כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 23 בינואר **  (נקרא 9420 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

yacov

• אורח
בס"ד

שלום חיים,

אני שאלתי אותך על ארגון זה באנגלית:

מה דעתך על הלוגו שלהם?

למה הרבה מאויביך קוראים אותך רק ויקטור ואנסיר ולא חיים בן-פסח?

אתה אמרת באנגלית שאתה לא מכיר אנשים שהתחתנו עם הדוד שלהם.  אחות של סבא שלי התחתנה עם הדוד שלה (אח של אמא שלה) בעירק.

בברכה,
יעקב מנשה בן רחמים

- דוקא_כך

BS"D

Shalom Chaim,

Ani sha'alti otcha al irgun zeh be Anglit.

Ma da'atcha al ha logo shelahem?

Lama harbe me'oyvecha korim otcha rak Victor Vancier ve lo Chaim Ben Pesach?

Ata amarta be Anglit she ata lo makir anashim she hitchatnu im ha dod shelahem. Achot shel Saba sheli hitchatna im ha dod shela (Ach shel ima shela.) be Iraq.

Bivracha,
Yacov Menashe Ben Rachamim.

« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 02:18:36 על ידי דוקא_כך »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
שלום חיים,
רציתי לדעת אם השאלות הרבות שיש פה קצת מכבידות עליך והאם הייתה רוצה שעז או דוקא_כך יעשו הגבלה מסוימת לשאלות ששואלים פה כמובן כדי להקל עלייך.
אני רואה שכל תוכנית אתה יושב 3 שעות כמעט ואנו רוצים להתחשב בך ולהקל עלייך.

ועוד שאלה ברשותך:
לפי דעתך אם הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד היה שומע על פינוי גוש קטיף מה לפי דעתך הוא היה מציע כדי לעצור את הפינוי?
הוא היה נותן אישור להשתמש בנשק חם?..
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
חיים שלום!מה הניע בזמנו את הרב כהנא זצ"ל לפעול?על איזה פוסקי הלכה התבסס?הרי החרדים טענו שעל האדם להיות "רוחני" לא להרגיז את הגויים והנה כהנא זצ"ל בא בגישה כוחנית,אמיצה,עצמאית,האם הוא התבסס על ספר יהושע?על הרמב"ם והרמב"ן?מהן שורשי הכהניזם?
שאלה בנושא אחר:האם לדעתך ארצות הברית תאבד לטווח ארוך את מעמדה כמעצמת על לטובת סין והודו גם מבחינה צבאית וגם מבחינה כלכלית?
האם אנו לפי ההלכה קרובים למלחמת גוג ומגוג ולביאת המשיח?מי ילחם במלחמה הזאת?האם האיסלם יוכרע סופית?האם ביאת המשיח תלויה בהתנהגות של עם ישראל?האם כל מה שקורה בעולם,אסונות הוא למען עם ישראל?
ולסיום: האם כל מי שכותב אצלנו בפורום עושה מצווה לכן הוא יכול לכתוב ולפעול ללא חשש כי רשימת מרזל אושרה בכנסת והפורום פועל מארצות הברית לכן אין צורך להתחבא ממישהו או לפחד או לחשוש מאימת השב"כ או השמאלנים ופשוט עלינו להבין שזה פורום באינטרנט כמו פורומים אחרים:פורום עם מנהל מצויין,גולשים איכותיים שכבוד לכתוב בו ואין לחשוב בלב שאנו עושים משהו רע או עוברים על החוק אלא להפך אנו עוזרים לעם ישראל וארץ ישראל כי בחירת מרזל לכנסת,מניעת גירוש יהודים,עליית חיים בן פסח לארץ הן מטרות רצויות שיש לפעול למענן ללא מורא,ללא חשש עם גאוה בלב !אלא להפך לומר אנו כהניסטים אוהבי עם ישראל וארץ ישראל ולא מתביישים במה שאנחנו או מפחדים  ממישהו?
הרב כהנא זצ"ל,נועם פדרמן,חיים בן פסח לא פחדו מאף ערבי,שמאלני או סוכן שב"כ או סוכן אף בי אי ולכן גם אנחנו לא מפחדים אלא פועלים בגלוי,ללא חשש ומורא אלא מהקב"ה!  
לכן עלינו לפעול בגלוי עם גאות יחידה כאריות ולא כעכברים חלילה בריש גלי,ללא פארנויה מהשב"כ כי כהניסט אינו יכול להיות פחדן!
כמובן יש לפעול בשכל אבל יש גבול לכמות החשבון לאויב דמיוני.
אם ערבי במדינה יכול לפעול למען בל"ד קל וחומר שכהניסט יכול לפעול למען מרזל!

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חיים שלום רב,

האם נראה לך שמתישהו הסיכסוך יסתיים? שמעתי את אריה אלדד שאמר שהסיום רק יקטן או שלא ימותו בו אנשים אבל תמיד יהודים ומוסלמים יהיו בסיכסוך אולי פחות אלים אך זה לא יגמר לגמרי ואולי גם אחרי כל הפתרונות האפשרים תפרוץ שוב מלחמה שתחזיר את כל הבעיות. מה דעתך?
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 16:37:16 על ידי עז77 »
הרב כהנא צדק!

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיים
למה אין נשים בתנועה שלך באמריקה (אם יש  קולן לא נשמע)

עז77

• אורח
חיים שלום,

1. בר רפאלי היא דוגמנית ושחקנית נחשקת (desirable) כאן בישראל,
היא מאוד מפורסמת בקרב הציבור בישראל, ומהווה מודל לחיקוי אצל אלפי ילדות בישראל.

החבר החדש שלה הוא ליאונרדו דה-קפריו שאותו אתה ודאי מכיר שמכונה גם "ליאו",
אי שם ב L.A (או כפי שכינית בגאוניות כראשי תיבות של "לא עלינו"  :D).
ועכשיו אני מזדעזע לקרוא שהיא הכירה אותו למשפחתה בברלי הילס, כמו שפורסם כאן:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3353551,00.html

בכל מקרה, איזו דוגמה היא משדרת בהתבוללות שלה לנערות בישראל?!
מה לדעתך יכולה ממשלה כהניסטית לעשות כדי לעצור תופעות אלה?

הרי ידוע שהתבוללות היא שמד, שואה רוחנית - מה ניתן לעשות כדי לעצור תופעה זו שחיסלה יותר יהודים מהשואה?

2. יש תופעה מדאיגה מאוד שראיתי בטלויזיה הישראלית, כת הסנטולוגיה נלחמת על תודעה בישראל,
ישנם מרצים לסינטלוגיה שהולכים לבתי ספר יהודיים ועושים שם הרצאות מיסיונריות על סנטולוגיה,
הם מסווים זאת כהרצאה נגד אלימות ובעד החיפוש של האושר וכל הבולשיט הזה, הם גם מחלקים חוברות תעמולה,
המנהלים של אותם בתי ספר כמו שאר העם הזה, טיפשים מדי לחקור קצת את מי שהולך להרצאות בפני הילדים של בית הספר
וכך קורה מצב שאלפי ילדים בישראל קיבלו שטיפת מוח על כת הסנטולוגיה ושוּדלוּ (solicitated) - להיות חלק ממנה.

בנוסף נשלחה למאות עיתונאים חוברת שחיבר כביכול ילד בן 13 שרוצה להפיץ את תורה הסנטולוגיה,
אולם אחרי חקירה קטנה של עיתונאים התברר שזה הכת עצמה שלחה זאת.

איך בכוחנו הדל ניתן לעצור את המחלות האלה שפוקדות את עם ישראל כל הזמן?

עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 16:56:38 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
שלום חיים,
אני מצטער על הזמן היקר שאני גוזל עכשיו אבל פשוט זה מסקרן אותי כבר כמעט חודש שלם,
אמרת לנו בכמה מהתוכניות שהטמנת פצצה בבניין סוביטי, וזרקת גולות לאולם של רקדנים האם תוכל לפרט על
עוד אירועים ומעשי גבורה שהייתה שותף להם ובפרט את הטמנת הפצצה שעליה נכנסת לכלא בארה"ב.

ברשותך עוד שאלה, ראיתי כאן בפורום שבייקר אמר שאתה דקרת בכלא כושי ענק שדחף אותך כמובן מהגנה עצמית ואז הכניסו אותך לצינוק,
האם תוכל לפרט קצת יותר על המקרה?...
בכבוד רב,
כהנא צדק!

תוקן במקום "קושי" ל "כושי" על מנת למנוע בלבול.
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 19:52:11 על ידי עז77 »
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
הערה נוספת לגבי רישיון עסק.הדבר חיוני.
בישראל פותחים עסקים ללא רישיון ואז אין עמידה בתקני בניה ומבנים קורסים.אין התחשבות בבטיחות אש ואז פורצות שרפות ואין מטף כיבוי או ספרינקלרים וזה פיקוח נפש ממש.
בענף המזון בגלל שאין פיקוח מגיע בשר פיגולים מעזה בשחיטה לא כשרה.יש מחלות קשות:ברוצולוזיס מחלת הצאן,סלמונלה בעופות ובביצים ושפעת העופות.
עסק ללא רשיון מתחמק מתשלום מס אמת.
בניה לא חוקית במגזר הערבי היא מכת מדינה אבל אם כל אחד יבנה איך שהוא רוצה ללא תוכנית,אישורים להיכן נגיע?
לגבי רישוי לנשק בישראל אם קיבלת נשק עליך לעבור מטווח.ללא רשיון נשק ומטווחים אנשים לא יתפעלו נשק כראוי וזה קרה בקו 300 שישראלים יהודים ירו אחד בשני ולא פגעו בכלל במחבלים.
היו מקרים שבעל ירה באישתו,שימוש בנשק מתוך שכרות,התאבדויות.
נשק הגיע לארגוני פשע:ביפו שולטת חמולת אבו סייף בסחר הסמים והיא מנהלת אותו מפרדס שכניסה אליו סכנת מוות.
ברמלה שולטים סוחרי סמים ערבים,חמולת קרג'ה שהמשטרה חוששת מפניה.
יש בירוקרטיה בישראל אבל יש שיפור ניכר במצב לעומת מה שהיה.
ישראל היתה מדינה סוציאליסטית עד 67 כרגע שולט בה קפיטליזם דורסני ללא התחשבות בעני ובחלש.18 משפחות מליארדים שולטים בישראל וממש קונים בכסף את השלטון.
אנו למדנו מארצות הברית דווקא את הדברים השלילים:פשע,ריקנות,חוסר ערכים ורוחניות,הרדיפה אחרי עגל הזהב.
ישראל כרגע היא אנרכיה מושחתת ולא דיקטוטרה בולשביקית לפחות לא מבחינת הכלכלה.מבחינת רדיפת הימין,החרדים,המתנחלים כן זאת דיקטטורה בולשביקית.
18 המשפחות:פדרמן,מוזס,נמרודי,לבייב,אריסון ,שוקן,פישמן אינם בולשביקים אלא קפיטלסטים ואינם שונים מוורן באפט,ביל גייטס,מייקל דל,ג'ורג' סורוס.

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כבוד חיים בן פסח הצדיק שלום רב וברכה לך !
לעניין מה שאני הערתי לך שבוע שעבר על ההופעה בצורה מכובדת כמו שנהגת לעשות בארה"ב אז היא תקפה בעיני היות ובארץ זה לא ארה"ב. בארץ מעריכים אנשים שמכבדים את עצמם בלבושם כשהם משדרים ולא מכבדים אנשים שלא מתנהגים כך. עוד הפעם אני מתנצל על ההערה הפוגעת אפילו שאמרת שאני לא צריך להתנצל על זאת היות ולא נעים לי ממך. אחרי הכל אני מכבד אותך !
עניין שני
האם אתה הטמנת פצצות במטרות סובייטיות בארה"ב על מנת להרוג אנשים שם? ואם הFBI לא היה עולה עליך לפני כן באמת היו אנשים מתים והיו מוציאים אותך להורג או שמים אותך בכלא לכל ימי חייך כמו ששמו את השיח רחמן יש"ו במקום לקבל רק 5.5 שנים מה שקיבלת? האם אתה התכוונת להרוג אנשים ואם היית מצליח לעשות זאת היית נשפט למאסר עולם או לעונש מוות?
אם באמת התכוונת לעשות זאת אתה צריך להבין מדוע ממשלת ישראל לא נותנת לך לעלות ארצה. הם מפחדים מפעיל כמוך !

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 23 בינואר **
« להגיב #10 ב- : ינואר 18, 2007, 18:58:32 »
אמנם זו לא שאלה אלא ברכה אישית !
שמעתי שאתה חוגג יום הולדת 50 בחודש זה. אני כתבתי לך זאת בחודש שעבר אבל עז77 מחק זאת מרוב דברים שכתבתי יותר מדאי. אני מאחל לך חיים נפלאים ושתזכה באישה נפלאה כמוך. ה' יברכך חיים הצדיק !

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #11 ב- : ינואר 18, 2007, 22:41:47 »
חיים אהלן מה המצב אני מנסה להבין למה אתה יושב שם באמריקה ולא נלחם יותר על הזכות שלך לעלות לארץ

בפורום כועסים עליי כי אני אומר שאולי נוח לך באמריקה שאתה רגיל ומכיר אותה אחרץת כבר היית פה אפילו אתה אמרת שלא ערערת על ההחלטה שהיתה מלפני 12 שנים
מה עשית מאז? היתה לי ידידה טובה במשרד החוץ ואני יודע בוודאות שאין דבר כזה שלא נותנים ליהודי לעלות אחרי החלטה של 10 שניפ בטח שלא עושים לו בעיות אם הוא נלחם
אתה אומר שאתה אוהב מאבקים אבל אתה לא נאבק ורק מטיף אז מה עם דוגמא אישית? איך אתה רוצה להגיד לאנשים להלחם מול השב"כ שאתה לא מוכן אפילו להלחם בקצת בירוקרטיה כדי להיות פה עם הקהל שלך ולהנהיג אותם?

אני שואל כי אתה יותר נורמאלי ממרזל ויותר עובר מסך מקליינר אבל באמריקה אתה לא תשיג כלום והארגון שלך לא ישרוד הרבה זמן בארץ בלי עוגן של מנהיג
וגם לגבי מה שענית על המועדונים =אם תסגור מועדונים בשישי אתה תבריח הרבה ישראלים לחול זה המטרה של כהניסטים? באמת?

דולפין

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 20, 2007, 17:53:32 »
בנוסף שלשאלה האחרון של דולפין, אני רוצה להרחיב:

אם תקום מדינת הלכה (שלי אישית תעזור אני בטוח ואני בעד הרעיון) לפחות רבע מתושבי ישראל יעזבו באופן מידי! (לפחות!) העליה תיהיה רק של מספר דתים שיהיה להם יותר קל לשמור מצוות בישראל אבל בכל זאת החרדיים רובם לא יעלו ובטח שלא החילוניים. אתה לא חושב ככה? האם המטרה היא שכל היהודים יגורו בישראל? ככה איאפשר להשיג זאת.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : ינואר 20, 2007, 21:24:33 »
בס"ד
שאלה נוספת חיים שעלתה מהמשתמשים פה בפורום:
תראה אנחנו רוצים לעזור כספית בהקמת הישיבה הווירטואלית וכרגע אין לנו לאיפה לתרום משה ניימן הוא לא הכתובת אנא תעשה משהו בנידון כדי שנוכל לתרום ולעזור להקמת הישיבה,
בכבוד רב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

yacov

• אורח
« להגיב #14 ב- : ינואר 21, 2007, 06:15:06 »
אתה אומר שסילבן שלום רוצה שאנשים יקראו לו סטיב.  אבל סילבן זה בכלל שם עברי?  זה נשמע לי שם יווני כמו סילבסטר.

נ.ב.  אני אוהב את התמונה הזאת.  מי שם את זה?  עז77?

זה יהיה נחמד אם תחדש את התמונה של נועם פדרמן גם.  זה נראה עתיק מדי.  הקישור ל JTF.org/g נראה מודרני ועתידי.

דוקא_כך

Ata omer she Silvan Shalom rotzeh she anashim yikra'u lo Steve. Aval Silvan zeh bichlal shem Ivri? Zeh nishma li shem Yevani kemo Silvester.

P.S. Ani ohev et ha tmuna ha zot. Mi asah et zeh? OZ77?

Zeh yehiye nachmad im titchadesh et ha tmuna shel Noam Federman gam. Zeh nir'ei atik midai. Ha link le JTF.ORG/G nire'ei moderni ve atidi.
« עריכה אחרונה: ינואר 21, 2007, 09:26:07 על ידי דוקא_כך »

yacov

• אורח
« להגיב #15 ב- : ינואר 21, 2007, 07:22:39 »
Ma da'atcha al Levi Eshkol, Moshe Sharret, ve Golda Meir? Ha'im hem hayu mosrim kemo Ben-Gurion, Rabin, ve Chaim Weizman? Mi beneyhem haya ha "lesser of the evils".? Ma da'atcha al Yitzhak Ben-Tzvi?

מה דעתך על לוי אשכול, משה שרת וגולדה מאיר?
האם הם היו מוסרים כמו בן גוריון , רבין וחיים ויצמן?...
מי ביניהם היה ה-"lesser of the evils" (הרע במיעוטו) מה דעתך על יצחק  בן צבי?..

תורגם ע"י כהנא צדק!

החלק האדום של עז77
« עריכה אחרונה: ינואר 21, 2007, 19:48:57 על ידי עז77 »

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 21, 2007, 20:58:36 »
שלום חיים.
שמי יוסי ואני צופה קבוע בתוכניות שלך באתר. התוכניות תמיד מעניינות והטענות מגובות בנימוקים משכנעים.
בתוכנית האחרונה אתה סיפרת לנו שאתה יודע מי עומד מאחורי אותם סרטונים עלובים שהכינו נגדך.
אתה אמרת לנו שמדובר ברוני, מנהל הפורום של חזית יהודית.

כיצד אתה יודע שזה אכן הוא? הרי לא חסרים אנשים שיעשו הרבה בנסיון להשתיק קולות ימין.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 21, 2007, 21:52:20 »
1. האם התנועה שלכם מבחינה בין ערבים מוסלמים לערבים נוצרים. כי אם ערבים נוצרים וחלק מהדרוזים אין שום בעיה (חלקם אפילו פטריוטים). הבעייה היא עם האיסלאם ורק איתו לדעתי.

2. האם אתם רוצים להפוך את ישראל ל"מדינת הלכה"? (ככה כתבו עליכם בוויקיפדיה) וזה נשמע די מוזר. מדינת הלכה זה אומר שהמדינה תתנהל עפ"י חוקי הדת - ככה לדוגמא יהיה אסור למכור מזון לא כשר, הפורנו והזנות יוצאו מחוץ לחוק, יהיה אסור להביע דעות אתאיסטיות וכו'. עד כמה שהבנתי רק ש"ס בעד הדבר הזה. איראן היא מדינת הלכה מסולמית...

3. שמעתי את ההרצאות שלך באנגלית ואמרת שם שאתם נגד סוציאליזם ובעד תחרות ושוק חופשי, אבל באחת ההרצאות אמרת שארצות הברית היא לא קפיטלסטית באמת כי אין שם באמת תחרות, או שהמיליונרים הם נגד תחרות. הדעות הכלכליות שלכם נשמעות לי מעניינות, אתם יכולים להרחיב בנושא?

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #18 ב- : ינואר 22, 2007, 00:32:56 »
שלום חיים!
במספר תוכניות שלך הבעת את דעתך הנחרצת בנוגע לצבא שאין לשרת בו מהסיבה שהוא צבא גירוש.
וודאי שאני מסכים איתך בנושא סירוב פקודה במקרים של פינוי יישובים, אך לצה"ל יש עוד תפקידים רבים וחשובים בהגנה על המדינה.
שאלתי היא מדוע הינך שולל לגמרי את הצבא כל עוד ישנם תפקידים נוספים שאפשר לשרת בהם?
נ.ב: תוכניותיך מאוד מעניינות וצודקות.
בתודה דורון.  :)
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

yacov

• אורח
« להגיב #19 ב- : ינואר 22, 2007, 21:53:29 »
How would we develop Mount Lebanon such as for tourism?

Someone mentioned The Shah of Iran on the English show. I was going to ask you if he was a real Muslim but then I heard your answer. Did he want to kill infidels at all? Was he a good person or a Righteous Gentile? Did he like The Jews?

« עריכה אחרונה: ינואר 23, 2007, 03:17:09 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 22, 2007, 22:06:10 »
מה דעתך על הרמטכ"ל החדש גבי אשכנזי? אני מבין שהוא לא אהוד בקרבך אבל בכל זאת האם הוא עדיף מהשאר או שהיה מישהו מהמתמודדים שהיה עדיף בתור רמטכ"ל?
הרב כהנא צדק!