כתב נושא: ההיסטוריה לעולם חוזרת  (נקרא 74245 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #100 ב- : יולי 10, 2008, 16:01:38 »
בס"ד

לא למענכם אני עשה בית ישראל כי אם־לשם־קדשי אשר חללתם בגוים אשר־באתם שם (יחזקאל לו:כב).

הגאולה כבר החלה, כפי שניבא הנביא יחזקאל ע"ה, ולא מפני שמגיע לנו.  הכל בידי שמיים, ומדינת ישראל קמה כיד ה'.  מכיוון שכולנו --- פרטים, קבוצות ועמים שלמים -- בסה"כ כלים ביד ה' ותו לא, הקב"ה השתמש להקמת המדינה ביהודים קטני או חסרי אמונה.  הציפיה ל"אישור" מהקב"ה לא רלוונטית מכיוון שכל עוד אין בית מקדש, אין נבואה בישראל, ולכן אין קשר ישיר לקב"ה ודרך לקבל "אישור" לעליה בחומה וחידוש הממלכתיות.  שלושת השבועות אינן מופיעות בתורה אלא בהלכה, והן מחייבות לא רק את ישראל אלא גם את הגוים, ואם הגוים מפרים את חלקם ב"הסכם" (אכזריות יתרה), אזי גם עם ישראל לא מחוייבים לקיים את חלקם וחופשיים לעלות בחומה ולהתחיל לקיים את מצוות ישוב הארץ.

אילו היהודים ה"דתיים"/חרדים/חסידים בגלות היו עולים בחומה לא"י, בזכות מספריהם הרבים יכול היה הציבור ה"דתי" לכבוש את השלטון באופן דמוקרטי ולהפוך את מדינת ישראל למדינה יהודית, מדינת הלכה.  אבל הם מעדיפים להישאר בגלות ולחלל שם שמיים בתואנות שונות, ומחכים שהכל (מדינה יהודית כשרה, בית מקדש, גאולה, נבואה, משיח) ינתן להם על מגש של כסף.

לפני מספר ימים חזרתי מחופשה בת שבוע בעיירה קטנה שנקראת Monticello בחלק הצפוני של מדינת ניו-יורק (upstate NY), שנקרא Catskill mountains --- מקום מאוד יפה וירוק, ואין שם כמעט כושים ומכסיקנים.  בקיץ באים הרבה חרדים וחסידים, בעיקר חסידי סאטמר, לנפוש שם עם משפחותיהם.  לאנשים שמחפשים "אקשן" אין הרבה מה לעשות שם, יש רק חנות Walmart גדולה שמהווה את ה"אטקרציה" היחידה --- אנשים באים לשם סתם לבלות ולעשות קניות.  במוצאי שבת החנות "מפוצצת" בחסידים לבושים בלבוש המצחיק שלהם, וקשה לתאר את חילול השם שמתרחש שם.  אני, אחיין שלי ועוד מספר בני משפחה נסענו לאותה חנות ענקית לעשות קניות ערב אחד, ובדרך השמעתי לאחיין שלי קלטת של הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד.  מאוחר יותר, בחנות, עברה לידי וליד אחיין שלי אשה לבנה עם שתי בנותיה, ואמרה לבכורה,

Don't let these f-cking people push you around.  They don't belong here

כנראה שה"דוסים" שכחו שזאת הגלות, ושהם בסה"כ אורחים, ולא התנהגו באדיבות כלפי בתה של אותה אשה...

מאוחר יותר לקחנו את הבן שלי והאחיין הצעיר יותר לחדר משחקי מחשב (בכל חנות Walmart יש כזה חדר), כדי שלא יתרוצצו וילכו לאיבוד בחנות, ובחדר הזה הבחנתי בשלושה בני-עשרה יהודים, עם כיפות וציציות, יושבים ומשחקים משחקי מחשב אינפנטיליים.  בשלב מסויים קם אחד מהם, פנה אלי וביקש ממני מטבע רבע דולר בשביל חבר שלו.  התעלמתי מהחוצפה הכללית של לבוא למישהו שאתה בכלל לא מכיר ולבקש כסף עבור משחק מחשב, ואמרתי לו באנגלית, "אתה לא חושב שלשחק משחקי מחשב מהווה ביטול תורה וחילול השם?".  הוא הסתכל עלי במבט ריקני ושאל אותי (באנגלית), "מאיפה אתה?".  עניתי, "מישראל".  הוא אמר, "מאיפה בישראל?".  עניתי, ואז הוא אמר, "אז אתה יודע עברית."  אמרתי, "כן, התמזל מזלי, אני יודע עברית ואני לומד תורה."  הוא ענה, "אני לא יודע עברית".  שאלתי אותו, "אז איך אתה לומד תורה?".  הוא לא טרח אפילו לענות, הוא פשוט הסתובב וחזר לחברים ולמשחקי המחשב.  לאחר מספר דקות הם קמו ועזבו את המקום.  בדרך החוצה הוא אמר "שלום" ואני כמובן עניתי.  לפחות הוא ידע מלה אחת בעברית...

לפני מספר חודשים, אחותי ובעלה (שגרים בניו-יורק) נסעו במכונית והבחינו בחסיד באזור די נידח והחליטו לתת לו טרמפ.  מיד הוא זיהה שהשירים שהם מקשיבים להם הם שירים ישראליים, התפתחה שיחה, והתגלה להם שלא רק שהעברית שלו על הפנים, אלא גם האנגלית שלו עילגת, למרות שהוא נולד וחי כל ימיו בארה"ב, בניו-יורק.

תארו לכם מה חושבים תושבי ניו-יורק הלא-יהודים שבאים במגע יומיומי עם החרדים/חסידים האלו...  ואני כבר לא מדבר על המקרים הרבים של גילוי עריות בקרב משפחות חרדיות שנחקרים על-ידי משטרת ניו-יורק (שעושה שימוש במתורגמנים ישראלים דוברי עברית עם אזרחות אמריקאית שעובדים עבור ה-FBI בתרגום מסמכים, שיחות טלפון ומכתבים) ונשפטים על-ידי שופטים אמריקאים גויים, ועל החרדים שפוקדים בתי-בושת ואינם טורחים אפילו להסתיר את העובדה שהם יהודים "דתיים"...  האם הם באמת מאמינים בטפשותם ש"תלמוד תורה כנגד כולם"?  לא יאומן.

חס ושלום אם כל עם ישראל יהפוך לכאלה "חסידים".

א.האישור הוא בניית בית המקדש,ומה שאתה אומר לי בעצם זה אנחנו כגוים?אז על איזו גאולה אתה מדבר?אם אין עם ישראל אין גואלה כי אין את מי לגאול.
ב.אין הגיון במה שאתה אומר הרי כל אחד יודע שלפני שכל הדברים האלה יתממשו(באית המשיח בית המקדש נביאים וכו')קודם כל כל עם היהודים צריכים להיות בארץ ישראל הם יודעים את זה גם,אז אתה אומר שביגלל זה הם לא עולים? זה כמו שאני לא ילך לעבודה כי אני רוצה כסף.
ג.אל תתשנשא על אלה שבחו"ל ברור שאתה יותר קרוב לקב"ה מהם אתה על ארץ הקודש,זה בדיוק למה צריכים את כל היהודים פה בשביל הגאולה השלמה.
פרשת וישלח משה ואהרון נפלו והתחננו להקב"ה שיסלח לעמם ובעוד כלב בן יפונה קרע את בגדיו כי הוא ידע שהקב"ה לא יסלח על חטא זה,מפה נובעת השאלה איך כלב בן יפונה ידע יותר ממשה ואהרון?אומרים שרק ביגלל שהוא נכנס לארץ ישראל הוא ידע יותר!רק מכמה שבועות שהם היו שם!ואתה?אתה פה כבר 50 שנה!
התנשאות לא מובילה לכלום,אם אתה רואה שאת מעל יהודי מסוים(אלא אם כן הוא ערב-רב גייס חמישי שטוף מוח במובן השלילי ביותר וגם במקרים האלה עדיין יש מחויבות מסוימת אבל זה נושא אחר)אתה חייב ללמד אותו להשכילהו!
ד.תארו לכם מה חושבים תושבי ניו-יורק הלא-יהודים שבאים במגע יומיומי עם החרדים/חסידים האלו...  ואני כבר לא מדבר על המקרים הרבים של גילוי עריות בקרב משפחות חרדיות שנחקרים על-ידי משטרת ניו-יורק (שעושה שימוש במתורגמנים ישראלים דוברי עברית עם אזרחות אמריקאית שעובדים עבור ה-FBI בתרגום מסמכים, שיחות טלפון ומכתבים) ונשפטים על-ידי שופטים אמריקאים גויים, ועל החרדים שפוקדים בתי-בושת ואינם טורחים אפילו להסתיר את העובדה שהם יהודים "דתיים"...  האם הם באמת מאמינים בטפשותם ש"תלמוד תורה כנגד כולם"?  לא יאומן.
למה איכפת לך מה תושבי ניו-יורק חושבים?
בשביל שם טוב בעניי הגוים אתה מוכן להפקיר את האחים שלך?
אתה זה שצריך להתבייש,כי לך יש את היכולת לעזור להם ולא רק שאתה לא עוזר אתה מעדיף לפגוע בהם!
ולגבי התיקים על היהודים בולשיט,זה התחלה של משו קיצוני לפי דעתי...אם אובמה יעלה לשלטון ח"ו הינה יש לו מה למכור לציבור,ברוסיה העלילו עלינו שאנחנו מכינים מצות מדם של גוים אז עכשיו הם עושים את זה הגיוני יותר כי החברה השתנתה אז?ואתה קונה את זה!
באמת בשתי מילים על כל מה שכתבת פה...........בוש לך!

חס ושלום אם עם ישראל יהפוך לכאלה חסידים,אשרינו אם היהודים בחו"ל יהפכו לחסידים שיש פה.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #101 ב- : יולי 11, 2008, 03:46:46 »
היי דווקא כך,

אני מבין שהיה לך מפגשים לא נעימים עם כל מיני "חרדים" בארה"ב, אתה צריך להבין - אין הם מייצגים יהדות, וודאי שאשה שמנבלת את פיה אינה עושה את רצון בוראה, ממילא אתה לא יכול להביא לי ראיה מאנשים שעושים נגד רצון התורה ולהגיד שהדתיים לא בסדר, זה כמו שאני ימצא חילוני שהוא אנס ויגיד הנה תראה את החילונים האלה כולם אנסים -זה לא דרך לאמת דברים. אתה יכול להגיד שלמדת תורה, אבל להרגיש את המתיקות האמיתית של תורה, לראות ישיבות בא"י מלאות בבחורי חמד שעוסקים בתורה יומם ולילה מתוך קדושה וטהורה, אשריהם ואשרי חלקם: "מיום שחרב ביהמ"ק אין לו להקב"ה בעולמו אלא 4 אמות של הלכה".

כל טוב!
בס"ד

מבחינתי ומבחינתך, ברור שהם לא מייצגים יהדות אמיתית, אלא יהדות גלותית מסולפת, אולם בגלל מספריהם הרבים (רבים מכפי שאתה יכול לדמיין), מבחינת הגוי הם כן מייצגים את היהדות, וזו המהות של חילול השם --- אמנם חילול השם בשגגה ולא בזדון, אך עדיין, חילול השם.

ודרך אגב, דע לך שהרבה יהודים חילוניים שונאים אותם אפילו יותר מהגוים, בדיוק בגלל הסיבה הזאת שהם מביישים אותם (אותה סיבה שגרמה לבן-גוריון ושאר ה"ציונים" החילוניים לשנוא את אחיהם שומרי המצוות ולסרב להציל את חייהם בתקופת השואה), וזו הטרגדיה האמיתית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #102 ב- : יולי 11, 2008, 04:51:17 »
בס"ד

ציטוט
א.האישור הוא בניית בית המקדש
האמצעי היחיד כרגע לבנות את בית המקדש הוא לבסס יתרון דמוגרפי מוחץ ומיידי של יהודים אמוניים במדינת ישראל שיוכלו לבחור לכנסת רוב של נציגים אמוניים ובאמצעות ה"דמוקרטיה" הישראלית להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה שהנהגתה לא תהסס להתחיל בטיהור הר הבית והנחת היסודות לבניין בית המקדש.  ביסוס יתרון דמוגרפי מיידי כרוך בעליה משמעותית של יהודים אמוניים מהגולה.

ציטוט
,ומה שאתה אומר לי בעצם זה אנחנו כגוים?אז על איזו גאולה אתה מדבר?אם אין עם ישראל אין גואלה כי אין את מי לגאול
לא שווה תגובה.

ציטוט
ב.אין הגיון במה שאתה אומר הרי כל אחד יודע שלפני שכל הדברים האלה יתממשו(באית המשיח בית המקדש נביאים וכו')קודם כל כל עם היהודים צריכים להיות בארץ ישראל הם יודעים את זה גם,אז אתה אומר שביגלל זה הם לא עולים? זה כמו שאני לא ילך לעבודה כי אני רוצה כסף.
הם לא עולים מכיוון שהרבנים שלהם אסרו עליהם לעלות, בתואנות הלכתיות שונות.  כמובן שישנו שיקול דעת (בנוסף לקטנות אמונה והפיתויים הסטנדרטיים של הגלות), אבל כפי שהבהיר הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד בכתביו, שיקול הדעת התורני של רבניהם מוטעה.

ציטוט
ג.אל תתנשא על אלה שבחו"ל ברור שאתה יותר קרוב לקב"ה מהם אתה על ארץ הקודש,זה בדיוק למה צריכים את כל היהודים פה בשביל הגאולה השלמה.
אני לא בא"י, אני גר בארה"ב בדיוק כמו חיים.  כמובן שצריכים את כל היהודים בא"י בשביל הגאולה השלמה, בב"א.

ציטוט
פרשת וישלח משה ואהרון נפלו והתחננו להקב"ה שיסלח לעמם ובעוד כלב בן יפונה קרע את בגדיו כי הוא ידע שהקב"ה לא יסלח על חטא זה,מפה נובעת השאלה איך כלב בן יפונה ידע יותר ממשה ואהרון?אומרים שרק ביגלל שהוא נכנס לארץ ישראל הוא ידע יותר!רק מכמה שבועות שהם היו שם!ואתה?אתה פה כבר 50 שנה!
50 שנה?  וואו!  לא ידעתי שאני כזה זקן...  ::)

ציטוט
התנשאות לא מובילה לכלום, אם אתה רואה שאת מעל יהודי מסוים(אלא אם כן הוא ערב-רב גייס חמישי שטוף מוח במובן השלילי ביותר וגם במקרים האלה עדיין יש מחויבות מסוימת אבל זה נושא אחר)אתה חייב ללמד אותו להשכילהו!
אתה צודק, התנשאות לא מובילה לכלום, וגם הכעס וההתנשאות שלך עלי לא מובילות ולא יובילו לכלום.  כשפניתי אל הצעיר היהודי שביקש ממני כסף למשחקי מחשב, פניתי אליו בכבוד ובנועם, הייתי בכיף מדבר איתו על דברי תורה, אבל זה לא עניין אותו.  ובינתיים הגויים ראו איך צעירים יהודים עם כיפות וציציות (והבעות פנים ריקניות) התנהגו כמו עמי הארץ אינפנטילים, במקום להפגין אצילות נפש ורצינות, כיאה לבן עם נבחר.

ציטוט
ד.תארו לכם ... למה איכפת לך מה תושבי ניו-יורק חושבים?
אכפת לי רק מנקודת מבט של חילול השם.  כמובן שאכפת לי מה הגוים חושבים!  הרי כל המטרה שלנו היא להיות אור לעמים.  ברור שעלינו לעשות את מה שעלינו לעשות (כסוי ראש, ציצית, מילה, שבת, בניית בית המקדש, הקרבת קרבנות) בלי קשר למה שהגוים חושבים, אבל אחת המטרות של כל זה היא להשפיע עליהם, להפיץ את שם ה' בעולמו, להפיץ את האמת, לשנות את צורת החשיבה שלהם!  אז ברור שבמובן מסויים חשוב לי וצריך להיות חשוב לכולנו מה הם חושבים.  אני לא אומר, "אל תלבש ציצית", או "אל תלבש כיפה".  תלבש ציצית!  תלבש כיפה!  אבל תתנהג בהתאם.  אל תבייש את עצמך, את עם ישראל ואת הקב"ה.

ציטוט
בשביל שם טוב בעניי הגוים אתה מוכן להפקיר את האחים שלך?
לא שווה תגובה.

ציטוט
אתה זה שצריך להתבייש,כי לך יש את היכולת לעזור להם ולא רק שאתה לא עוזר אתה מעדיף לפגוע בהם!
אני משתדל לעזור, אבל בדר"כ הם די מקובעים בצורת החשיבה שלהם, ולפעמים תוקפניים (בדיוק כמוך), במיוחד אם מדובר בחסידי סאטמר ואגודת ישראל.

ציטוט
ולגבי התיקים על היהודים בולשיט,זה התחלה של משו קיצוני לפי דעתי
אני לא מתכוון לחשוף בפניך את המקורות שלי, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה.  שוב, הבעיה היא לא עצם קיומן של תופעות כמו מעשים מגונים וביקור בבתי בושת אלא העובדה שהגוים עדים לתופעות אלו.  כל עוד הכביסה היהודית המלוכלכת מוגבלת לגבולות מדינת ישראל, אין בכך חילול השם.

ציטוט
...אם אובמה יעלה לשלטון ח"ו הינה יש לו מה למכור לציבור,ברוסיה העלילו עלינו שאנחנו מכינים מצות מדם של גוים אז עכשיו הם עושים את זה הגיוני יותר כי החברה השתנתה אז?ואתה קונה את זה!
המקורות שלי אינם גוים ואינם יהודונים שונאי ישראל, אלא מקורות מהימנים, ויותר מזה אין לי שום כוונה לפרט.

ציטוט
באמת בשתי מילים על כל מה שכתבת פה...........בוש לך!
כשאני אומר לחברים הישראלים החרדים הש"סניקים שלי פה (בארה"ב) שסוגדים לרב עובדיה שהרב עובדיה תמך בהחזרת שטחים תמורת שלום, וכשהרב כהנא העלה הצעות חוק להפסיק נישואי תערובת ומפגשים בין תלמידים יהודים וערבים, כל נציגי המפלגות ה"דתיות" לא תמכו בו ולא הצביעו בעד הצעות חוק אלו --- הם אומרים לי בתגובה, "זה עלילות שהמציאו התשקורת כדי להשחיר את שמם הטוב של היהודים הדתיים".  כשאני אומר להם שבמשך 20 שנה הרב הראשי של חיפה לא פצה את פיו נגד תופעת ההתבוללות ונישואי תערובת, ורק לאחר ששייח' טאריק, המנהיג הרוחני של הדרוזים, פנה אליו וביקש ממנו שיצא נגד התופעה של נישואים בין גברים דרוזים ונשים יהודיות, ורק אז יצא הרב הראשי של חיפה בהצהרה פומבית --- הם אומרים לי, "זה המצאות של התשקורת, עלילות שווא".

ציטוט
חס ושלום אם עם ישראל יהפוך לכאלה חסידים,אשרינו אם היהודים בחו"ל יהפכו לחסידים שיש פה.
אשרינו אם כל היהודים יהפכו ל"כהניסטים" כמו נועם פדרמן וחיים בן-פסח, ואם לא, אז לפחות ל"דתיים" כמו משה פייגלין.

מאוד לא מוצא חן בעיני הטון של התגובה שלך.  כדאי לך מאוד להתמתן ולשמור על קור-רוח ורמת ויכוח נאותה, ולא לגלוש להתקפות אישיות.  דע לך, למרות כל הביקורת שלי כלפי אחי ה"חסידים" בגלות, אם גוים יתקיפו ברחוב יהודי עם סממנים יהודים (כיפה, ציצית), אני אתערב להגנתו, גם אם יהיה סיכוי שאני אהרג, ולמרות הסיכוי שאותו יהודי מנטורי קרתא, וזאת כדי למנוע חילול השם של מראה של יהודי שמוכה ע"י גוי.  לכן, אני אודה לך מאוד אם להבא לא תנסה לרמוז שאני שונא ישראל או משת"פ של הגוים.  אני מבין שאתה חדש כאן (בסה"כ 157 הודעות).  כדאי שתכיר אותי יותר טוב ותבין מאיפה אני מגיע (מבחינה רעיונית), לפני שאתה כותב תגובות חריפות, לכן אני ממליץ לך לקרוא הודעות קודמות שלי.  אתה יכול לכתוב שמה שאני כותב נשמע מוגזם, קשה להאמין לזה, וגם אם זה נכון, אולי עדיף לשתוק ולא להזכיר זאת מחשש לשון הרע, אבל באמת שלא צריך לגלוש להתקפות אישיות.  את השנאה שלך עדיף שתפנה לערבים ולבוגדים שמאלנים.  המחנה האמוני, לצערנו, גם ככה מפורד ומפוצל, בלי עזרה ממך.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 05:14:34 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #103 ב- : יולי 11, 2008, 04:58:55 »
בס"ד

מבחינתי ומבחינתך, ברור שהם לא מייצגים יהדות אמיתית, אלא יהדות גלותית מסולפת, אולם בגלל מספריהם הרבים (רבים מכפי שאתה יכול לדמיין), מבחינת הגוי הם כן מייצגים את היהדות, וזו המהות של חילול השם --- אמנם חילול השם בשגגה ולא בזדון, אך עדיין, חילול השם.

ודרך אגב, דע לך שהרבה יהודים חילוניים שונאים אותם אפילו יותר מהגוים, בדיוק בגלל הסיבה הזאת שהם מביישים אותם (אותה סיבה שגרמה לבן-גוריון ושאר ה"ציונים" החילוניים לשנוא את אחיהם שומרי המצוות ולסרב להציל את חייהם בתקופת השואה), וזו הטרגדיה האמיתית.
בן גוריון ושאר הציונים שנאו אותם בגלל היותם גלותיים?
בן גוריון ושאר הציוניים לא היו גלותיים? (תרובתם הזרה שפגעה ביהדות ובמסורת של עדות המזרח שלא היו גלותיים והייתה להם אהבת ארץ ישראל לא על פי ציונות אלא על פי תורתנו הקדושה זו סתם דוגמא)
הם שנאו את היהדות מהשורש ולא את היהודים עצמם.
הם לא הצילו מיליון יהודים בהונגריה הי"ד בגלל הגלותיות? הם השמידו את יהדות הונגריה כי הם שנאו את היהדות ופחדו מהיהדות.
הם שנאו את רוויזיוניסטים בגלל שהם גלותיים?
הם שנאו כל אחד שהיה בו משהו של יהדות בלי קשר לגלותיות כי הם בעצמם היו גלותיים בתרבות שלהם ובהתנהגות שלהם כל מפא"י וחבריהם המנוולים.

« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 05:10:12 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #104 ב- : יולי 11, 2008, 05:11:56 »
בן גוריון ושאר הציונים שנאו אותם בגלל היותם גלותיים?
בן גוריון ושאר הציוניים לא היו גלותיים?
בס"ד

בן גוריון ושאר ה"ציונים" שנאו את אחיהם האמוניים מפני שהם התביישו מהם, בגלל שצורת החשיבה של ה"ציונים" היתה כמו של גוים --- היהודים הדתיים נראו בעיניהם מגוכחים, בדיוק כמו שהם נראים מגוכחים בעיניהם של הרבה יהודים חילוניים היום, שרוחשים כלפיהם אותה שנאה, לצערנו ולדאבוננו.  אילו הגוים היו מקבלים את היהודים המתבוללים (כולל ה"ציונים") באהבה, ה"ציונים" היו נשארים ברצון רב בגלות בקרב הגוים, אך מכיוון שהגוים שנאו יהודים שנאה פתולוגית, בלית ברירה ה"ציונים", כמו הרצל, הבינו שהפתרון היחיד הוא הפרדה.  אך לא היתה להם כל כוונה להפוך ליותר יהודים, אלא הם החליטו להגדיר מחדש את היהדות, או כפי שהסטוריונים מסויימים סבורים, ליצור דת חדשה, דת ה"ציונות", כתחליף ליהדות ישראל סבא.

כך שבן-גוריון וה"ציונים" לא היו גלותיים.  הם היו פשוט מתיוונים מתבוללים.  "גלותיים" ניתן לקרוא ליהודים מאמינים שכאשר יש להם הזדמנות לעלות לא"י הם מעדיפים להישאר בגלות, לחגוג כל חג יומיים במקום יום אחד כפי שהיו יכולים לעשות בא"י, וכו'.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 05:13:02 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #105 ב- : יולי 11, 2008, 05:18:32 »
בס"ד

בן גוריון ושאר ה"ציונים" שנאו את אחיהם האמוניים מפני שהם התביישו מהם, בגלל שצורת החשיבה של ה"ציונים" היתה כמו של גוים --- היהודים הדתיים נראו בעיניהם מגוכחים, בדיוק כמו שהם נראים מגוכחים בעיניהם של הרבה יהודים חילוניים היום, שרוחשים כלפיהם אותה שנאה, לצערנו ולדאבוננו.  אילו הגוים היו מקבלים את היהודים המתבוללים (כולל ה"ציונים") באהבה, ה"ציונים" היו נשארים ברצון רב בגלות בקרב הגוים, אך מכיוון שהגוים שנאו יהודים שנאה פתולוגית, בלית ברירה ה"ציונים", כמו הרצל, הבינו שהפתרון היחיד הוא הפרדה.  אך לא היתה להם כל כוונה להפוך ליותר יהודים, אלא הם החליטו להגדיר מחדש את היהדות, או כפי שהסטוריונים מסויימים סבורים, ליצור דת חדשה, דת ה"ציונות", כתחליף ליהדות ישראל סבא.

כך שבן-גוריון וה"ציונים" לא היו גלותיים.  הם היו פשוט מתיוונים מתבוללים.  "גלותיים" ניתן לקרוא ליהודים מאמינים שכאשר יש להם הזדמנות לעלות לא"י הם מעדיפים להישאר בגלות, לחגוג כל חג יומיים במקום יום אחד כפי שהיו יכולים לעשות בא"י, וכו'.
הם שנאו את היהדות ולא את היהודים יש קצת הבדל הייתי אומר.
דוקא כך הפרדה היא לא הכל.הפרדה אמורה להיות גם בתרבות אם היא לא מופרדת בתרבות והערכים איזו מן הפרדה זו?
אותם ציונים רצו להיות מופרדים מהגוים אבל להיות עדיין בתוך תרבותם זו פשוט טיפשות.

אני לא בעד אותם חסידים או חרדים שנמצאים בחו"ל כי יהודי מקומו בארץ ישראל אבל הסיבה שאמרת שהם הפקירו את אחיונ בשואה בגלל הגלותיות לא מקבל את זה כי מה עשו להם עדות מהזרח?
מה עשה להם כל אותם יהודים נאמנים כל הלח"י והאצ"ל.
הם שנאו את היהדות ולא את היהודים.השנאה ליהודים מגיעה מהיהדות.

כיום חזרנו לארץ-ישראל ב"ה.אנחנו מופרדים מהגוים אבל מתרבותם אנחנו לא מופרדים סוג של גלות.
אם המדיניות בארץ היא להיות מופרדים מהגוים אבל לא להיות מופרדים מתרבותם אז לא לצפות שיהודים עוזבים את ארץ ישראל כי מקור התרבות הנלוזה הזו נמצאת בגלות אי שם ברחבי אירופה הנחשקת וארה"ב היפיופה.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 05:45:07 על ידי אֵיתָן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #106 ב- : יולי 11, 2008, 05:29:03 »
*גלותיות היא לא רק נכללת רק מהאנשים שהם שומרים תורה ומצוות אלא גם ליהודים שאינם שומרים תורה ומצוות.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 05:37:49 על ידי אֵיתָן »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #107 ב- : יולי 11, 2008, 05:52:33 »
הם שנאו את היהדות ולא את היהודים יש קצת הבדל הייתי אומר.
דוקא כך הפרדה היא לא הכל.הפרדה אמורה להיות גם בתרבות אם היא לא מופרדת בתרבות והערכים איזו מן הפרדה זו?
אותם ציונים רצו להיות מופרדים מהגוים אבל להיות עדיין בתוך תרבותם זו פשוט טיפשות.

אני לא בעד אותם חסידים או חרדים שנמצאים בחו"ל כי יהודי מקומו בארץ ישראל אבל הסיבה שאמרת שהם הפקירו את אחיונ בשואה בגלל הגלותיות לא מקבל את זה כי מה עשו להם עדות מהזרח?
מה עשה להם כל אותם יהודים נאמנים כל הלח"י והאצ"ל.
הם שנאו את היהדות ולא את היהודים.השנאה ליהודים מגיעה מהיהדות.

כיום חזרנו לארץ-ישראל ב"ה.אנחנו מופרדים מהגוים אבל מתרבותם אנחנו לא מופרדים סוג של גלות.
אם המדיניות בארץ היא להיות מופרדים מהגוים אבל לא להיות מופרדים מתרבותם אז לא לצפות שיהודים עוזבים את ארץ ישראל כי מקור התרבות הנלוזה הזו נמצאת בגלות אי שם ברחבי אירופה הנחשקת וארה"ב היפיופה.
בס"ד

צודק, אחי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #108 ב- : יולי 13, 2008, 19:27:08 »
בס"ד

שטויות!
שטויות!
עכשיו אתה מתרץ את בן גוריון?
אתה תסלף את האמת שלך כמה שבא לך רק שזה יתאים לסיפור באותו רגע הא?
מוזר שלתגובה שלי לא הגבת,והיא הייתה הרבה יותר ספציפית והושקע בא יותר זמן ומחשבה משלו(בלי זלזול חס וחלילה),בקיצור אין הגיון במה שאתה אומר,הם שנאו את החילול שם שלהם אז הם עשו חילול שם יותר נורא?
מי הם בכלל שיגידו עלייהם משו אחד רע?!
הם אוכלים חזיר!מבישיים את השם של אותם אנשים שמתו לאורך כל ההיסטוריה בשביל לא לאכול חזיר.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההיסטוריה לעולם חוזרת
« להגיב #109 ב- : יולי 15, 2008, 02:59:18 »
שטויות!
שטויות!
עכשיו אתה מתרץ את בן גוריון?
אתה תסלף את האמת שלך כמה שבא לך רק שזה יתאים לסיפור באותו רגע הא?
מוזר שלתגובה שלי לא הגבת,והיא הייתה הרבה יותר ספציפית והושקע בא יותר זמן ומחשבה משלו(בלי זלזול חס וחלילה),בקיצור אין הגיון במה שאתה אומר,הם שנאו את החילול שם שלהם אז הם עשו חילול שם יותר נורא?
מי הם בכלל שיגידו עלייהם משו אחד רע?!
הם אוכלים חזיר!מבישיים את השם של אותם אנשים שמתו לאורך כל ההיסטוריה בשביל לא לאכול חזיר.
בס"ד

זה מעייף להתווכח עם מישהו אגרסיבי.  אני לא מתרץ את בן-גוריון.  המצב העכשווי הוא שכל צד (חילוניים, "חסידים") מצפה שהצד השני יתפשר ויעשה לא רק את הצעד הראשון אלא ילך את כל הדרך.  מה שאני אומר הוא שכל צד צריך להתקרב ולהתפשר.  לא להתפשר על התורה, ח"ו!  אלא, החילוניים חייבים להתפשר על השבת, וזה קשה!  רוב החילוניים שאני מכיר יעדיפו שכל הדתיים ישחטו ובלבד שלא יצטרכו לשמור שבת.  "למה מה קרה שאני לא אוכל לנסוע בשבת?!"  זה קשה.  אבל גם ה"דוסים" צריכים להתפשר.  הם צריכים להפסיק להתלבש כמו ליצנים הולנדים מהמאה ה-17, ומספר היהודים שמתעקשים להפוך את תורתם לאומנותם חייב להיות מינימלי.  כל צד מחכה שהצד השני יעשה את הצעד הראשון, וכל צד לא מבין כמה חשוב עבור הצד השני אותו צעד.

ואני לא מצדיק ח"ו את בן-גוריון, וייצמן, קולק, קסטנר ושאר האנטישמים היהודונים, הערב רב, שאחראים לכך שכמעט כל יהדות הונגריה הושמדה.

אל תתפתה להתקיף מישהו רק בגלל שנראה לך שהוא אומר את הדברים הלא-נכונים.  תמיד יש סיכוי שמדובר באי-הבנה תמימה.  אל תהיה בעל מחלוקת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן