כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 27 בנובמבר **  (נקרא 14307 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 27 בנובמבר **
« להגיב #1 ב- : נובמבר 20, 2007, 14:00:30 »
בס"ד
שלום חיים.
איך נפיל את השלטון המתיוון המשתף פעולה עם שלטון נוכרי, וכיצד נחליפו בשלטון יהודי הפועל על פי ההלכה?
הרי כהנא זצק"ל הי"ד ניסה זאת בדרך "הרגילה" להיבחר לכנסת, ומהר מאוד פסלו אותו ולצערנו אותו הדבר יכולים לעשות לברוך מרזל
כמובן שעלינו ללמוד תורה, לקיים מצוות ולהחזיר יהודים בתשובה ולהצילים מפני התקופה הקשה
מעבר לכך מה עלינו לעשות? מה אתה אומר על פיצוץ של כנסים שמאלנים קיצוניים? בין אם כתגובה ובין אם לא כתגובה לכך שהם מפריעים לנו, למשל כמו שהמתיוונים ממר"צ ושינוי הגיעו להרצאה של הרב אמנון יצחק והפריעו שמה

בעזרת ה' בקרוב נראה אותך בארץ הקודש יחד במניין בכותל עם יגאל עמיר, חגי עמיר ועמי פופר כן יהיה רצון
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 20, 2007, 15:30:42 »
חיים שלום,

מה דעתך על פסיקותיהם של גדולי הדור בעניין שמירת הארץ,הטוענים שניתן לוותר על שטחים מסויימים מארץ הקודש,ואפילו על ירושלים,בתמורה לשלום.

האם תפיסותיהם נובעות מתוך מחשבה מוטעת שאכן ניתן להשיג שלום אמת תמורת שטחים,או שמדובר בעניין אחר?

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #3 ב- : נובמבר 20, 2007, 17:36:17 »
שלום לך חיים ותודה רבה על תשובתך משבוע שעבר.

צפיתי בסרטונך על כת הקראים ושאלתי היא:
כשהימין האמיתי ב"ה יהיה בשלטון ארץ ישראל, מה יהיה יחסו כלפי הקראים?
האם נתייחס אליהם כמו שאר היהודים החיים בא"י ובתפוצות?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : נובמבר 20, 2007, 19:57:05 »
בס"ד

לחיים היקר שלום-רב זאת שאלתי: מה אתה חושב על ההשתלטות הערבית-בדואית בנגב ובגליל? הבדואים משתלטים על אדמות מדינת-ישראל ובונים בנייה בלתי-חוקית(איפה שלום-עכשיו?) מה אתה חושב על כך ואיך ניתן כרגע לטפל בבעיה החמורה-הזאת?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #5 ב- : נובמבר 20, 2007, 20:07:31 »
למר חיים בן-פסח, אני הצטרפתי לפורום שלכם לפני שבוע בערך ושאלתי היא כזאת:

מתי ייבנה בית המקדש השלישי והאם ניתן להחריב בתי-מקדש מוסלמיים שנבנו בירושלים?

תודה

ימני_גאה

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 20, 2007, 21:12:27 »
חיים שלום רב:
בראשית דבריי עליי לומר לך שלא היית צריך בכלל להתנצל בשבוע שעבר על כך שהתוכנית הייתה ארוכה מהרגיל.להיפך!! מאוד נהננו ואנו שמחים על כל דקה שאתה מקדיש לנו.
אכן זמן רב לא הייתי בעיקר בגלל העבודה. כך הם חייו של איש היי טק מיסכן  :'(
ברצוני לשאול אותך שאלה הנוגעת ליום שאחרי. ידוע שרוב גדול מתומכינו הם חילונים. אני סבור שהם תומכים בנו בגלל הרצון המשותף להיפטר מהערבים. אם תהיה ראש הממשלה (וחסר לנו שלא), אז לאחר שנגרש את הערבים מצבנו ישתפר בצורה דרמטית ולאחר שיגמרו הצרות , פתאום אותם החילונים יגידו לך "הצרות הסתיימו הערבים כבר לא כאן עכשיו אנחנו רוצים יותר חופש, יותר דמוקרטיה ונאורות" ובמילים אחרות יותר חילוניות במדינה.
מה תוכל להשיב להם לטענה זו.
גם אני חילוני אך אני בא ממשפחה מסורתית ולכן אני מאוד מכבד את קודשי ישראל.ולאחר שאני רואה את המצב היום אני מעדיף מדינת הלכה כזו שתגן עליי ורק לא את הממסד הבולשביקי הבוגדני שלנו.
אני מקווה שאתה לא כועס עליי על זה שאני חילוני. אתה אח שלי היקר ואני אוהב אותך.
שמור על עצמך.
בכבוד רב ובברכת הבריאות,
אילן.
« עריכה אחרונה: נובמבר 20, 2007, 21:15:41 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #7 ב- : נובמבר 21, 2007, 01:44:03 »
בס''ד

לידידנו היקר חיים בן-פסח הי''ו .

כידוע , ועידת-הקלון המתקרטאת '' ועידת אנאפוליס '' יוצאת לדרך , ומעשי הרצח והנבלה שעושה האויב הערבי הנאצי יש''ו ביהודים חפים מפשע כמו אתמול כשרצחו את עידו-זולדן ז''ל הי''ד משבי-שומרון ,שהותיר אחריו אשה וילדים רכים , כפי שמתואר בכתבה כאן , http://www.inn.co.il/TV/?act=one&id=2555
שם מואשמים שמאלמרט וחבריו שמתירים את דמם של היהודים היושבים בארץ הקודש  :'( :'(. :candle:
 :candle:אנו שומעים קריאות '' להעיר את עם-ישראל '' מהשיכרון שנוטע בו שלטון השמאל הממלכתי הבולשביקי , שהפך את מעשי הרצח ,ספיגות פצצות מרגמה ורקטות , מעשי אונס , שוד , רצח , גניבות וחבלה ועוד מעשי נבלה שונים שמבצע בנו האויב הערבי הנאצי יש''ו מבחוץ ומבפנים ל '' דברים שיגרתיים '' , כאשר אותו משטר שמאלני ממלכתי בולשביקי מתעלם מכך ומדחיק את העניינים בזרותו חול בעיני העם היהודי היושב בארץ-הקודש באמצעות כלי-התשקורת השונים , וממשיך במדיניות ההתרפסות בפני האויב הערבי הנאצי יש''ו , וזאת באמצעות גזרות להפסקת בני'ה בישובים היהודיים ,הבלגה על מעשי רצח וחבלה שעושה האויב הערבי הנאצי יש''ו ביהודים ,ועוד..., ובראש מעייניו עומדת הועידה המתועבת המכונה '' ועידת-אנאפוליס '' שהוזכרה לעיל .
לאור האמור לעיל , שאלתי היא , כיצד לעורר את העם היהודי היושב בארץ הקודש מה ''תרדמת'' שנוטע בו השלטון השמאלני הממלכתי הבולשביקי ?, ולהעיר אותו לעובדה שהוא נמצא בסכנת שואה וטבח המוני שאותו מתכנן האויב הערבי הנאצי יש''ו לעשות בנו  ח''ו !, וכי הם  נמכרים  בועידת- הקלון המתקראת '' ועידת-אנאפוליס '' לאויב הערבי הנאצי יש''ו תמורת כסף וטובות הנאה  הניתנים כשוחד שמקורו במדינות הנפט של האויב הערבי הנאצי יש''ו ונמסר בתיווך אמריקאי לאילי -ההון המושחתים צמאי בצע השוחד , הזימה , והשלמונים שמנהלים את השלטון המתועב השמאלני הממלכתי הבולשביקי יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים מלכות בית-דוד זיע''א , ויקויים בנו הכתוב '' כה אמר ה' , חינם נמכרתם ולא בכסף תיגאלו '' ,והקב''ה ישלח לנו גואל-צדק בב''א . :'(

הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: נובמבר 21, 2007, 02:09:44 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 22, 2007, 09:18:39 »
לחיים בן פסח שלום רב,

אחד הדברים הכי חזקים ששמעתי אי פעם ממנהיג יהודי:
"כשנהיה בשלטון נהרוג את אחמד ברגותי ואת כל האסירים המחבלים הערבים שרצחו יהודים"

אני מאמין, שהימין האמיתי באמת יעשה את זה, ולכן אני כאן.
אין עוד גבר אחד במדינה שמעיז לומר קבל עם ועדה את האמת הנכוחה והנוקבת  - הם פוליטיקאים הם לא מנהיגים.

תסלח לי על העקשנות, אבל אפילו אם אתה מצדד בעינויים למחבלים ערבים, לצורך השגת מידע חשוב,
אולי לא כדאי להכריז על כך,  מפני שאולי יש לכך השלכות לגבי השבויים היהודים שנמצאים בשבי.

תודה רבה,
שָלום ימין

מנותק כח_יהודי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 22, 2007, 11:52:42 »
חיים שלום,
כפי הנראה העם בישראל עדיין לא השכיל להבין באיזו סכנה אנו נמצאים, כבר שני מחזורי בחירות (שאני הייתי פעיל בהם) עברו שבהם ברוך מרזל לא הצליח לעבור את אחוז החסימה, ככול הנראה העם לא מספיק חכם כדי לראות את הנולד, האם אתה חושב שאנחנו (בתור עם) נצטרך לחתוף מכה חזקה לפני שניתעשת? האם ההבנה תבוא לנו רק אחרי שת"א תופגז? (בתקווה לא באטום... או שלא בתקווה  ::) ) , מה צריך לקרות כדי שכולם יבינו את הטעות?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 22, 2007, 13:52:13 »
חיים שלום רב,

מה דעתך על נושא תרומת האיברים? אני מתכוון לתרומה לצורך הצלת חיים בלבד, האם אתה חושב שזה אסור?

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #11 ב- : נובמבר 22, 2007, 15:36:38 »
בס"ד
לחיים שלום,רציתי לשאול אותך,האם תנסה להנהיג בארץ ישראל שלטון תורני?
בתודה,מאור.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #12 ב- : נובמבר 22, 2007, 17:27:43 »
שלום לך חיים אני מקווה שאתה מרגיש טוב.
רציתי לשאול אותך כיצד אתה מאמין צריך להתמודד אם בעיות השחיתות הקשות של המדינה שלנו.
לפעמים נידמה לי שזו בעיה ללא פטרון תמיד יהיוא אנשים רבים שיעדיפו לכבל עוד כסף מאשר להיות ישרים.
במיוחד כאן בארץ...
שכן כידוע לך אצלינו אנשים רבים מאוד נימצאים בחקירה או אף בכמה חקירות ויש תחושה בציבור שזה רק קצה הקרחון.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 24, 2007, 20:59:26 »
מה דעתך על הזמרת כריסטינה אגילרה?