הכי טוב. הוא מאפשר להעלות קבצים בגודל 100 מ"ב, ההורדה יחסית מהירה, ואין כל מיני פרסומות וחלונות קופצים. כמו כן אפשר לעשות תיקיות ולרכז את כל החומרים של חיים ושל הגולה בארץ תחת משתמש אחד.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #4 ב- : אפריל 02, 2008, 12:52:52 »
אני חושב שבסופו של דבר רפידשר הכי טוב. הוא מאפשר להעלות קבצים בגודל 100 מ"ב, ההורדה יחסית מהירה, ואין כל מיני פרסומות וחלונות קופצים. כמו כן אפשר לעשות תיקיות ולרכז את כל החומרים של חיים ושל הגולה בארץ תחת משתמש אחד.
יש תוכנה חינמית שמאפשרת בקלות רבה להוריד סרטונים בפורמט FLV כלומר רוב הסרטונים הקי'ימים בפליקס וגם ביוטיוב, וכולל הסרטונים שלנו.
היא נקראת RealPlayer Gold Basic ובכל מנוע חיפוש תמצאו אותה בקלות.
יש לה פונקצי'ה של הקלטת סרטי וידאו מהרשת לדיסק הקשיח ז"א למחשב - וכל זאת בחינם ובמהירות רבה יותר מאשר Rapidshare שמגבילה את המהירות בכוונה, כדי שירכשו מנוי אלי'ה ע"י כרטיס אשראי. לעומת Rapidshare תוכנת RealPlayer Basic היא לגמרי בחינם!
נסו ותיווכחו!
רובי.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 02, 2008, 16:38:40 »
יש תוכנה חינמית שמאפשרת בקלות רבה להוריד סרטונים בפורמט FLV כלומר רוב הסרטונים הקי'ימים בפליקס וגם ביוטיוב, וכולל הסרטונים שלנו.
היא נקראת RealPlayer Gold Basic ובכל מנוע חיפוש תמצאו אותה בקלות.
יש לה פונקצי'ה של הקלטת סרטי וידאו מהרשת לדיסק הקשיח ז"א למחשב - וכל זאת בחינם ובמהירות רבה יותר מאשר Rapidshare שמגבילה את המהירות בכוונה, כדי שירכשו מנוי אלי'ה ע"י כרטיס אשראי. לעומת Rapidshare תוכנת RealPlayer Basic היא לגמרי בחינם!
נסו ותיווכחו!
רובי.
ניסיתי (לפני כמה חודשים) ונוכחתי שהמהירות הייתה יחסית נמוכה, ולא התקרבה לזאת של רפידשר. 
ההורדה מרפידשר לבעל מנוי היא באותה מהירות של זה שאין לו מנוי, לא כאן הם מגבילים את המשתמשים החינמיים.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #6 ב- : אפריל 02, 2008, 18:02:39 »
ניסיתי (לפני כמה חודשים) ונוכחתי שהמהירות הייתה יחסית נמוכה, ולא התקרבה לזאת של רפידשר. 
ההורדה מרפידשר לבעל מנוי היא באותה מהירות של זה שאין לו מנוי, לא כאן הם מגבילים את המשתמשים החינמיים.
תנסה את הגרסה החדשה של RealPlayer ותיווכח שאני צודק, במיוחד בקבצים גדולים של מאות מגהבייטים!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #7 ב- : יולי 25, 2008, 10:23:56 »
צריך להתרכז בהפצת הסרטים, מה שנעשה טוב יותר ע"י אתרי העלאת הסרטים כמו יו-טיוב ופליקס
מאשר להוריד אותם אישית למחשב, מה זה כבר נותן?

ההפצה יותר חשובה, ואותה צריך לעשות ע"י שליחת הודעות בICQ למשל, פליירים בתחנות מרכזיות, ולדבר עם החברים שלנו!

וזה מה שמופיע לי מצד שמאל למעלה ברגע כתיבת ההודעה:
"אזהרה: אשכול זה ישן מאוד ולא נכתבה בו תגובה כבר למעלה מ 30 יום.
הוספת תגובה לאשכול זה נוגדת את חוקי הפורום ועלולה להימחק ללא התראה מוקדמת."