כתב נושא: אני עוזב  (נקרא 19338 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: אני עוזב
« להגיב #25 ב- : ינואר 19, 2007, 04:56:43 »
לא לדאוג חבר'ה.  ערן יחזור, מפני שהפורום הזה ממכר.  ;)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : ינואר 19, 2007, 04:57:30 »
ערן הצדיק אל תעזוב אותנו ! אנחנו כולנו אוהבים אותך ! הרב עובדיה יוסף חוטא בדרכו ! אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת על אנשים שחשבת שהם מלאכים ולא בני אדם. אל תלך ! אנחנו מאוד אוהבים אותך ! אל תלך ערן ! אנשים פה אוהבים אותך פי מליון ממני למשל.
WTF?!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #27 ב- : ינואר 19, 2007, 10:10:41 »
ערן הצדיק אל תעזוב אותנו ! אנחנו כולנו אוהבים אותך ! הרב עובדיה יוסף חוטא בדרכו ! אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת על אנשים שחשבת שהם מלאכים ולא בני אדם. אל תלך ! אנחנו מאוד אוהבים אותך ! אל תלך ערן ! אנשים פה אוהבים אותך פי מליון ממני למשל.
WTF?!

על זה" WTF"?... ומה עם זה?..

"דולפין בוי" אני חושב שצריך להשמיד אותך בגז ציקלון בי ולשרוף את גופתך בקרמטוריום ובאפר שלך לזבל את השדות ואולי כך אתה לפחות תועיל לנו.   8)

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : ינואר 19, 2007, 11:55:05 »
ערן לכוד בעמדתו וכן חיים וכל השאר מנסים פה לתווך או לטייח .אז במצב כזה או שיש פשרה או שיש סוף .
וערן בחר בסוף .אבל לפני שהוא בחר בסוף הוא הרשים אותנו בחוכמות וטונות של ידע וחוכמות עוד תיקונים
וחוכמות ודברי חכמים וציטוטים .ועל ביקורת של חיים על הרב עובדיה יוסף אין לו מענה או יכולת להיתמודד
באמת ערן ממש חומר למחשבה .הייתי ניזהר מאוד ללכת שבי אחרי כל אדם באשר הוא עד כדי עיוורון מוחלט.
אבל לעניין אחר דור ההמשך הוא אנחנו עובדיה נטע וזרע את שלו אני מניח שהיום הוא פחות משפיע הוא בנה את מפעל החיים שלו ואת התנועה ש"ס ותראה מי ממשיכי הדרך לצערי גם לא מיליון דולר לא באיכות ולא בחכמה .על טעם ....
אז מאחל לך דרך צלחה ערן לך תחזור אל החושך מקווה שתמצא אנשים מעניינים בש"ס שיאתגרו אותך כמו שפה הצליחו
ושתמצא במה הולמת רק לדרך החשיבה שלך ושלא תמצא חולקים על דעתך לעולם .כי יש לי הרגשה שאתה לא יודע להיתמודד
אולי כי לא בנו לך מספיק כלים למציאות הכל כך קשה .
זהו מקווה שהמסר יגיע אליך .הפורום תמיד פתוח לדברי חוכמה היה תענוג לקרוא מאמרים אם תחליט רק בזה
להמשיך איתנו גם ברכה .
שבת שלום .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #29 ב- : ינואר 19, 2007, 20:45:43 »
WTF?!

על זה" WTF"?... ומה עם זה?..

"דולפין בוי" אני חושב שצריך להשמיד אותך בגז ציקלון בי ולשרוף את גופתך בקרמטוריום ובאפר שלך לזבל את השדות ואולי כך אתה לפחות תועיל לנו.   8)
על זה OMG
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : ינואר 20, 2007, 19:16:28 »
"כך או כך" משום מה חסמת את  האפשרות שלי לשלוח מסר אישי אליך, אבל זה לא ימנע בעדי לכתוב לך את המסר בכל זה גם אם זה יהיה בפומבי:
אתה טוען שאין לי יכולת להתמודד עם הטענות של חיים בן פסח. אז תשמע טוב - קודם כל אני יביא לך ציטוט של חיים בן פסח במלואו, וז"ל:
"יש לך את החוצפה לומר שגדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הוא לא רבע מעובדיה יוסף? אתה אומר שרק הרב כהנא דחה את הגישה התבוסתנית של "שטחים תמורת שלום" של עובדיה יוסף? שהרב כהנא היה יחיד בדעתו? שקר! כל המחנה הדתי הלאומי דוחה את הגישה הגלותית הזאת. אין במחנה שלנו אף רב משמעותי שתומך בנסיגות ההתאבדותיות שעובדיה יוסף מציע. ויוסף לא רק מציע, בגללו כבר היו נסיגות מלב ליבה של ארצנו, ואין חילול השם יותר גרוע מזה. אף רב רציני במחנה הדתי הלאומי לא מסכים עם הנסיגות המטורפות והפחדניות האלו.
ואנו במחנה הדתי הלאומי, אנו הרוב של יהודים שומרי מצוות גם בא''י וגם בעולם. החרדים הם המיעוט. גם רוב הרבנים בא''י ובעולם מהמחנה שלנו.
לכן, אם תרצה ללכת עם הרוב, בעניין זה, הרב כהנא הוא עם הרוב, ועובדיה יוסף עם המיעוט. אפילו בין המיעוט החרדי, הרבה רבנים דוחים את ההצעות השמאלניות קיצוניות של עובדיה יוסף. כולם יודעים מה חב''ד אומר לגבי בריחות מא''י. אבל אפילו אגודה דרשה מש''ס לפרוש מממשלת הזדון של רבין-פרס-אוסלו. אז עובדיה יוסף היה היחיד שעמד על דעתו שההיטלר הערבי יאסר ערפאת הוא פרטנר לשלום וצריך לתת לו מדינה עצמאית בלב ליבה של א''י.
לגבי הנסיגות, מי צדק - עובדיה יוסף שאמר שזה יביא שלום, או הרב כהנא שתמיד הזהיר שזה רק יביא יותר רצח, יותר דם, יותר אסונות?
לגבי הערבים, מי צדק - עובדיה יוסף שאמר בתקופת אוסלו שהערבים מתונים ואנשי שלום, או הרב כהנא שתמיד אמר שהערבים רק רוצים להשמידנו ושכל הסכם אתם לא שווה כלום?
כתבת שהרב כהנא לא רבע מרמת עובדיה יוסף.
"איזהו חכם הרואה את הנולד" אמרו חז''ל. לפי קנה המידה של חז''ל, מי יותר חכם, הרב כהנא או עובדיה יוסף? מי תמיד ראה את הנולד ומי לא?"
עד לכאן זה ציטוט דבריו של חיים בן פסח , עכשיו אני יענה לך עליהם אחד לאחד:.
1.בקשר לטענה של חיים בן פסח שהרב כהנא הוא היה גדול הדור בדורו - אין צריך בכלל לומר שזה אינו אמת, הוא בהחלט היה ת"ח, אבל גדול הדור - זה טעות לומר, אפילו הרב כהנא בעצמו היה מתייעץ עם גדולי הדור בהלכה.
2.הוא טען שהרב כהנא לא היה יחיד במערכה - ובכן הרב כהנא בכבודו ובעצמו אמר בקלטת "הרצאה באפרת" וז"ל: "למה אין איזה "גודל" (ניב אשכנזי לת"ח גדול שמורה הוראה) שתומך בנו (בקשר לגירוש ערבים) הרי זה הלכה מפורשת ברמב"ם, לית מאן דפליג על זה".
לפני חודשים באזכרה של הרב כהנא הי"ד עלה העו"ד של תנועת כך לשעבר לספוד לרב והוא אמר שתנועת כך שלחה מכתבים לכל הת"ח בארץ לקבל את תמיכתם, ושום רב לא חזר אליהם חוץ מאחד, והוא כתב שהוא מסכים עם עקרונות התנועה, אבל הוא לא מוכן לצאת בהצהרה פומבית של תמיכה בתנועה.
אז הנה לך הרב כהנא הי"ד בעצמו אמר שאף גדול בתורה הצהיר תמיכה בתנועה - משמע שהוא היה יחיד, ולא כמו שחיים בן פסח מסביר כיוון שהרב כהנא הסביר אחרת.
3. בקשר לטענות המטופשות של חיים בן פסח שח"ו קנו את הרב עובדיה לתמוך בהסכמי אוסלו -
ובכן הגר"ע יוסף שליט"א כבר בשנת 1973 (כ-11 לפני שתנועת ש"ס הקומה בכלל) פסק הלכה! הלכה טהורה! בלי קשר לתנועת ש"ס, היא בכלל לא הייתה קיימת! בלי קשר "לשוחד" כספי ח"ו, כי ש"ס לא הייתה קיימת! וההלכה היא - ששטחים תמורת שלום - מותר!!!!
כ-20 לאחר פסיקתו היה לו אפשרות לא רק לפסוק על הנייר אלא גם לממש את פסיקותיו, שהרי: "נאה דורש נאה מקיים".
הרב עובדיה היה תמיד ונשאר איש רודף שלום, ההלכה שלו היא ששלום בא לפני שטחי ארץ ישראל בלי שום קשר לש"ס כפי  שכבר הוכחתי לעיל.
לכן בהסכמי אוסלו שאלו את הרב עובדיה: אנחנו יכולים ורוצים לנסות להגיע להסכם שלום, תתמוך בצעד הזה וגם בחורים ישיבות יקבלו עזרה פיננסית.
ממש חלום - גם ללכת בעקבות הפסיקה שלו, שלה אין שום קשר לש"ס, גם לנסות להגיע לשלום, וגם תלמוד תורה יתחזק.
הרב עובדיה ניסה להגיע לשלום, אבל הערבים היה להם תוכניות אחרות ימ"ש, ולכן בראיון ל"ידיעות אחרונות" אמר את הדברים הבאים: "הרב עובדיה נשאל בראיון ל"ידיעות אחרונות" אם פסק ההלכה המפורסם שלו בדבר ההיתר למסור שטחים תמורת שלום כבר לא בתוקף, והשיב: "חלילה. ככוחי אז כוח גם עתה. אבל המצב הוא כזה: אנחנו רוצים שיהיה שלום של אמת. לא שלום של טרוריסטים. לא שיבואו ויהרגו אותנו בתוך בתינו. זה שלום זה? 'אני שלום וכי אדבר המה למלחמה'. זה לא שלום, כמובן.
"אבל אני לא חוזר בי ממה שפירסמתי בשעתו, כי בעד שלום עם ביטחון אמיתי כדאי לוותר על שטחים. כל יהודי שווה עולם מלא. כל יהודי. ותשמע חביבי, זו דעתי על פי דעת התורה. ולא אמרתי את זה רק ביני לבין עצמי. בכל דבר אני דוגל באמרה 'מכל מלמדי השכלתי'. הייתי חבר בית הדין הגדול עם הרבנים ז'ולטי, גולדשמידט ואלישיב. אנשים גדולים וחכמים גדולים. דיברנו בזה כמה פעמים, והם הסכימו אתי".
הרב עובדיה עדיין רוצה להגיע לשלום, בלי שום קשר לתנועת ש"ס כמו שראית לעיל, הוא נשען על מקורות הילכתיים חזקים ועל גדולי ישראל כמו  הרבנים ז'ולטי, גולדשמידט ואלישיב, וחוץ מעניין השלום עדיין צריך ללמוד תורה בישראל, ולצערינו בראש מדינת ישראל יושבים אנשים צוררים ליהדות, מישהו צריך להאכיל את כל התינוקות של בית רבן, מישהו צריך לשלם למלמדים.
תשמע - אתה רוצה לקבל את הטענות של מרן הגר"ע יוסף שליט"א - אז סבבה. אתה לא רוצה לקבל - אל תקבל, אבל לבוא לבזות כמו שחיים בן פסח עושה מי התיר???
ויותר מזה עיין בספר צופה ומנהיג עמ' 287 ששם הרב כהנא הי"ד, שם יש נאום של הרב כהנא משנת 1989 כ-5 שנים לאחר שש"ס הוקמה, וכ-16 שנים לאחר פסיקתו של הרב עובדיה בנושא "שטחים תמורת שלום", בנאום הזה הוא מזכיר את הרב עובדיה בשמו המלא (הרב עובדיה יוסף) כיאה לגדול בדורינו, ולא חס וחלילה חס ושלום "כסף". אם מישהו מעוניין לדעת למה הוא דיבר עליו, הרב כהנא אמר שהרבנות צריכה להיות מעל המדינה, ושמנהיגי הרבנות כמו הרב עובדיה (שהיה הרב הראשי במשך רוב שנות פעילות כך)  צריכים להיות צריכים להיות מעל למדינה ולא כפופים לה!!!!!
אני הוכחתי שהפסיקה של הרב עובדיה אין שום קשר לש"ס, זאת הלכה טהורה שהרבה מגדולי הדור אשכנזים גם ספרדים מסכימים איתה.
בתורה יש כלל :"יחיד ורבים - הלכה כרבים". "אחרי רבים להטות". הרב כהנא הי"ד הוא יחסית דעת מיעוט בנושא הזה. במקרה הזה הרב כהנא הוא היחיד. ואין מזניחים דעת הרוב בשביל יחיד!!!!
והרי הרב כהנא בעצמו אמר שהוא היה יחיד, ושום "גודל" לא הצהיר תמיכה בו בפומבי.
4. מה שכתבתי שרמת הידע התורני של הרב כהנא הייתה "רבע" משל הרב עובדיה - אין פה ח"ו ביזוי של הרב כהנא שהיה ת"ח בפני עצמו, אבל לא צריך להיות קוסם לדעת שרמת הידע התורנית של הרב עובדיה היא הגדולה ביותר בעולם כיום.
אני עניתי לך בפרטי  כיוון שאני לא אתחייס בכלל לטעונתיו של חיים בן פסח שמבזה ת"ח בפומבי כתוב בספר שערי תשובה לרבינו יונה שער ג ד"ה קמד:
...והמבזה תלמידי חכמים, והמבזה את המועדות, כי אף על פי שיש בידו תורה ומעשים טובים אין לו חלק לעולם הבא
וכמו שכתבתי צדק אבטליון שאמר: "חכמים, היזהרו בדבריכם-שמא תחובו חובת גלות, ותגלו למקום המים הרעים, וישתו התלמידים הבאים אחריכם וימותו, ונמצא שם שמיים מתחלל".
השר סויסה היה רק שליח, והקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי וחובה ע"י חייב, חיים חב חובת גלות, הוא צריך ללמוד את דבריו של אבטליון.
אני לא ייתן ידי יותר "באירגון" שמנהיגו מבזה ת"ח בפומבי לא משנה מה הטענות, תמיד יש 150 טעמים לטהר את השרץ.
אתה יודע יש הרבה אנשים שמנסים לייחס לרב כהנא כל מיני דברים וטענות, כמו חיים בן פסח שאמר שאנחנו צריכים לבנות את בית המקדש בידינו שזה מפורש נגד הרב כהנא, והנה ציטוט מדבריו בקלטת "הרצאה באפרת" : "יש פוסקים שאומרים שאסור לעלות להר הבית משום טומאה, כשאנחנו נהיה בשילטון (הכהניסטים) נשב עם גדולי הדור ואיפה שאסור לעלות להר הבית - יהיה אסור, ואיפה שספק - ספק דאורייתא לחומרא, ואיפה שיהיה מותר - נקים את הבית כנסת הכי גדול  בעולם".
הנה לך גם הרב כהנא אמר שכשהוא יהיה בשילטון הוא יאסור את הכניסה להר הבית משום טומאה, ואמר שאיפה שיהיה מותר הוא יבנה סך הכל בית כנסת, ולא את בית המקדש כמו שהפנטזיונר הזה חיים מנסה לבלבל.
בקיצור - אל תאמין לכל מה שמנסים למכור לך.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2007, 19:20:41 על ידי eran »

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #31 ב- : ינואר 20, 2007, 19:28:30 »
שבוע טוב.
תראה כמה הרבה היית צריך לכתוב בשביל לסתור את דברי חב"פ. (חיים בן פסח).
כשדברי חב"פ הם פשוטים קצרים ונכוחים.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : ינואר 20, 2007, 19:31:49 »
וכל דבריו טעות בעיקרם כפי שהוכחתי לעיל.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : ינואר 20, 2007, 19:42:48 »
אני מצטרף בקריאה לידידי ערן. אל תעזוב.

כתבתי תגובה ארוכה ומפורטת לפני תגובתו של חיים אך החלטתי לגנוז אותה כדי לא להרבות מחלוקת.
אף שיש דברים שכתבת שהינם בלתי נסבלים מבחינה אמונית והלכתית, הרי זה לש"ש ובסופו של דבר
אין לי ספק שתגיע לאמת. וכך גם מבחינתך, גם אם יש כאן דעות שלדעתך הן בעייתיות, נסה להבליג
ו"להסכים על כך שאנחנו לא מסכימים" ונמשיך לפעול יחד למרות הכל.

לדעתי יש מקום לפשרה, והפשרה שאני מציע היא שנמנע מכינויי גנאי לרבו של ערן, ונקרא לו בתואר
הראוי לו, ומצדו של ערן הוא יהיה מוכן להבליג על ביקורת כלפי רבו גם אם היא צורמת לאוזניו.

שבוע טוב ומבורך.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : ינואר 20, 2007, 19:43:47 »
שום דבר לא מוכח. גדול דור לא נקבע על ידי איזה שופטים או משהו כזה כל אחד חושב משהו אחר...

חב"פ (סחה עלייך מאשראס) אמר שהרבנים בציבור הדתי הלאומי תומכים ברב כהנא בקשר לזה שעובדיה טועה טעות מרה כשהוא נותן יד להסכמי אוסלו. הוא לא אמר שהציבור תומך בגירוש ערבים (מה גם שזה נכון).

זה מוגזם לומר שהרב עובדיה הוא ללא ספק  האדם שיודע הכי הרבה תורה כיום בכל העולם. אני בספק גדול מאוד!

"השר סויסה היה רק שליח, והקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי וחובה ע"י חייב, חיים חב חובת גלות, הוא צריך ללמוד את דבריו של אבטליון."
ואם לא? אם זה לא רצון האל שחיים בן פסח ישאר בגולה. אתה לא יכול לדעת ואתה מדבר פה כאילו אתה הדובר של ה' רחמנא ליצלן.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2007, 19:49:35 על ידי liorso »
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #35 ב- : ינואר 20, 2007, 21:53:38 »
אין כל הבדל בין ערן למשיחסיטים בחב"ד, אני חושש מהיום בו גם כבוד הרב הגאון ישיב את נשמתו לגנזי מרומים, שאז אנשים כמו ערן פשוט יאכלסו את בתי המשוגעים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
« להגיב #36 ב- : ינואר 20, 2007, 21:56:11 »
"כך או כך" משום מה חסמת את  האפשרות שלי לשלוח מסר אישי אליך, אבל זה לא ימנע בעדי לכתוב לך את המסר בכל זה גם אם זה יהיה בפומבי:

כך או כך לא חסם אותך אישית, הוא בחר לא לקבל מסרים אישיים בכלל.

עז77

• אורח
« להגיב #37 ב- : ינואר 20, 2007, 22:02:22 »
אין כל הבדל בין ערן למשיחסיטים בחב"ד, אני חושש מהיום בו גם כבוד הרב הגאון ישיב את נשמתו לגנזי מרומים, שאז אנשים כמו ערן פשוט יאכלסו את בתי המשוגעים.

נץ, כפי שאתה רואה המדורה הזו בוערת "יפה מאוד" ואין צורך להוסיף לה עוד שמן...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #38 ב- : ינואר 20, 2007, 22:14:08 »
עז צודק, חוזר בי, את דעותיי, להבא,בעניין זה אשמור לעצמי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #39 ב- : ינואר 20, 2007, 22:16:46 »
אני מבקש מכולם פה לשמור על תרבות הדיון וגם לא לגלוש לדברים לא קשורים וכמו שעז אמר עדיף לא להוסיף "שמן למדורה" בכל זאת יהודי יקר וחושב עוזב אותנו ואנחנו משתמשים בזה להתגוששויות.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #40 ב- : ינואר 20, 2007, 22:45:19 »
חיים בן פסח איננו פנטזיונר.אני מוחה על השימוש בביטוי כזה.העובדות והמציאות הוכיחו שהסכם אוסלו הוא טעות נוראה או מעשה זדוני.
בלי קשר לש"ס שטחים תמורת שלום היא תוכנית להשמדת מדינת ישראל.
אני לא מבין בנושא הר הבית לכן לא אדבר בנושא.
חיים בן פסח מסתמך על הרב כהנא זצ"ל.הרב כהנא מסתמך על ההלכה.
יש לכבד את חיים בן פסח על פועלו למען עליית יהדות ברית המועצות.
יש לכבד את הרב כהנא על פועלו למען עליית יהדות ברית המועצות ועל מעשים רבים נוספים.
יש לכבד את הרב עובדיה יוסף כתלמיד חכם ועל מפעלו התורני.
המציאות נכתבה בדם וההכרעה ברורה:אלפי הרוגים ושלום אין,מלחמה פרצה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : ינואר 21, 2007, 03:50:58 »
מצטרף אל האלקשי.  ערן, על תעזוב.  אני הפסקתי לקרוא לרב עובדיה יוסף "עובדיה כסף", וכפי ששמת לב, גם חיים הפסיק לקרוא לו בשם גנאי זה, ללא ספק תודות להשפעתך.  אני תקווה שמחווה (כנה!) זו של רצון טוב מצידנו מספיקה בשביל לשכנע אותך להישאר, מכיוון שחברתך תחסר, וספריית דברי התורה של הימין האמיתי לא תהיה שלמה בלי תרומתך האיכותית.

שבוע טוב לכולם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : ינואר 21, 2007, 04:29:00 »
שבוע טוב ערן ,
קודם כל אני חייב התנצלות על התגובה היחסית איטית (לא חשתי בטוב כמה ימים)ב"ה הכל בסדר עכשיו .
לגבי הפרטי אכן הוא חסום לתגובות מסיבות שקשורות לעומס .
אני שמח שהגבת בנושא בצורה מאוד בוגרת ובאמת אני מעריך אנשים שיודעים להיתמודד גם לפעמים
כשצורם להם באוזן .אני ללא ספק יודע מה הרמה של הרב עובדיה יוסף ובהחלט מבין את מידת התרומה שלו
לעם ובכלל  הוא פוסק שזה בפני עצמו כבוד גדול .אין לי ויכוח על האישיות והידע של עובדיה יוסף ועל מקומו וכבודו .
יש לי בעיה אחת איתו ואני אספר לך מהי ידידי .
אחרי שדרעי הורשע היה אצל עובדיה בבית מסיבת עיתונאים ושם הוא ניתפס מבזה אורח בצעקות
"תצא בחוץ" ככה לעיני המצלמה בשידור ישיר הרב עובדיה יוסף ניתפס בכעס (זה עבודה זרה ידידי)
אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר הוא לא עמד בניסיון .בעיני זה לא מנהיג עם כל הכבוד לשכל ולידע שלו
מאותו הרגע הוא ניפסל אצלי לכן ערן כל המקרה של דרעי והכעס וגם אלי ישי כל מה שסובב סביב התנועה
לא מריח לי טוב בכלל .ושים לב אני עדיין משתדל להגיב באיפוק על הדברים בגלל שאתה בן אדם ששווה
להילחם עליו כי יש בך איכות .אותי דווקא מסקרן מה לך זה גרם לחשוב באותה נקודה ומה זה עשה לך .
אחרי שתענה לי על הנקטדה הזו אני אחזור לבירור איתך על דברי חיים .ואם יש צורך לתקן את חיים גם זה יעשה
אבל קודם כל יש לי כלל ערן "השלום מעל האמת" גם אם האמת אצלך תשתדל להעביר אותה בסבלנות
עד שהיא תיקלט בצד השני ואל תברח ההיפך תתמודד ואל תהיה בכעס על חיים כי המצב היום כבר כל כך מטושטש
שאפילו המנהיגים טועים בדרכם .אין אמת אחת ידידי
זהו בגלל שאתה איש יקר אני מבקש ממך להמשיך לכתוב ולהבהיר עניינים עד תום .
שיהיה לך שבוע טוב,
"כך או כך"

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #43 ב- : ינואר 21, 2007, 13:12:45 »
שבוע טוב ערן ,
קודם כל אני חייב התנצלות על התגובה היחסית איטית (לא חשתי בטוב כמה ימים)ב"ה הכל בסדר עכשיו .
לגבי הפרטי אכן הוא חסום לתגובות מסיבות שקשורות לעומס .
אני שמח שהגבת בנושא בצורה מאוד בוגרת ובאמת אני מעריך אנשים שיודעים להיתמודד גם לפעמים
כשצורם להם באוזן .אני ללא ספק יודע מה הרמה של הרב עובדיה יוסף ובהחלט מבין את מידת התרומה שלו
לעם ובכלל  הוא פוסק שזה בפני עצמו כבוד גדול .אין לי ויכוח על האישיות והידע של עובדיה יוסף ועל מקומו וכבודו .
יש לי בעיה אחת איתו ואני אספר לך מהי ידידי .
אחרי שדרעי הורשע היה אצל עובדיה בבית מסיבת עיתונאים ושם הוא ניתפס מבזה אורח בצעקות
"תצא בחוץ" ככה לעיני המצלמה בשידור ישיר הרב עובדיה יוסף ניתפס בכעס (זה עבודה זרה ידידי)
אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר הוא לא עמד בניסיון .בעיני זה לא מנהיג עם כל הכבוד לשכל ולידע שלו
מאותו הרגע הוא ניפסל אצלי לכן ערן כל המקרה של דרעי והכעס וגם אלי ישי כל מה שסובב סביב התנועה
לא מריח לי טוב בכלל .ושים לב אני עדיין משתדל להגיב באיפוק על הדברים בגלל שאתה בן אדם ששווה
להילחם עליו כי יש בך איכות .אותי דווקא מסקרן מה לך זה גרם לחשוב באותה נקודה ומה זה עשה לך .
אחרי שתענה לי על הנקטדה הזו אני אחזור לבירור איתך על דברי חיים .ואם יש צורך לתקן את חיים גם זה יעשה
אבל קודם כל יש לי כלל ערן "השלום מעל האמת" גם אם האמת אצלך תשתדל להעביר אותה בסבלנות
עד שהיא תיקלט בצד השני ואל תברח ההיפך תתמודד ואל תהיה בכעס על חיים כי המצב היום כבר כל כך מטושטש
שאפילו המנהיגים טועים בדרכם .אין אמת אחת ידידי
זהו בגלל שאתה איש יקר אני מבקש ממך להמשיך לכתוב ולהבהיר עניינים עד תום .
שיהיה לך שבוע טוב,
"כך או כך"

אוי זה היה קורע מצחוק התצא בחוץ הזה - אפילו רץ באינטרנט דאנס מועדנים עם ה "תצא בחוץ! זה עויין!" חחח  :D

בייקר

• אורח
« להגיב #44 ב- : ינואר 21, 2007, 13:17:05 »
כאן דווקא עובדיה יוסף צדק.

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : ינואר 21, 2007, 13:24:34 »
בייקר מה הקשר לצדק אני מדבר על צורת התנהגות בפרהסיה לעיני מצלמות .
זו לא התנהגות הולמת של מנהיג .
אתה יודע כמה ספרים ביהדות יש רק על המילה "כעס" סיפריות שלמות רק על הנושא הזה.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : ינואר 21, 2007, 13:31:39 »
אם אתם נכנסים לדיון רציני אז לדעתי הוא עמד על שלו והיה נחוש ולא צבוע כמו שכהניסטים צריכים להיות אני אולי לא מסכים איתו אבל כל הכבוד לו על התעוזה שלו אני מסכים עם בייקר

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : ינואר 21, 2007, 13:32:16 »
וגם לא לשכוח שזו מצווה גדולה לקלל איש תשקורת בולשביק בלי קשר

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : ינואר 21, 2007, 13:46:30 »
חחח דולפין הוספת את המילה "עויין" !!!הרגת אותי איזה זיכרון יש לך .

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : ינואר 21, 2007, 13:59:50 »
אני אומר לך אחי היה לזה מיקס שרץ איזה שנתים "זה עויין...זה עוייןן... תצא בחוץ... זה זה..זה עוין"