סקר

סקר: הציונית החילונית:

פשטה את הרגל. כמעט כל ההתישבות החדשה והפעילות למען א''י נעשות על ידי דתיים.
5 (14.7%)
בגדה בא''י. שמאלמרט, לבני, הנגבי ורוב ילדי משפחות "ימניות" תמיד בוגדים בנו כשהם בהנהגה.
2 (5.9%)
עדיין חשובה מאוד. חילוניים עדיין משרתים בצה''ל והרבה מהם תומכים במתנחלים.
15 (44.1%)
גם 1' וגם 2', גם פשטה את הרגל וגם בגדה בא''י.
12 (35.3%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: סקר: הציונית החילונית:  (נקרא 16405 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #50 ב- : מרץ 06, 2008, 16:53:38 »
בס"ד
אז מי בדיוק ברגע זה מגן עליך שלא תיהיה פלישת ערבים מכל הכיוונים?
אולי זה ה' שבנה קיר בלתי נראה שלא מאפשר לערבים להכנס ולהרוג את כולנו?
ה' מגן עלי!!!!!!!!!!! קוראים לזה השגחה פרטית: ה' שומר עלי!!!!!!!!!
אולי זה צה"ל ששומר עלי ונותן למחבלים נשק? חעחעחעחע הצחקתה אותי ;D
ואל תגיד לי שאתה סומך על הצבא שיגן עליך(אם כן אז אני מרחמת עליך....)
צה"ל הוא צבא לא כוח פוליטי הוא לא קובע מה לעשות אלא מי ששולט בו זה הממשלה הצבא כפוף לממשלה ב100% ואינו בעל השפעה פוליטית כלל כמו רובוטים! וככה זה בכל מדינה בעולם!!!
ואם מפקד אחד יתנגד זה לא ישנה דבר חוץ מהדחת מפקד ציוני אמיתי

פשוט יביאו מפקד שמאלני אחר שיעשה זאת ללא כל בעיה ישנם מספיק אנשים בצבא אשר רוצים את מקום הרמטכ"ל הנוכחי אז זאת לא בעיה בשביל הממשלה
תן לי קישור אני כבר אכנס לשם
אבל זה התשובה שלי

"הצבא כפוף לממשלה"-נכון בגלל זה לא צריך להתגי'יס!
הי'הדות לא נמדדת בתוצאות אלא במעשים! ואם מפקד יתנגד(מסנגד- חח סתם..)וידיחו אותו- אשריו..ושיביאו מפקד אחר העיקר שהוא את שלו עשה! גם חי'יל בגירוש שמסרב פקודה לא ימנע את הגירוש אבל הוא צריך לסרב בגלל שזה מה שהתורה הקדושה מצפה ממנו!.
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #51 ב- : מרץ 06, 2008, 16:56:36 »
הצבא לא נתן נשק למחבלים
זאת הייתה הממשלה...

ואת לא ענית על השאלה,תארי לעצמך שצהל פתאום נעלם,מה ימנע מהערבים להכנס לפה ולחסל את כולם חס וחלילה?(כן זה כולל גם אותך)

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #52 ב- : מרץ 06, 2008, 17:02:18 »
בס"ד
הצבא לא נתן נשק למחבלים
זאת הייתה הממשלה...

ואת לא ענית על השאלה,תארי לעצמך שצהל פתאום נעלם,מה ימנע מהערבים להכנס לפה ולחסל את כולם חס וחלילה?(כן זה כולל גם אותך)
טוב אז הממשלה נותנת להם נשק והחי'ילים מגנים עלי'הם..
ה' יתברך! זה בדיוק מה שקורה עכשיו! ה' שומר עלינו!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
« להגיב #53 ב- : מרץ 06, 2008, 17:32:43 »
אני חילוני ואני יודע שאני לא פחות ימין מהרבה דתיים ובאמת בצה"ל ובכלל יש הרבה חילונים ששונאים ערבים מסריחים
דרך אגב חצי מהקהל של  בייתר חילוני אז בטח חילונים זה כוח O0

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #54 ב- : מרץ 07, 2008, 00:55:00 »
אז מי בדיוק ברגע זה מגן עליך שלא תיהיה פלישת ערבים מכל הכיוונים?
אולי זה ה' שבנה קיר בלתי נראה שלא מאפשר לערבים להכנס ולהרוג את כולנו?
א.) אל לך לזלזל באמונה של אנשים.
ב.) אנחנו חיים בתקופה של הסתר פנים: "ואנכי הסתר אסתיר פניי מכם, אין היום ניסים גלויים או שינויי חוק הטבע שאלוקים התקין ביום בריאת העולם.
ג.) מי מגן עליי? חכם בלילה, אני אשאל אותך שאלה, אם פורצת אצלך שריפה בבית, למי תתקשר? אתה תתקשר 102 למכבי אש, אותו דבר "צה"ל" ארגון לא מקצועי שעוסק רובו ככולו בכיבוי שרפות ולא בהשמדת האויב ובנצחון מוחלט עליו (פון קלאוזביץ' מתהפך בקברו), צה"ל שאתה מהלל אותו כל כך בסך הכל מתפקד בתור מכבי אש 2, זה כל הסיפור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #55 ב- : מרץ 07, 2008, 01:09:40 »
צה"ל הוא צבא לא כוח פוליטי הוא לא קובע מה לעשות אלא מי ששולט בו זה הממשלה הצבא כפוף לממשלה ב100% ואינו בעל השפעה פוליטית כלל כמו רובוטים! וככה זה בכל מדינה בעולם!!!
ואם מפקד אחד יתנגד זה לא ישנה דבר חוץ מהדחת מפקד ציוני אמיתי
פשוט יביאו מפקד שמאלני אחר שיעשה זאת ללא כל בעיה ישנם מספיק אנשים בצבא אשר רוצים את מקום הרמטכ"ל הנוכחי אז זאת לא בעיה בשביל הממשלה
תן לי קישור אני כבר אכנס לשם
אבל זה התשובה שלי
המליציה של החונטה השלטת וכת הבבונים עושי דברה (המתקראים בטעות "ממשלת ישראל") היא זרוע פוליטית מעצם שמה "צבא ההגנה לישראל" דהיינו המשך ישיר באמצעים אחרים ארגון ההגנה של גוורדיית מפא"י כפי שמוכיח באופן די פשוט ד"ר אודי לבל בספרו: "הדרך אל הפנתיאון"
נכון, הצבא איננו בעל אמירה פוליטית, אבל הוא זרוע פוליטית (אגב, הטיעון המטומטם שלך כאילו לכל מדינה בעולם הצבא הוא חסר משמעות פוליטית, הוא קישקוש גמור וחסר כל ביסוס היסטורי שהוא, ישנם מספיק דוגמאות בו הצבא השתלט על המדינה לאחר בחירות או בוצע על ידי קצין בכיר או קבוצת קצינים הפיכה, דוגמאות? בבקשה: מצרים (הקצינים החופשיים), אלג'יריה, טורקיה, בורמה, ארגנטינה, ספרד (זוכר את הגנרליסימו פרנסיסקו פרנקו, או שהספקת לשכוח?), איטליה (בניטו מוסוליני), גרמניה של אדולף היטלר (או שהספקת לשכוח את החולצות החומות שהיו המשך ישיר לארגון יוצאי הצבא של מלחמת העולם הראשונה ה-freikorps), פורטוגל של סאלאזר, סאדאם חוסיין בעיראק, ההפיכה של ראשיד עלי כילאני ב-1941, חאפז אל אסד בסוריה והפיכת הקצינים הבעת'יסתים העלווים, ברזיל, צ'ילה של הגנרל אוגוסטו פינושה, רומא העתיקה (יוליוס קיסר וחציית הרוביקון), כל גנרל זב חוטם שעומד בראש מיליציית שבט במדינות אפריקה כל שני וחמישי, אוגנדה של אידי אמין דאדא (או שמא שכחת את מבצע אנטבה?), פקיסטן (שכחת את הגנרל היקר פארבז מושארף?), אינדונזיה, הודו אחרי אינדירה גאנדי,יון אנטונסקו ברומניה, המרשל טיטו ביוגוסלביה, אני חושב שהקפתי את רוב הדוגמאות).
« עריכה אחרונה: מרץ 07, 2008, 02:03:05 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.