כתב נושא: אני עוזב  (נקרא 19339 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני עוזב
« ב- : ינואר 18, 2007, 13:13:06 »
בנימה של הודעתו של חיים בן פסח שקרא למרן הגר"ע יוסף שליט"א עובדיה יוסף, דבר שאפילו הרב כהנא הי"ד בעצמו לא עשה, החלטתי לעזוב את הפורום, וכל תמיכה שלי בימין "האמיתי" נפסקת זה אתה. אני לימדתי זכות על חיים בן פסח, כיוון שלא שמעתי אותו מדבר נגד מרן, אבל הוא הצהיר זאת בפומבי, צדק אבטליון שאמר: "חכמים, היזהרו בדבריכם-שמא תחובו חובת גלות, ותגלו למקום המים הרעים, וישתו התלמידים הבאים אחריכם וימותו, ונמצא שם שמיים מתחלל".
השר סויסה היה רק שליח, והקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי וחובה ע"י חייב, אתה חבת חובת גלות, עיין בדבריו של אבטליון - אולי תלמד משהו.
אני לא ייתן ידי יותר "באירגון" שמנהיגו מבזה ת"ח בפומבי לא משנה מה הטענות, תמיד יש 150 טעמים לטהר את השרץ.

ועוד דבר - חיים בן פסח אני מוחה בך על ביזוי ת"ח, כי מי שלא מוחה - נתפס בעוון.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 13:19:36 על ידי eran »

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעניין: אני עוזב
« להגיב #1 ב- : ינואר 18, 2007, 13:26:19 »
ערן מכל מה שכתבת עדיין לא הבנתי למה אתה עוזב

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 18, 2007, 13:34:08 »
אני מבין את דבריך, חבל באמת שאתה עוזב אתה נכס לאירגון הזה באמת שחבל בעזרת ה' שתהיה לך הצלחה בכל מה שתעשה אתה אדם גדול.
אבל בכל זאת הייתי מבקש ממך לחשוב שוב על זה,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 18, 2007, 13:48:50 »
ערן, אני לא חושב שחיים היה מגיב כפי שהגיב אם לא היית מטיח עלבונות ביהודים טובים,
יש לתנועה הכהניסטית חילוקי דעת קשים עם מעשיו של הרב עובדיה, ואתה לא יכול להתכחש להחלטותיו השגויות,
שבעיני רבים נבעו משיקולים לא טהורים שהמיטו אסון נוראי על עם ישראל, עובדיה יוסף אינו אל, ואינו מזבח,
הוא אדם שטעה, ואם אתה מעמיד אדם להיות לך לאל, אתה חוטא חטא גדול - אף בן אנוש לא מעל ביקורת.
אנו בני אדם, בני תמותה, שכפופים כולנו לתורה ולה' - וזה כולל את הרב עובדיה יוסף.

אני מבין שאתה נפגעת, אבל במקום לעזוב ולשבור את הכלים
יכלת לבחור להשאר ולנסות להוכיח אותנו אחרת, העובדה שאתה בוחר לברוח,
מעידה מעל לכל שאולי לא נותרו לך טיעונים נוספים - ושכמו תמיד הכהניסטים הוכיחו שהם צודקים כי האמת לצידם.

בכל מקרה ואופן ערן, עם כל המגרעות שיש לכל אדם גם לי וגם לחיים וגם לך,
אתה אחד הגולשים האיכותיים בפורום, תרומתיך מתנוססות בגאון מעל הפורום בכל פינה ושעל,
ואני באמת חושב שאולי במקום להודיע על עזיבה מוחלטת, תודיע על "פסק זמן" של שבוע או כמה ימים,
הרגע מעט וזכור שלא שופטים אדם בעידנא ד-ריתחא, אל תהיה פזיז לשרוף גשרים ליהודים אחרים בני עמך.
יש לנו אויבים הרבה יותר מסוכנים וגדולים, מאשר שנהיה אנו אויבים איש לרעהו.

שקול את צעדך שנית, ושא ברכה בכל אשר תחליט.
עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 13:50:44 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 18, 2007, 13:55:26 »
חבל מאד ברצוני לציין שרב עובדיה ולש"ס תרומה חשובה מאד בקיום המצוות של אחינו בני עדות המזרח.רבים וטובים חזרו בתשובה,לומדים בישיבה.הרב עובדיה הציל נפשות בישראל והעבירן לדרך התורה.
ש"ס נרדפה בגלל שהיא תנועה מסורתית ומזרחית.אריה דרעי נרדף.
מצד שני הפורום הזה מתבסס על חילוקי דעות.
מבחינתי אם אני מצטט את הרב כהנא זצ"ל או את חיים בן פסח אני נתלה באילן גבוה ומביא דברים מפי הגבורה.
גם לי היו חילוקי דעות עם כותבים ועם חיים ונשארתי כאן.
בפורום הזה אפשר לקרב כותבים לדרך התורה.
כל עזיבה ונטישה של הפורום פוגעת במטרה שיהיו כאן הרבה כותבים.
אני מעדיף את חיים בן פסח כי הוא אדם ישר האומר דברים נכונים ולא לקקן ומתרפס כמו נתניהו שאומר לכל אחד מה שברצונו לשמוע.
חופש הביטוי בפורום עליו שומר מכל משמר עז 77 הוא נכס צאן ברזל.
ברור שלחיים בן פסח עצמו מגיע חופש ביטוי קודם כל וזכותו לדעתו הנסמכת על גדול הדור הרב כהנא זצ"ל.
אפשר לנסות ולשכנע את חיים בן פסח שהוא טועה:חיים איננו טוען לשלמות ויכול לטעות,הוא אנושי ובן אדם.
אבל דעותיו המוצקות של חיים בן פסח מתבססות על אלפי שנות תורה על היהדות וזהו כוחו.

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 18, 2007, 13:56:51 »
הודעתי זאת נערכה ומישהו כתב במקום נתניהו שם אחר.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : ינואר 18, 2007, 14:04:51 »
הודעתי זאת נערכה ומישהו כתב במקום קקה-יויו שם אחר.
אף אחד לא ערך אותה תיכנס לפורום משוב תבין כבר...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : ינואר 18, 2007, 14:08:37 »
הודעתי זאת נערכה ומישהו כתב במקום קקה-יויו שם אחר.

אהה בייקר, על זה דיברת  ;D
הכל בסיידר, תקרא פה
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=1124.0

דרך אגב, אם אתה קורא את זה
תאלץ לשחזר סיסמא (בעקבות מה שכתבת בפרטי).
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 14:10:27 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : ינואר 18, 2007, 14:38:15 »
אני מבקש בכל לשון של בקשה לחזור למצב הקודם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : ינואר 18, 2007, 14:44:42 »
אני מבקש בכל לשון של בקשה לחזור למצב הקודם.
צודק קצת "זזנו" מהנושא, ערן הייתי רוצה כמו כל הפורום שתחשוב שנית על זה.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #10 ב- : ינואר 18, 2007, 15:03:20 »
כהנא צדק כל אחד והיחס שלו לאנשים אחרים.עובדה שגם אתה לא אהבת את הביטוי עובדיה כסף.
כל עברה על החוק ישתמשו בה נגד הפורום.כי כן אנשים מסוימים תרמו בתקופות מסוימות:שרון,ברק,בגין,שמיר וכו'.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : ינואר 18, 2007, 15:04:53 »
כהנא צדק כל אחד והיחס שלו לאנשים אחרים.עובדה שגם אתה לא אהבת את הביטוי עובדיה כסף.
כל עברה על החוק ישתמשו בה נגד הפורום.כי כן אנשים מסוימים תרמו בתקופות מסוימות:שרון,ברק,בגין,שמיר וכו'.
וכל אחד מהם אחרי כל הדברים שהם עשו פנו שמאלה אבל דיי אנו כרגע הולכים לנושאים אחרים בכלל.
בוא נחזור לנושא החשוב.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 15:05:41 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 18, 2007, 21:32:33 »
ערן אני חושב שגם אם אינך תומך ב'ימין האמיתי' יש לך כאן מקום לבטא את דעותיך ולחלוק עלינו. אני חושב שגם ההתבטאויות לגבי הרב יוסף התמתנו בעקבות המחאות שלך. המאמרים שלך מוסיפים הרבה מאוד חכמה ואני מאוד אצטער על הפסקת פרסומם.   

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 18, 2007, 22:09:51 »
ערן הצדיק אל תעזוב אותנו ! אנחנו כולנו אוהבים אותך ! הרב עובדיה יוסף חוטא בדרכו ! אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת על אנשים שחשבת שהם מלאכים ולא בני אדם. אל תלך ! אנחנו מאוד אוהבים אותך ! אל תלך ערן ! אנשים פה אוהבים אותך פי מליון ממני למשל.

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 18, 2007, 22:10:28 »
הכוונה פי מיליון ממה שאוהבים אותי התכוונתי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #15 ב- : ינואר 18, 2007, 22:12:10 »
ערן הצדיק אל תעזוב אותנו ! אנחנו כולנו אוהבים אותך ! הרב עובדיה יוסף חוטא בדרכו ! אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת על אנשים שחשבת שהם מלאכים ולא בני אדם. אל תלך ! אנחנו מאוד אוהבים אותך ! אל תלך ערן ! אנשים פה אוהבים אותך פי מליון ממני למשל.
תפסיק כבר עם הדיבורים הללו בגלל אנשים כמוך הוא עוזב את הדעות הלא ממש נכונות תשמור לעצמך.
יגאל=גואל

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 18, 2007, 22:15:51 »
 :-X

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : ינואר 18, 2007, 22:21:56 »
:-X
לא באמת בגלל דיבורים כאלו על עובדיה יוסף שליט"א הוא עוזב, אתה יהודי יקר וחשוב אבל תתחשב...
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : ינואר 18, 2007, 23:40:22 »
האמונה היוקדת הזו ברב עובדיה יוסף (גדול ככל שיהיה) מזכירה לי כמעט את הפלג המשיחיסטי של חב"ד, עם כל הערכה שלי אליו כגאון וכפוסק אדיר, אוסלו ב' והפסיקה שמותר לוותר על שטחי א"י עבור האיסלמונאצים בעד "שלום", דבר זה לעולם לא ישכח לו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #19 ב- : ינואר 18, 2007, 23:41:26 »
האמונה היוקדת הזו ברב עובדיה יוסף (גדול ככל שיהיה) מזכירה לי כמעט את הפלג המשיחיסטי של חב"ד, עם כל הערכה שלי אליו כגאון וכפוסק אדיר, אוסלו ב' והפסיקה שמותר לוותר על שטחי א"י עבור האיסלמונאצים בעד "שלום", דבר זה לעולם לא ישכח לו.
כמובן אבל בכל זאת יש לאדם גם מעשים טובים על הדברים שהוא עשה את זה הקדוש ברוך הוא ידון אותו לא אנחנו.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : ינואר 18, 2007, 23:46:37 »
אינני דן אותו רק מזכיר נשכחות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #21 ב- : ינואר 18, 2007, 23:47:48 »
נץ צודק אוסלו הוא פשע בלתי נסלח.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #22 ב- : ינואר 18, 2007, 23:48:54 »
אינני דן אותו רק מזכיר נשכחות.
כמובן אבל בכל זאת גם אני עצבני על דברים כאלה ומי כמוכם יודעים...
אבל עדיף שלא להיכנס לזה.
יגאל=גואל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : ינואר 18, 2007, 23:51:47 »

אתה לא איזה סוכן שב"כ מסתנן?
בכל מקרה, מי שפה פתח את פיו נגד מרן הגר"ע שליט"א מקבל מחאה ממני - ביזוי ת"ח חוגג פה בפורום הזה, אתם עתידים ליתן את הדין על זה.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 23:52:27 על ידי eran »

עז77

• אורח
« להגיב #24 ב- : ינואר 18, 2007, 23:54:59 »

אתה לא איזה סוכן שב"כ מסתנן?
בכל מקרה, מי שפה פתח את פיו נגד מרן הגר"ע שליט"א מקבל מחאה ממני - ביזוי ת"ח חוגג פה בפורום הזה, אתם עתידים ליתן את הדין על זה.

ערן, עזוב אותו הוא נחסם.
אני חושב שאתה באמת רוצה לכתוב פה, וכולנו באמת רוצים שתכתוב פה וגם חיים אני בטוח,
זה מצווה גדולה ביהדות לעשות שלום בין איש לרעהו ולדעת לסלוח אחד לשני,
עזוב אותך מה שהיה, לעם ישראל יש מספיק שונאים מבחוץ - למה לשנוא יהודי את חברו, אני מציע שננעל את האשכול הזה ונמשיך הלאה..