כתב נושא: לבנון עושה שרירים  (נקרא 7531 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

dante

• אורח
לבנון עושה שרירים
« ב- : אוקטובר 11, 2006, 10:56:54 »
ראש הפרלמנט בלבנון: חיזבאללה יישאר חמוש

בראיון לעיתון בריטי אומר נביה ברי כי חיזבאללה ימשיך את פעילותו בדרום לבנון
עד שישראל תיסוג גם מחוות שבעא. "אם ישראל לא תצא באופן מלא, ניאלץ לגרש אותה משם"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3313616,00.html

מצחיק שלבנון כבר צוחקת עלינו, ולמה לא בעצם...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 11, 2006, 11:00:47 על ידי dante »

POWER69

• אורח
בעניין: לבנון עושה שרירים
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 11, 2006, 11:13:54 »
 :D :D
עכשיו כולם עדים ורואים שחיזבאללה ארגון טרור נאצי מקבל גיבוי מלא ממשלת לבנון,
אם מישהו חשב שלבנון נגד חיזבאללה ודרוש בפירוקו מנשקו - מסתבר שטעיתם .

לבנון הייתה ותישאר מדינת-טרור שתומכת בהשמדתה של ארץ-ישראל והעם היהודי מהעולם.

אגב,
איך מתכוונים ממשלת לבנון לגרש את החיילים היהודים ..??

8) 8)

ושאלה נוספת :
האם אתם תומכים בחזרה להמשך מלחמת-הקיום בלבנון ??

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 11, 2006, 14:55:34 »
היום הרמטכ"ל המוסלמי הנאצי של לבנון אמר שהוא מוכן להלחם נגד צה"ל אם יצטרך.
חחח... מה הוא כבר יצליח לעשות עם הגרוטאות שלו.. יש להם רכבים משוריינים משנות ה- 60...
הייתי רוצה לראות אותם נלחמים נגדינו כשהכהניסטים בשלטון.

אני לא קולט למה אנחנו לא כובשים את לבנון...
מדינה טרוריסטית עם ראש ממשלה זבל בכיין ונאסרללה החזיר. יש לנו א כל הסיבות לכבוש את המדינה הזאת. אנחנו צריכים שטחים!!!

Dante

• אורח
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 11, 2006, 17:04:18 »
אם צבא של 2000 פלאחים עם טילי צעצוע יכלו להביס את "הצבא החזק במזרח התיכון" כל אחד יכול,
ומה שיקרה זה שסטלין פרץ יתקיף איזו ערוגת פרחים וייבהל מהצל שלו ויבכה כמו סניורה, ולבנון יודעת את זה
אבל לא לבנון הבעיה- סוריה עכשיו מרגישה חזקה מתמיד והיא ביחד עם מצרים מתכוננות לשעת כושר,
מבחינת המצרים זה יהיה שמובראק הקשיש ימות - וזו תהיה יריית הפתיחה לבטל את הסכמי השלום עם ישראל ולתקוף.

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 11, 2006, 19:00:16 »
הובסנו לא בגלל שצה"ל צבא חלש אלה בגלל המנהיגות החלשה, רמטכ"ל אפס ומפקדים חסרי כל ידע בסיסי בלחימה.
אם אנחנו הכהניסטים היינו בשילטון עם ברוך מרזל בטוח שלא היינו מפסידים במלחמה הזאת. אתם מסכימים איתי?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 11, 2006, 19:09:48 »
הובסנו לא בגלל שצה"ל צבא חלש אלה בגלל המנהיגות החלשה, רמטכ"ל אפס ומפקדים חסרי כל ידע בסיסי בלחימה.
אם אנחנו הכהניסטים היינו בשילטון עם ברוך מרזל בטוח שלא היינו מפסידים במלחמה הזאת. אתם מסכימים איתי?

אילו ברוך מרזל היה בשלטון, לא היתה כל "מלחמה".  מקסימום היה "מבצע" שבו היו מוחים את חיזבאלה מלבנון ומספחים שטחים ניכרים מלבנון לישראל, ולא היו מעורבים במבצע שום חיילים---אך ורק התקפות אוויריות הרסניות---בגלל שברוך מרזל מאמין, כמו שכהנא האמין, שכל הערבים בעולם אינם שווים את חייו של יהודי אחד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 11, 2006, 19:10:50 »
מסכים איתך לגמרי.
כל ימין חזק היה מנצח את המלחמה בלי בעיות.
ולהגיד שהפסדנו זה נראה לי יותר מידי מוגזם.
הפסד אצלי זה שאין מדינה, אבל עם הפסדים כאלה אני מוכן לחיות (ההפסד שאתה מדבר עליו).
בינתיים אני חושב שניצחנו, עד שחיזבאללה לא חוזר לגבול עם נשקו אני לא יגיד שהפסדנו.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 12, 2006, 18:22:14 »
הגברת סניורה שחכה איך היא בכתה כמו ילדה קטנה שישראל תפסיק לפקק לה את ביירות, אין לו בושה עכשיו לשחק אותה גבר, בכול מקרה לבנון רובה נוצרים, חוץ מכמה כפרים מוסלמים הדוקים תומכי חיזבללאה שכמעט כולם בה פעילים בין אם זה בהסתרת נשק או ירי קטיושות.
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 12, 2006, 19:22:28 »
ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 18:22:14
הגברת סניורה שחכה איך היא בכתה כמו ילדה קטנה שישראל תפסיק לפקק לה את ביירות, אין לו בושה עכשיו לשחק אותה גבר, בכול מקרה לבנון רובה נוצרים, חוץ מכמה כפרים מוסלמים הדוקים תומכי חיזבללאה שכמעט כולם בה פעילים בין אם זה בהסתרת נשק או ירי קטיושות.

טעות בידך!  רוב לבנון, נכון להיום, היא מוסלמית.  הלבנון עשו טעות קטלנית בשנות השבעים, כשהם נתנו למפלצות של אש"ף מקלט מדיני.  דרך ילודה גבוהה ומעשי טרור נגד הנוצרים, ה"פלסטינאים" של אש"ף יחד עם המוסלמים הלבנונים הפכו לרוב.  אחד האפיקים של מלחמת ג'יהאד הוא מלחמה דמוגרפית במטרה להפוך להיות רוב.

אם אתה לא מאמין לי, תקשיב ללבנונית נוצריה שחוותה את הזוועות הלבנוניות על בשרה.  כיום היא אחת התומכות החשובות ביותר של מדינת ישראל, והיא מקדישה את חייה (בארה"ב) להסברה ואזהרות מפני האיום האיסלמי.

שמה:  Brigitte Gabriel

האתר שלה:  http://americancongressfortruth.com/

הראיון (באנגלית) בו היא מספרת את ההיסטוריה העגומה של מולדתה:  ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 18:22:14

טעות בידך!  רוב לבנון, נכון להיום, היא מוסלמית.  הלבנון עשו טעות קטלנית בשנות השבעים, כשהם נתנו למפלצות של אש"ף מקלט מדיני.  דרך ילודה גבוהה ומעשי טרור נגד הנוצרים, ה"פלסטינאים" של אש"ף יחד עם המוסלמים הלבנונים הפכו לרוב.  אחד האפיקים של מלחמת ג'יהאד הוא מלחמה דמוגרפית במטרה להפוך להיות רוב.

אם אתה לא מאמין לי, תקשיב ללבנונית נוצריה שחוותה את הזוועות הלבנוניות על בשרה.  כיום היא אחת התומכות החשובות ביותר של מדינת ישראל, והיא מקדישה את חייה (בארה"ב) להסברה ואזהרות מפני האיום האיסלמי.

שמה:  Brigitte Gabriel

האתר שלה:  http://americancongressfortruth.com/

הראיון (באנגלית) בו היא מספרת את ההיסטוריה העגומה של מולדתה: 
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 12, 2006, 19:22:56 »
תאמין לי כשהפצצנו את ביירות השתמשנו ב- 0.000000001% מהכוח שלנו וכבר גברת סניורה בכתה.
לצערי אתה טועה, לבנון ברובה מוסלמים. 60% מוסלמים ו- 33% נוצרים. כי הם מתרבים כמו חיידקים. פעם היה שם רוב נוצרי.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 12, 2006, 19:24:17 »
בכול יום לומדים משהו חדש,
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 12, 2006, 20:01:07 »
תאמין לי כשהפצצנו את ביירות השתמשנו ב- 0.000000001% מהכוח שלנו וכבר גברת סניורה בכתה.
לצערי אתה טועה, לבנון ברובה מוסלמים. 60% מוסלמים ו- 33% נוצרים. כי הם מתרבים כמו חיידקים. פעם היה שם רוב נוצרי.
פעם...
בריטניה או צרפת ששלטו שם נענו לנוצרים שם שרצו מדינה משלהם.
הנוצרים היו יותר מידי חמדנים וסיקשו מבריטניה לספח לארצם שטחים שיש עליהם מוסלמים.
בהתחלה הכל היה טוב והנוצרים היו רוב אבל הריבוי של המוסלמים עלה על הריבוי של הנוצרים.

Aaron

• אורח
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 12, 2006, 20:05:19 »
פעם...
בריטניה או צרפת ששלטו שם נענו לנוצרים שם שרצו מדינה משלהם.
הנוצרים היו יותר מידי חמדנים וסיקשו מבריטניה לספח לארצם שטחים שיש עליהם מוסלמים.
בהתחלה הכל היה טוב והנוצרים היו רוב אבל הריבוי של המוסלמים עלה על הריבוי של הנוצרים.
נכון, אם הם לא היו מספחים שטחים עדיין היה נשאר שם רוב נוצרי. היו להם 2 אפשרויות, להיות מדינה קטנה עם רוב נוצרי או להיות מדינה גדולה יחסית אבל לחיות עם מוסלמים, הם בחרו באפשרות השנייה והמוסלמים הרסו את המדינה. המוסלמים זה כמו מחלת סרטן.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 12, 2006, 21:12:25 »
ככה אלוהים ניבא אותם.
פראי אדם.