כתב נושא: עוץ-לי...צא מהארון !--אנו לא ''אפארטהייד''!!  (נקרא 11838 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

המשתמש (תרתי-משמע) השמאלני ההוזה בהקיץ וקורא לעצמו עוץ לי...,כתב מסכת ארוכה המשווה אותנו ל ''אפארטהייד ''  :2funny:, להלן מה שהשבתי לשיכור הנ''ל (ולא מיין) , שחושב שהוא יכול ''לחיות בשלום '' עם האויב הערבי הנאצי יש''ו -- :knuppel2:, כמובן שהתמהוני הנ''ל עם ה''דעות'' ההתאבדותיות בהן נשטף מוחו משחר הווייתו , איננו מבין שמדובר באויב ערבי נאצי יש''ו שמשתמש באמצעי עורמה בהם הוא מגייס שלומיאלים שכמותו להלחם באחיהם ,ובשלב מאוחר יותר מתכוון האויב הערבי הנאצי יש''ו לטבוח גם את אותם שלומיאלים  :idiot2:. להלן המאמר בו השבתי לעוץ לי --שלומיאלוף !
בס''ד

תגובות כמו שלך ראויות להיחקר על-ידי רופאים פסיכיאטריים !! --אתה מנסה להשוות מצב של אויב יש''ו הנטוע בתוך מה שאתה קורא לו ''מדינה'' ,ואנשים פסיכיים שכמותך  מקבלים את אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו כ''אזרחים'' של אותה ''מדינה'' ,והאויב הערבי הנאצי יש''ו מנצל זאת ומפעיל אותם כגיס-חמישי שתוקף ,רוצח ,אונס ,שודד ובוזז ,וגונב יהודים בכל מצב של הזדמנות !! , הוא בקיא ביכולת האכיפה של החוק השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי של מה שאתם קוראים לו ''מדינה'' , ואף משתמש בהוזים תמהונים שכמותכם השבויים ב'' תאוריות מרחיקות-לכת'' ומעוותים את תפיסת המציאות הפשוטה שסביבכם,לצורך פעולותיו הרצחניות והחתרניות ,אתם השמאלנים נלחמים למעשה באחיכם שמוסרים את נפשם למען העם-היהודי וארץ-הקודש ,ובכך כורתים את הענף שעליו אתם יושבים !! , אינך יודע דבר וחצי-דבר על האויב הערבי הנאצי יש''ו ,מכיוון שלא חווית את ה''תענוג'' להיות מושפל תחת שלטונו ( אני מאחל לבוגדים כמו יוסי ביילין יש''ו --ושם רשעים ירקב  ושכמותך לחוות את ה '' תענוג '' שחוויתי אני תחת שלטון משפיל של האויב הערבי הנאצי יש''ו --אז אתם תתגאו לצעוד כאן בארץ-הקודש עם טלאי צהוב !!)  , איך אתה מעז לתאר אותנו כשלטון '' אפרטהייד'' ??? ,ועל כך אשאל דביל מטומטם שכמותך שאלה פשוטה : האם אדם לבן שחי ביישוב של קהילה כושית במדינות של דרום-אפריקה שעליהן אתה מדבר צפוי ללינץ' רצחני שבמהלכו ייכרתו אבריו הפנימיים ויוצגו לראווה לעיני המצלמות בגאווה על המעשה ,ריקודים ,והצגת ידי הרוצחים המגואלות בדם לראווה, והגופות שרוקנו מהאברים הפנימיים  ייזרקו מהחלונות בקומה שלישית ויירמסו על-ידי ההמונים שמעריצים את הרוצחים וקוראים קריאות '' אד'בח אליהוד !!''  ??    --לזה צפויים אתה וקרוביך ברגע ש'' בני-בריתך '' --האויבים הערבים הנאצים יש''ו ישתלטו על ארץ-הקודש !! --ועוד שאלה לי אליך כסיל שבוי בפנטאזיות !!--האם אתה מסוגל להסתובב ברמאללה כפי שאויב ערבי נאצי יש''ו תושב רמאללה מסתובב בתל-אביב ??--האם צפוי לו מה שצפוי לך ??--והכי חשוב !!--באיזה חוק מעוגנים הכללים הנובעים מהתשובות דלעיל ??? --את המסקנה כולנו מבינים !! --מדובר באויב ערבי נאצי יש''ו , שמטרתו להשמיד את ההווי'ה היהודית בכל ארץ-הקודש בפרט , ובעולם בכלל , ואת זאת הוא מתכנן לעשות ב '' תכנית-שלבים '' שפירט בעצמו ( ראה ערך '' תכנית השלבים של ערפאת יש''ו --ושם רשעים ירקב ) ,ובמהלכה של  '' תכנית שלבים '' זו הוא מתחבב על צמרת אילי-ההון  והשלטון השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי --יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת בב''א ,ומגייס את השבויים בפנטזיות שגיבש עבורכם עם מנהיגי גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי הנ''ל ,שהם בני-בריתו עוד מטרם הקמת מה שאתם קוראים לו ''מדינה '' , אולם ברית זו נשמרה בסתר למען מכירת הלוקשים שלכם ליהודים במדינות המזרח שבשליטת האויב הערבי הנאצי יש''ו שתכנן עם מנהיגיכם את ה '' טראנספר '' הגדול של היהודים מאותן מדינות כאשר הקרקעות והרכוש שלהם היו לבז וחולקו בין אותם מנהיגי האויב הערבי הנאצי יש''ו ומנהיגיכם ,שלא הסתפקו בכל ואף גזלו ילדים שנולדו מתחת לאימם ומכרו אותם בכסף מלא למשפחות של גויים חשוכי ילדים בעולם כולו ,(הפרשה הידועה כ ''פרשת ילדי-תימן'').--ולא זו בלבד אלא שכשניסו אנשי אצ''ל ולח''י להביא ספינה שעליה מעפילים ניצולי-שואה  עם נשק שיועד להלחם ב '' בני-בריתכם '' האויב הערבי הנאצי יש''ו , הטבעתם את הספינה ורצחתם את ניצוליה בדם-קר  ווידאתם הרג הניצולים ששחו לחוף !!--אתם רוצחי-יהודים בדיוק כמו בני-בריתכם הלא הוא האויב הערבי הנאצי יש''ו !!---אז עכשיו תענה לי , מי כאן ''האפרטהייד'' ? --או שמא הנאצים ?? שכל מה שקשור ליהדות האמיתית מרתיע אותכם ??--האם אתם פוחדים מהאמת ומנסים להפיץ אמת מעוותת משלכם ?? ולספר לנו סיפורי '' אפארטהייד '' ?? --לך להשתמד בעצת המנהיג שלך שאתה קורא לו ''חוזה המדינה '' --הוא כבר המליץ לשכמותך להתנצר כמה שיותר מהר !!! --ודרך-אגב --בפה שלך ראוי לחתות גחלים !! אתה בוגד שמוציא דיבת אלה שמוסרים את נפשם למען ארץ-הקודש ,ורוצים מדינה יהודית אמיתית !!--ללא גיס חמישי של אויב ערבי נאצי יש''ו ושותפיו כדוגמתך ,   ואל כולכם אני זועק !!! '' מי לה' אלי !!!!''--עוד יבוא יום בע''ה ושום שמאלני נלוז לא   ''יצא מהארון ''  --
הקב''ה יכרית הערב-רב מקירבנו במהרה ,ויגאלנו גאולה שלמה ,וישלח לנו גואל-צדק בב''א .

הגולה בארץ      :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עוץ-לי...צא מהארון !--אנו לא ''אפארטהייד''!!
« להגיב #1 ב- : ינואר 14, 2008, 13:58:09 »
אתה יכול לקרקר שינאה והומופוביה עד מחר. העובדות הן פשוטות, חיים טען במו פיו שהאפרטהייד היה מוצדק. בהודעתי המקורית הראתי איך נראה האפרטהייד שחיים שלך מצדיק.

(ובשביל מה אתה פותח אשכול חדש עם השם שלי והתייחסויות אישיות כלפי? לא מסוגל להביא טיעונים ענייניים חוץ מנביחות מתלהמות והשמצות אישיות? מאוד בוגר)

ומי בכלל אמר שאתם אפרטהייד בהודעה שלי? על מה אתה נובח? תראה לי בהודעה שלי איפה אמרתי זאת. בלי קשר למה שאני חושב עליכם, בהודעה ההיא ספציפית לא נתתי לכם שום תיאור.

אתה ממציא דברים ואז בונה עליהם הרים וגבעות?!

או שעל ראש הגנב בוער הכובע?
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 14:51:07 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 14, 2008, 14:13:13 »
כל הקללות של "הגולה בארץ" בהודעה הראשונה באשכול זה:

המשתמש (תרתי-משמע) השמאלני ההוזה בהקיץ וקורא לעצמו עוץ לי...,
שלומיאלים שכמותו
ואנשים פסיכיים שכמותך
ועל כך אשאל דביל מטומטם שכמותך
כסיל שבוי בפנטאזיות !!--
בפה שלך ראוי לחתות גחלים !!
אתה בוגד
ללא גיס חמישי של אויב ערבי נאצי יש''ו ושותפיו כדוגמתך
עוד יבוא יום בע''ה ושום שמאלני נלוז לא   ''יצא מהארון ''  --
הקב''ה יכרית הערב-רב מקירבנו במהרה
                                                                                הגולה בארץ      :smil037:

תשמע הגולה,

משתמש בוגד, פסיכי, דביל, מטומטם, כסיל, תקרא לחברים שלך, חתיכת טמבל. ואגב קראתי את כל ההודעה שלך, וכולה שטויות וקשרים לוגיים שאתה מקריץ מהתחת, אתה כל כך טיפש שזה מדהים אותי בכל פעם מחדש.

ואם מוחקים את ההודעה שלי, ולא את הודעת הקללות שלו, זה רק יראה מי "סותם פיות"
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 14:50:00 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 14, 2008, 14:18:19 »
וזה אגב גור המל שאתם מהללים.

רוצח שפל פחדן ומסכן שרוצץ גולגולת של ערבי זקן.

אותו אתם מהללים בגלוי, בעוד שאני תמיד גינתי את הטרור הערבי והטרור בשני הצדדים בכלל.

אז מי כאן ברברי תגיד העילג בארץ?
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 19:03:39 על ידי האלקשי »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 14, 2008, 16:20:23 »
עוץ לי, אני מזהיר אותך בפעם הראשונה (אתה מבין לבד על מה).
לא תהיה פעם שניה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 14, 2008, 17:12:16 »
מעניין שאת "הגולה" אתה לא טורח להזהיר (אתה מבין לבד למה).

כל האשכולות כאן גלויים לכולם, ניתן לראות בברור מי פותח פה מלוכלך, מי מגיב, ועוד בסוף מי "מוזהר"...

ממש מופת של ניהול דמוקרטי הולך כאן...
כל הכבוד גולה, יש לך כאן "גב".

האלקשי, אם אתה אכן מנהל ללא משוא פנים, אתה צריך להזהיר גם את הגולה,
אתה רואה שחור על גבי לבן מי יוזם את הפה המלוכלך.

למה אצל הגולה יש פעם שנייה, שלישית וגם עשירית?

אם הגולה מלכלך את הפה כלפי, ואתה לא מזהיר אותו, אני מסיק שזה "מותר" הלא כן?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 14, 2008, 17:16:30 »
עוץ, בכיין קטן שלי.

הגולה בארץ לא כתב הודעות מטומטמות על איברים מוצנעים בגוף האדם. אתה - כן.
אבל אני מבין אותך, בהעדר הגיון, שפיות, תרבות דיון ועובדתיות - לשחק אותה מסכן ומופלה זה הקלף היחיד ברשותך.

האזהרה במקומה עומדת.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 14, 2008, 17:23:43 »
אני חייב לציין שמצאת תירוץ עלוב שבעלובים.

אין בעיה, אסור לכתוב על איבריו המוצנעים של גור המל? הולך! (מעניין שאין לך בעיה עם זה שהמל מרוצץ איברים של ערבים זקנים חסרי ישע). אבל כל השאר (נאצות בחזרה כלפי הגולה) מותר?

אני מבין שמותר, כי הגולה יוזם את זה ועושה את זה כל הזמן ולא מוזהר, והרי אין פה איפה ואיפה.

בכלל, אתה בתור מנהל פורום, לשם דוגמה אישית כנראה, מגדף אותי בעצמך בהודעתך הקודמת:

עוץ, בכיין קטן שלי.
בהעדר ...שפיות

אז אני מבין שגם זה מותר:

האלקשי, אתה בכיין קטן שלי, ואף נעדר שפיות.

אני רק עושה את שאתם עושים... האם יש כאן איפה ואיפה?

העליבות במקומה עומדת.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 17:26:29 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 14, 2008, 17:32:34 »
האלקשי, איפה ההזהרות? אני מבין שמותר לכתוב בפורום:

ניר, יא מוצץ זרע, מתהפך!

ועכשיו רק ראיתי שערכת את ההודעה שלי והכנסת בסוגריים את מה שהכנסת, אם אתה רוצה לצנזר אתה אמור לעשות זאת בהגינות! אם אתה מכבד את עצמך ואת הפורום שלך אני דורש שתסיר את הסוגריים לחלוטין.

לגבי ניר, יא חתיכת זיבלון קטן ומושתן.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 18:00:23 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #9 ב- : ינואר 14, 2008, 17:33:54 »
האלקשי, איפה ההזהרות? אני מבין שמותר לכתוב בפורום:

ניר, יא מוצץ זרע, מתהפך!

ועכשיו רק ראיתי שערכת את ההודעה שלי והכנסת בסוגריים את מה שהכנסת, אם אתה רוצה לצנזר אתה אמור לעשות זאת בהגינות! אם אתה מכבד את עצמך ואת הפורום שלך אני דורש שתסיר את הסוגריים לחלוטין.

לגבי ניר, יא חתיכת זיבלון קטן ומושתן, מה לא הייתי נותן כדי לפגוש אותך פנים מול פנים ולשפץ לך קצת את הצורה...
אז בוא לפרטי,תקבל טלפון ונקבע כבר,יאללה זריז בלי יותר מדי פוזה...
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 14, 2008, 17:38:55 »
אני לא מכה ילדודס טיפשים מהאתר של "הימין האמיתי" למרות שאני מודה שזאת אחלה פנטזייה (אבל אני מכבד את עצמי טיפה יותר מזה)
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 17:39:50 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #11 ב- : ינואר 14, 2008, 17:42:17 »
מעניין אז למה אתה לא בא לפרטי,אני לא אחד שיעשה פה פוזות אז זאת הודעה אחרונה שלי.

שמואלנים תמורת שלום! ;D
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 14, 2008, 17:42:28 »
אני מיתבייש כיהודי מעומקי נישמתי כשאני רואה את התגובות של עוץ לי ,
אם הערבים יראו מה אתה כותב מה הם יגידו? מה הם יחשבו? אתה לא מבין שביגלל אנשים כמוך יש להם את הביטחון ליפגוע עוד ועוד ביהודים?
ורואים את זה בכול הארץ מעכו ועד יפו וכו'
ב 48 כול אבל כול הערבים פחדו פחד מוות מהיהודים ובצדק אבל ביגלל "יהודים" כמוך וכמו שאר חבירך לברנ'זה האנטי - שמית הם לאט לאט הרימו ראש וחזרו לטבוח בנו.

אבל אין טעם להסביר לך אתה הרי הומאני ואנושי ואתה לא מבין איך אפשר להיות כאלה "פאשיסטים" כלפי הערבים הנחמדים..

נקווה שמשיח צדקנו יבוא במהרה ויגאל אותנו ממלכת הערב רב השולטת עלינו ומחבר'ה כמו עוץ לי שמוץ לי.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 17:59:35 על ידי אלירן »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 14, 2008, 18:11:42 »
בכלל, אתה בתור מנהל פורום, לשם דוגמה אישית כנראה, מגדף אותי בעצמך בהודעתך הקודמת:

אז אני מבין שגם זה מותר:

האלקשי, אתה בכיין קטן שלי, ואף נעדר שפיות.

אני רק עושה את שאתם עושים... האם יש כאן איפה ואיפה?

העליבות במקומה עומדת.

זה נשמע כמו אוי אוי אוי.
אתה מתבכיין, מתוק שלי. זו עובדה, לא גידוף.

אם בעיניך לציין את העובדה שאתה בכיין רופס זהה לשפת הביבים שאתה משתמש בה, אתה רק מוכיח את הטענה שלי.

אגב, אכן יש כאן איפה ואיפה. בפורום הפרטי הזה אין התחייבות לכך שתנתן במה זהה לאוהב ולאויב.
אני מחזיק אותך כאן בתור אתנחתא משעשעת, לא יותר. אם תעבור את גבולות הטעם הטוב אתה תעוף כמו מכאן על קסאם.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 14, 2008, 18:19:52 »
אגב, אכן יש כאן איפה ואיפה. בפורום הפרטי הזה אין התחייבות לכך שתנתן במה זהה לאוהב ולאויב.

אתה אמרת.

האשכול הזה יקושר על ידי מעתה ועד עולם כהוכחה.
תודה  :)

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 14, 2008, 18:30:39 »
אתה אמרת.

האשכול הזה יקושר על ידי מעתה ועד עולם כהוכחה.
תודה  :)

ROTFLMAO  :2funny:

עד עכשיו חשבת שבשם חופש הביטוי תתאפשר כאן תעמולה חופשית של החמאס, החיזבאללה, אש"ף, מר"צ, ניאו-נאצים, וקומוניסטים?
אתה הרבה יותר הזוי ממה שיכולתי לדמיין.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 14, 2008, 18:48:47 »
האלקשי יקירי, אפילו אתה מסוגל להבין שאם תעיף אותי מכאן זה יהיה הניצחון הכי גדול שלי, כי אז יראו קוראיך את האמת המרה - אתה אינך יכול לטענות שמנגד.

לגבי זה שאתה מחזיק אותי כאן בתור אתנחתא משעשעת, לא יותר - נהדר! היה לי לא נעים כשחשבתי שרק אני חש כך כלפיך... אבל אם זה הדדי, אני מרגיש הרבה יותר טוב. :)

אודה על האמת שבתחילה נכנסתי לפורום שלך רק כדי לגרום לחיים בן פסח להגיד את המילה "עוץ-לי-גוץ-לי" בשידור, אחרי שאני והחבר'ה התפוצצנו מצחוק על התוכניות שלו שבהן הוא הזכיר שמות מגוחכים כמו "פופאי" ושאר שמות אדיוטיים (אגב, איך שעל "עוץ-לי-גוץ-לי" החבר'ה צחקו...  :2funny:)

אולם בהמשך, ראיתי כאן נוער שעלול ליפול לפח השינאה והבורות שאתם מטמינים לו. על הנוער הזה אני נלחם, בין אם אתה אוהב את זה ובין אם לא.

אגב, אכן יש כאן איפה ואיפה. בפורום הפרטי הזה אין התחייבות לכך שתנתן במה זהה...

(עד שאני אכניס את זה רשמית כחתימה) - כל עוד לא תתייחס להודעה הפרטית ששלחתי לך.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 19:02:48 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 14, 2008, 19:03:12 »
האלקשי יקירי, אפילו אתה מסוגל להבין שאם תעיף אותי מכאן זה יהיה הניצחון הכי גדול שלי, כי אז יראו קוראיך את האמת המרה - אתה אינך יכול לטענות שמנגד.

נכון, והוא מה שטענתי. מטרתך, כמטרת כל שמאלן מצוי, היא בכיינות נטו. לזעוק "היאהוד הרשעים חסמו אותו" זה מה שמביא שמאלן מצוי לקטרזיס.
השמאל כצורת מחשבה טוטאליטארית, אפילו כשהוא בשלטון, חייב להתנהג כנחיתי ולהציג את המתנגדים לו כמאיימים וכשולטים. דמעות תנין זה הנשק מספר אחד שלכם.

לגבי זה שאתה מחזיק אותי כאן בתור אתנחתא משעשעת, לא יותר - נהדר! היה לי לא נעים כשחשבתי שרק אני חש כך כלפיך... אבל אם זה הדדי, אני מרגיש הרבה יותר טוב. :)

אהמממ...רק אני לא הבנתי מה הפאנץ ליין? יש לך עוד מהחומר הטוב הזה שאתה לוקח?  ;D

אודה על האמת שבתחילה נכנסתי לפורום שלך רק כדי לגרום לחיים בן פסח להגיד את המילה "עוץ-לי-גוץ-לי" בשידור, אחרי שאני והחבר'ה התפוצצנו מצחוק על התוכניות שלו שבהן הוא הזכיר את "פופאי"... (אגב, איך שעל עוץ-לי-גוץ-לי החבר'ה צחקו...)

השורה הזו כל כך פאתטית שהיא מתחילה להזכיר לי את החלקים האלה בסרטים שהם כל כך מביכים שיש לך רצון עז לסובב את הפנים ולא לראות.
מילא שקיבלת סיפוק עילאי מכך שחיים הזכיר אותך בשידור, אבל לפרסם את זה קבל עם ועדה בפורום? מביך.

(עד שאני אכניס את זה רשמית כחתימה) - כל עוד לא תתייחס להודעה הפרטית ששלחתי לך.
סליחה? עניתי לך מזמן.
נב. החתימה שלך מפחידה אותי מאוד מאוד. כרגע אני מקליד מתחת לשולחן! הו, האימה!   ;D

« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 19:36:15 על ידי האלקשי »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 14, 2008, 19:07:43 »
נא לדייק - להודעתי השנייה עדיין לא טרחת להשיב.

הסיפוק העילאי היה מה"עוץ לי גוץ לי" שחיים מתעסק איתם בשידור, זה כאמור הסב לנו שעשוע רב...

לא ממש משנה לי מה החתימה שלי עושה לך, צר לי שהיא הפחידה אותך, זאת לא הייתה הכוונה, אבל אם תשתה מים קרים זה עשוי לעזור -
החתימה שלי היא פשוט דברים שאתה אמרת במו פיך. מפחידה אותך או לא - שמחת זקנתי.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2008, 19:24:11 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 14, 2008, 22:52:46 »
בס''ד
והרי תוצאות הניסוי :
מאחר שכולם הבינו באיזה לץ חסר תקנה מדובר ( עוץ לי...) ,וכיצד מגיבים שמאלנים שמתנגשים חזיתית עם האמת ( ניבולי-פה ,ופרץ של דברי הבל ושטות חסרי טעם ) ,הרי שתבינו מדוע הנהגתם מביאה להתאבדות עצמית !!, האויב הערבי הנאצי יש''ו איננו צריך הרבה מאמץ בכדי להטריף עליהם את דעתם של אותם שטופי המוח  ,שמילאו להם את התודעה בהזיות שמחליפות את האויב הערבי הנאצי יש''ו ב  '' ידידים מסכנים בני-ברית ושוחרי-שלום '' --וכן ברדיפת זימה הגורמת לפרץ של ניבולי-פה בעת חוסר האונים מול האמת  :idiot2:.--אנו מודים ל '' חבר '' עוץ לי ... שסייע לנו בהדגמה חשובה זו המלמדת אודות התוצאות החמורות של שטיפת-המוח השמאלנית ציונית- ממלכתית בולשביקית המביאה על אחינו השבויים בה דיבוק של מעשי טרוף ,ובמיוחד בשעת התמודדות קשה ,כמו זו של שמאלמרט וציפורה וחבריהם..., ראוי להודות לידידנו עוץ לי... שסייע לנו רבות בהוכחת הסימפטומים הללו המנוצלים כאמור ,ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו שמשתמש בכך למען הרוס את התשתית של המדינה  מבפנים ,ולהתל במנהיגי השמאל וללחוץ עליהם לבצע מהלכי התאבדות !!.
וזוהי ההוכחה שהימין-האמיתי הוא תקוותכם היחידה ,להתנתק מכבלי שטיפת המוח השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית , כמובן שרק בעזרת ה' יתברך ויתעלה שמו ,ויהי רצון שנזכה במהרה לגאולה שלמה ובביאת גואל-צדק בב''א .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 15, 2008, 10:43:11 »
שמישהו ילחץ על ה Eject של העילג בארץ ויפסיק את הסרט שהוא חי בו בבקשה!

אתה מדבר על ניבולי פה?!?! הנה כל ניבולי הפה שסיננתי מההודעה הראשונה שלך באשכול הזה:

המשתמש (תרתי-משמע) השמאלני ההוזה בהקיץ וקורא לעצמו עוץ לי...,
...
שלומיאלים שכמותו
...
ואנשים פסיכיים שכמותך
...
ועל כך אשאל דביל מטומטם שכמותך
...
כסיל שבוי בפנטאזיות !!--
...
בפה שלך ראוי לחתות גחלים !!
...
אתה בוגד
...
ללא גיס חמישי של אויב ערבי נאצי יש''ו ושותפיו כדוגמתך
...
עוד יבוא יום בע''ה ושום שמאלני נלוז לא   ''יצא מהארון ''  --
...
הקב''ה יכרית הערב-רב מקירבנו במהרה
                                                                                הגולה בארץ   :smil037:   

נראה לך שכולם פה מטומטמים?!

ואני מודה ומתוודה, חלק מהאנשים פה הם בעיני בידור זול (אתה למשל). סיפרתי זאת בתגובה לדבריו של מנהל הפורום שלך, האלקשי, אמר שכך הוא מתייחס לחלק מקוראי הפורום (אלי) - אז אם כבר כנות, אז שתהיה הדדית.

תשתדל להבא לחשוב לפני שאתה כותב? אפילו שאתה לא טוב בזה, תתאמץ... אוקי?
« עריכה אחרונה: ינואר 15, 2008, 10:44:29 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : ינואר 15, 2008, 19:21:40 »
שמישהו ילחץ על ה Eject של העילג בארץ ויפסיק את הסרט שהוא חי בו בבקשה!

אתה מדבר על ניבולי פה?!?! הנה כל ניבולי הפה שסיננתי מההודעה הראשונה שלך באשכול הזה:

נראה לך שכולם פה מטומטמים?!

ואני מודה ומתוודה, חלק מהאנשים פה הם בעיני בידור זול (אתה למשל). סיפרתי זאת בתגובה לדבריו של מנהל הפורום שלך, האלקשי, אמר שכך הוא מתייחס לחלק מקוראי הפורום (אלי) - אז אם כבר כנות, אז שתהיה הדדית.

תשתדל להבא לחשוב לפני שאתה כותב? אפילו שאתה לא טוב בזה, תתאמץ... אוקי?
בס''ד

על הערב-רב ואיוובי ישראל יש''ו  אמר הנביא '' בשר חמורים בשרם ,וזירמת סוסים זירמתם '' --זוהי עובדה , ולא כפי שאתה טוען , אתה אכן מטומטם ,שכן אתה חושב שאני ועוד חברים יקרים כאן '' חיים בסרט '' --אנו זועקים על דמי אחינו שנשפכים מדי שעה על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו --ובסיוע אנשי ערב-רב נלוז שכמותך שמטיל גזרות וסנקציות על צה''ל ובעטיין הוא מנוטרל חלקית , וכך פוגע האויב הערבי הנאצי יש''ו ביהודים ובחיילים ורוצח בנו ללא רחם ר''ל,  ולא זו בלבד אלא שאתם מחלקים לו תעודות-זהות ישראליות וכך הוא משסה את נעריו שרוצחים, שודדים ובוזזים, גונבים ופוגעים בכל צורה בנפש וברכוש יהודיים , שכן הם רואים בכך ניצחון במלחמה קרה שבה רתמו אכם להיות תחתם כמהופנטים !!!---זהו ה '' סרט '' שאנו חווים !!!--אמור לי --האם זו המאציאות ??--אושמא אתה נמצא ב''סרט'' ?? --טיפשותך הפטאתית עוברת את כל הגבולות !!!! :idiot2: :idiot2: :idiot2: :tickedoff: :tickedoff:
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #22 ב- : ינואר 16, 2008, 12:51:42 »
אני מבקש משני הצדדים לא להדרדר לויכוח עלוב הסוטה כלל מהנושא.
ואכן שני הצדדים חוטים בזה ל מאט.
ואני חושב שחלק גדול ממה שאומרים ני הצדדים אפשר לסכם במילים של מנהלינו הנכבד: "זה נשמע כמו אוי אוי אוי"
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : ינואר 16, 2008, 16:50:22 »
אני מבקש משני הצדדים לא להדרדר לויכוח עלוב הסוטה כלל מהנושא.
ואכן שני הצדדים חוטים בזה ל מאט.
ואני חושב שחלק גדול ממה שאומרים ני הצדדים אפשר לסכם במילים של מנהלינו הנכבד: "זה נשמע כמו אוי אוי אוי"

בס''ד

שלמה היקר .
החוטא העיקרי כאן הוא המתקרא עוץ לי... , שמנסה למכור כאן תאוריות הטעי'ה שמאלניות ר''ל , וזאת מכיוון שהוא עבר שלבים ארוכים בחייו של שטיפת-מוח כזו ,ב '' במערכת החינוך '' , '' בהיחשפות יתר  לכלי התשקורת השבויים בידי השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי'' , וכן היחשפות למסע התעמולה הלוחמתי הפתאטי של האויב הערבי הנאצי יש''ו , שלבים אלה יצרו סביב אשיותו קליפות קשות מאד ,שדרוש המון מאמץ בכדי להבקיען . השיטה שהוא ( ועוד הרבה שמאלנים ושבוייהם) הורגל בה היא , שכאשר הוא נתקל בדיון ,ו/או  וויכוח שבו השקר שלו נחשף ,והוא עומד להפסיד , הוא משנה נושא ,ואם גם זה לא עוזר ואני ו/או מישהו אחר מחזירים אותו לנושא העיקרי, הוא מוריד את הרמה ופולט מילות זימה ותועבה , וכי''ב ........:
הוא איננו אשם בכך!!--זוהי שטיפת-המוח שהוטבעה בו משחר הוויתו !!, לכן ידידי ,עליך להסביר לידידנו עוץ לי..... ( הוא נהנה שקוראים לו כך )  , את העובדות הבאות :

1) האויב הערבי הנאצי יש''ו ,כשמו כן הוא , אויב הפועל בערמומיות ותחכום ,כפי '' תכנית השלבים'' שתכנן ופרסם, ובה הוא מתאר את המהלך של  השגת כל המטרות השטניות שלו ב'' דיפלומאטי'ה '' ומלחמה תשקורתית ,תוך שטיפת-מוח תקשורתית שמפעילה אנשים תמימים מכל העולם שלא מכירים את מהותו האמיתית , וגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי ,אימץ זאת ב'' בלעו'' את כל הצהרות הכזב שלו.
 2) הפעלת ילדים,נערים ,ונשים בהריון כמתאבדים/ות פטנציאלים /ות --מעלה את המצב לכוננות כזו שלעניין מתאבדים ומחבלים ערבים נאצים יש''ו אין הבחנה בין ילדים, נערים, נשים בהריון ,מקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו.
 3) נאציותו של האויב הערבי יש''ו  --הוכחה כבר על ידנו מספר פעמים ,הן בסרטונים ,והן במאמרים ואין צורך לחזור על -כך.:
ראה את הערך '' חאג' אמין אל חוסייני '' יש''ו --המופתי של ירושלים ,שהיה מנהיג של כלל הכנופיות הערביות באיזור ששיתפ-פעולה עם הנאצים יש''ו בכלל , וחברו האישי של אדולף היטלר יש''ו בכלל  ופיקד על גדוד SS  , סייר במחנות הריכוז וההשמדה ושיבח ותמך במעשי הנאצים יש''ו --ועד היום מצדיע האויב הערבי הנאצי יש''ו במוהל יד נאצי יש''ו , וכן מעריץ את אותם הרשעים שידיהם מגואלות בדם יהודי נקי !!
4) האויב הערבי הנאצי יש''ו לא שינה מאומה ממטרותיו הנאציות השטניות, שנאתו לעם-היהודי בפרט-ולשאר העמים בכלל, ומעשי הרצח הנתעבים באזרחים תמימים בהם הוא רואה מעשי גבורה , מעשי פשע של אונס, שוד, סחר בסמים, גניבות וחבלה ברכוש ועוד..ביהודים בכל מקום , הוא פועל בתוך מה שנקרא ''מדינה '' כ ''אזרחים מוסווים שפוגעים ביהודים בכל הזדמנות''--והוא מומחה בהתחמקות מאכיפת החוק שנשאו חסר-אונים מולו .לכן אין הבדל בין אויב ערבי נאצי יש''ו עם תעודת-זהות ישראלית לבין אויב ערבי נאצי יש''ו ללא תעודה כזו !!!
ארבעת הנקודות הללו הן הבסיס העיקרי להבנת היחס העויין ביותר  של האויב הערבי הנאצי יש''ו  ,לעם היהודי היושב בארץ-הקודש ,ולתומכים בו .
הקב''ה ימגר,ידביר יכלה וישמיד במהרה את האויב הערבי הנאצי יש''ו וכל שונאי-ישראל ,וישלח לנו גואל-צדק בב''א .
בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #24 ב- : ינואר 17, 2008, 10:44:43 »
ידידי היקר הגולה בארץ.
אני מבין את זה.
אבל אל תיתן לעוץ לי לגרום לך לרדת משפת הדיבור והכתיבה הרגילה שלך.
זה בדיוק מה שהוא רוצה.
תראה את רוב ההודעות שלך ואת ההודעות האחרונות שלך הקשורות עליו ותראה שכלל אי אפשר לזהות אותך בהם.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!