כתב נושא: עוץ-לי...צא מהארון !--אנו לא ''אפארטהייד''!!  (נקרא 11875 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
עוץ-לי...צא מהארון !--אנו לא ''אפארטהייד''!!
« להגיב #25 ב- : ינואר 17, 2008, 13:52:17 »
ידידי היקר הגולה בארץ.
אני מבין את זה.
אבל אל תיתן לעוץ לי לגרום לך לרדת משפת הדיבור והכתיבה הרגילה שלך.
זה בדיוק מה שהוא רוצה.
תראה את רוב ההודעות שלך ואת ההודעות האחרונות שלך הקשורות עליו ותראה שכלל אי אפשר לזהות אותך בהם.

בס''ד

לכלב מדברים בשפתו !!!!--ואולי משפרים קצת !!--אינך יכול להתייחס לשטוף-מוח שנפל בשבי התשקורת כאדם נורמאלי הלא כן?--העובדה שהוא מטיף להתאבדות למען האויב הערבי הנאצי יש''ו , מכיוון שלימדו אותו ש '' כך הגון לעשות !!! '' ,ובכדי להצדיק זאת הוא יקח אותך ליערות אפריקה השחורה , לסין , לסיביר , ולעוד אתרים מעניינים , אבל שום-דבר לא יכול להפוך את ההתאבדות האווילית שהוא מטיף לה לדבר נורמאלי !!!, קדושתה של ארץ-ישראל  איננה בעיניו שום דבר !! --אבותינו בכל הדורות שנרצחו למענה הם  בעיניו '' הסטורי'ה רחוקה '' , היהדות בעיניו '' פרמיטיביות של חשכת ימי -הביניים '' ר''ל ---ידידי !!!--אנו היינו בסרט הזה של שטיפת-המוח השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שידיה מגואלות בדם יהודי שנשפך חינם הי''ד , לכן  ראוי במצב כזה לפעול כפי שייעץ שלמה בן-דוד מלכנו ע''ה   '' הוכח כסיל כאיוולתו '' --וכך ראוי לענות לכסיל מסכן כזה ,שרק נפילה בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו יכולה להמחיש לו מיהו אותו אויב ערבי נאצי אכזר יש''ו שחבריו באו בבריתו ,כאשר הוא ממשיך לטבוח בנו יום יום ושעה שעה ( ארבעים רקטות קסאם אתמול) , ועוד שהאויב הערבי הנאצי יש''ו שתל '' אזרחים '' משורותיו בתוך המדינה , אלה מהווים גיס-חמישי שרוצח, אונס,שודד ובוזז , ועוד מעשי נבלה שהוא עושה ביהודים במצוות דת הדמים של רובו ( איסלאם -ימחהו הקב''ה במהרה ) וחבריו של קפוץ לי....מסייעים לאותו אויב יש''ו ב''סנקציות חוקתיות'' שבאות בעקבות צילום פעילות של כוחות הבטחון ,שכבר חוששים מהמצלמות יותר מהאויב יש''ו, וכך קפוץ לי ...וחבריו השמאלנים הם למעשה אחראים להסתננותו של האויב יש''ו , העלאת המוראל שלו והוצאת פיגועים בהם הוא רוצח בנו יום יום !!! , ולא זו בלבד ,אלא שחבריו משתתפים בפעילות הפגנתית כנגד יהודים יקרים שמוסרים את נפשם למען אדמת ארץ-הקודש ,ומתגוררים ביישובים חשובים מאד לעם-היהודי ,אותם רוצים חבריו השמאלנים של קפוץ לי...לפנות ולמסור לאויב הערבי הנאצי יש''ו ,למען יוכל לטווח את כל המדינה ברקטות ומרגמות ( צריך שוויון זכויות הלא כן ???)  . ואני חושב שדו בהסבר קצר זה , והקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .
                                                                                             הגולה בארץ  :smil037:

« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2008, 14:03:17 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #26 ב- : ינואר 17, 2008, 14:04:51 »
בס''ד

לכלב מדברים בשפתו !!!!--ואולי משפרים קצת !!--אינך יכול להתייחס לשטוף-מוח שנפל בשבי התשקורת כאדם נורמאלי הלא כן?--העובדה שהוא מטיף להתאבדות למען האויב הערבי הנאצי יש''ו , מכיוון שלימדו אותו ש '' כך הגון לעשות !!! '' ,ובכדי להצדיק זאת הוא יקח אותך ליערות אפריקה השחורה , לסין , לסיביר , ולעוד אתרים מעניינים , אבל שום-דבר לא יכול להפוך את ההתאבדות האווילית שהוא מטיף לה לדבר נורמאלי !!!, קדושתה של ארץ-ישראל  איננה בעיניו שום דבר !! --אבותינו בכל הדורות שנרצחו למענה הם  בעיניו '' הסטורי'ה רחוקה '' , היהדות בעיניו '' פרמיטיביות של חשכת ימי -הביניים '' ר''ל ---ידידי !!!--אנו היינו בסרט הזה של שטיפת-המוח השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שידיה מגואלות בדם יהודי שנשפך חינם הי''ד , לכן  ראוי במצב כזה לפעול כפי שייעץ שלמה בן-דוד מלכנו ע''ה   '' הוכח כסיל כאיוולתו '' --וכך ראוי לענות לכסיל מסכן כזה ,שרק נפילה בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו יכולה להמחיש לו מיהו אותו אויב ערבי נאצי אכזר יש''ו שחבריו באו בבריתו ,כאשר הוא ממשיך לטבוח בנו יום יום ושעה שעה ( ארבעים רקטות קסאם אתמול) , ועוד שהאויב הערבי הנאצי יש''ו שתל '' אזרחים '' משורותיו בתוך המדינה , אלה מהווים גיס-חמישי שרוצח, אונס,שודד ובוזז , ועוד מעשי נבלה שהוא עושה ביהודים במצוות דת הדמים של רובו ( איסלאם -ימחהו הקב''ה במהרה ) . ואני חושב שדו בהסבר קצר זה , והקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .

אך כשאתה מעבד את קור הרוח שלך אתה משרת את ציטוט:"שטוף-מוח שנפל בשבי התשקורת".
או במילים אחרות את חברינו לפורום ששמו לא יודע לי ובכינוי הוא עוץ לי גוץ לי.
אתה לא מדמין איזה סיפוק מכבלים אנשים אנשים מסוימים רק מזאת.
ויתכן ולא כדי לתת להם את התאנוג הזה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ינואר 17, 2008, 16:10:22 »
אך כשאתה מעבד את קור הרוח שלך אתה משרת את ציטוט:"שטוף-מוח שנפל בשבי התשקורת".
או במילים אחרות את חברינו לפורום ששמו לא יודע לי ובכינוי הוא עוץ לי גוץ לי.
אתה לא מדמין איזה סיפוק מכבלים אנשים אנשים מסוימים רק מזאת.
ויתכן ולא כדי לתת להם את התאנוג הזה.
בס''ד

התענוג כולו שלנו !!--יש להוקיע ולבזות גישה התאבדותית של הכסיל הנ''ל ושולחיו התמהוניים,אלה הערב-רב בני-בריתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו, שמסבים לעם היהודי הרבה נזק עולמי ,בנפש, ברכוש, ובדעת-הקהל העולמית !!--אני אינני משרת אותו !!, כי אם מציל מסכנים תמימים שיכולים ליפול  לשטויות של השמאלני הזה ,בבחינת '' להציל יקר מזולל '' , מכיוון שגם הם חדורי שטיפת-מוח , ולא מעטה מ ''מערכת החינוך'' והתשקורת השבווים בידי השמאל הבולשביקי ר''ל .שמשתמשים בכלים של  '' בידור '' , '' חדשות מצונזרות'' , ואפילו '' תכניות ילדים '' שבעזרת כלים אלה הם שוטפים את התודעה של אותם מסכנים הנופלים לרשתותיהם עוד בגיל צעיר , הם '' תינוקות של בית-רבן שנישבו ר''ל '' ,וזהו השורש לעזותו של האויב הערבי הנאצי האכזר יש''ו ,אותו הם מעודדים למרות שהוא פוגע באחיהם !!
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2008, 16:18:41 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : ינואר 17, 2008, 16:13:33 »
בס''ד

התענוג כולו שלנו !!--יש להוקיע ולבזות גישה התאבדותית של הכסיל שנ''ל ושולחיו התמהוניים שמסבים לעם היהודי הרבה נזק עולמי ,בנפש, ברכוש, ובדעת-הקהל העולמית !!--אני אינני משרת אותו , כי אם מציל מסכנים תמימים שיכולים ליפול  לשטויות של השמאלני הזה , מכיוון שגם הם חדורי שטיפת-מוח , ולא מעטה מ ''מערכת החינוך'' והתשקורת השבווים בידי השמאל הבולשביקי .ר''ל .

אם בזמן שהוא מקלל אתה תתן לו תשובות חדשות כחרב אך בשפה הולמת אני מאמין לכול הפחות שזה ישרת את הימין האמיתי הרבה יותר מאותם התשובות בשפה ירודה.
אתה יכול לבזות אותו גם במילים נעות.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : ינואר 17, 2008, 16:25:05 »
אם בזמן שהוא מקלל אתה תתן לו תשובות חדשות כחרב אך בשפה הולמת אני מאמין לכול הפחות שזה ישרת את הימין האמיתי הרבה יותר מאותם התשובות בשפה ירודה.
אתה יכול לבזות אותו גם במילים נעות.

בס''ד

שפתי איננה ירודה !!, אני מדבר בלשון נקי'ה מאד !!, הנ''ל מדבר בשפה ירודה !!, אולם אתם אינם מורגלים בכך ,מכיוון שהלהג הציוני-ממלכתי בולשביקי שגור בפיכם !!,אינכם אשמים בכך , מכיוון שזוהי '' מערכת-החינוך '' השמאלנית ,וזו שפתה ר''ל !!
 מלים נאות ?? למי שדברי חכמינו מכנים אותו '' נבילה טובה הימנו ''? =עוכר ישראל שדם ישראל לגביו נחשב כמים ?? תקרא את המאמר של היום ,ותבין למה גורם '' הנ''ל '' !!!

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=11390.0

« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2008, 16:28:49 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : ינואר 17, 2008, 16:28:37 »
בס''ד

שפתי איננה ירודה !!, אני מדבר בלשון נקי'ה מאד !!, הנ''ל מדבר בשפה ירודה !!, אולם אתם אינם מורגלים בכך ,מכיוון שהלהג הציוני-ממלכתי בולשביקי שגור בפיכם !!,אינכם אשמים בכך , מכיוון שזוהי '' מערכת-החינוך '' השמאלנית ,וזו שפתה ר''ל !!
 מלים נאות ?? למי שדברי חכמינו מכנים אותו '' נבילה טובה הימנו ''? =עוכר ישראל שדם ישראל לגביו נחשב כמים ??

משתמש (תרתי-משמע) השמאלני ההוזה בהקיץ וקורא לעצמו עוץ לי...,
...
שלומיאלים שכמותו
...
ואנשים פסיכיים שכמותך
...
ועל כך אשאל דביל מטומטם שכמותך
...
כסיל שבוי בפנטאזיות !!--
...
בפה שלך ראוי לחתות גחלים !!
...
אתה בוגד

זה היה מאט וגם לא מאט מתחת לרמה הרגילה שלך.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ינואר 17, 2008, 16:38:21 »
משתמש (תרתי-משמע) השמאלני ההוזה בהקיץ וקורא לעצמו עוץ לי...,
...
שלומיאלים שכמותו
...
ואנשים פסיכיים שכמותך
...
ועל כך אשאל דביל מטומטם שכמותך
...
כסיל שבוי בפנטאזיות !!--
...
בפה שלך ראוי לחתות גחלים !!
...
אתה בוגד

זה היה מאט וגם לא מאט מתחת לרמה הרגילה שלך.
בס''ד

אני אדם פשוט !! והתיאורים הנ''ל הם בלשון המעטה בלבד !! '' שלומיאל ,פסיכי, דביל-מטומטם, כסיל שבוי בפנטאזיות שבפיו ראוי לחתות גחלים !!!'' אלו רק תאורים בלשון המעטה ,למנוול שמתבטא בתיאורי זימה ותועבה , ואף נכנס לאתר בכינויים שונים והפיץ תמונות זימה ר''ל , בחשבו שאנו מתרגשים מכך , ידידי !! קברתי הרבה מתים בחיי , אינני מתרגש מתמונות של בשר !!!--ומכיוון שהכסיל הנ''ל שבוי בזימה שמשגעת את מוחו בכל רגע ורגע , תגובותיו חייבות להסגיר זאת , כמובן שגם ה '' מנהיגים '' שמייצגים את הגישה השמאלנית שלו הוכחו כאנשי זימה !!, אני אינני מתבטא כך !!--ולא חברי !!אנו יהודים שמשתדלים  שלא להדבק בנגע שזה שדבק בנ''ל ר''ל  .
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : ינואר 17, 2008, 17:14:01 »
בס''ד

אני אדם פשוט !! והתיאורים הנ''ל הם בלשון המעטה בלבד !! '' שלומיאל ,פסיכי, דביל-מטומטם, כסיל שבוי בפנטאזיות שבפיו ראוי לחתות גחלים !!!'' אלו רק תאורים בלשון המעטה ,למנוול שמתבטא בתיאורי זימה ותועבה , ואף נכנס לאתר בכינויים שונים והפיץ תמונות זימה ר''ל , בחשבו שאנו מתרגשים מכך , ידידי !! קברתי הרבה מתים בחיי , אינני מתרגש מתמונות של בשר !!!--ומכיוון שהכסיל הנ''ל שבוי בזימה שמשגעת את מוחו בכל רגע ורגע , תגובותיו חייבות להסגיר זאת , כמובן שגם ה '' מנהיגים '' שמייצגים את הגישה השמאלנית שלו הוכחו כאנשי זימה !!, אני אינני מתבטא כך !!--ולא חברי !!אנו יהודים שמשתדלים  שלא להדבק בנגע שזה שדבק בנ''ל ר''ל  .

ניתן להגיד את אותם הדברים בחריפות ביעליות ובשפה טובה.
תחשוב על זה.
טוב אני חושב שזהוא אין כאן מה להגיד יותר בנושא הזה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #33 ב- : ינואר 17, 2008, 21:52:00 »
בס"ד

עוץ לי גוץ לי אתה מודע לכך שהחברים הערבים שלך מתכננים לעשות לך ולחברייך השמאלנים בדיוק את מה שהם עשו לשני חיילי-המילואים מהלינץ' ברמאללה?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : ינואר 17, 2008, 22:53:37 »
בס''ד

עוץ לי ..קפוץ לי.. :idiot2:--אתה יודע מה עושים בני-בריתך  ילידי האויב הערבי הנאצי יש''ו לבוגדים ??  :knuppel2:-- הוא הדין לאנשי ערב-רב שכמותך שסיימו את תפקיד הבגידה בעמם ח''ו , ומסרבים להתאסלם ר''ל ??? :skeleton2:---התעורר מפנטזיותיך והער את חבריך טרם תאחרו את המועד !!!--נא הכר עם אלו חלאות כרתתם אתה וחבריך ברית דמים תוך שפיכת-דם אחינו --הקב''ה לא ינקה אתכם מכך !!!ראו מיהם בעלי בריתכם =האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו :

'' יקום אלוקים יפוצו אוייביו ,וינוסו משנאיו מפניו '' --אין אלו אלא ערב-רב שנאמר '' משנאי ה' יכחשו לו -ויהי עיתם לעולם ''
הקב''ה יקום דם עבדיו השפוך מידי הערב -רב ובני בריתו ,ויגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2008, 23:03:43 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #35 ב- : ינואר 19, 2008, 22:57:25 »
בס"ד

איך אומרים?  "רשעים אפילו על פתחה של גיהנום לא עושים תשובה".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : ינואר 20, 2008, 01:32:41 »
בס"ד

איך אומרים?  "רשעים אפילו על פתחה של גיהנום לא עושים תשובה".
בס''ד

:V: :V: :V: :'(
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 01:33:17 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : ינואר 23, 2008, 15:59:56 »
בס''ד

תזכורת ל '' עוץ לי....קפוץ לי...---שרוצה  להשתלט על הפורום ,ולאסור ציטוט מאתר '' חזית '' של ר' ברוך מרזל הי''ו ,---עוץ לי .... קפוץ לי ..... הצחקת אותנו מאד !!! :2funny: :2funny: :2funny:

מה לעשות !!--לא כולם פגועי שטיפת-מוח התאבדותית של גרעין השמאל ( כמוך ) !!!!! :idiot2:--הקב''ה יצילך ויגאל במהרה  את נשמתך ונשמות חבריך השמאלנים שנפלו לקליפת הערב-רב אכי''ר  :'(

« עריכה אחרונה: ינואר 23, 2008, 16:00:22 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד