כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 20 בנובמבר **  (נקרא 12655 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 20 בנובמבר **
« להגיב #1 ב- : נובמבר 13, 2007, 22:38:49 »
שלום לך חיים.
תודה לך על התשובה שנתתה לי בפעם הקודמת.
וכן גם הפעם יש לי שאלה אליך.
האם אתה מאמין שישראל תוכל לחיות בשלום ובבטחון אם לבנון הערבית אך הנוצרית שכן כידוע יש בלבנון מיעוט נוצרי עצום אנטי-סורי ואם יגורשו משם את הפליטים ה"פלסטינים" ויתר מוסלמים ניראה שם מדינה ערבית-נוצרית מודרנית ותרבותית.
שיתכן ותהיה בעלת ברית של ישראל.

יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 13, 2007, 22:44:17 »
בס"ד

לחיים היקר שלום-רב זאת שאלתי הפעם:האם לפי-דעתך על תושביי-שדרות להקים מחתרות שיירו בחזרה טילים על עזה? כי כפי שאתה יודע השמאל והבג"ץ קשרו לצה"ל את הידיים ובכך סירסו לנו את צה"ל,צה"ל יכול ורוצה להגיב אבל האליטה השמאלנית והבג"ץ פשוט סירסו את צה"ל הם(הבג"ץ) מעדיפים שחיילינו יהרגו מאשר שאזרח ערבי "חף-מפשע" כביכול יהרג.

אז כפי שאתה יודע מדי יום ביומו הערבים המוסלמים הנאצים משגרים עשרות טילים שמתפוצצים  בשדרות,אשקלון ויישובי עוטף-עזה וצה"ל מנוע מלהגיב בגלל הסיבות שהזכרתי להלן.

אז מה תושביי-שדרות צריכים לעשות נוכח הטירוף הזה? הרי אתה יודע שאם טיל היה מתפוצץ בת"א אז צה"ל היה מגיב בתקיפות שזה אומר שהדם של ההומואים מת"א אדום יותר מהדם של תושביי-שדרות והפריפריה.

אז מה אתה אומר חיים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #3 ב- : נובמבר 13, 2007, 23:53:28 »
בס''ד

לידידנו היקר חיים בן-פסח הי''ו .

כידוע ,אנו עומדים לפני ועידת אנאפוליס המתועבת שהיא למעשה המשך מסע המכירה של עם-ישראל וארץ הקודש ר''ל  לאויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ,  וראשי המפלגות של ממשלת -הזדון השמאלנית הממלכתית הבולשביקית יכריתה הקב''ה במהרה ויכונן מלכות בית-דוד זיע''א , מנסים למכור את ארץ-הקודש ואת עם ישראל ר''ל ותוך כדי זאת גם לרכוש מחדש את אמונו , בכל מיני '' עצרות '' שהם מקיימים בכל מיני ערים ויישובים ובכלל זאת בעיר קדשנו שעומדת להמכר לאויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו -- ושאלתי היא , כיצד נוכל להסביר לעם-ישראל היושב בארץ- הקודש ומבולבל ושטוף-מוח על-ידי מערכת החינוך השמאלנית הממלכתית הבולשביקית וכלי התשקורת המטיפים בשיטתיות בכל רגע ורגע על-מנת לחזק שטיפת-מוח נתעבת זו , על הסכנה הגדולה האורבת לו מתוצאותיה של בגידה מתועבת זו שלמעשה מפקירה את דמו ואת ארץ הקודש בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו , ולשכנע את המון העם היהודי למחות על כך בתוקף ?
הקב''ה יזכנו לראותך בארץ-הקודש במהרה , ויקויים בנו מקרא שכתוב '' והסיר ה' אלוקיך ממך כל חולי וכל מדווי מצרים הרעים אשר לא ידעת בם לא ישימם בך ונתנם בכל שונאיך ''  , '' כל כלי יוצר עליך לא יצלח, וכל לשון תקום איתך למשפט תרשיעי, זאת נחלת עבדי ה' וצדקתם מאיתי נאום ה' '' ---ונזכה במהרה לגאולה שלמה בבניין בית-מקדשנו ותפארתנו על תילו, ובביאת גואל-צדק בב''א .
                                                                             הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: נובמבר 13, 2007, 23:57:12 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 14, 2007, 11:32:12 »
שלום חיים,

חיים שמעתי שאתה מבין גדול בתזונה ובאורך חיים בריא..
האם אתה יכול להמליץ לנו גם על מה כן לאכול ועל מה לא לאכול?

תודה וכול טוב.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #5 ב- : נובמבר 14, 2007, 14:27:56 »
בס"ד
חיים שלום!
רציתי לשאול אותך כיצד תגיב במקרה שעידוד ההגירה הערבית ההמונית,יתפתח לכיוון לא רצוי?
כוונתי היא כיצד תגיס סמקרה שהרבה מהערבים ייתגירו,במקום לעזוב?
בתודה,מאור.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 14, 2007, 15:49:02 »
לחיים בן פסח שלום רב,

שמעתי את רוב התכניות שלך ביוטיוב ואני מחזק את ידיך, ומקווה שתוכל לעלות במהרה לארץ ישראל.

באחת התכניות אמרת שתלמד את ילדינו את ההסטוריה האמיתית (שזה דבר מבורך),
ותחנך אותם לשנוא את הערבים, וכן כתבת כי אתה שונא את מנהיגי השמאל.

הבעיה שלי היא עם השנאה, למה צריך לשנוא אותם, על אף שהם עשו ועושים דברים איומים.
אולי כדאי ליישם את העשיה בצורה פחות אמוציונאלית.

כמו-כן אני לא יכול להסכים עם התמיכה שלך בעינויים, אפילו לצורך השגת מידע חשוב.

תודה רבה.

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #7 ב- : נובמבר 14, 2007, 18:18:02 »
שלום רב לך חיים!
למרות שזו רק הודעתי הראשונה אני כבר כמה חודשים בפורום ואני מאוד נהנה לקרוא את הדיונים המרתקים
ולצפות בסרטוניך  המצוינים!

ועכשיו לשאלתי:
אתה אומר שכשאתה תעלה לארץ בע"ה אתה תרוץ לכנסת. אז מדוע החברים המצויינים שיש לנו בפורום לא עושים זאת למרות שהם חיים בא"י והם יכולים לרוץ לכנסת ולהפעיל לחץ על הממסד הבולשביקי לאפשר לך לעלות לא"י

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 14, 2007, 23:01:26 »
מהי עמדתך בנושאי לינוקס ותוכנות קוד פתוח?
מהי עמדתך בנושאי זכויות יוצרים? האם אתה חושב שצריך לבטל אותם? (אם יוצר לא רוצה שיעתיקו את היצירה שלו שלא יפרסם אותה).
אז נכון שאולי לא יהיו סרטים בתקציבים של מיליוני דולרים אבל יהיה חופש אמיתי וימשיכו ליצור סרטים, מוזיקה טובה, תוכנות ומשחקי מחשב (כי לא כולם עושים דברים רק בשביל כסף). מה דעתך על שיתוף קבצים?

מידע זה לא רכוש - אסור שתהיה בעלות על מידע
« עריכה אחרונה: נובמבר 17, 2007, 18:29:42 על ידי אהרֹן »

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #9 ב- : נובמבר 15, 2007, 19:57:00 »
בס"ד
שלום
רציתי לברר לגבי הנושא של הקרבת החיים
יהודי שמקריב את חייו למען ארץ ישראל בתור אדם בודד קרי ברוך גולדשיין ועדן נתן זדה ה' יקום דמם או בין אם זה חייל במסגרת פעולה צבאית מת בעצם "לפני הזמן" כביכול, זאת אומרת שבזמן הזה הוא יכול להיתעלות רוחנית ואז להגיע לעולם הבא מתוקן יותר, זה ככה? כי אם כן אז נוצר מצב בו "אין טעם" כביכול לבצע הקרה, למשל אדם במקום ללכת לצבא <בהנחה שהצבא עוסק בהגנה על יהודים> ולמות שם ימשיך בישיבה ובעצם ירוויח יותר
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 15, 2007, 20:17:44 »
שלום חיים.
בעיר שלי, מעלה אדומים, גר אח של השופט מישאל חשין- אמיר חשין, שהוא מזרחן בעל שם, והיה היועץ לענייני ערבים של עיריית ירושלים.
אמיר חשין כותב כל מיני "תגובות למערכת" בעיתון המקומי, ובין היתר כתב השבוע על כך שיש "להתנתק" מהשכונות הערביות בירושלים בהסכם חילופי שטחים.
באותו מאמר הוא גם דיבר על כך שהתוכנית לעידוד הגירה לא תעבוד, ולו מהסיבה שאף מדינה ערבית לא תהיה מוכנה לקבל את הערבים הללו.
מה התשובה שלך לטיעון הזה, שנאמר ע"י מזרחן מלומד?
« עריכה אחרונה: נובמבר 15, 2007, 20:19:40 על ידי פּז »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 17, 2007, 18:09:10 »
חיים שלום רב:
אני שמח לכתוב לך שוב אחרי תקופה ארוכה שלא הייתי כאן. אני מקווה שאתה שומר על עצמך ובריאותך. אני יודע שלא קל בגלות הארורה ואני מקווה שבעזרת השם ניזכה לראותך ניכנס בשערי ארץ ישראל ובונה את ביתך החדש בירושלים בירתנו הקדושה.
רציתי לשאול בבקשה מה דעתך על נסיונות ההתקרבות של ש"ס אל הימין.אנו רואים בימים אלה את אלי ישי מגיש בקשה ליועץ המשפטי האנטישמי מני מזוז יש"ו לשחרור אסירים יהודים שנישפטו בעוון "רצח" של ערבים. אנו רואים את ש"ס מאיימת על אולמרט במשבר קואליציוני אם יידונו בנושאים מהותיים בוועידת השמדת ישראל באנאפוליס.
האם לדעתך זה משהו כנה ואמיתי או עוד תרגיל של ש"ס. אני אישית לא סומך על "הרב" עובדיה כסף.

בכבוד רב ובברכת הבריאות,
אילן.
« עריכה אחרונה: נובמבר 17, 2007, 18:10:49 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!