כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 8 בינואר **  (נקרא 11686 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 8 בינואר **
« להגיב #1 ב- : ינואר 01, 2008, 17:20:33 »
שלום רב לך חיים!
ראשית אני מתנצל על דבריי בקשר לרוסים, כתבתי את דבריי בשבוע שעבר מתוך פאניקה מהמקרה שקרה לי כשהלכתי לבית הכנסת.
אני ממש מקווה שאתה סולח לי ודרך אגב התכוונתי לגרש רק את הרוסים הנאצים ולא את כולם.

ועכשיו לשאלתי:
אתה אמרת שמדינת ישראל חייבת להשמיד את האיום האיראני.
אני שואל אותך מה יקרה כאשר מדינת ישראל תעשה זאת?
לדעתי תפתח מלחמה גדולה של איראן נגד עם ישראל רחמנא ליצלן

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : ינואר 01, 2008, 17:34:18 »
בס"ד

לחיים היקר שלום רב מה שלומך? זאת שאלתי להפעם:האם אתה מודע לזה שבמקרה וצה"ל יפציץ את תוכנית-הגרעין האיראנית אז האיראנים ישגרו עלינו עשרות אלפי טילים בליסטיים קטלניים? לאיראנים יש טילים שיכולים להגיע עד מערב-אירופה :o :o :o

וכמו-כן במקרה שישראל תתקוף באיראן האיראנים יתנו הוראות לחיזבאללה לחמאס בעזה ולסוריה לתקוף את ישראל,אז כפי שאתה מבין במקרה שישראל תתקוף את איראן אז עלולה להתפתח מלחמה קטלנית בהרבה מזאת שהייתה ב2006.

האם אתה חושב שאני צודק?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לחיים ממשה לוי-שם מקורי אבי
« להגיב #3 ב- : ינואר 01, 2008, 19:15:15 »
שלום חיים ,אז שמעתי מה דעתך על צומת אבל לא אמרת מה דעתך על רפול ז"ל,ועוד שאלה שהיתי רוצה לשאול

אינני מצליח להבין ותסלח לי חיים אולי על התמימות שלי,אבל איני מצליח להבין מדוע הימין האמיתי הוא בעד שיחרור יגאל עמיר שרצח יהודי אמנם הוא אולי יהודי בוגד ומסר שטחי א"י אבל בתורה בעשרת הדיברות שקיבלנו בהר סיני רשום בה "לא תרצח" ,איך אפשר לשחרר יהודי שעבר על זאת ורצח יהודי?

אני מקוה שתסלח לי על תמימותי אני אינני שמאלני כלל,אולי ככה זה נשמע אבל אני ממש לא קרוב אליהם

בתודה ושמחתי לקבל את ברכתך על הצטרפותי לפורום
[gif[/img]

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #4 ב- : ינואר 01, 2008, 21:05:59 »
שלום חיים, ברצוני לשאול אותך שאלה נוספת השבוע:

אם בע"ה תעלו לשלטון מה תהיה עמדתכם כלפי אומות העולם?
 אני לא מצפה שישראל תיקח מארה"ב תרומות וכדומה, אך האם לפחות נשאר מדינות ידידות?
משום שלדעתי אנחנו צריכים מדינה או שתיים שישארו איתנו בידידות, אני מבין שרוב אומות העולם רואות אותנו כאסון המין האנושי, אך יש מדינות שתומכות בנו...
לכן זו שאלתי: האם נשמור על קשר עם המדינות הידידות שלנו כאשר הימין האמיתי יעלה לשלטון?

תודה רבה, ימני_גאה....

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #5 ב- : ינואר 01, 2008, 21:45:27 »
שלום לך חיים.
ראשית תודה אל התשובה שנתתה לי לשאלת הקודמת.
אכן יש תחושה כאן בארץ שרוב יהודי ארה"ב תומכים בישראל.
למרות שכמובן והתמונה הפוכה וחוץ מיהודים מאמינים באמת שהם כמה מאות אלפים בקושי לרוב לא אכפת מישראל או הם נגד ישראל.
ועכשיוהבקשה שלי שגם עוסקת בארצות הברית.
כמו שהבנתי יותר ה-JTF תומך במועמד רפבליקני (כמובן) מסוים ששמו Mike Huckabee.
אנה תאשר או תפריח את המידע שה-JTF  מעדיף או אף תומך במועמד הזה.
ובמקרה ואכן יש תמיכה ב-Mike Huckabee למה דוקא הוא ומה מיוחד בו.
במיקרה וזה לא הוא אנה הגד אם יש משהוא שאכן ה-JTF תומך בו ולמה.
« עריכה אחרונה: ינואר 01, 2008, 21:46:33 על ידי שלמה »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #6 ב- : ינואר 02, 2008, 03:11:09 »
בס''ד

לידידנו היקר חיים בן-פסח הי''ו .

ראינו כיצד נרצחו שני חיילים יקרים בנחל קדם שבקרבת הר-חברון , ולא נעשתה שום פעולת תגמול כנגד האויב הערבי הנאצי יש''ו , וכן מדיניות שיחרור מחבלים של האויב הערבי הנאצי יש''ו ממשיכה כאילו שום דבר לא קרה , ואף מסגרת השיחרור הורחבה ,כך שגם מחבלים רוצחים עם ''דם על הידים '' משוחררים לבצע עוד מעשי נבלה רצחניים !!,בעוד ירי הרקטות והמרגמות על ערים וישובים יהודיים מתנהל בעצלתיים ו '' העולם שותק '' ,  מה יש לנו לאמר לנער שסיים את לימודי התיכון ורוצה להתגייס לצבא ?? --האם לא ראוי להדגיש לו את העובדה שדמו הופך להיות הפקר לאויב הערבי הנאצי יש''ו , ואם הוא יעז להגיב ,הוא ייכנס לכלא??--הרי השילטון הציוני-השמאלני הבולשביקי דוגל ב '' זכותו של הציבור לדעת'' הלא כן???--ועוד יותר מזה ,עדיף לנער כזה '' להתגייס'' לנוער-הגבעות '' של ר' ברוך מרזל הי''ו , זוהי תרומה הרבה יותר טובה ,הן לעם היהודי ,והן לשלמותה של ארץ-הקודש תובב''א .מה דעתך על כך ?
הקב''ה יגאלנו במהרה ונזכה בבניין בית-מקדשנו ותפארתנו ובביאת גואל-צדק בב''א.
                                                                        הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק קפה שחור

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 04, 2008, 10:38:52 »
הסיבה היחידה שאני ממשיך להטריח את עצמי בפארסה של לנהל את הדו שיח הזה (אם אפשר לקרוא לזה ככה)
זה רק כדי שלא יובן בטעות שניצחת בדיון, להיפך - גרמת לעצמך למבוכה רבה בקרב מאזינים אינטלגנטים.
על בנין 7 נפל הכי הרבה טונות?? ששמעתי את זה (אחרי שסיימתי לצחוק) חשבתי שאולי יש משהו שאתה ראית בצילומי הארכיון שאני אולי פספסתי
וכמובן שלא טעיתי כי אין, הגג של בניין 7 נראה נקי לגמרי ואין עליו ולו טון 1 ובודד של פסולת בניין - ואז אמרתי לעצמי, יכול להיות שהוא יודע משהו שאני לא יודע על התאומים?
ואז שוב פעם הרצתי את התשובה שלך במחשב, ולא האמנתי שאתה באמת אומר מה שאתה אומר: "הקומות נפלו כי הן היו כבדות מדי" אני חשבתי שאתה צוחק עליי לרגע,
באמת חשבת שאני התכוונתי שהקומות לא היו אמורות לקרוס?? ברור שקומות יקרסו, הנקודה היא שהזמן שייקח להם יהיה מספר דקות לכל הפחות ולא מספר שניות!!! בבניין בגובה עצום שכזה.

בסוף הגעתי למסקנה ש: או שאתה טיפש או שאתה עושה את עצמך טיפש, ואני האזנתי לך לא מעט זמן ואני מהמר על האופציה השניה,
נוח לך מבחינה פוליטית להגיד שזה כמה ערבים ממדינה מפגרת, שיוכלו לתמרן מטוס ג'מבו משוכלל בצורה מקצועית שכזו - האמת זה גם נוח לי
אני מודע לזה שזה "טוב לנו" היהודים שככה יבינו, אבל יש לי משהו שלך אין וזה יושר, אינטגריטי שלא מאפשר לי לטמטם את עצמי למען פוליטיקה.
את האמת שעד הפנטגון האמנתי שזה מה שזה, כשראיתי את החור המגוחך והלא הגיוני בקיר הפנטגון הבנתי שמשהו פה לא מתחבר,
אתה גם צוחק עליי ומלגלג על כך שאני כאילו טוען שלא היו מטוסים, וודאי שהיו - אולם מי אמר שמוחמד אטא הטיס אותם או שהם היו מטוסים רגילים,
היו מספר עדויות שהמטוסים היו ללא לוגו של יונייטד או אמריקן איירליינס, בסרט גם רואים מטען המוצמד לגחון המטוס ואם זה לא מספיק - ישנו הבזק מתוך הבניין, שניה לפני הפגיעה.

כל אלה שאלות שלא ניתן עליהם הסבר משכנע עד היום, וככל שאנשים כמוך מלגלגים על התאוריות הלגיטימיות הללו, ככה הן מקבלות יותר לגיטימציה,
הייתי מכבד אותך הרבה יותר, אם לפחות היית מוכן להודות שיש לפחות סיכוי קלוש שהיה פה תכנון ציני וקר של גורמי כח שפועלים ממניעים פסולים.

ומצד שני אולי בכל זאת, האופציה הראשונה היתה הנכונה...
לפחות תהיה מספיק גבר להשמיע למאזינים שלך את כל טיעוניי, כמו שאתה משמיע להם את כל תשובתך.

ק"ש

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ממשה
« להגיב #8 ב- : ינואר 06, 2008, 00:06:45 »
שלום חיים זה משה לוי מה שלומך

אז ככה תראי רציתי לשאול אותך על דבר כזה ואני מקוה שלא תכעס על שאלתי
 תראה,גם אני אינני מחסידי רבין ומחסידי השמאל יש"ו אבל רציתי לשאול כי אני לא מבין איך הימין האמיתי מצדיק רצח של יהודי שרוצח יהודי נכון שרבין היה בוגד ומסר שטחים מא"י,אבל מה לגבי עשרת הדיברות שקיבלנו מה' בהר סיני והדיבר "לא תרצח"

אולי השאלה שלי די תמימה אבל פשוט קשה לי להבין ואני רוצה תשובה,ועוד דבר רציתי לשאול האם גם היום אתה חושב שצריך לרצוח את אהוד אולמרט?

בתודה
[gif[/img]

מנותק דניאל כחלון

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום לכולם- שאלה לחיים. ועוד כמה דברים.
« להגיב #9 ב- : ינואר 06, 2008, 01:54:55 »
אז ככה אני חדש בפורום אז שלום לכלום, בעבר אני הייתי בשמאול אבל נפתחו עניי עם הגיל, ועכשיו אני דבוק לימין חזק במיוחד עכשיו שאני עוד חצי שנה בצבא (הולך צנחנים =).

עכשיו לשאלה שלי לחיים: באחת מהסרטונים שלך אתה דברת על מה שכתוב בתורה של המוסלם (קוראן) אז רציתי לדעת מה כתוב בדיוק?

רק והצלח במה שאתה עושה כל הכבוד.

תודה,דניאל כחלון.