כתב נושא: נשיא איראן: ישראל ואדוניה לא יעזו לתקוף אותנו  (נקרא 2953 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בראיון לעיתון ספרדי בסיומו של ביקור בדרום אמריקה אמר מחמוד אחמדי-נג'אד: "הם מודעים לעוצמתה של איראן. אני מאמין שהם לא יעשו מעשה טפשי שכזה... יש להם הרבה חלומות אבל הם לא הכי חזקים". הוא שוב דיבר על היעלמות ישראל "כמו שברית המועצות נעלמה" ושב והטיל ספק בשואה.

נשיא איראן מחמוד אחמדי-נג'אד, העושה בביקור בדרום אמריקה, אמר בראיון לעיתון הספרדי "אל מונדו" כי ישראל ובעלות בריתה לא יעזו לתקוף את איראן.

הדברים נאמרו בתשובה לשאלה שהתייחסה לדיווחים בעיתונות הבריטית לפיהם ישראל נערכת לתקוף מספר אתרים הקשורים לתוכנית הגרעין של איראן.

"הם מודעים לעוצמתה של איראן. אני מאמין שהם לא יעשו מעשה טפשי שכזה, וגם לא האדונים שלה... כולם יודעים שלמשטר הציוני יש נשק גרעיני בעוד שאיראן מכבדת את החוקים הבינלאומיים", דברי הנשיא האיראני. "המשטר הזה רוצה לפגוע בעם האיראני", הוסיף אחמדי-נג'אד, "יש להם הרבה חלומות אבל הם לא הכי חזקים".

אחמדי-נג'אד נשאל בראיון האם הוא רוצה לראות בהשמדתה של ישראל אך לא סיפק תשובה ישירה. הוא התייחס בתשובתו לדברים שאמר בעבר אודות מחיקתה של ישראל מהמפה - "כמו שברית המועצות נמחקה מהמפה... איפה ברית המועצות? - היא נעלמה", אמר הנשיא. "איננו מעוניינים במלחמה, אנחנו רק מנסים לפתור את הבעיה שנקראת המשטר הציוני, זה המקור לשנאה".

בראיון חזר אחמדי-נג'אד והטיל ספק בהתרחשותה של השואה: "אם אכן השואה התרחשה, היכן היא התרחשה? מדוע הפלסטינים אשמים?", אמר וחזר על עמדתו לפיה מה שעברו היהודים באירופה בתקופת מלחמת העולם השניה אינו מצדיק את גזל אדמות הפלסטינים בידי ישראל.

בכיר איראני: הסנקציות לא ישפיעו בתוכנית הגרעין
הנשיא האיראני ביקר בדרום אמריקה בשעה שהקהיליה הבינלאומית מנסה להפנות לו עורף ולצמצם עימו את המגע נוכח הסנקציות שהטילה עליו מועצת הביטחון של האו"ם. אך בכירים איראנים חזרו וטענו כי הסנקציות לא יפגעו בהמשך ההתקדמות תוכנית הגרעין של איראן, ובמיוחד בפעילות להעשרת אורניום.

סגן יושב ראש הארגון לאנרגיה אטומית באיראן, מוחמד סעידי, אמר היום כי "תכנית הגרעין של איראן מתקדמת על פי לוח הזמנים שנקבע, ולהחלטת מועצת הביטחון אין כל השפעה עליה".

סוכנויות הידיעות באיראן דיווחו כי לדברי סעידי, ההתקדמות של איראן להשגת אנרגיה גרעינית היא "נס שקרה רק בעזרת האל". גם הוא התייחס לאפשרות שמדינות המערב יתקפו את מתקני הגרעין של ארצו ואמר כי "איראן מוכנה לכל מצב אך לא סביר שזה יקרה".

סעידי אמר את הדברים בנאום בכנס הכנה לקראת עשרת ימי פג'ר, לציון חזרתו לאיראן של האיטוללה ח'ומייני מהגלות וניצחון המהפכה האסלאמית, שיחול השנה בעשרת הימים הראשונים של חודש פברואר 2007. על פי ההערכות צפוי הנשיא אחמדי-נג'אד להכריז לקראת המועד הזה על התקדמות נוספת בתכנית הגרעין של איראן.

בתקופה האחרונה דווח במערב כי תוכנית הגרעין של איראן סובלת מעיכובים ותקלות שמונעות ממנה לעמוד ביעדים שהשיגה לעצמה. סעידי אמר בהקשר זה כי איראן קרובה היום לנקודה בה תוכל להפיק מים כבדים בכור באראק, והביע תקווה שבעתיד איראן "תוכל לייצא גם למדינות אחרות בתחום זה". עם זאת חזר והדגיש סעידי כי איראן מתנגדת לנשק גרעיני ולדעתו הוא יהווה "נזק למדינה".
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
פצצה תרמו גרעינית על מדינת השטן ממש הכרחית עכשיו...
מתגרה,מתגרה ומתגרה...
מת לפגוש אותו פנים מול פנים...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פצצה תרמו גרעינית על מדינת השטן ממש הכרחית עכשיו...
מתגרה,מתגרה ומתגרה...
מת לפגוש אותו פנים מול פנים...
אל תדאג שהוא יראה את מטוסי ה-F-16 מעל טהרן חמושים בפצצות תרמו-גרעיניות ניראה אותו ממשיך לשחק אותה "גבר" ימ"ש.
ומה יש לך לפגוש את העככבר הזה מה אתה רוצה שהפנים יתעקמו לך מרוב הכיעור שלו וגם הוא גמד מגיע לביצים.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפני שהיום שאני יפגוש אותו,יהיה גם היום האחרון שלו בעולם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
מפני שהיום שאני יפגוש אותו,יהיה גם היום האחרון שלו בעולם.
;D
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הרמז להתנהגותו של אחמדינג'אד יש"ו מופיע בשני הפסוקים הראשונים של פרשת בא שאותה נקרא בשבוע הבא:

ויאמר ה' אל משה ... כי אני הכבדתי את לבו ואת לב עבדיו למען שתי אותותי אלה בקרבו ... וידעתם כי אני ה'

ה' מכין אותנו ואת האנושות כולה לקראת קידוש שמו באותות ובמופתים ועלינו לוודא שהגאולה שיביא לנו כתוצאה מכך תהיה ב"אחישנה" על-ידי מסירות נפש בקידוש שמו.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2007, 06:35:24 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הרמז להתנהגותו של אחמדינג'אד יש"ו מופיע בשני הפסוקים הראשונים של פרשת בא שאותה נקרא בשבוע הבא:

ויאמר ה' אל משה ... כי אני הכבדתי את לבו ואת לב עבדיו למען שתי אותותי אלה בקרבו ... וידעתם כי אני ה'

ה' מכין אותנו ואת האנושות כולה לקראת קידוש שמו באותות ובמופתים ועלינו לוודא שהגאולה שיביא לנו כתוצאה מכך תהיה ב"אחישנה" על-ידי מסירות נפש בקידוש שמו.
הזבל האיראני ימ"ש מתהלל יותר מדי עם גאווה שאין לו.
יגאל=גואל