סקר

סקר: אם הימין האמיתי היה בשלטון, מה היה קורה בחבל עזה?

הייתה הפסקה מוחלטת בהעברת כל דבר לעזה, וכתוצאה מזאת, הייתה הגירה ערבית המונית מא''י .
2 (11.8%)
העולם היה לוחץ וחיים בן פסח והכהניסטים לא היו יכולים לעמוד בפני הלחץ.
1 (5.9%)
היה לחץ מהשמאל בא''י וחיים בן פסח והכהניסטים לא היו יכולים לעמוד בפני הלחץ.
0 (0%)
גם לחץ מבחוץ וגם מבפנים. אפילו אם הכהניסטים היו עומדים בפני הלחץ, ממשלתם הייתה נופלת.
0 (0%)
היה לחץ, אבל חיים והכהניסטים היו מצליחים בע''ה לעמוד ולבצע עת משימתם עם תמיכת רוב העם.
14 (82.4%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: אם הימין האמיתי היה בשלטון, מה היה קורה בחבל עזה?  (נקרא 4803 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בחרתי באפשרות מס' 5.
אני חושב שממשלה כהניסטית-הגיונית הייתה יוצאת במסע הסברה, ולא הייתה מקיימת תקשורת התאבדותית, וכך לא רק שרוב העם היה תומך בפעולה, אלא גם חלקים נרחבים בעולם, חלקים שבהם ערים לסכנת ההשתלטות המוסלמית.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.
בס''ד

אפשרות מס' 1 היא הנכונה !!, מכיוון שמדינה ריבונית איננה צריכה לנהל את ענייניה לפי ראות של מדינות אחרות!!, שלום העם היהודי תלוי בהגירה של האויב הערבי הנאצי יש''ו מכל תחומי ארץ-הקודש !!, ואת זה אנו אמורים לעודד !!, מה-גם שלנוכח מעשי הטבח הרצחניים שמבצע האויב הערבי הנאצי יש''ו ביהודים ( ורק מפני שהם יהודים -וזה מוכיח את נאציותי הגזענית )  יום, יום ושעה שעה ,כאשר מנהיגיו מטיפים זאת ומעודדים זאת , והדבר מעוגן גם באמנה של האויב הערבי הנאצי יש''ו המבוססת על '' תכנית השלבים '' של מנהיגיו שבה מתוכננת עקירת העם היהודי מארץ-הקודש תובב''א ח''ו ,ובצורה הדרגתית ,ותוך ניצול התשקורת העולמית, גרעין הערב-רב השמאלני-ציוני הבולשביקי -יכריתהו ה' , שלמעשה שולט על הנהגת ה '' מדינה '' בכוח אלי ההון שלו ועסקי שוחד ושלמונים ,אותו רותם האויב הערבי הנאצי יש''ו כ '' בן-בריתו '' ומתכנן לטבוח אותו לאחר שיסתייע בו במלחמתו עם הגוש הימני האמיתי המהווה למעשה את רוב העם היהודי היושב בארץ-הקודש ,ומבחינה כלכלית דואג גרעין השמאל שגוש זה יישאר מבחינה כלכלית בינוני-ומטה , כך שקשות-היום שלו תשעבד אותו להשגת לחם יומו , וכך הם יוצרים מצב של '' הפרד ומשול !'' , כאשר אותם יהודים מסכנים עסוקים רוב שעות היום בכלכלת בני ביתם ואין להם המוטיבאצי'ה להתמודד עם השכבה הגבוהה של גרעין השמאל הנ''ל שר''י !!.   לגבי אותו אויב ערבי נאצי יש''ו, מדינה נורמאלית הייתה טובחת אותו מזמן !!--והגירה זו היא בחסד ולא בזכות !! :idiot2: :tickedoff:--'' אמת מארץ תצמח-וצדק משמים נשקף !!''--ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
חז"ל קבעו בתפילת שמונה עשרה את ברכת "ולמלשינים אל תיהי תקווה....." מסקנתי היא שאף לפני אלפי שנים
בעיית היהודים הבוגדים (ערב-רב)אשר רצון אוייביהם יקר בעיניהם יותר מחיי אחיהם!
לעומת זאת כולנו ראינו את גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד עומד בפני לחצים ולא נכנע!אמר את דעתו בשער בת רבים
ללא מורא ופחד! לכן לפי עניות דעתי השיכלול של הנתונים הוא תשובה מס' 5.
לפיה יהיה לחץ עצום הן מצד העולם והן מצד יהודים מתוכנו(מה שנקרא-נשמות טובות)אבל,אם נלך בדרכו
של גדול דורנו הי"ד רוחינו לא תיפול! וציוותה אותנו התורה "לא תגורו מפני איש"  ואומר הפסוק:
"הלא ציויתיך רק חזק ואמץ אל תרא ואל תחת"

חזק ואמץ יהודים!ובעזרת ה' ובישועתו הקרובה לבוא אנחנו ננצח!!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

Aaron

• אורח
אם הימין האמיתי היה בשלטון, שטיפת המוח השמאלנית הייתה נגמרת, והייתה לנו תמיכה ציבורית רחבה לכל מהלך שהיינו עושים, כי בסה"כ אנחנו פועלים לפי ההגיון הישר, כל בנאדם נורמאלי היה עושה כמונו. בחרתי באפשרות מס' 5.

היה עלינו קצת לחץ ממדינות אנטישמיות ומוסלמיות, אבל רוב העולם היה תומך בנו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
התשובה שלי זה אופציה 6, שהיא "דרזדן".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התשובה שלי זה אופציה 6, שהיא "דרזדן".
שומו שמיים, אפילו ירון לונדון קורא לעשיית מעשה דרזדן בעזה:
http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=13624

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שומו שמיים, אפילו ירון לונדון קורא לעשיית מעשה דרזדן בעזה:
http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=13624
תפס שכל הבחור, וישנו הבדל עקרוני ביני ובינו, הוא מדבר על חלקים מעזה, אני מדבר על רצועת עזה כולה, וגם זה, בתור התחלה.
ואינני מבין למה אתה כולך נרעש ונפחד ומשתמש בביטוי "שומו שמיים" על כל הקונוטציות הדתיות המתשמעות ממנו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
לדעתי יהיה לחץ, אבל ע"י עובדות מההיסטוריה ניתן יהיה לשכנע את העולם שהערבים הם חלאות המין האנושי... O0

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
האופציה האחרונה אנחנו לא חיים בעולם מושלם וברור שתהיה אופזציה מפנים ומחוץ.
אבל בנחישות ניתן לבצא את מה שצריך.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המערב חי בסרט אחד גדול של הוליווד, לשכנע אותם יהיה ניתן רק בבוא הקרדטים בסוף הסרט, וסוף הסרט, הוא סוף המערב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואינני מבין למה אתה כולך נרעש ונפחד ומשתמש בביטוי "שומו שמיים" על כל הקונוטציות הדתיות המתשמעות ממנו.
אני "נרעש ונפחד", משום שאמרה מהסוג הזה היוצאת מפיו של אדם מהסוג הזה מראה על איזשהו שינוי מחשבתי מפתיע.
« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2008, 13:35:30 על ידי פּז »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני "נרעש ונפחד", משום שאמרה מהסוג הזה היוצאת מפיו של אדם מהסוג הזה מראה על איזשהו שינוי מחשבתי מפתיע.
או.קיי, אז אתה נרעש מהשינוי במר לונדון ולא מעצם האמירה שלו, כי מה שהשתמע מדבריך הראשונים הוא שאתה נרעש מעצם הפתרון המוצע וכן מקשר ביני ובינו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
או.קיי, אז אתה נרעש מהשינוי במר לונדון ולא מעצם האמירה שלו, כי מה שהשתמע מדבריך הראשונים הוא שאתה נרעש מעצם הפתרון המוצע וכן מקשר ביני ובינו.
עכשיו אני מבין.
בדברי הראשונים הבעתי את פליאתי על השינוי במר לונדון. הפתרון המוצע בכלל לא מפליא אותי, ודווקא נשמע לי הגיוני מאוד.
להבא אשתדל לנסח את דבריי באופן שלא יוכל להשתמע לשני פנים.
« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2008, 14:07:29 על ידי פּז »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עכשיו אני מבין.
בדברי הראשונים הבעתי את פליאתי על השינוי במר לונדון. הפתרון המוצע בכלל לא מפליא אותי, ודווקא נשמע לי הגיוני מאוד.
להבא אשתדל לנסח את דבריי באופן שלא יוכל להשתמע לשני פנים.
בסדר גמור, עכשיו אתה מובן לחלוטין, לפעמים קשה להסיק את כוונתו של אדם כשכל מה שאני רואה זה את מה שהוא כותב, אינני רואה לא את שפת גופו או את תווי פניו המסגירים את כוונתו או שומע את טון הדיבור, כך שכשכותבים בפורום חייבים להיות חד משמעיים, כל זה כמובן לא אומר שגם אני לא חוטא בכך לפעמים (בכך אני חוסך לך את הטירחה של למצוא פעמים בהם אני לא הייתי ברור דיו בתגובותיי).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני בחרתי באופציה האחרונה אני מאמין שהיה לחץ של כל השמאלנים המשתפים האלה אבל אם יש אמונה בבורא עולם
תמיד מצליחים לא משנה שהאוייב לפעמים נמצא בתוך העם שלך!
יישר כוח חיים שנזכה לראותך בע"ה כמה שיותר מהר בבית האמיתי שלך -ארץ ישראל!
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הייתי בוחר באפשרות הראשונה

הייתה הפסקה מוחלטת בהעברת כל דבר לעזה, וכתוצאה מזאת, הייתה הגירה ערבית המונית מא''י

ובאפשרות האחרונה

היה לחץ, אבל חיים והכהניסטים היו מצליחים בע''ה לעמוד ולבצע עת משימתם עם תמיכת רוב העם

אך מכיוון שהסקר מאפשר לבחור אך ורק באפשרות אחת, בחרתי באחרונה, וזאת משום שהיכולת לעמוד בפני לחץ (ויכולת זו נובעת מקבלת עול מלכות שמיים, אמונה שלמה ויראת ה' שגוברת על יראת בשר ודם) חשובה יותר מתחום זה או אחר ומאפשרת לקדש שם שמיים וליישם בהצלחה את הפתרון הנכון בכל תחום, בין אם בתחום הבטחוני (עידוד הגירה ערבית המונית מא"י), בין אם בתחום האמוני (חקיקת ואכיפת חוקים יהודיים כדי לתת צביון יהודי למדינה, כגון איסור פתיחת חנויות ובתי עסק בשבת), בין בתחום הכלכלי (ביטול ארגונים ומדיניות בושלביקית קומוניסטית ויישום חוקי התורה וההלכה, שמהווים את האיזון הנכון בין תחרות בריאה ועידוד יוזמה של "קפיטליזם" וההומאניות וגמילות החסדים התאורטיים של "קומוניזם" --- שני סילופים מנוגדים של אותה אמת תורנית).
« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2008, 17:00:38 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל