כתב נושא: רשמים מחיים בן פסח והימין האמיתי  (נקרא 12990 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הִידֶיוֹשי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
רשמים מחיים בן פסח והימין האמיתי
« להגיב #25 ב- : ינואר 11, 2008, 02:57:09 »
תודה לכל חברי הפורום על תגובותיהם.

לא פרסמתי את המאמר בפורום כדי להתווכח אתכם או לנסות לשכנע אתכם, אלא כדי לקבל תגובות והערות. עד עכשיו, לא ראיתי שום תיקון עובדתי לטעות במאמר. למעשה, hebraic, מעבר לגידופים ולבורות ההיסטורית שנדפה מכל שורה ושורה בכתיבתו (בנוגע להיסטוריה של האיסלאם וכדומה), לא סתר את טענותיי- אלא רק אישר אותן ואמר כי "זה בסדר" כי "ככה אלוקים אמר" או "ככה זה היהדות". אין לי חשק להתווכח בנושא הזה, אבל אם זו "היהדות"- לי אין שום קשר אליה. למרבה השמחה, יש רבנים ודתיים מתונים שהצליחו להדחיק במידת מה את הרעל הזה ולבנות יהדות הומאנית יותר.

בנוגע לכמה שאלות שעלו כאן:

1. תודה לאלקושי על ההצעה להעלות קובץ וורד באתר לשיתוף קבצים. לא ידעתי על האופציה כשהעלתי את המאמר. אני חושב שזו קצת היתממות מצדך לומר, שאם היו מקורות התגובות בפורום היו אחרות. חשוב על זה עוד פעם, ותבין למה אני מתכוון. המאמר אכן ארוך מדי לעיתונים, ונועד לכתבי עת. בתור אחד שפרסם כבר שלושה מאמרים בכתבי עת אקדמיים בעברית ואנגלית (ושני מאמרים נוספים בדרך)- אני יודע היטב את הסטנדרטים לפרסום, תאמין לי.

2. לציפורה- הטיעון הפתטי של "אם היית מכיר ערבים...", "אם היית קורא את הקוראן...", "אם היית יודע ערבית..." לא עובד עלי למרבה הצער. אני דובר וקורא ערבית, קראתי את הקוראן מספר פעמים, למדתי חדית' והיסטוריה של האיסלאם, והכרתי ערבים רבים עוד מהתקופה שהייתי בארץ. גם בטוקיו אני באותם מעונות עם סטודנטים ערבים ומוסלמים רבים, וחלקם חברים טובים שלי. כך שכל זיבולי השכל על הערבים השטניים נראים לי באופן אישי מגוחכים עוד יותר.

3. לשלמה- לא, אני לא "סוכן" של אף אחד. עצם השאלה הזאת מלמדת על הלך מחשבה פרנואידי שנפוץ מאד בקבוצות הימין הקיצוני לסוגיהן- ברחבי העולם כולו. שנית, אינני מאמין בתורת ישראל- אבל מצד שני אני בהחלט רואה את עצמי כחלק מהתרבות היהודית, על חלקיה החיוביים והשליליים. אני לא מאמין שעם ישראל מיוחד או נעלה על עמים אחרים, ומאמין בשוויון כל בני אדם. לדעתי לתרבות היהודית, כמו לכל תרבות, יש יתרונות וחסרונות.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : ינואר 11, 2008, 06:35:04 »
הידיושי - זה משעשע כשאתה אומר שאתה מצפה לתגובה רצינית (תן לי לנחש - ציפית ל"וואו איזה מאמר מדהים ! אני עוזב את הכהניזם " ) וכשמישהו כותב לך כזאת אז אתה מיידית תתעלם ולא תנסה להגיב

" מעבר לגידופים "

חחחח או תאמין לי , אתה לא טעמת דבר וחצי דבר ממה שיכולתי להעליב אותך בו לו הייתי חפץ בכך .

"ולבורות ההיסטורית "

תתן לי ראי מקום ל"בורות היסטורית" כביכול שהפגנתי במאמר , ואשמח לתקן אותך ולהפנות אותך למקורות היסטוריים\ארכיאולוגים על הנושא

ללא ספק הינך מדבר על התרבות המוסלמית שהכפשתי -
או "התרבויות הערביות" הקדם איסלאמיות שניסית להציג כאילו היו משהו תקף ורציני בימי קדם

(אלא אם בטיפשותך אתה חושב שאנחנו , או האכדים, או המצרים, או האשורים, או הארמים  או ציוולזצית סהר פורה גדולה אחרת שהותירה רושם על העולם היינו כביכול "ערבים" , אז אתה די פתתי )

הזכרה של המלך אשורי שלמנאסר על גנדיבו אחד עם אלף רוכבי גמלים (המלך הכי חלש שאי פעם נלחם מולו )  כ"תיעוד" לממלכה ערבית חזקה , הוא שלול מכל יסוד

כל התרבויות הערביות הידועות בעולם העתיק , כגון שבא ומדינות אחרות באיזור מפרץ עדן ותימן - הם רק כיבוש של מדינות קיימות (של בני חם) ואימון התרבות "שלהם" , להבדיל מ "תרבות ערבית" כפי שאתה מנסה לצייר בעין הקורא

הממלכות הערביות היחידות שאני מצליח לחשוב על הישגים שלהם בימי בית שני , היו חדיב (שהמלכים שלהם התגיירו כבדרך אגב, ובעיקר בגלל זה הם ידועים !) ונבטים

לקרוא לסוחרים שהקימו ישובים בבחריין בתקופת אכד שהאכדים הזכירו בתעודתיהם , זה HARDLY תרבות . כך שתפסיק לבלבל לי במח

ובעניין איסלאם - לא רשמתי שום דבר בקשר אליהם שלא נכון ,המוזיקה שלהם היא פיתוח של מוזיקה שהם גנבו מהיהודים, פרסים עתיקים, ויוונים עתיקים , ולא שום דבר מעבר לזה

אין להם שום תרבות (לצייר פרחים בתור כתב זה ממש לא תרבות , וגם את זה לא הם המציאו)

אפילו השמות של המיתולוגיה שלהם בכלל לא שייכים להם (אללה - זה אליל הירח הבבלי , רולות , זה בכלל שיבוש של "הארלו" הבבלי\אשורי , פטימה הייתה אלילת הנהרות של הפגאנים באיזור  חצי האי סיני - ולמרבה הפלא - הם עדיין משתמשים בזה כשם , "אלבליס" זה סתם חיקוי זול ללוציפר הנוצרי ..)

המסמכים היחידים שהם כתבו הם גיבובי שטויות במסווה של הלכה

הצבא שלהם ששעט על מזרח תיכון כמעט גמור אחרי תבוסות קשות לממלכות הגדולות העתיקות של ימי הבית השני , הפך את רוב עמי המזרח התיכון לעבדים בפונטציאל שרק מחכים לראות מי יהיה "הכובש הבא"

אתגר צבאי אמיתי לא באמת עמד מולם, לכן אם אתה קורא להתפשטות שלהם תרבות , אינך אינו אלא טועה ומטעה
הם כפו את הדת העלובה שלהם על כל כך הרבה עמים ,עד שהמונח "ערבי" הוא כבר טעות ביחס לאיסלאם, שמורכב מהמון עמים שונים

איזה תרבות יש להם ?

תתן לי דוגמא.

למה לעזאזל שאסתור את טענותינו (זאת אומרת, כשהצלחת לצטט כהניסטים כראוי , במקום לנסות לעוות את זה) זה היהדות, אני יהודי , אני כלל וכלל לא מתבייש בעצמי - אתה זה זה שצריך להתבייש

זו היהדות , ואגב, הנסיון המעורר רחמים שלך לטעון כאילו אין "רוב תומכים" למשנת הרב מאיר כהנא זצ"ל  , אצל גדולי התורה , הוא טעות גמורה

בוא ואתקן אותך

הרב יחזקאל צבי יהודה הכהן קוק זצ"ל תמך ברב כהנא בגלוי ,גם בתקופה שזה היה "לא חוקי"

הרב מרדכי אליהו שליט"א תמך ברב אז והיום
כך גם כל גדולי התורה היום שתומכים בדרכו (גם אצל החרדים) למשל הרב יעקב יוסף שליט"א (הבן של) וכו'

ככה שתפסיק לבלבל במח , לו היית אפילו מנסה לחקור קצת , היית יודע את זה , אבל כנראה שמבחינתך מחקר אובייקטיבי הוא מה שאתה יכול למצוא באינטרנט .
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : ינואר 11, 2008, 07:58:51 »
אם באמת קראת את האיסלם וחקרת את תרבותו והוא לא מפחיד אותך אתה דומה לאלה שלא פחדו ממין קמפ. וגם היו נצים נחמדים אנשי משפחה למופת שהלכו כל יום ראשון לכנסיה. אבל כמה יהודים לא ילמדו אף  פעם מה לעשות. כמו שהנציזם נתן גאוה לגרמנים האסלם עכשיו נותן גאוה לערבים.
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 08:05:33 על ידי zipora »

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : ינואר 11, 2008, 09:11:08 »
ציפורה -

שמעי לי , זה לא שהוא "לא קרא" את הקוראן סביר להניח (למרות שבהחלט אפשרי שהוא לא קרא)

זה קודם כל וראשית לכל , שהוא מרגיש "בוז" לעצמו, לעמו , ולדת שלו - וזה השלב הראשון בדרך ל"התחברות" עם האויבים, ולהזדהות איתם ועם טענותיהם (כי השמאלנים הריקים כל כך חסרים את הערכים הבסיסיים שרוב חברי הפורום מתיחסים אליהם כ"טבע" ולא משהו ש"צריך ללמוד" , עד כדי כך שהם מגיעים למצב כזה שפל שבו  הם חושבים "אולי הערבי צודק"? "אולי אנחנו באמת גוזלים את אדמתו " , זה גורם להם לכל כך הרבה יסורים , ויחד עם השנאה והבוז העמוק שהם רוחשים לדת שלהם ש"מביישת אותם" כביכול ולרעיונות שלה , מכיוון שהם רואים בעצמם כ"ליברלים"(כי אחרת, מה הם? )כי זה הדבר הראשון וה"גלובלי" כביכול שהם יכולים להזדהות איתו - זה מוביל אותם להזדהות עם האויב , שנכמרו רחמיו עליהם ,עד כדי כך שהוא מרגיש צורך "להתנצל" בפני הערבים , ולנסות לפצות אותם (וכמובן שהוא אף פעם לא ינסה לפצות אותם, בחלק "שלו" כביכול ב"גזילה" אלא תמיד ינסה לעשות את זה על חשבון שנואיו , אלה שנשארו ב"עבר החשוך והפרימיטיבי" כביכול שהוא כל כך מתעב ....

לכן  , את לא צריכה להתפלא אם תראי שמאלן שמכיר את הקוראן היטב, וזה לא גורם לו ל"אחורה פנה" כי הבעייה שלו היא לא "קיצוניים" בצד האחר , אלא לנסות "להתיפות" לפני הגוים להם הוא רופס (באופן אוטומטי, כי הוא וויתר על הגאווה הלאומית שלו יחד עם הבוז שרכש לדתו, ואחרי כן לעמו)

ומה יותר טוב להוכיח לגוים שהוא "באמת " ליברלי , והומאני , אפילו יותר מהם , ואכן "לא צריך לתלות בו את ה"גזענות" של עמו כביכול - חוץ מאשר לתמוך באויבים של עמו שכביכול הם "מסכנים " ו"עם כבוש" , ו "עם נכשל"  ש"לא באמת כזה רע, אלא יצא כך מכורח הכיבוש הלא מוסרי" וכו' וכו' וכל התיאורים היפים שיש להם לתאר רוצחים שפלים

בדיוק כמו שנערים אמריקאים שראו ב"דרך האמריקאית" כשיא הרשעות , ונגעלו ממנה , הזדהו עם הויאטקונג במלחמת ויאטנם - כך השמאלנים הישראלים (הקיצוניים , יש בכל זאת שמאלנים שבאמת חושבים ש"לעשות שלום" זה אינטרס למען העם שלהם , ולא לטובת "הערבים" , בגלל שהם חסרי אמונה לצערי (תינוקות שנשבו , לא באשמתם בדרך כלל , אלא באשמת החינוך החילוני הקלוקל), וחסרי אומץ , ובמקרה כזה זה נובע מטפשות וחוסר רואי , אבל לא מרשע , כך או כך, צריך להלחם בשניהם באותו עוז (מבחינת מלחמת תרבות אני מתכוון, לא שצריך להכנס לסניף של העבודה ולרסס עם עם אמ שש עשרה חלילה , לא להבין אותי לא נכון)  מזדהים עם האויב של עמם, קודם כל וראשית לכל - בגלל שהם שונאים את העם שלהם - ולא בגלל שהם מחבבים את האויב

הדוגמא הכי מצוינת לזה היא וענונו הבוגד שאין לו מסתבר מספיק שכל לנסות "לעדן" את מה שהוא חושב באמת, הוא מגנה את ישראל מכל וכל מצד אחד - בגלל ה"פשעים נגד האנושות" שהם עושים כנגד האויב שהוא כה מזדהה איתו - מצד שני הוא בחר בנצרות , ומגנה את האיסלאם על "פרימיטיביות " וכו' .

(ושלא תתבלבלי , הסיבה שהוא עושה את זה זה בגלל שהוא טיפש מאד, לא בגלל ששאר השמאלניים הקיצוניים אוהבים את המוסלמים - גם הם שונאים אותם ורואים בהם בורים פרימיטיבים , הם פשוט לא יודו בזה , כי להם קצת הגיון לא לסתור את עצמם (בדבר כה ברור, הם תמיד סותרים את עצמם בדברים שמצריכים קצת לוגיקה יותר מורכבת בדרך כלל)

« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 09:16:19 על ידי hebraic »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #29 ב- : ינואר 11, 2008, 12:11:46 »

3. לשלמה- לא, אני לא "סוכן" של אף אחד. עצם השאלה הזאת מלמדת על הלך מחשבה פרנואידי שנפוץ מאד בקבוצות הימין הקיצוני לסוגיהן- ברחבי העולם כולו. שנית, אינני מאמין בתורת ישראל- אבל מצד שני אני בהחלט רואה את עצמי כחלק מהתרבות היהודית, על חלקיה החיוביים והשליליים. אני לא מאמין שעם ישראל מיוחד או נעלה על עמים אחרים, ומאמין בשוויון כל בני אדם. לדעתי לתרבות היהודית, כמו לכל תרבות, יש יתרונות וחסרונות.

לא צפיתי לתגובה.
לפחות לא לדב הראשון.
תסכים איתי שבכול מקרה התשובה תהיה לא.
אבל בכול מקרה בטובך נזוז לדבר השני.
אומר אתה כי אינך מאמין בתורת ישראל.
רציתי לדעת כיצד אתה מסביר את הניסים של השנים האחרונות.
למין לך אותם?
פתעום החליט העם היהודי לחזור לארצו תוך 150 שנה גודלת האכלסיה היהודית מאלפים בודדים ל-5.5 מליון.
העם היהיודי מצליח לעמוד מפני התקפות של צבאות ערב ולא פעם אחת.
במלחמת יום כיפור (אוקטובר) לדוגמה הותקפנו בהפתעה להם היה את היתרון המספרי ובכול זאת זכינו לנצחון גדול.
ועוד היודע אתה כמה נהרגים בקרבות?
לא היה אף מלחמה שבא נפלו יותר מ-7,000 איש.
בזמן שאצל אמים אחרים לרוב בקרב נפל מספר כפול מזה-בקרב קטן לא בקרב אדיר כמו מוסקבה סטלינגראד.
וכמובן שרשימת הניסים ארוכה אד מאוד.
וגם היום כשטילים רבים נופלים אל שדרות אין המחיר כמו שצריך להיות.
פתח עינך כנגד מה שהולך כאן.
ותשאל את היאפנים שסבביך מה זה ישראל ותשאל אל איזה מדינה הם יודעים אל ישראל או אל צ'כיה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #30 ב- : ינואר 11, 2008, 12:15:16 »
שלמה הוא מאמין ביהדות הומאנית יותר,הוא מתכוון ל"יהדות" הרפורמית.
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 12:16:13 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #31 ב- : ינואר 11, 2008, 14:52:31 »
בס''ד

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2190337

:idiot2:--- :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

עוד סוכן ערב-רב שכור !!!!! :idiot2:
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 14:54:44 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : ינואר 11, 2008, 15:09:41 »

1. תודה לאלקושי על ההצעה להעלות קובץ וורד באתר לשיתוף קבצים. לא ידעתי על האופציה כשהעלתי את המאמר.

לא צריך להודות. אתה מתכוון להעלות?

אני חושב שזו קצת היתממות מצדך לומר, שאם היו מקורות התגובות בפורום היו אחרות.

צר לי לבשר לך, דני, אבל אתה לוקה בהבנת הנקרא.

סעיף מספר 3 לא התייחס לעניין המקורות, טענתי שהתגובות היו אחרות לו המאמר לא היה מאמר דעה המתחזה למאמר אקדמי.
קרי: אם היה פחות מנופח ופלצני מחד, ויותר אובייקטיבי ומנתח מאידך.
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 15:11:54 על ידי האלקשי »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : ינואר 11, 2008, 15:26:08 »
לגבי התיקונים העובדתיים.

קודם כל, הטעות החמורה ביותר:

האתר Hazit Jer אינו מזוהה בשום צורה ואופן עם חזית יהודית לאומית, מדובר בבחור חילוני שמעולם לא קרא ולו מאמר אחד של הרב כהנא,
בחור מסכן אך אובססיבי, עם היסטוריה של אשפוזים פסיכיאטריים, שנחסם גם בפורום הזה.
אם אני אפתח אתר בלתי רשמי של תנועת הצופים ואכתוב: כל העניין של תנועת הצופים זה להטביע חתולים באמבטיה - תייחס את הדברים לתופעה בתנועת הצופים?

אם היית רוצה לדעת מה חושבים נציגי התנועה על אותו האתר האלמוני יכולת להתקשר למטה שלהם ולשאול. אבל לא עשית זאת. ממש עבודה "אקדמית".  :X:

מאז "מותו" של כהנא?

הדרך הנכונה (והאקדמית) לכתוב היא: מאז הרצחו של הרב כהנא בידי מחבל הג'יהאד האיסלאמי המצרי.
ראית פעם מאמר אקדמי שהשתמש בביטוי "מאז מותו של רבין"?

"גזע, גזענות, גזעני". דמגוגיה שקרית השזורה כחוט השני במאמר. יותר מתריסר הופעות של השורש "גזע".

הפרדה בין העמים לפי היהדות, מבוססת על תרבות ודת ולא על גזע, והדוגמא הברורה ביותר לכך היא שאם ערבי או בן כל גזע אחר מתגייר הוא נחשב לישראלי גמור.
משום מה, אף שמאלן נאור אינו מגדיר את החוק האיסלאמי שאוסר על לא מוסלמים להכנס למכה כ"גזעני" ולא משווה אותו לחוקי נירנברג ולנאצים.

הוא (פייגלין) מנסה לפעול בתוך הליכוד, במטרה מוצהרת להשתלט עליו, להפוך אותו למפלגה ברוח השקפותיו ולהשתמש בו כקרש קפיצה בכדי להגיע לרשות הממשלה

פייגלין טוען שהשקפותיו הן השקפות הליכוד המקוריות והליכוד הנוכחי נדד שמאלה מתנועת החרות המקורית.
לראיה:
הרב כהנא הכיר את ז'בוטינסקי ואת פועלו ואפשר לומר "גדל על ברכיו", מנחם בגין הוציא את ספרו The Revolt עם הקדמה של הרב כהנא.
הוגי דעות של האצ"ל והלח"י כגון יאיר שטרן, אחימאיר ואצ"ג היו בעלי חזון אבסולוטי ולא פשרני ולכל הדעות קרוב יותר לכהניזם מאשר לפשרנות של תנועת הליכוד דהיום.

לגבי Stormfront - ראוי שתציין בגילוי נאות שבאתר ההוא ישנם גם עשרות ואולי מאות אשכולות נגד JTF
אחרת - זו דמגוגיה (אקדמית?) לשמה, זהה לאמירה "גם היטלר וגם חיים בן פסח נושמים חמצן" - והקורא כמובן צריך להסיק שחיים בן פסח הוא ההיטלר החדש.

הצד השני של התמונה הוא האויב הקולוסאלי, המתגשם בעיקר בדמותם של הערבים והמוסלמים. כאשר מגיעים לעניין זה,שנאתם של הכהניסטים אינם יודעת גבולות. ברוח דבריו של הרב מאיר כהנא, שנהג להגדיר את ה"ערבי" ביחיד- כי מדובר בכל ערבי וערבי בלי יוצא מן הכלל כמפלצת רצחנית, חסרת צלם אנוש

דה-הומניזציה זה הדבר האחרון שהרב כהנא ניסה לעשות לערבים.

לו במקום להכניס לפה של הרב את מה שאתה כנראה חושב (מאמר "אקדמי" עלק)
היית טורח לצפות בנאומיו, היית מופתע לגלות שהרב כהנא אמר פעם אחר פעם שהוא מכבד את הערבי, ולא מזלזל בו ובשאיפותיו הלאומיות.

הרב דווקא טען, שהשמאל הוא זה שמזלזל בערבי ובשאיפותיו, כשהוא מניח שהערבי הגאה יתרצה לשיר את "התקווה" ולנופף בדגל כחול לבן אם רק יספקו לו רמת חיים גבוהה יותר.
הישראלים הנאורים רואה בערבים כפלאביים, כאינדיאנים שצריכים לעבור "חינוך מחדש" ואז הם ישתלבו בחברה. זו גם הסיבה לכך שארה"ב מנסה לכפות דמוקרטיה
על עמי האיזור במזרח התיכון. חשבתם אולי שהם לא רוצים דמוקרטיה? חשבתם אולי שהם לא מעוניינים לאמץ את התרבות שלכם? אולי יש להם רצונות משלהם, שאיפות משלהם?
דה-הומניזציה, אמרנו...?

כל מי שקרא על השיח הנאצי כלפי היהודים, לפני השואה ובמהלכה, יזהה מיד את הדמיון

הצהרה מרושעת, שקרית ודמגוגית. יהודים בגרמניה, לא טענו על בעלות על כל שטח גרמניה, לא בצעו פיגועים נגד נשים וילדים גרמנים,
לא הכריזו על רצונם לדחוף את כל הגרמנים לים. התעמולה הנאצית וחוקי הגזע הגרמניים היו מבוססים על תורת הגזע וכאמור השנאה
לערבים נובעת מפעולותיהם כקולקטיב וכתרבות המקדמת רצח יהודים וכופרים באשר הם. השיח שלנו כלפי האויב הוא כמו שיח של כל
מדינה שפויה ומתוקנת נגד אויב בזמן מלחמה.

אבלף איך אומרים?
When in doubt, go for the Goodwin law.
צריך להשוות לנאצים ולמשוך את השטיח מעל כל אפשרות לעובדתיות ומהותיות.

הרב דב ליאור, רבה הקיצוני של קיריית ארבע-חברון, הנחשב לסמכות מובילה בחוגי הימין הקיצוני (ולא רק בהם) התיר,
בפסק הלכה מפורסם, להרוג גם ערבים חפים מפשע. אמנם, הרב ליאור סייג זאת בשני סייגים עיקריים: הדבר צריך להיות דרוש לצרכי לחימה, ורק הצבא (לא יחידים) יכול לעשות זאת.

הא?
תמיכה בהרג אזרחי האויב התומכים והמסייעים לאויב בזמן מלחמה ועל ידי הצבא זו בקושי "קיצוניות".
בהיותך סטונדט להיסטוריה אתה בוודאי מכיר את הפצצות בעלות הברית על דרזדן, המבורג, הירושימה ונגסאקי.
או זה או שאתה לומד את ההיסטוריה של הארץ התיכונה ולא של העולם האמיתי.  ;D

עם זאת, מדובר בהבדל קלאסי בין סייגים הנועדים לצרכי הסברה חיצונית, לבין "קריצת עין" לקיצוניים מבית.

ואפילו מצאת מסר סאבלימינאלי. תגיד, אתה גם קורא בקפה?
הרב ליאור לא עוסק במסרים לתת מודע, הוא אומר בפירוש את מה שהוא חושב. פיו ולבו שווים.
אבל מי אני שאתווכח עם קריאת מחשבות "אקדמית".

מכאן אנו למדים כי יש להשמיד את כל הערבים, גבר אישה וילד, עד האחרון שבהם"

"ראינו כבר, כיצד בנימין זאב כהנא כותב בגלוי על השמדתם של הערבים."

לא היה ולא נברא, הרב בנימין לא כתב את זה. זו מסקנה אישית וסובייקטיבית שלך מדבריו וכדאי שתרשום את זה ככזו, או מקסימום תכתוב "רומז" ולא "כותב בגלוי".

-המשך בקרוב
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2008, 16:05:50 על ידי האלקשי »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : ינואר 11, 2008, 15:31:45 »
לאלקושי כותב המאמר המופלא הזה ממש לא ראוי לעבודת נמלים שאתה עשית בשבילו. העם היהודי הוא עם עם הרס עצמי וזו היא רק אחת ההוכחות.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : ינואר 11, 2008, 15:51:19 »
ציפורה- זה לא שלעם היהודי יש נטייה להרס עצמי , חלילה , צריך להפריד בין העם לבין יחידים, לדעתי

מנותק הִידֶיוֹשי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : ינואר 12, 2008, 18:57:11 »
לאלקושי.

תודה על התיקונים.

אבדוק אותם בקפידה, ואם אשתכנע- אשקול ליישמם.

נראה לי שהדיון הזה מיצה את עצמו, ולכן אני הולך לי לדרכי. תודה לכולכם בכל אופן.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : ינואר 12, 2008, 22:49:55 »
אני מקווה מאד שתחזור בך מדרכיך חזרה למסורת האמיתית שלך :).

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #38 ב- : ינואר 12, 2008, 23:24:54 »
מעולה האלקשי פשש....

היה מעניין לקרוא את כל האשכול הזה

היה לי קצת קשה לחשוב על טיעונים לתת לו(נשמע כמו שמאלני חכם)

אבל אתה באמת הבאת לו Fight טוב.

באשר לאחרים

באיזה דרך אתם עוזרים לימין ומשפרים ומוכיחים את עמדת הימין כשאתם אומרים לו "אהה זה לא שווה את זה אתה סתם עוד שמאלני שאין מה להוכיח לך"

אני גם לא עזרתי פה(עדיין נראה אם הוא יחזור אם עוד טענות)

אבל אני לפחות לא בא עם כל מיני תירוצים

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #39 ב- : ינואר 13, 2008, 07:13:04 »
לאלקושי כותב המאמר המופלא הזה ממש לא ראוי לעבודת נמלים שאתה עשית בשבילו. העם היהודי הוא עם עם הרס עצמי וזו היא רק אחת ההוכחות.
את צודקת, צפורה --- אבל שאר חברי הפורום כן ראויים, ואני בטוח שרבים מחברינו, כמוני, למדנו המון מתגובתו האיכותית של האלקשי.  ישר כח!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #40 ב- : ינואר 14, 2008, 14:19:35 »
את צודקת, צפורה --- אבל שאר חברי הפורום כן ראויים, ואני בטוח שרבים מחברינו, כמוני, למדנו המון מתגובתו האיכותית של האלקשי.  ישר כח!

כל מילה בסלע נראה אם הידושי יחזור לפה עם משהו הגינוי לסתור את דבריו האחרונים של האלקשי הנמצאים הנ"ל

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #41 ב- : ינואר 14, 2008, 21:12:56 »
הוא עזב?
חבל מאוד אני חשבתי שיהיה לי איתו ויכוח ראוי.
אבל כניראה שלא.
חבל.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!