כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 1 בינואר **  (נקרא 12559 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 1 בינואר **
« להגיב #1 ב- : דצמבר 27, 2007, 17:31:38 »
בס"ד

לחיים הגיבור והיקר שלום-רב זאת שאלתי הפעם:כפי שאתה יודע חיילי-צה"ל שנלחמים בטרור הערבי ביהודה שומרון ועזה עושים את עבודתם על הצד הטוב-ביותר,ולפעמים שחיילינו מחסלים מחבל-בכיר/חוליית משגרי-קסאמים וכל מיני טרוריסטים-נאצים אחרים אז נפגעים ערבים שהשמאל-הבוגדני,אנטישמי מגדירם כ "חפים-מפשע" ואז אם חייל צה"ל פוגע תוך כדי חיסול מחבל באזרח ערבי שכביכול הוא "חף-מפשע" ארגוני-השמאל הבוגדני-אנטישמי מזדעקים ודורשים להעמיד את חיילינו הגיבורים-לדין,ולפעמים אף תובעים את אותם חיילים ומפקדיהם בחו"ל >:( >:( >:(

בקיצור אני שואל אותך מה צריך לעשות לאותם ארגוני-שמאל אנטישמיים כרגע ואיך ניתן לתת תחושה לחיילינו שהם מגובים על-ידי המדינה?
והאם כשאתה תהיה בעזרת-השם בשלטון אתה תגבה את חיילינו ותפעל נגד אותם שמאלנים-אנטישמים?

ואיך לפי-דעתך ניתן לבטל את ההשפעה של כל מיני ארגוני-שמאל כמו:בצלם,שלום-עכשיו,האגודה לזכויות-האזרח,נשות-וואטש,גוש-שלום?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #2 ב- : דצמבר 29, 2007, 18:32:37 »
שלום רב לך חיים!

רציתי לדבר איתך קצת על הרוסים החיים בא"י.
בערך שליש מהרוסים החיים בא"י  הם אנשים אלימים ושיכורים.
אתן לך דוגמא ממקרה שקרה לי ביום שבת בבוקר כשהלכתי לבית הכנסת.
כשהלכתי במדרכה לבית הכנסת אז עבר מולי רוסי שיכור עם בקבוק בירה ביד.
אחרי שכבר חלפתי על פניו הוא הסתובב אליי וצעק לי "בא לפה" וגם צעק לי "יש לך בעייה איתי".
מאוד פחדתי מהנאצי הזה! והתחלתי לרוץ לכיוון בית הכנסת וברחתי מפניו.

ועוד משהו לגבי הרוסים:
לפחות 75% מהרוסים החיים בא"י לא רק שהם לא מאמינים בקדוש ברוך הוא אלא הם גם מתנהגים בדיוק כמו הנוצרים, הם חוגגים את הקריסמס שזו לדעתי עבודת אלילים,
הם אוכלים מאכלים לא כשרים וכו'. כך שאם זה היה תלוי בי, הייתי מגרש מכאן את כל הרוסים הכופרים!

ועכשיו לשאלתי:
מדוע אתם בליגה להגנה יהודית אפשרתם לכל הרוסים הנאצים לעלות לא"י.
הם עושים כאן רק נזק פוגעים במדינה.
ודבר אחרון: כשהימין האמיתי ב"ה יהיה בשלטון א"י, האם הוא יגרש את הרוסים.
לפי דעתי הם כבר לא חלק מעם ישראל.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 29, 2007, 19:15:39 »
חיים מה צריכה להיות לדעתך התגובה לרצח שני הצעירים בחברון. זה ממש היה בשיטה עמלקית של לזנב בנו הם שלחו ילד לצפות בצעירים שטיילו. דברו אתם ואחר כך פתחו עליהם באש. והכי מעצבן זו התגובה של יריב אופנהימר.
« עריכה אחרונה: דצמבר 29, 2007, 19:24:48 על ידי zipora »

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #4 ב- : דצמבר 29, 2007, 19:36:49 »
שלום חיים, תודה לך שענית על שאלתי הקודמת ותודה על שהקדשת לנו זמן מיום הולדתך ה-51

היום זו שאלתי:

אתמול כאשר הלכתי לחבר, עבר בכביש רכב ובתוכו 4 ערבים, אז הרכב עבר, ותוך כדי שהרכב עבר ערבושית מוסלמית נאצית יש"ו עשתה לי ולידידי תנועות גסות ומגונות מהאוטו ואז הם האיצו מהירות והסתלקו.... אם בע"ה אתם הימין האמיתי תהיו בשלטון אכי"ר האם תנסה לעצור את התופעה הזו? מה תעשה לכל ערבי שיזיק או ינסה להזיק למדינה או יפגע ביהודי נפשית או פיזית ??

תודה רבה ומזל טוב,

ימני_גאה...
« עריכה אחרונה: דצמבר 29, 2007, 19:37:44 על ידי ימני_גאה »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : דצמבר 29, 2007, 20:28:48 »
בס''ד

לחיים בן-פסח ידידנו היקר הי''ו
ראשית , נשתתף באבלן של המשפחות השכולות מקריית-ארבע ,שבניהן יקיריהן דוד רובין ואחיקם עמיחי הי''ד ,שנרצחו בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו --ועוזריו שחימשו את אותו אוייב ושיסו אותו באחיהם היהודים היושבים בחברון למען גרשם מבתיהם , הקב''ה ייקום דם עבדיו השפוך במהרה וינחם את המשפחות עם כלל אבלי ציון וירושלים .
המרחם על בריותיו הוא יחוס ויחמול וירחם על נפש רוח ונשמה של הבחורים היקרים דוד לבית רובין , ואחיקם לבית עמיחי שנרצחו בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו , ועוזריו הם אנשי הערב-רב שחימשו את האויב הערבי הנאצי יש''ו ושיסו אותו באחיהם היושבים בחברון וביישובים אחרים למען גרשם מבתיהם ומאדמותיהם , הקב''ה יקום דם עבדיו השפוך מידי כל השותפים לרצח המתועב הזה ,וינחם את המשפחות השכולות עם כל אבלי ציון וירושלים ,ויקויים הכתוב '' בילע המוות לנצח, ומחה ה' אלוקים דמעה מעל כל פנים , וחרפת עמו יסיר מעל כל-הארץ כי ה' דיבר ''
תהי מנוחתם כבוד עם כל קדושי-ישראל , ויהי זכרם ברוך ! :'( :'( :'( :candle:

ולשאלתי בעניין הכתבה בנושא הנרצחים הי''ד בערוץ-7 :http://www.inn.co.il/News/News.aspx/170027

כיצד יכולים הצבועים של מפלגות ''האיחוד-הלאומי''  וכן ''המפד''ל ''  להביע תגובות ביקורתיות כלפי ממשלת הזדון שהם תומכים בה בפועל עד עתה , וכן תמכו במעשי הזדון והעוולה של --הסכמי האסלה ( אוסלו) , ועדת מכירת עם-ישראל היא המתקראת '' ועדת אנאפוליס'' , והכי חשוב שהם תמכו בגירוש של אחינו היהודים מחבל עזה , והשומרון , הכיצד הם מעיזים לשנות את עורם כזיקית ,ולדמות לעצמם שזיכרונו של העם היהודי היושב בארץ-הקודש תובב''א , קצר כל כך ? ?האם הם מנצלים כאן את במת הרצח הנתעב הזה לקמפיין פוליטי בו הם מציגים את ''ימיניותם-המזוייפת'' ??  --מה דעתך על החלאות הצבועות הללו ???
                                                                                    הגולה בארץ  :smil037:

« עריכה אחרונה: דצמבר 29, 2007, 20:30:38 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק קפה שחור

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 29, 2007, 22:45:55 »
ידידי, אתה כשלת בדיון שלנו.

זה התחיל מזה שסירבת משום מה להקריא את השאלה שלי במלואה ובכך להשמיע למאזינים שלך את הטיעונים והדוגמאות שהבאתי (במיוחד לגבי הפגיעה בפנטגון)
ומשם זה המשיך בכך שבמקום להפריך את הטיעונים שלי בהסברים משכנעים אלטרנטיבים פשוט בחרת להעליב אותי ולכנות אותי בשמות גנאי שעליהם לא אחזור שוב,
וגם מעט מההסברים ההזויים שלך לא היו משכנעים במיוחד, בניין 7 נפל בגלל "טונות של חומרי בניין שנפלו עליו" ?? אז למה לא נפלו בניינים אחרים באיזור?
ולמה היתה נפילה חופשית של התאומים, שנפלו במהירות חופשית ללא גרירה? בניגוד לכל חוק פיזי אחר, למה לא ענית על השאלות שלי? אני אגיד לך למה
יותר נכון אני אשתמש במשפט שמוכר לך היטב: Those who can not debate, defame - וזה ידידי בדיוק מה שעשית,
האמת שאחרי התשובה שלך אני לא חושב שיש טעם להעמיק במה שיש לך להגיד
לכן אאחל לך בהצלחה, ואחזור למקומי כמשקיף מהצד ברשותך.

ק"ש

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #7 ב- : דצמבר 30, 2007, 08:42:53 »
שלום לך חיים!
רציתי לשאול אותך מדוע רוב היהודים בארצות הברית תומכים במפלגה הדמוקרטית?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 30, 2007, 14:18:19 »
שלום חיים ושנה טובה

מה דעתך בנושא מדיניות האפרטהייד שהייתה בזמנו בדרום אפריקה?
« עריכה אחרונה: דצמבר 30, 2007, 14:26:28 על ידי מר מקלדת »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 30, 2007, 18:40:22 »
שלום חיים.
האם גם אתה סבור, כמו משתמשים מסויימים בפורום, שליהודים חילוניים, אנשים חסרי כל אמונה באל ובתנ"ך, אין סיבה לחיות בארץ,  והם נטע זר בארץ ישראל, קולוניאליסטים הכופים את תרבות המערב על האיזור.
האם אין כל טיעון וסיבה לישיבת העם היהודי דווקא בארץ ישראל, מלבד ההבטחה המקראית (כלומר, הסיבה היא דתית בלבד)?

אשמח אם תקרא את הקטע הבא (אתה לא מוכרח לקרוא אותו בשידור):
ופתאום אמרתי לו: "מיסטר בלפור, נניח שאני מציע לאדוני את פריס במקום לונדון,היקבלנה?"
הוא הזדקף בכסאו, הסתכל בי וענה: "אבל דוקטור וייצמן, לונדון היא שלנו."
"נכון הדבר" אמרתי, "אבל ירושלים היתה שלנו בזמן שלונדון עוד היתה אדמת ביצה.".

(מתוך שיחה של חיים וייצמן והלורד בלפור.)

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה
« להגיב #10 ב- : דצמבר 30, 2007, 20:29:46 »
שלום חיים

רציתי לשאול אותך מה דעתך על רפאל איתן ז"ל ועל מפלגבתו בעבר צומת

בתודה
« עריכה אחרונה: דצמבר 30, 2007, 20:42:06 על ידי האלקשי »
[gif[/img]

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #11 ב- : דצמבר 31, 2007, 10:35:26 »
שלום חיים ושובע טוב.

השבוע יצא חוק במדינת הישראלים של "חוק פנסיה חובה" שכל מעסיק חייב לתת לעובד שלו.
אני אישית חושב שזה אסון בגלל כמה סיבות:
1)שוב יותר מיסים.
2)המעסיקים בארץ הם חושבים רק על כיסם הפרטי ולא על כלכלת המדינה,כיום אפילו הרבה מעסיקים לא מוכנים לשלם שכר מינימום אז על אחת כמה וכמה הם לא יירצו להתעסק בפנסיה.
מה שייקרה בסופו של דבר שיביאו לפה עוד יותר זרים ועוד יותר כח עבודה זול,תהיה יותר אבטלה במגזר היהודי.
אחד האחראים לאותו זה חבר הכנסת אלי ישי ממפלגת ש"ס.
3)כנראה חוקקו את אותו חוק כדי להכניס את העם לאופריה(כסף מסוגל לעוור גם צדיקים בסופו של דבר) שייראו שמטפלים בהם שבבחירות הבאות הם יצביעו שוב קדימה או כל מפלגה משוחתת אחרת.

שורה תחתונה:עוד גניבת כסף מהציבור היהודי,עוד שחיתות בצמרת.
וגם אם זה יישפר את המצב בארץ,מי הבטיח שהמעסיקים יקיימו את זה כמו כל דבר בממשלה מבטיחים לעם הבטחות אבל מביאים יותר אסונות.

אני לא מומחה בכלכלה,אבל מה דעתך על אותו חוק?

תודה מראש,איתן.
« עריכה אחרונה: דצמבר 31, 2007, 22:42:02 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"