כתב נושא: עריכה בשאלות לחיים  (נקרא 4795 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עריכה בשאלות לחיים
« ב- : ינואר 17, 2007, 16:23:43 »
כתבתי שאלה לחיים לשבוע הבא מצאתי בה טעות ואני רוצה לתקן אותה בנוסף לזה אני רוצה להוסיף שאלה ולפי דעתי יהיה יותר נוח אם אני פשוט אערוך את מה שקיים, אבל אין לי כזאת אפשרות (רק באשכול הזה) למה?
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
בעניין: עריכה בשאלות לחיים
« להגיב #1 ב- : ינואר 17, 2007, 16:28:27 »
כתבתי שאלה לחיים לשבוע הבא מצאתי בה טעות ואני רוצה לתקן אותה בנוסף לזה אני רוצה להוסיף שאלה ולפי דעתי יהיה יותר נוח אם אני פשוט אערוך את מה שקיים, אבל אין לי כזאת אפשרות (רק באשכול הזה) למה?

כמו שהסברנו לא פעם ולא פעמיים, עריכת הודעה (בכל פורום או אשכול) מוגבלת ל 24 שעות,
מעבר לכך אם אתה רוצה לערוך הודעה שלך עליך לשלוח הודעה פרטית,
ואו שאני אערוך בשבילך או שאני אבטל באותו רגע את ההגבלה הזו על מנת שתוכל לערוך בעצמך.

הסיבה להגבלה של 24 שעות היא כדי למנוע "השחתה" של הודעות ישנות או שינויין בדיונים,
דבר זה יכול ליצור בלבול וויכוחים מיותרים, בכל פורום שיש אפשרות עריכה, אפשרות זו מוגבלת בד"כ לחצי שעה או שעה,
וכאן לעומת זאת מלפנים משורת הדין ניתן לגולש פרק זמן ארוך במיוחד של 24 שעות לערוך הודעות שלו אם רצה לשנות משהו.

בכל מקרה, במקרים חריגים שמרגישים חובה לערוך או למחוק הודעה מסויימת לאחר אותם 24 שעות, ניתן לפנות למנהל לשם כך.

עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 16:30:45 על ידי עז77 »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 17, 2007, 16:33:34 »
אההה אוקיי הבנתי... אז אם כבר אני כותב תשנה בבקשה בשאלה שלי במשפט הראשון:"האם נראה לך שמתישהו הסיכסוף יסתיים?" סיכסוף=סיכסוך. בשביל שחיים לא יסתבך בקריאה.

ולשאלות החדשות אני אפתח כבר הודעה חדשה.
הרב כהנא צדק!

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 18, 2007, 15:32:22 »
לזה קוראים פליטת פה פרוידיינית!סכסוך+סף=סיכסוף.אגב לא מדובר בסכסוך שכנים אלא במלחמה  לחיים ולמוות.

עז77

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 18, 2007, 16:38:16 »
לזה קוראים פליטת פה פרוידיינית!סכסוך+סף=סיכסוף.אגב לא מדובר בסכסוך שכנים אלא במלחמה  לחיים ולמוות.

באנגלית קוראים למה שכתבת בעולם הקומדיה:
"A stretch"...