כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 11 בדצמבר **  (נקרא 10570 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 11 בדצמבר **
« להגיב #1 ב- : דצמבר 05, 2007, 16:58:14 »
שלום,

האם תנועת הימין האמיתי מחזיקה בסניפים ? האם נעשות פעולות בשם התנועה ? כמה חברים יש בתנועה ?

תודה.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 05, 2007, 22:12:30 »
לחיים שלום
אני הרבה זמן שותקת. אני צריכה להיות כנה. בתור אשה חילונית עם הרבה אהבה וכבוד ליהדות (לא לחרדיות) יש לי בעיות קשות אתך ועם תנועתך. בתור אחד שחי כל חייו בדמוקרטיה ואני מכירה את החיים בארצות הברית, אני בכלל לא בטוחה שתרצה לחיות במדינה כמו שאתה מציע לנו. אבל מצד שני אני גרה באזור מוקף בדואים  סובלת קשות מהגניבות שלהם וברור לי שאם משהו לא ישתנה לא נחזיק פה מעמד . הייתי בטיול בבית גאן הדרוזית ושמעתי את המדריך וקראתי בין השיטין את דבריו הוא כל הזמן השמיץ את המדינה ושבח את הסורים זה אומר שהדרוזים שהולכים עם החזק רוצים לעבור לצד אויביינו כי הם מרגישים שהכל פה קורס. אני מבקשת ממך אנא תרגיע אותי ותגיד לי איך היית מגיב לפוגרום בפקיעין. כל המשפחות היהודיות דרך אגב שקנו את בתיהם בכסף מלא עזבו את המקום ואנחנו שותקים.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 06, 2007, 05:08:54 »
בס"ד
לחיים שלום רב!
רציתי לשאול אותך כיצד הייתה מגיב לפעולות טרור ממדינה שכנה?
לדוגמא,מה תעשה אם מדינה כמו מצרים תשלח מחבל מתאבד לשטחה של ארץ ישראל?
האם תקים יחידת תגמול שתפעל כמו ואולי אף יותר בקיצוניות מחטיבת 101?
בנוסף הייתי רוצה לאחל לכולנו חג אורים שמח,ואני מקווה מעומק ליבי שב"ה ננצח את המתיוונים!
חג שמח,מאור.
« עריכה אחרונה: דצמבר 06, 2007, 05:10:30 על ידי הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #4 ב- : דצמבר 06, 2007, 06:37:33 »
בס''ד

לידידנו היקר חיים בן-פסח הי''ו .

לצערנו הרב , מכירת עמנו ישראל וארץ-הקודש ע''י אנשי הערב-רב נמשכת בעצלתיים , למרות שהתשקורת מנסה לטשטש זאת ולהשכיח מהעם את מה שהם עוללו לו , אותו  ערב-רב שמכר את הקהילות היהודיות של ארצות המזרח בשנות החמישים למדינות האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שבהן התגוררו , וזאת תמורת בתיהם ,נכסיהם ורכושם שנלקחו מהם במרמה וחולקו בין אותן מדינות אויב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו ובין אנשי הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שהשתלט בכוח על ארץ-הקודש ומכיוון שלא יכל לאכלס את השטח ולא מצא כוח עבודה זול , הסית את מדינות האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו להפעיל לחץ ופרעות  על הקהילות היהודיות ולארגן '' טרנספר '' המוני ליהודי הקהילות הללו שנקלטו כפליטים במחנות שנקראו '' מחנות-עלי'ה '' , ולאחר מכן שוכנו במשכנות עוני שנקראו '' מעברות '', ילדים רבים שלהם נחטפו ונמכרו למשפחות עשירות שהיו חשוכי ילדים ,ונעשה בהם שימוש של עבדים לכל דבר ועניין . גרעין הערב-רב ביסס את השתלטותו מתחת-לפני השטח  באמצעות רצח יהודים תמימים ( כמו בדוגמא הידועה של הספינה אלטלנה  ) שבאו לארץ-הקודש ורצו להקים בה מדינה יהודית אמיתית לאחר '' התקפלותו '' של השלטון המנדטורי מארץ-הקודש בפרט ומהמזרח-התיכון בכלל , וזאת מכיוון שמלחמת-העולם השני'ה תמה , ולא נשארה להם שום סיבה להשאר באזור , וכן האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שתמיד רצה להשתלט על האזור ללא הצלחה ומצא הזדמנות לזנב בחילות המנדט בכדי להבריחו מהאזור במהירות , ואכן כך הי'ה , שלטון המנדט '' התקפל '' מהאזור בהמליכו את ראשי הכנופיות של האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו  ,כאשר כל כנופי'ה כזו קבלה טריטורי'ה וקוי-הגבולות נמתחו על המפה בצורה שרירותית ( וזו הסיבה שקוי-הגבול ישרים ונמתחו בעזרת סרגל על המפה ) . ארץ -הקודש היתה באותה תקופה ( שנים  1946-1951 למניינם ) תחת מלחמה בין האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו , המנדט הבריטי שהי'ה בדרך ל '' התקפלות '' , גרעין הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי , וארגונים יהודיים של אצ''ל ולח''י , מכיוון שהמנדט הבריטי לא ידע את מי להמליך על ארץ-הקודש הסכים על הסכם חלוקה שאותו קבע בהצהרות שונות , והאויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו לא הי'ה מוכן לישות יהודית שלטונית באזור ומאידך רצה להיפטר משלטון המנדט הבריטי ולכן הסכים לחלוקה , ומאידך תכנן  מלחמה שבה כל הכנופיות שלו ( שנקראו כבר מדינות )  ותנפלו על היהודים וימיטו עלינו שואה ר''ל  , ואכן ניסו לבצע זאת מספר פעמים ונכשלו , וכן נסוגו מחלקים נרחבים של ארץ-הקודש , כאשר לטובת המלחמה נגד האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו , שבגד בבני-בריתו אנשי הערב-רב השמאלנים הציונים-ממלכתיים הבולשביקים ,התאחדו ארגוני אצ''ל , לח''י , וגרעין הערב-רב שנקרא  פלמ''ח , ו הגנה והקימו מדינה משותפת בחסות האו''ם ( בשנת 1948 למניינם) שקראו לה '' מדינת-ישראל ''  , וצבא משותף שקראו לו ''צבא הגנה לישראל , או בקיצור צה''ל ''  , אולם הגרעין השמאלני לא נתן אמון בבני בריתו אצ''ל ולח''י והמשיך לזנב בראשיהם בעזרת ארגונים צדדיים שפעלו מצידו וחתרו להשתלט על כל המדינה , במסגרת פעולות אלו נרצחו יהודים רבים בגלוי ובחשאי , וכך פועל מנגנון זה עד היום כאשר כלפי חוץ הוא נותן אמון בשאר הפלגים היהודיים , אולם הוא מחסל כל ארגון ימני-אמיתי ו/או אישיות שהוא רואה בהם סכנה לשלטונו האבסולוטי הבולשביקי , וכלפי-חוץ הוא מציג '' דמוקראטי'ה '' , מכיוון  שהגרעין השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי החליט שהיהדות עומדת בדרכו מהלפוך את ארץ-הקודש ל '' מדינת כל אזרחיה '' והתרוץ שלו שהוא מייצג את עם-ישראל שניצל מהשואה בארופה , כבר איננו רלוואנטי מבחינתם , החליט אותו ערב-רב לחדש את הברית הישנה שלו עם ידידיו משכבר הימים הרי הם האויבים הערבים המוסלמים הנאצים יש''ו , ומצא שיטה להחזירם למפה על-ידי הקמת ישות חדשה שלא הייתה מעולם היא '' העם הפלשתינאי '' , והאויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו   קבל זאת כמתנה , ומנצל עד היום יוזמה זו כשלב ראשוני ב '' תכנית השלבים '' שלו שתכליתה להמיט שואה על עם-ישראל ח''ו --ולהכרית כל ישות יהודית מארץ-הקודש ר''ל  ובכך להחל את ריבונותו על כל האזור .--עד כאן תקציר המהלך ההסטורי , אותו הזכרנו במאמרים וסרטונים חשובים .
השאלה הנובעת מכך היא , מדוע  העם היהודי היושב בארץ-הקודש איננו מתקומם על מעשי נבלה אלו של שלטון הערב-רב שהחלו עוד  מלפני קום המדינה  ונמשכים לדאבוננו עד היום ??.
הקב''ה ישלח לנו גואל-צדק בב''א .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #5 ב- : דצמבר 06, 2007, 14:15:51 »
שלום לך חיים ותודה על התשובה משבוע שעבר!

שאלתי היא כזאת:
מה דעתך על הדרוזים החיים בא"י? כידוע לך, רוב הדרוזים משרתים בצה"ל ומקריבים את חייהם למען המדינה.
כשהימין האמיתי ב"ה יהיה בשלטון א"י, תכנית ההגירה תכלול גם את הדרוזים?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 07, 2007, 12:44:03 »
בס"ד

לחיים היקר שלום-רב זאת שאלתי הפעם: מה אתה חושב על רחבעם זאבי(גנדי) ז"ל-הי"ד? האם אתה חושב שהרעיון שלו ושל  מפלגת מולדת "טרנספר מרצון" הוא יותר יעיל מאשר טרנספר בכח כמו שחזית יהודית-לאומית מציעה?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק זרובבל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 09, 2007, 02:13:53 »
חיים בן פסח שלום רב

שאלתי היא כזו:כאשר התנועה הכהניסטית תגיע לשלטון מה יהיו דפוסיי ההתנהגות והמדיניות כלפי המגזר ההומוסקסואלי והלסבי בארץ? אשמח גם אם תוכל להביע דעתך בנושא ולענות על שאלתי,בתודה מראש זרובבל